Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Datum:
18.05.2019
Místo konání:
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16     H18     H20     H21     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    

D16 2.01 km, 17 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 190 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 8663120 190 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 190 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8655450 190 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 190 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8644871 190 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 190 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 190 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 190 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 190 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 190 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 190 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 190 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 190 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8660369 190 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 190 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 190 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 190 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8660578 190 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 190 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 9201757 190 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 190 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 190 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 190 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 190 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8651715 190 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Brno Žabovřesky A 8660438 190 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Brno Žabovřesky A 8656786 190 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 190 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 190 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 190 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 190 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 190 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 190 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 190 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 190 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0009201626 190 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 190 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 190 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 190 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2127534 190 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Brno Žabovřesky A 2115673 190 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670776 190 Kč

D18 2.15 km, 19 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 190 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 190 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 8659391 190 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 190 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 190 Kč
TUR0155 Kochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 190 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 190 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 190 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 190 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 190 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 190 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 190 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 190 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 190 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 190 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 190 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 190 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 190 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 8670381 190 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 190 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 190 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8667990 190 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 190 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 190 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 190 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 8656721 190 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 8656541 190 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 190 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 190 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 190 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 190 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 190 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 190 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 190 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 190 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 190 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 190 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 190 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 190 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 8659390 190 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Brno Žabovřesky A 8434822 190 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 190 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 190 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 190 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 190 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 190 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 190 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 190 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0008659387 190 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 190 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 190 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 190 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 190 Kč
0010009 Hajdu Nelli 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 9010622 190 Kč
0010010 Zagyva Rebeka 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 2052322 190 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 190 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 190 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 190 Kč

D20 2.17 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1.1

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 190 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 190 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 190 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Rosice R 8659381 190 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 190 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 190 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 190 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 190 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 190 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 190 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 190 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 190 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 190 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 190 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 190 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 7210905 190 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 8080829 190 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 190 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 190 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 190 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 190 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 190 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Brno Žabovřesky A 410338 190 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660435 190 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660446 190 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 190 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 190 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 190 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 190 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 190 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 190 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 190 Kč

D21 2.34 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.1

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 190 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 190 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice E 8271093 190 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 190 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň E 8656622 190 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 190 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 190 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 190 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 190 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 8654892 190 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 190 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 190 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 190 Kč
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 190 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 7170894 190 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 8663157 190 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 190 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 190 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 190 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 190 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky E 8660431 190 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Brno Žabovřesky E 8644883 190 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 190 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 190 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 190 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 190 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 190 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 190 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 190 Kč
0010002 Sárközy Zsófia 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8130599 190 Kč
0010003 Mantuano Eszter 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 2082338 190 Kč
0010004 Gerber Csenge 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8118098 190 Kč
0010005 Ratinland Zsófia 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8203995 190 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Brno Žabovřesky E 8644886 190 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 190 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 190 Kč

D21A 2.31 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1.04

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 190 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 190 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 190 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 190 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 190 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 190 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 190 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 190 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 190 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 190 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 190 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 190 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 190 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 190 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 190 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 190 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 190 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 190 Kč
TUR9150 Vytinová Monika OOB TJ Turnov C 8670453 190 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 190 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 190 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 190 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 190 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 8028808 190 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 190 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 190 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Brno Žabovřesky C 8660401 190 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Brno Žabovřesky C 8660417 190 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Brno Žabovřesky C 8122122 190 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 8656743 190 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 190 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 190 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 190 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 190 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 190 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8663198 190 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 7201826 190 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 190 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 190 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 190 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 190 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 190 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 190 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 190 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 250 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 8656501 250 Kč

D21B 1.96 km, 15 kontrol Rank. koef.: 1.04

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 190 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 190 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 190 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 190 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 190 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 8655451 190 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 190 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 190 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Brno Žabovřesky C 1441628 190 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Brno Žabovřesky B 122 190 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 190 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 190 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 190 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8660562 190 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 190 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 190 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 250 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 250 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 190 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8663156 190 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 190 Kč

D35 2.20 km, 19 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 190 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 190 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 190 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 190 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 190 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 190 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 190 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8667992 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 190 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 190 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 190 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 190 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Brno Žabovřesky C 815422 190 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 190 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 190 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 190 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 190 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 190 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 190 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Brno Žabovřesky C 8010108 190 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 190 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 250 Kč

D40 2.14 km, 18 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 190 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 190 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 190 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 190 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 190 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 190 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8670795 190 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 190 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 190 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 8080814 190 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 190 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 190 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 190 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 190 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 190 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Brno Žabovřesky C 2094550 190 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 190 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 8028877 190 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 190 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 190 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 190 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 190 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 190 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 8660522 190 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 190 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 190 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 8660514 190 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 190 Kč

D45 2.01 km, 16 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 190 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 190 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 190 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 190 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 190 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 8211303 190 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 190 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 190 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 190 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8125988 190 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 190 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 190 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 8648605 190 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 190 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 8655427 190 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 190 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 190 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 190 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8033248 190 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 190 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071303 190 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 190 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 190 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 8680577 190 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 190 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 190 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 190 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 190 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 8200027 190 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 190 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 190 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 190 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 190 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 8659394 190 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 190 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 190 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 190 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 190 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 190 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 190 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 190 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 190 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 190 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 190 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 250 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 250 Kč

