Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

pro kategorii: H45C

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H45C 2.30 km, 44 m, 17 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 130 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 130 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 130 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 130 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 130 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 130 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 130 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 130 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 130 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 130 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 130 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 130 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 8656700 130 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 130 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 130 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 130 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 130 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 130 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 130 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 130 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 130 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 130 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 130 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 130 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 130 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 130 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 130 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 130 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 130 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 130 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 130 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 130 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 130 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 130 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 130 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 130 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 130 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 130 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 130 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 130 Kč
ZBM6526 Mlynárik Peter SK Žabovřesky Brno C 876002 130 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 130 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 130 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 130 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 130 Kč
SSU7301 Heiser Kamil SK Severka Šumperk C 130 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 130 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 130 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 130 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 130 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 130 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 130 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 130 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 180 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 180 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 180 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 180 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 180 Kč