Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     M21E     T1     T2     W21E     Z    
2.90 km, 120 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 120 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 120 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 120 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 120 Kč
TZL0957 Hečová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 120 Kč
TZL0956 Klimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 120 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 120 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 120 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 120 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 120 Kč
0050002 Tomíčková Eliška 005 - ESOX ODEI 52023 120 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 120 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 120 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 120 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 120 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 120 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 120 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 144 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 120 Kč
3.30 km, 120 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 120 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 120 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 120 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 120 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 120 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 120 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 120 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 2061810 120 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 120 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 120 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 120 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 120 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 120 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 120 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 120 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 120 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 2070831 120 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 120 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 120 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 120 Kč
TZL0757 Kovalčíková Nela SKOB Zlín C 8583 120 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 144 Kč
4.30 km, 115 m, 12 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 120 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 120 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 120 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 120 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 120 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 120 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 120 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 8000238 120 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 120 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 120 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 120 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 120 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 120 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 120 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 120 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 120 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 120 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 120 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 120 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 120 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 120 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 120 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 120 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 120 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 120 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 120 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž C 331683 120 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 8655467 120 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 120 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 120 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2103241 120 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207037 120 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 120 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 120 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 120 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 144 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 8250121 144 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 144 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk B 2108917 144 Kč
5.10 km, 195 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 220 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 220 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 220 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 220 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 220 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 220 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 220 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 220 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 220 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 220 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 8663117 220 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 220 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 220 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 220 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 220 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 220 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 8660438 220 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 220 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 220 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 220 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 220 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 220 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 220 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 220 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 220 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 220 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 264 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 264 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 264 Kč
4.50 km, 145 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 200 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 200 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 200 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 200 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 200 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 200 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 200 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 200 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 200 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 200 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 8660366 200 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 200 Kč
STE0353 Trepáčová Gabriela SK SKI-OB Šternberk C 8071318 200 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 200 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 200 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 200 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 200 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 200 Kč
LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice lepus.cz C 7130704 200 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 240 Kč
6.30 km, 330 m, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 220 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 220 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 220 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 220 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 220 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 220 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 220 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 220 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 220 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 220 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 220 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 220 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 220 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 220 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8680323 220 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 220 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 220 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 220 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 220 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 220 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 8116766 220 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 220 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 220 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 220 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 220 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 220 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 220 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 220 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 220 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 220 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 220 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 220 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 8033223 220 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 220 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 264 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078462 264 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 264 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 264 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 264 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 264 Kč
5.20 km, 200 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 49312 200 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 200 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 200 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 200 Kč
LCE0261 Weissová Ľuboslava OOB TJ Slovan Luhačovice B 2032149 200 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 200 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 200 Kč
7.20 km, 350 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 220 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 220 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 220 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 220 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 220 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 220 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 220 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 220 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 220 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 220 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 220 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 220 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 220 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 220 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 220 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 220 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 220 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 220 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 220 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8120499 220 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8116790 220 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice R 8656599 220 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 8109301 220 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 220 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 220 Kč
5.70 km, 170 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 200 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 200 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 200 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 240 Kč
7.70 km, 400 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 220 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 220 Kč
0030001 Vavrova Veronika 003 - (AUS) Kulgun Orienteering 920685 220 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 220 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 220 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno B 8222299 220 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 220 Kč
6.50 km, 220 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 220 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 220 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 220 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 220 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 220 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 220 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 220 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 220 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 220 Kč