D50 1.91 km, 17 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 190 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 190 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 190 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 190 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670747 190 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 190 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 190 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 190 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 190 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 190 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 190 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 190 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 190 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 190 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8656574 190 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0008660597 190 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 190 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8659388 190 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 190 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 190 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 190 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 190 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 190 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 190 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 190 Kč
0030001 Lataste Jana 003 - (FRA) CO Colmar 7001934 250 Kč

D55 1.77 km, 16 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 8648631 190 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 190 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 190 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 190 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 190 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 190 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 190 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 190 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 190 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 190 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 190 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 190 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 8629759 190 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 190 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 190 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 190 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 190 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 190 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 190 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 190 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 190 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 190 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 190 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8000426 190 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680306 190 Kč

D60 1.78 km, 15 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 160 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 160 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 160 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 160 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 160 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 160 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8663188 160 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 160 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 160 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 160 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 160 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 160 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 160 Kč

D65 1.46 km, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 160 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 160 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 160 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 160 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 160 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 160 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 160 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 160 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 160 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 160 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 160 Kč

D70 1.46 km, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 160 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 160 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 160 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 160 Kč

D75 1.46 km, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 160 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 160 Kč

H16 2.21 km, 19 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 190 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 190 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 190 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 190 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8655405 190 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 190 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 190 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 190 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 190 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 190 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 190 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 190 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 190 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 190 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 190 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 190 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8662358 190 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 190 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 190 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 8659392 190 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 190 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 190 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8655425 190 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 8028801 190 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 190 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 190 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 190 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 190 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 190 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 190 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 190 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 190 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Brno Žabovřesky A 8651737 190 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Brno Žabovřesky A 8660412 190 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Brno Žabovřesky A 8660411 190 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 190 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 190 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 190 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 190 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 190 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 190 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 190 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 190 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 190 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 8660466 190 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 190 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 190 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 190 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 190 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky A 8660426 190 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 250 Kč

H18 2.52 km, 20 kontrol

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 190 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 190 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 190 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 190 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 190 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport B 8659393 190 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 190 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 190 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 190 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 190 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 190 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 190 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 190 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 190 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 190 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 190 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662329 190 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 190 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 190 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 190 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 190 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 190 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 190 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 8659413 190 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 190 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 190 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 190 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 190 Kč
VPM0209 Mayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 190 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 190 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 190 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Brno Žabovřesky A 7070007 190 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky A 8660432 190 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 190 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 190 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 190 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 190 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 190 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 190 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 190 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 190 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8090134 190 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 190 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 190 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 190 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 190 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 190 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 190 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 190 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 8020122 190 Kč
0010011 Bujdosó Zoltán 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8020217 190 Kč
0010012 Jónás Ferenc 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8646130 190 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 190 Kč

H20 2.58 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.1

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 190 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 190 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 190 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 190 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 190 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 8667516 190 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 190 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 190 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 8033249 190 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 190 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 190 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 190 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 190 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 190 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Brno Žabovřesky R 8651709 190 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Brno Žabovřesky B 8660415 190 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 190 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 190 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 190 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 190 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 190 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656613 190 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8680305 190 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 190 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 190 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 8655426 190 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 190 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 190 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 190 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 250 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 250 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 250 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 250 Kč

H21 2.78 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 190 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 190 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 190 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 190 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 190 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 190 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 190 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 190 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 190 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 190 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 190 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 190 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 190 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 190 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 190 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 190 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 190 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 190 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 190 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 190 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 8180189 190 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 190 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky E 8660448 190 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Brno Žabovřesky E 8660447 190 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Brno Žabovřesky E 8660414 190 Kč
ZBM9444 Minář Marek SK Brno Žabovřesky E 8396969 190 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 190 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 190 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 190 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 190 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 190 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 190 Kč
0010006 Tölgyesi Tamás 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8000567 190 Kč
0010007 Divin Péter 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8060398 190 Kč
0010008 Rácz Zoltán 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 7205884 190 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 190 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 190 Kč

H21A 2.73 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.04

(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 190 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 190 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 190 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 190 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 190 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 190 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 190 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 190 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 190 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 190 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 190 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 190 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 190 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 190 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 190 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 190 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 190 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 190 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 190 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 190 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 190 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 190 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 190 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 190 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 190 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8000665 190 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 190 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 190 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 190 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 190 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 190 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 190 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 190 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8303038 190 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 190 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8660923 190 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 190 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 190 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 190 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 190 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Brno Žabovřesky C 7030567 190 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 190 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 190 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Brno Žabovřesky C 8660450 190 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 190 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 190 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 190 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 190 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 190 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 190 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 190 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 190 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 190 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 8670464 190 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 8656559 190 Kč
0010001 Morandini Viktor 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8030916 190 Kč
0010013 Bereczki Máté 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 505239 190 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 190 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 190 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 190 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651965 250 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 250 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Brno Žabovřesky C 9201063 250 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 250 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 250 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 250 Kč

