Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10     H10L     H12     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
1.60 km, 35 m, 6 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 120 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 120 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 120 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 120 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 120 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 120 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 120 Kč
0130009 Kamová Kateřina 013 - Klub dobré zprávy 2144049 120 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 120 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 120 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 120 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 120 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 120 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 52043 120 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 2801286 120 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 120 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 120 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 120 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 120 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 120 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 120 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 120 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 120 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 120 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 120 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 120 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 120 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 120 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 120 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 180 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 180 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 180 Kč
1.40 km, 45 m, 5 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 120 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 120 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 120 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 120 Kč
0110004 Reichelová Šárka 011 - Back Counters 2148132 120 Kč
0130003 Hoke Berenika 013 - Klub dobré zprávy 2144102 120 Kč
0130010 Brzobohatá Eliška 013 - Klub dobré zprávy 2144054 120 Kč
0130012 Součková Adélka 013 - Klub dobré zprávy 2144106 120 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 120 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 120 Kč
TJN1171 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408035 120 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 52891 120 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 52893 120 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 120 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 120 Kč
BOR1053 Duman Rozárie OK Jiskra Nový Bor C 4363 120 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 120 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 120 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 120 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084438 120 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 120 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 120 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 180 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 180 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 0 Kč
2.30 km, 75 m, 8 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 120 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 120 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 120 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 120 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 120 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 120 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 120 Kč
0110003 Reichelová Helena 011 - Back Counters 2148067 120 Kč
0130006 Glybovská Ivona 013 - Klub dobré zprávy 2144057 120 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 120 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 120 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 120 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 2148111 120 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 120 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 120 Kč
TJN0757 Cicvárková Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111784 120 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 120 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 120 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662699 120 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662738 120 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 120 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 0 Kč
DKP0865 Mušková Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 336785 0 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 120 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 120 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 120 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 120 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 120 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 120 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 120 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 120 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 120 Kč
0170006 Svennerud Märta 017 - (SWE) Karlskrona SOK 7071005 120 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 120 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4359 120 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 120 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 120 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 120 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 120 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 120 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 0 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 120 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 120 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 120 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 120 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 120 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš C 2125345 120 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 120 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 120 Kč
CHA0853 Karmazínová Anna OK Chrastava C 2084445 120 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 120 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 0 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 120 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 120 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 120 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 180 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 180 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 2801013 180 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 180 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 0 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 0 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 240 Kč
3.00 km, 150 m, 10 kontrol
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 120 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 120 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 2061855 120 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 120 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 120 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 120 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 120 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 120 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 0 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 0 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 120 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 120 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 120 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 120 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 120 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 120 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 120 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 120 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 120 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 8670477 120 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 120 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 120 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 120 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 120 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 120 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 120 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 120 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 120 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 120 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 120 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 120 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 120 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 120 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 120 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 8028827 120 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 120 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 120 Kč
0170010 Zettervall Emma 017 - (SWE) Karlskrona SOK 1050824 120 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 120 Kč
BOR0657 Prošková Markéta OK Jiskra Nový Bor C 4430 120 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 120 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 120 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 120 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 120 Kč
BOR0660 Veselá Karolína OK Jiskra Nový Bor C 2129189 120 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 120 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 120 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 120 Kč
RIC0554 Neuwirthová Nelli OB Říčany C 2127582 120 Kč
0180001 Plevová Barbora 018 - AC TJ Jičín 2115006 120 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 120 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 120 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 120 Kč
0200001 Braun Filippa 020 - (SWE) Växjö OK 1060223 120 Kč
0200002 Petersson Hilda 020 - (SWE) Växjö OK 1050506 120 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 0 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 120 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 120 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 120 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 120 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 120 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8660538 120 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 8660587 120 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 180 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany B 52857 180 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 180 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka C 2148090 0 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 180 Kč
4.10 km, 250 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 200 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 0 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 200 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 200 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 200 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 200 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 200 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 200 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 200 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 200 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 200 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 200 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 200 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 200 Kč
0170005 Svennerud Alma 017 - (SWE) Karlskrona SOK 8040817 200 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 8660438 200 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 200 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 200 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 200 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 200 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 200 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 200 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 200 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 200 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 200 Kč