5.50 km, 180 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 220 Kč
ZBM9356 Kavánková Jana SK Žabovřesky Brno C 7204981 220 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 220 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 220 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 220 Kč
6.10 km, 300 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 200 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 200 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 200 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 200 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 200 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 200 Kč
0050003 Tomíčková Dana 005 - ESOX ODEI 2096221 200 Kč
ZBM7454 Bukovacová Alena SK Žabovřesky Brno C 522004 200 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 200 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 200 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 200 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 200 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 240 Kč
5.70 km, 225 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 200 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 200 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 200 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 200 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 200 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 200 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 200 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 200 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 200 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 200 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 200 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 200 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 200 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 200 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 200 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 200 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 200 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 240 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 240 Kč
GIG7653 Nešporová Barbora GIGANT Orienteering C 218979 200 Kč
5.10 km, 200 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 200 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 200 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 8648605 200 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 200 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 200 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 200 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 200 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 200 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 200 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 200 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 200 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 200 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 200 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 200 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 200 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 200 Kč
0040002 Palasová Michaela 004 - OB Veliková 49592 200 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 200 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 200 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 200 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 200 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 200 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 200 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 200 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 200 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 200 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 200 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 200 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 240 Kč
4.40 km, 110 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 200 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 200 Kč
HLV6856 Končáková Katka KČT - OB Holešov C 416086 200 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 200 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 200 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 200 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 200 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 200 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 200 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 200 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 200 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 200 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 200 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 200 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 200 Kč
4.10 km, 145 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 200 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 200 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 200 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 200 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 200 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 8004296 200 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 200 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 200 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 200 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 200 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 200 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 200 Kč
3.50 km, 145 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 150 Kč
3.20 km, 115 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 150 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 150 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 150 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 150 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 180 Kč
3.00 km, 100 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 150 Kč
2.40 km, 75 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 150 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 150 Kč
2.90 km, 120 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 120 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 120 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 120 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 120 Kč
TZL1003 Solař Jan SKOB Zlín C 2134321 120 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 120 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 120 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 120 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 120 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 53899 120 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 120 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 120 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 120 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 144 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 144 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 8053354 144 Kč
TZL07XX Václavík Vojtěch SKOB Zlín 2113089 144 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 8090714 144 Kč
KVS1005 Halata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 120 Kč
3.20 km, 125 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 120 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 120 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 120 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 120 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8655482 120 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 120 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 120 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 2134312 120 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 120 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 120 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 120 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 120 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 120 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 120 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 120 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 120 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 120 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 120 Kč
TZL0708 Petrla Michal SKOB Zlín C 53886 120 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 2134315 120 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 120 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 120 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno B 8667953 120 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín C 2134314 120 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 120 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 120 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 425425 120 Kč
VIC0801 Hala Zdeněk OB Vizovice C 425439 120 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 120 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 120 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 52341 144 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 144 Kč
TZL0709 Minařík Petr SKOB Zlín C 2134319 144 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 144 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín B 53367 144 Kč
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 2124754 144 Kč
4.80 km, 135 m, 11 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 120 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 120 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 120 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 120 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 8667526 120 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 120 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 8000243 120 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 120 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 120 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 120 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 120 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 120 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 8170602 120 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 120 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 120 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 120 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 120 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8655447 120 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 120 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk B 8071293 120 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 120 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 120 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 120 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 120 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 120 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno A 2096113 120 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2078496 120 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 120 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 120 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 120 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660445 120 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8670828 120 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 120 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice B 425427 120 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice C 53857 120 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 120 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 442590 120 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 120 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 120 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 144 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 2113096 144 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 2126239 144 Kč
6.60 km, 365 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 220 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 220 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 220 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 220 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 220 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 220 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 220 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 220 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 220 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 220 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 220 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 220 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 220 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 220 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 220 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 220 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 220 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 220 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 220 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 220 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 220 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 220 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 220 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 220 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 220 Kč
