Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: D45C

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D45C 1.90 km, 22 m, 15 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 130 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 130 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 130 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 130 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 130 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 130 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 130 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 130 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 130 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 130 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 130 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209279 130 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8656574 130 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 130 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 130 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 130 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 130 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 130 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 130 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 130 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 130 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 130 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 130 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 130 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 130 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 130 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 130 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 130 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 130 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 130 Kč
0130002 Ženčáková Marie 013 - ASPV OA Šumperk 2032185 130 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 130 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 130 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 130 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 130 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8662279 130 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 130 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 6713 130 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 130 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 130 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 130 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 130 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 130 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 130 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 130 Kč