CHC0353 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň C 8650390 200 Kč
0250001 Swartz Lisa 025 - (SWE) OK Orion 8040501 200 Kč
3.30 km, 180 m, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 200 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 200 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 200 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 200 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 200 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 200 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 200 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 200 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 200 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 200 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 200 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 200 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 1428926 200 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 200 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 200 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 8660586 200 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 200 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 200 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 200 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 200 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 200 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 200 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 200 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 200 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 200 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 200 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 200 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 200 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 200 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 200 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 200 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 200 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8393 200 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 200 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 200 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 200 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 0 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 200 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 200 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 200 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 200 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 200 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga B 7204618 200 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 300 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 300 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 300 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 300 Kč
5.00 km, 290 m, 13 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 200 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 200 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 8670788 200 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 200 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 200 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 200 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 0 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 200 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 200 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8656531 200 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 200 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 200 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 200 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 200 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 200 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 200 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 200 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 200 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 200 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 200 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 200 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 200 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 200 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 200 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 200 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 0 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 200 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 300 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 300 Kč
23P0151 Olszanka Gabriela (POL) OK!Sport Warszawa 8220701 300 Kč
LCE0154 Mianowska Julia OOB TJ Slovan Luhačovice B 8221001 300 Kč
TUR0155 Kochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 400 Kč
4.10 km, 240 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 200 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 200 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 200 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 200 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 0 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 200 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 200 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 200 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 200 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 200 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 200 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 200 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 200 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 0 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 200 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 200 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 200 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 200 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 8660361 200 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 200 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 0 Kč
CHC0155 Ciura Aleksandra K.O.B. Choceň C 504042 200 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 300 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 7201759 300 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 300 Kč
6.10 km, 360 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 200 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 200 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 200 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 200 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 200 Kč
CHC0056 Biederman Adrianna K.O.B. Choceň C 8120200 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 200 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 200 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 200 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 200 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 8656721 200 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 0 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 8645192 200 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín R 2091555 300 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 300 Kč
5.00 km, 250 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 8660456 200 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 200 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 200 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 200 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 200 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 200 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice A 7291299 200 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 200 Kč
8.50 km, 530 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(34)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 220 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 220 Kč
LPM9650 33496 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň E 8656622 220 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 220 Kč
KAM9852 22097 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 220 Kč
0040003 3551 LUI WAI LAN IRIS 004 - (HKG) HONG KONG 1814182 220 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 220 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 220 Kč
TBM9669 33113 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 220 Kč
TBM9898 37451 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 220 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 220 Kč
0060001 1654 Fung Charmaine 006 - (HKG) HKOXCC 8414073 220 Kč
23P8951 28653 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 220 Kč
SSU8952 4638 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 220 Kč
PHK9255 4220 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 8654892 220 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 220 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 220 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 220 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno C 8660401 220 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 220 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 220 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 220 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 220 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 220 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 220 Kč
LCE8951 2566 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 220 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 220 Kč
LPU9659 21146 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 220 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 220 Kč
LPU9757 23043 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 220 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 220 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 220 Kč
KAM9354 28972 Aschermannová Petra OK Kamenice E 8271093 220 Kč
23P9650 3788 Matyba Anna (POL) OK!Sport Warszawa 8645198 330 Kč
7.20 km, 420 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 220 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 220 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 220 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 220 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 220 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 220 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 220 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 220 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 220 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 220 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 220 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 220 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 220 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 220 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 220 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 220 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 220 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 220 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 220 Kč
TUR9150 Vytinová Monika OOB TJ Turnov C 8670453 220 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 220 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 220 Kč
STH9251 Jebavá Lucie SK Studenec C 331285 220 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 220 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 220 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 220 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 220 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 220 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 220 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 220 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 220 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 220 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 220 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 220 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 220 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 220 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 220 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 220 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 220 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 220 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 220 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 220 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 220 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 220 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 220 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 330 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 330 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 330 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 330 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 330 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 330 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 330 Kč
