Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

pro kategorii: D18

Datum:
18.05.2019
Místo konání:
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice

D18 2.15 km, 19 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 190 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 190 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 8659391 190 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 190 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 190 Kč
TUR0155 Kochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 190 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 190 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 190 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 190 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 190 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 190 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 190 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 190 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 190 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 190 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 190 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 190 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 190 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 8670381 190 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 190 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 190 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8667990 190 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 190 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 190 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 190 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 8656721 190 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 8656541 190 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 190 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 190 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 190 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 190 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 190 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 190 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 190 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 190 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 190 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 190 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 190 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 190 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 8659390 190 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Brno Žabovřesky A 8434822 190 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 190 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 190 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 190 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 190 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 190 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 190 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 190 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0008659387 190 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 190 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 190 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 190 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 190 Kč
0010009 Hajdu Nelli 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 9010622 190 Kč
0010010 Zagyva Rebeka 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 2052322 190 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 190 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 190 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 190 Kč