H21B 2.48 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.04

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 190 Kč
PGP9807 Semerád Antonín SK Praga C 1394693 190 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2088211 190 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680598 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 190 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 190 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 190 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 190 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 190 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 190 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 190 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 190 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 190 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 190 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 190 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 190 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 190 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 190 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 8033247 190 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660533 190 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 190 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 190 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 190 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 190 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 190 Kč
ZBM0109 Šimo Matúš SK Brno Žabovřesky B 8100080 190 Kč
ZBM0308 Šipoš Tomáš SK Brno Žabovřesky B 8100070 190 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky C 8663130 190 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8660439 190 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 190 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 190 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 190 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 8680308 190 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 190 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 190 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 190 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 8655429 190 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 190 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 190 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 190 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 190 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 190 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 190 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 190 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 190 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 190 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 190 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 190 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660425 190 Kč
LCE9003 Dadák Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 301552 190 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 190 Kč
SSU8931 Panovec Jan SK Severka Šumperk C 8066608 250 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 250 Kč
CHC8701 Vojta Dominik K.O.B. Choceň C 7207886 250 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 250 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 190 Kč

H35 2.42 km, 20 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 190 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 190 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 190 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 190 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 190 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 190 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 190 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 190 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 190 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 190 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 190 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 190 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 190 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103747 190 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 190 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8660441 190 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 301217 190 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 190 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0008008111 190 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 190 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Brno Žabovřesky C 8007609 190 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Brno Žabovřesky C 8000002 190 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 190 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 190 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 190 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 250 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 250 Kč

H40 2.28 km, 16 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 190 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 190 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 190 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8627111 190 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 190 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 190 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 190 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 190 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 190 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 8655412 190 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 190 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 190 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 190 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 190 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 190 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 190 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 190 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 190 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 190 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 190 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 190 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 190 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 190 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8654884 190 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Brno Žabovřesky C 8000013 190 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 190 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 250 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 250 Kč
0020001 Pavela Ľudovít 002 - (SVK) KOB KYSAK 8004354 250 Kč

H45 2.21 km, 15 kontrol

(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 190 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 190 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 190 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 190 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 190 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 190 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 190 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 190 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 190 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 190 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 190 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 190 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 190 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 190 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 190 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 190 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 190 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 190 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 190 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 190 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071290 190 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 190 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 190 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 190 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 190 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 8680595 190 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 190 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 190 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 190 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 190 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 190 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 190 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 190 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 190 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 190 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 190 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 190 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 190 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 190 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 190 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 190 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 190 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 190 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002080850 190 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 190 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 190 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 888643 190 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 190 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 190 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 190 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8666871 190 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 190 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 250 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 250 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 250 Kč

H50 1.99 km, 16 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 190 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 190 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 190 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 190 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 8655430 190 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8004346 190 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 190 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8662684 190 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 190 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 190 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 190 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 190 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 8636195 190 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 190 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 190 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 190 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 190 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 190 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 190 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 190 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 190 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 190 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 190 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 190 Kč
ZBM6526 Mlynárik Peter SK Brno Žabovřesky C 876002 190 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 8656700 190 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 8660455 190 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 190 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 190 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 190 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002073747 190 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 190 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 190 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 190 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 190 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8640184 190 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 8667511 190 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656602 190 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 190 Kč

H55 1.86 km, 16 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 190 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 190 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 190 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 190 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 190 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 190 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK Meteor Kačerov C 8200021 190 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 190 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 190 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 190 Kč
VLI6101 Čermák Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8288 190 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 190 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 190 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 190 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 190 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 190 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 190 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 190 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 190 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 190 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 190 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 190 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 190 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 190 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 190 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 190 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 190 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 190 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 190 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 190 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 8300115 190 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 190 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 190 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 190 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 190 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 190 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 190 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 190 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670814 190 Kč

H60 1.76 km, 15 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 160 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 160 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 160 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 160 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 160 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 160 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 160 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 160 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 160 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 160 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 160 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 8655376 160 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 160 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 2112739 160 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8654919 160 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 160 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 160 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 160 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 160 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel OB Kunvald C 9014 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 160 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 160 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 160 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 220 Kč

H65 1.76 km, 15 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 160 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 160 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 160 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 160 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 160 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 160 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 160 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 160 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 160 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 8660451 160 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 160 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 160 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 160 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 160 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 160 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 160 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 160 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 160 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 160 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 160 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 160 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 160 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 160 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 160 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 160 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 160 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 160 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 160 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 160 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 160 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 160 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 220 Kč

H70 1.72 km, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 160 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 160 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 160 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 160 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 8200018 160 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 160 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8100015 160 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 160 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 160 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 160 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 160 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 160 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8303001 160 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 160 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 160 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 160 Kč

H75 1.68 km, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 160 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 160 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 160 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 160 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8001411 160 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 160 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 160 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 160 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 160 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 160 Kč

H80 1.68 km, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 160 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 160 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 160 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 160 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 160 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 160 Kč
celkem přihlášených: 1006, vklad: 189340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.