5.80 km, 275 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8850 Francke Pavla Slavia Liberec orienteering C 2059727 220 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 220 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 220 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 220 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 220 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 220 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 220 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 220 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 220 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 0 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 220 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 220 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 220 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 220 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 220 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 220 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 220 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 2103232 220 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 220 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 220 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 220 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 220 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 220 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 220 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 220 Kč
SPC8656 Helikarová Kateřina SPORTICUS team C 2035157 220 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 220 Kč
CHC8553 Majasow Agata K.O.B. Choceň C 8650821 220 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 220 Kč
0330001 Kálalová Tereza 033 - Žižkovský tygři 2095963 330 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 330 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 330 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 330 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec C 434595 330 Kč
5.00 km, 250 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 220 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 220 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 220 Kč
17S1452 Nemcova Erika (SVK) Ekonom Banska Bystrica 416753 220 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 220 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 220 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 220 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 220 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 220 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 220 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 220 Kč
0190001 Bengtsson Sara 019 - (SWE) Malmö OK 2119540 220 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 220 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 220 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš C 2104710 220 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 220 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 330 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 330 Kč
LBE9150 Kalinová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 981809 330 Kč
5.80 km, 275 m, 17 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 200 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 200 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 200 Kč
9FX8250 Slavíčková Petra Fóglíci zapůjčit 240 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 200 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 200 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 200 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 1421925 200 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 200 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 200 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 200 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 200 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 200 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 200 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 200 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 200 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 200 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 200 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 200 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 200 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 200 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 200 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 300 Kč
4.50 km, 200 m, 15 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 200 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 200 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 200 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 200 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 200 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 200 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 200 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 200 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 200 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 200 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 200 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 200 Kč
0110002 Reichelová Monika 011 - Back Counters 2148243 200 Kč
VLI7950 Sázavská Tereza Slavia Liberec orienteering C 2801015 200 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 200 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 200 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 200 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 200 Kč
0130005 Hoke Magdalena 013 - Klub dobré zprávy 2144032 200 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 200 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 200 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 200 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 200 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 200 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 200 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 200 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 200 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 200 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 200 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 8028877 200 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 200 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 200 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 200 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 200 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 200 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 200 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 200 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 200 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 200 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 200 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 200 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 200 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 200 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2084437 200 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 200 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 200 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 200 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 200 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 200 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 200 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 300 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 300 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 300 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 2134282 300 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 09943 300 Kč
3.90 km, 180 m, 12 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 200 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 200 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 200 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 200 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 200 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 200 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 200 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 200 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 200 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 200 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 200 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 200 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 200 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 200 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 200 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 200 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 200 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 200 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 200 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 200 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 200 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 200 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 200 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 200 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 200 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 200 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 200 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 200 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 200 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 200 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 200 Kč
PDY7250 Dudková Lada Běhej Poděbrady C 2148254 200 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 200 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 200 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 200 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 200 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 200 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 200 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 200 Kč
0170004 Svennerud Marie 017 - (SWE) Karlskrona SOK 1429409 200 Kč
0170018 Gummesson Helena 017 - (SWE) Karlskrona SOK 1100373 200 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 200 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 200 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 200 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 200 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 200 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 200 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 200 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 200 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 200 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 200 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 200 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 200 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 200 Kč
0240002 Karlsson Martina 024 - (SWE) OK Vilse 87 260796 200 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 200 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 200 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 200 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 2126363 200 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 300 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 300 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 300 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 300 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 300 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 300 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 300 Kč