ZBM0308 Šipoš Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8100070 220 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 220 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 220 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 220 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 220 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 220 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 220 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 220 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 220 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 220 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 8660466 264 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 264 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 264 Kč
6.00 km, 225 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 200 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 200 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 200 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8657 200 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 200 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092364 200 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 200 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8655427 200 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 2148133 200 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 8670802 200 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 200 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 8670824 200 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 200 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 200 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 200 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 200 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 200 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 200 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 200 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 200 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 2073737 200 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice A 8017132 200 Kč
LCE0309 Sláma Richard OOB TJ Slovan Luhačovice A 2008508 200 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 200 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 200 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 200 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 240 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 8660413 240 Kč
8.60 km, 400 m, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 220 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 220 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 220 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 220 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 220 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 220 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 220 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 220 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662329 220 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 220 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 220 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 220 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 220 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 220 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 220 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 220 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 220 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 220 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 220 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 220 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 220 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 220 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 220 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 220 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 220 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno B 8100023 220 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 220 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 220 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 220 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 220 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 220 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662443 220 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 264 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 264 Kč
6.90 km, 300 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 200 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 200 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8090134 200 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 200 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 8655429 200 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 200 Kč
ZBM0109 Šimo Matúš SK Žabovřesky Brno B 8100080 200 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 8670821 200 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 200 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 200 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno B 8100060 240 Kč
10.50 km, 405 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 8680600 220 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 220 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 220 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 220 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 220 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 220 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 220 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 220 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 220 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 220 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 220 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno B 8200031 220 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 220 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 220 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 220 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 220 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 220 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 220 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 220 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 220 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 220 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 264 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8680399 264 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha A 8656733 264 Kč
8.10 km, 375 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 200 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 200 Kč
STE9900 Šklíba Michal SK SKI-OB Šternberk B 7201758 200 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 200 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 200 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 200 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 200 Kč
12.30 km, 575 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 220 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 220 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 220 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 220 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 220 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 220 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 220 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 220 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 220 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 220 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 220 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 220 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 220 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 8680573 220 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 220 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 220 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 220 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 220 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 220 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 220 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 220 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 220 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 220 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 220 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 220 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 220 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 220 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering C 7204978 220 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 220 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 220 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 264 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 264 Kč
9.40 km, 410 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 220 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 220 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 220 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 220 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 220 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 220 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 220 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 220 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 220 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 220 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 264 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 264 Kč
7.10 km, 310 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 220 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 220 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 220 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 220 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 220 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 220 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 264 Kč
9.30 km, 385 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 200 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 200 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 200 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 200 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 200 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 200 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 200 Kč
SKM7601 Nejedlý Luděk KOB Směr Kroměříž C 52210 200 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 200 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 200 Kč
SKM7800 Ošmera Jakub KOB Směr Kroměříž C 8670759 200 Kč
SKM7701 Rytíř Jan KOB Směr Kroměříž C 7210872 200 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 52843 200 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 200 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 200 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 200 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 200 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 200 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 9102886 240 Kč
0090001 Holík Mário 009 - SKOB Kroměříž zapůjčit 280 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C 330596 240 Kč
8.10 km, 430 m, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 200 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 200 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 200 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 200 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 200 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 200 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 200 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 200 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 200 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 200 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 200 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 200 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 200 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 200 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 200 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 200 Kč
STE7800 Venus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C 2144041 200 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 200 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 200 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 200 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 200 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 200 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 200 Kč
