pro kategorii: H10C
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
POB0900 | Gajda PetrGajda Petr | Pražská oblast | C | 8028811 | 90 Kč |
AOP1000 | Liber VáclavLiber Václav | Orientační Běh Opava | C | 2127594 | 90 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 90 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | C | 436931 | 90 Kč |
SSU0901 | Pánek AntonínPánek Antonín | SK Severka Šumperk | C | 90 Kč | |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 2127543 | 90 Kč |
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 90 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 90 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | C | 2119198 | 110 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 110 Kč |
KSU0901 | Růžička MatějRůžička Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051494 | 110 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | C | 681869 | 110 Kč |
KSU0909 | Mátl JáchymMátl Jáchym | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108888 | 110 Kč |
KSU0919 | Stojaník ZdeněkStojaník Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 110 Kč |
KSU0929 | Sovadina JakubSovadina Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108889 | 110 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 110 Kč |
KSU1001 | Sovadina MatějSovadina Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 110 Kč | |
KSU1020 | Jäckel MaxmiliánJäckel Maxmilián | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53654 | 110 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 110 Kč |
KSU1101 | Smýkal LukášSmýkal Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53662 | 110 Kč |
KSU1111 | Mátl AdamMátl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108868 | 110 Kč |
KSU1121 | Vlček AntonínVlček Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 110 Kč |