3.40 km, 160 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 200 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 200 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 200 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 200 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 200 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 200 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 200 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 200 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 200 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 200 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 200 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 200 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 200 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 200 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 200 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 200 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 200 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 200 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 200 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 200 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 200 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 200 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 200 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 200 Kč
0170001 Sibileva Maria 017 - (SWE) Karlskrona SOK 1201174 200 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 200 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 200 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 200 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 200 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 200 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 200 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 200 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 200 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 200 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 200 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 300 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 300 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 300 Kč
3.10 km, 145 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 200 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 200 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 200 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 200 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 200 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 200 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 200 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 200 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 200 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 200 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 200 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 200 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 200 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 200 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 200 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 200 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 200 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 300 Kč
2.80 km, 130 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 150 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 150 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 150 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 150 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 150 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 150 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 150 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 150 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 150 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 150 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 150 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 150 Kč
0170016 Hansson Gunnel 017 - (SWE) Karlskrona SOK 2095236 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 150 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 150 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 150 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 225 Kč
2.80 km, 130 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 150 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 150 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 150 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 150 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 150 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 150 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 150 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 150 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 150 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 150 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 150 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 150 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 150 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 150 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 225 Kč
2.40 km, 120 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 150 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 150 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 150 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 150 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 150 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 225 Kč
2.40 km, 120 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 150 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 150 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 150 Kč
1.60 km, 35 m, 5 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 120 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 120 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 120 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 120 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 120 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 120 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 120 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 120 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 120 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 120 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 120 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 120 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 120 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 120 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 120 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 120 Kč
0170011 Zettervall Erik 017 - (SWE) Karlskrona SOK 1090930 120 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 120 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 120 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 120 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 120 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 120 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 120 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 0 Kč
DOR0905 Foršt Bruno OK Dobříš C 232208 120 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 120 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 120 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 120 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub LOK-o Liberec C 428206 120 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 0 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 120 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 120 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 180 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 0 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 0 Kč
LLI0925 Walach Štěpán LOK-o Liberec C 2143352 240 Kč
1.40 km, 45 m, 5 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086452 0 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 120 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu C 2127889 120 Kč
TUR1000 Růžička Vít OOB TJ Turnov C 1000 120 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 2148178 120 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 120 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 0 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 120 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 120 Kč
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 120 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 120 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 120 Kč
ODV1005 Moravec Adam TJ Aero Odolena Voda C 428228 120 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 120 Kč
0170002 Svennerud Hjalmar 017 - (SWE) Karlskrona SOK 2109204 120 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 120 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4362 120 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 120 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 0 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 120 Kč
0320002 Šturma Hynek 032 - Slavia Liberec 4411245 180 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 180 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 180 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 1407425 0 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2125369 0 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 180 Kč
2.60 km, 85 m, 9 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 120 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 120 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 120 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 120 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 120 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 120 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 120 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 120 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 120 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 120 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 120 Kč
0090002 Volný Ondřej 009 - Outdoor Praha 2148148 120 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 0 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 8660516 120 Kč
0090006 Lukeš Josef 009 - Outdoor Praha 4641788 120 Kč
TJN0816 Král Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 120 Kč
TJN0706 Krejčí Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655468 120 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 120 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 120 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 120 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 120 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 120 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 120 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 120 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 120 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 120 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 49889 0 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice B 2126308 120 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 120 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 120 Kč
BOR0710 Kunc Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4358 120 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 120 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 120 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 120 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084431 120 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 120 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 2084434 120 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 120 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 120 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301726 120 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084446 120 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 120 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 120 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov C 1400426 120 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 0 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 180 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 0 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 180 Kč
0340002 Lindström Elias 034 - (SWE) Ronneby OK 1080223 180 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 180 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 0 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 180 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 0 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 0 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 0 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 180 Kč
