Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

pro kategorii: H21

Datum:
18.05.2019
Místo konání:
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice

H21 2.78 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 190 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 190 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 190 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 190 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 190 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 190 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 190 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 190 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 190 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 190 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 190 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 190 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 190 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 190 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 190 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 190 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 190 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 190 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 190 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 190 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 8180189 190 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 190 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky E 8660448 190 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Brno Žabovřesky E 8660447 190 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Brno Žabovřesky E 8660414 190 Kč
ZBM9444 Minář Marek SK Brno Žabovřesky E 8396969 190 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 190 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 190 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 190 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 190 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 190 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 190 Kč
0010006 Tölgyesi Tamás 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8000567 190 Kč
0010007 Divin Péter 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 8060398 190 Kč
0010008 Rácz Zoltán 001 - (HUN) Hungary Orienteering Team 7205884 190 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 190 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 190 Kč