LCE7517 Aleš David OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660924 200 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 200 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 200 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 200 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 240 Kč
7.90 km, 380 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 200 Kč
0020001 Mička Marek 002 - TSO 2061843 200 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 200 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 200 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 200 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8007013 200 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 200 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 200 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 200 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 200 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 200 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 200 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 200 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 200 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 200 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 200 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 200 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 200 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 200 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 200 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 200 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 200 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 200 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 200 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 200 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 200 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 240 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 240 Kč
016xxxx Tornai Szabolcs 016 - Szabi SE 8434004 240 Kč
7.30 km, 305 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 200 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 200 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 200 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 200 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 200 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 200 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 200 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 200 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 200 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 200 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 200 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 200 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 200 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 200 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 200 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 200 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 200 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 200 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 200 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 200 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 200 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 200 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 200 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 200 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 200 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 240 Kč
SBRxxxx Válek Petr SKOB Bruntál 7200586 200 Kč
6.20 km, 255 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 200 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 200 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 200 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 200 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 200 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 200 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 200 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 200 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 200 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 200 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 200 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 200 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 200 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 200 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 200 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 200 Kč
5.70 km, 170 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 150 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 150 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 150 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 150 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 150 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 150 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
0060001 Buráň Zdeněk 006 - BzB 2127637 150 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 180 Kč
0120001 Lužný Josef 012 - SK Orfeus Trnava 253120 180 Kč
4.90 km, 165 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 150 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 150 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 150 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 150 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 150 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 150 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654899 150 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 150 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 150 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 150 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 180 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 180 Kč
3.90 km, 145 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 150 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 150 Kč
0010001 Huňka Jiří 001 - SK Radslavice 49433 150 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 150 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 150 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 150 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 150 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 150 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 150 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 150 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 150 Kč
LCE4301 Šmelík Ľudo OOB TJ Slovan Luhačovice C 2104604 150 Kč
3.30 km, 100 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 150 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 150 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 150 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 150 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 150 Kč
2.40 km, 85 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 150 Kč
14.60 km, 705 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(35)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9437 20169 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 220 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 995871 220 Kč
TBM8201 12082 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 8201000 220 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 220 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 9418870 220 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 220 Kč
AOP9001 19812 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 220 Kč
KAM9602 24672 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 220 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 220 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 220 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 220 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 220 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 220 Kč
ZBM9301 19808 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 220 Kč
ZBM9444 20166 Minář Marek SK Žabovřesky Brno E 8396969 220 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 220 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 220 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 220 Kč
PHK9805 28599 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 220 Kč
PHK9800 28592 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 220 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 220 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 220 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 220 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 220 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 220 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 220 Kč
ADA8202 13406 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 220 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 220 Kč
SSU8243 12098 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 220 Kč
KSU7410 17312 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 220 Kč
DOK9800 28596 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 220 Kč
PGP9702 23039 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 264 Kč
DOK9602 23036 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 264 Kč
TJN8901 19972 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 264 Kč
TBM9547 20191 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 264 Kč
4.50 km, 130 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 200 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 200 Kč
0050001 Tomíček Oldřich 005 - ESOX ODEI 2096247 200 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 200 Kč
SKMxyxy Rytířová Silvie KOB Směr Kroměříž 53822 200 Kč
0070001 Tužil Petr 007 - Tužilovi 2045249 200 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 200 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 200 Kč
0080001 Šácha Tomáš 008 - - 410340 200 Kč
0100001 Kadlček Václav 010 - neregistovaný 682616 200 Kč
6.40 km, 325 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKMyxyx Sýkora Michal KOB Směr Kroměříž 200 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 200 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 200 Kč
01467xx Koltai Zoltan 014 - (HUN) Tabani Spartacus 362952 200 Kč
8.90 km, 445 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9650 33496 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň E 8656622 220 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 220 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 220 Kč
TBM9898 37451 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 220 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 220 Kč
SSU8952 4638 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 220 Kč
RIC9850 28600 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 220 Kč
LPM9651 28119 Kamenická Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 220 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 220 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 220 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 220 Kč
ZBM8989 2221 Perůtková Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 220 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 220 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 220 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 220 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 220 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 220 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 220 Kč
KAM9354 28972 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 220 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 220 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 220 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 220 Kč
LCE8951 2566 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 220 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 220 Kč
PHK8569 4405 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 220 Kč
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 220 Kč
2.70 km, 110 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 120 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 410731 120 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 120 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 120 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 120 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 120 Kč
SKMxxxx Skopalová Kateřina KOB Směr Kroměříž 120 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 120 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 120 Kč
0040001 Palasová Barbora 004 - OB Veliková 49513 120 Kč
0050004 Tomíčková Ivana 005 - ESOX ODEI 52537 120 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 120 Kč
0060003 Buráňová Hana 006 - BzB 2108870 120 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 120 Kč
0070002 Tužilová Michaela 007 - Tužilovi 2020737 120 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 120 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 120 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 120 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 120 Kč
0090002 Holíková Helena 009 - SKOB Kroměříž zapůjčit 160 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk C 2122263 120 Kč
celkem přihlášených: 895, vklad: 168704 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.