3.40 km, 145 m, 10 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 120 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 120 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 120 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 7941 120 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 120 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 120 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 7201205 120 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 8680581 120 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 120 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 120 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 120 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 0 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 120 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 120 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 120 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 120 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 8033221 120 Kč
0090003 Halač Viktor 009 - Outdoor Praha 2141890 120 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 2011846 120 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 120 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 120 Kč
0130008 Kmet Ondřej 013 - Klub dobré zprávy 2144093 120 Kč
0130011 Žák Filip 013 - Klub dobré zprávy 2144108 120 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 120 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 120 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 120 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 120 Kč
0090005 Lukeš František 009 - Outdoor Praha 4641787 120 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 120 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 120 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 120 Kč
0150002 Kapoun Luděk 015 - neregistrovaný 2 zapůjčit 160 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
PDY0502 Dudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 120 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 120 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 120 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 120 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 8670487 120 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 120 Kč
0170019 Fager Kasper 017 - (SWE) Karlskrona SOK 7060207 120 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 2085614 120 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 120 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 120 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 120 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 120 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 120 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2084433 120 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 120 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 0 Kč
DOK0500 Jakša David OK Doksy C 2053511 0 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 0 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš C 2045302 120 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 120 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 2042521 120 Kč
DOR0510 Reichel Tomáš OK Dobříš C 2113413 120 Kč
0240001 Karlsson Eddie 024 - (SWE) OK Vilse 87 9060214 120 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 2059763 120 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084444 120 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 120 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 120 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 2800343 120 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 120 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 2126367 120 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov C 8028820 120 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 0 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 180 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 180 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 180 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán LOK-o Liberec C 7210309 180 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 180 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 0 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 0 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 0 Kč
6.10 km, 280 m, 16 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 200 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 200 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 0 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 200 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 200 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 200 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 200 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 200 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 200 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 200 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 200 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 200 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 200 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 200 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 200 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 200 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 200 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 200 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 200 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 200 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 200 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 200 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 200 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Žabovřesky Brno A 8651737 200 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 200 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 200 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 200 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 8017132 200 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 200 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 200 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 200 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 200 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 200 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 200 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 200 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 200 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 200 Kč
CHC0306 Strugarek Łukasz K.O.B. Choceň C 8083077 200 Kč
CHC0305 Łagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 8650389 200 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 200 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec B 7055011 300 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 2096138 300 Kč
0250002 Håkansson Filip 025 - (SWE) OK Orion 8130416 300 Kč
0170022 Larsson Hugo 017 - (SWE) Karlskrona SOK 9030219 300 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 300 Kč
4.70 km, 230 m, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 200 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 200 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 200 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 0 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 200 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 8656648 200 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 446429 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 200 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 200 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 200 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 200 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 200 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 200 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 200 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078466 200 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 200 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 200 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 200 Kč
0170007 Törnqvist Anton 017 - (SWE) Karlskrona SOK 7474111 200 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 200 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor B 446338 200 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 200 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 200 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 200 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 8414 200 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 200 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 8648588 200 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 200 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 0 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 200 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 8660917 200 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 200 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 200 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 200 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 200 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 300 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 300 Kč
7.80 km, 380 m, 24 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 200 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 200 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 200 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 200 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 200 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 200 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 200 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 200 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 200 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 200 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 200 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662329 200 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 200 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 200 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 200 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 200 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 200 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 200 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 200 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 200 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 200 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 0 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 200 Kč
LCE0203 Olszewski Bartłomiej OOB TJ Slovan Luhačovice C 8181202 200 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662443 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 0 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 200 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 300 Kč
6.80 km, 340 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 200 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 200 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 8660469 200 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 0 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 200 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering B 2096220 200 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 200 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 200 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 200 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 200 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 200 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680598 200 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 200 Kč
0170015 Kronmar Arvid 017 - (SWE) Karlskrona SOK 7021219 200 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 200 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 200 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 9102081 200 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 8656612 200 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 300 Kč
8.80 km, 440 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 200 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 200 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 200 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 200 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 200 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 200 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 200 Kč
CHC0005 Kijak Jakub K.O.B. Choceň C 8640922 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 200 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 8680585 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 200 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656613 200 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha A 8656733 200 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 8650386 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 200 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 200 Kč
