Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

pro kategorii: H20

Datum:
18.05.2019
Místo konání:
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice

H20 2.58 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.1

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 190 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 190 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 190 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 190 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 190 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 8667516 190 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 190 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 190 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 8033249 190 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 190 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 190 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 190 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 190 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 190 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Brno Žabovřesky R 8651709 190 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Brno Žabovřesky B 8660415 190 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 190 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 190 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 190 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 190 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 190 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656613 190 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8680305 190 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 190 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 190 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 8655426 190 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 190 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 190 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 190 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 250 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 250 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 250 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 250 Kč