7.80 km, 370 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 200 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 200 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 200 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 200 Kč
12.80 km, 610 m, 32 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(83)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9702 23039 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 220 Kč
TBM9437 20169 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 220 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 220 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 220 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 995871 220 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 8656639 220 Kč
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 220 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 220 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 220 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 220 Kč
OKP8901 34015 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 220 Kč
PHK9800 28592 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 220 Kč
TBM8201 12082 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 220 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 220 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 220 Kč
PHK9805 28599 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 220 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 220 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 220 Kč
0040002 18278 Yip Gerald 004 - (HKG) HONG KONG 8664826 220 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 9418870 220 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 220 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 220 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 220 Kč
14S0001 28521 Moeller Tuve (SWE) OK Linné 8654853 220 Kč
0070001 11849 Knudsen Henrik Rindom 007 - (DEN) OK Melfar 9005229 220 Kč
TUR9003 8965 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov E 8628698 220 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 220 Kč
KAM9602 24672 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 220 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 220 Kč
PGP9503 33960 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 220 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 220 Kč
0060002 15073 Poon Brian 006 - (HKG) HKOXCC 8668695 220 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 220 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 220 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 220 Kč
CHC9501 33352 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 220 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 220 Kč
CHC9805 24811 Biederman Marcin K.O.B. Choceň C 8070598 220 Kč
CHC9402 32849 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 220 Kč
PGP9606 22833 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 220 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 220 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 220 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 220 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 220 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 8660447 220 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 220 Kč
ZBM9801 28594 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 220 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 220 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 220 Kč
KSU9202 19803 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 220 Kč
KAM9105 22203 Šafka Daniel OK Kamenice C 1403413 220 Kč
SHK9403 33999 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 220 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 220 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 220 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 220 Kč
LCE9801 25347 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 220 Kč
CHC8502 14849 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 220 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 220 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 220 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 220 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 220 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 220 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 220 Kč
0220001 12095 Krajčík Michal 022 - (SVK) SVK team 8656741 220 Kč
0220002 13927 Mušinský Tomáš 022 - (SVK) SVK team 8656717 220 Kč
0220003 24532 Sláma Dušan 022 - (SVK) SVK team 7204978 220 Kč
0220004 8059 Bukovac Pavol 022 - (SVK) SVK team 8115118 220 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 220 Kč
0220005 32396 Dávidík Marian 022 - (SVK) SVK team 8667959 220 Kč
43S8900 34243 Kubina Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 8656707 220 Kč
DOK9800 28596 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 0 Kč
LCE9805 34077 Bednarski Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8040198 220 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 220 Kč
VLI7700 10769 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 220 Kč
0300001 8881 Dobbs Neil 030 - WatO 870087 330 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 330 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 330 Kč
TBM9547 20191 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 330 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 330 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 330 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 330 Kč
PGP9601 28230 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 330 Kč
0360001 20876 Hus Wouter 036 - (BEL) Kempen - OL 9403211 330 Kč
11.30 km, 530 m, 30 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 220 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 220 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 220 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 220 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 220 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 220 Kč
TUR8703 Zatloukal Václav OOB TJ Turnov C 2049587 220 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 220 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 220 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 220 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 220 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 220 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 220 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 220 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 220 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 220 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 220 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 220 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 220 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 220 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 220 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 220 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 220 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 220 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 220 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 220 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 220 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 220 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 220 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 220 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 220 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 220 Kč
SJC7506 Fujáček Jan Sportcentrum Jičín C 8000426 220 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 220 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 220 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 220 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 220 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 220 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 220 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 220 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 220 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 220 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 220 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 220 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 220 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 220 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové C 8654906 220 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 220 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 220 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 220 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 220 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 220 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 220 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 220 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 220 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 220 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 220 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 220 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 888643 220 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 220 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 220 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 8309000 220 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 330 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 330 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 330 Kč
0330002 Kálal Tomáš 033 - Žižkovský tygři 2095978 330 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 330 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 330 Kč
9.00 km, 420 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 220 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 220 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 220 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 220 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 220 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 220 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 220 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 220 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 220 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 220 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 8655489 220 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 220 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 220 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 220 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 220 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 220 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 220 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 220 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 220 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 220 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 220 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 220 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 220 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 220 Kč
23P9302 Mazurkiewicz Jakub (POL) OK!Sport Warszawa 8000837 220 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 220 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 220 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 220 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 220 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 220 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 220 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 220 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 220 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 220 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 8655417 220 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 220 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 220 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 220 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 330 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 330 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 330 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 330 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 330 Kč
7.80 km, 370 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 220 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 220 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 220 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 220 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406961 220 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09491 220 Kč
CEP8700 Komůrka Jiří Čepíci 2148120 220 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 220 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 220 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 220 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 220 Kč
FYD9602 Šípoš Petr Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 220 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 220 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 220 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 220 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 220 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 220 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 220 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 220 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 220 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 330 Kč
LOU8400 Brabec Tomáš SK Moravan Louňovice C zapůjčit 370 Kč
8.40 km, 420 m, 26 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 200 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 200 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 200 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 200 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 200 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 200 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 200 Kč
0090004 Lukeš Zdeněk 009 - Outdoor Praha 4641786 200 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 200 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 200 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 200 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 200 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 200 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 200 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 200 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 200 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 200 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 200 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 200 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 200 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 200 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 200 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 200 Kč
0230001 Harom Tomáš 023 - EPO zapůjčit 240 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 200 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 8660453 200 Kč
4HP8400 Lesisz Kamil (POL) UNTS Warszawa 8150384 200 Kč
CHC8304 Majasow Kostiantyn K.O.B. Choceň C 8645187 200 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 300 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 300 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 300 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2042525 300 Kč
7.50 km, 390 m, 21 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 200 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 200 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 200 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 200 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 200 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 200 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 200 Kč
9FX7500 Slavíček Petr Fóglíci 2144050 200 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 200 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 200 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 200 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 200 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 200 Kč
0130004 Hoke Petr 013 - Klub dobré zprávy 2144073 200 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 200 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 200 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 200 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 200 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 200 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 200 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 200 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 200 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 200 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 200 Kč
PDY7700 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady C 2102773 200 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 200 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 200 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8667981 200 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 200 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 200 Kč
0170021 Fager Jakob 017 - (SWE) Karlskrona SOK 861230 200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 200 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 200 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 200 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 200 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 200 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 200 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 200 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084435 200 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 200 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 200 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 200 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 200 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 200 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 200 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 200 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 200 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 200 Kč
CHC7605 Gmur Karol K.O.B. Choceň C 8664977 200 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 200 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 200 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 300 Kč
VLI7705 Čečerle Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2143368 300 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 300 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 300 Kč
7.00 km, 330 m, 19 kontrol
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 200 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 200 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 200 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 200 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 200 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 200 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 200 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 200 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 200 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 200 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 200 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 200 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 200 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 200 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 200 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 200 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 200 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 200 Kč
0110001 Reichel Vít 011 - Back Counters 2148162 200 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 200 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 200 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 200 Kč
0130007 Glybovský Ilja 013 - Klub dobré zprávy 2144104 200 Kč
0130013 Beneš Petr 013 - Klub dobré zprávy 301113 200 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 200 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 200 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 200 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 200 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 200 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 200 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 200 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 200 Kč
0150001 Kapoun Luděk 015 - neregistrovaný 2 zapůjčit 240 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 200 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 200 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 200 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 200 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 200 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 200 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 200 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 200 Kč
0170003 Svennerud Marcus 017 - (SWE) Karlskrona SOK 7700918 200 Kč
0170014 Kronmar Magnus 017 - (SWE) Karlskrona SOK 730224 200 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 200 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 200 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 200 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 200 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 200 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 200 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 200 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 200 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 200 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 200 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 200 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 200 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084432 200 Kč
LPU7312 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 0 200 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 200 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 200 Kč
DOR7102 Šácha Marek OK Dobříš C 2104696 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 200 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 200 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 200 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 200 Kč
0290002 Černý Jan 029 - Černý a Davidová 2061825 200 Kč
0340001 Lindström Torgny 034 - (SWE) Ronneby OK 7730619 300 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 300 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 300 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 300 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 300 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 300 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 300 Kč
5.80 km, 280 m, 20 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 200 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 200 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 200 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 200 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 200 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 200 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 200 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 200 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 200 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 200 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 200 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 200 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 200 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 200 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 200 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 200 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 200 Kč
0090001 Halač Jaro 009 - Outdoor Praha 2133888 200 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 200 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 200 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 200 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 200 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 200 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 200 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 200 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 200 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 200 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 200 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 200 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 200 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 200 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 200 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 200 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 200 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 200 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 200 Kč
0170012 Zettervall Björn 017 - (SWE) Karlskrona SOK 1690327 200 Kč
KAS6900