Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
22.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T5    
2.69 km, 120 m, 10 kontrol
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 400 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 400 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 400 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 400 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 400 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 400 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 400 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 400 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 400 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 400 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 400 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové B 7210923 400 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 400 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 400 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 400 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 400 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 400 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 400 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 400 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 400 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 400 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 400 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 400 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 400 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 400 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 400 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 400 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 400 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 400 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 400 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 400 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 400 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 400 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 400 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 400 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 400 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 400 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 400 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 400 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 400 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 400 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 400 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 400 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 8655425 400 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 400 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 8660438 400 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 400 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 400 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 400 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 8414092 400 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 400 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 400 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 400 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 400 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 8414138 400 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8004274 400 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 400 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 400 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 400 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 400 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 400 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 400 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 400 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 400 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 400 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 400 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 400 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 400 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 800 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 800 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 800 Kč
3.05 km, 135 m, 12 kontrol
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 400 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 400 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 400 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 400 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 400 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 400 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 400 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 400 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 400 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 400 Kč
0040003 Karjalainen Venla-Linnea 004 - FIN1 9201890 400 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 400 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 400 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 400 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 400 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 400 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 400 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 400 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 400 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 400 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 400 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 400 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 400 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 400 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 400 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 400 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 400 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 400 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 400 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 400 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8656531 400 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 400 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 8680299 400 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8656630 400 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 400 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 400 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 400 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 400 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 400 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 400 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 400 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 400 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 400 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 400 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 400 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 400 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 400 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 400 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 400 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 400 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 8033223 400 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 400 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 400 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 400 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 400 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 8655426 400 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 400 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 400 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 400 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 49312 400 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 400 Kč
TUR0155 Kochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 400 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 400 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 400 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 400 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 400 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 800 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 800 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 800 Kč
3.22 km, 180 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 0
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 400 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 400 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 400 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 400 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 400 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 400 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 400 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 400 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 400 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 400 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 8655422 400 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 400 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 400 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 400 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 400 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 400 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 400 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 400 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 400 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 400 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 400 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 400 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 400 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 1426034 400 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 8660456 400 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 400 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 400 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 400 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 400 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 400 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 400 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 400 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 400 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 400 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 400 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 400 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 400 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 400 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 400 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 8680284 400 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 400 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 800 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 8656721 800 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 800 Kč
3.83 km, 225 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 0
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 400 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 400 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 400 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 400 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň E 8656622 400 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 400 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 400 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 400 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 400 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 400 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 400 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 400 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 400 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 1007544 400 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 400 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 400 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 400 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 400 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 400 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 400 Kč
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 400 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 400 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 8654892 400 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 400 Kč
TBM9696 Hošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 400 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 400 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 400 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 400 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 400 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 400 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 400 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 400 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 400 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 400 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 400 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 400 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 400 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 400 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 400 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 400 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 400 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 400 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 400 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 400 Kč
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 400 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 400 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 400 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice E 8271093 400 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 400 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 400 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 400 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 400 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 400 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 400 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 400 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 400 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 400 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 400 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno C 8660401 400 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 400 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 400 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 400 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 400 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 400 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 400 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 400 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 400 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 400 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 400 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 400 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 400 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 400 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 400 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 400 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 400 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 400 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 400 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 400 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 400 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 8662676 400 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 400 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 400 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 400 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 400 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 400 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 400 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656525 400 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 400 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 400 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 400 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 400 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 400 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 400 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 400 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 800 Kč
3.59 km, 150 m, 16 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8254 Kozumplíková Lucie VSK Mendelu Brno C 1914013 370 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 370 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 370 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 370 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 370 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 370 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 370 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 370 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 370 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 370 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 370 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 370 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 370 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 370 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 232490 370 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 370 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 370 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 370 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 370 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 370 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 370 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 370 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 370 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 370 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 370 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 370 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 370 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 370 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 370 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8667992 740 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 740 Kč
3.32 km, 150 m, 14 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 370 Kč
0020001 Zámečníková Jitka 002 - Zámečníci 2103763 370 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 370 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 370 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 370 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 370 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 370 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 370 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 370 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 370 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 370 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 370 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 8028877 370 Kč
0040001 Karjalainen Päivi 004 - FIN1 9201885 370 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 370 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 370 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 370 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 370 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 370 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 370 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 370 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 370 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 370 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 370 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 370 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 370 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 370 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 370 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 370 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 370 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 8660522 370 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 370 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 370 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 370 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 370 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 370 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 370 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 370 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 2134282 740 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 740 Kč
3.19 km, 155 m, 13 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 370 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 370 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 370 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 370 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 370 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 370 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 370 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 370 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 370 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 370 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 370 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 370 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 8200027 370 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 370 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 370 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 370 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 370 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 370 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 370 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 370 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 370 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 370 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 370 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 370 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 370 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 370 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 370 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 370 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 370 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 370 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 370 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071303 370 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 8648605 370 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 370 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 370 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 370 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 370 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 370 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 370 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 370 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 370 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 370 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 370 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 370 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 370 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 370 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 370 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 370 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 370 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 370 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 370 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 370 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 370 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 370 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 8071314 370 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 370 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 370 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 370 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 370 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 370 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 740 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 740 Kč
2.91 km, 125 m, 12 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 370 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 370 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 370 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 370 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 370 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 370 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 370 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2032169 370 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 370 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 370 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 370 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 370 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 370 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 370 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 370 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 370 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 370 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 370 Kč
HLV6856 Končáková Katka KČT - OB Holešov C 416086 370 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 370 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 370 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 370 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 370 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 370 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 370 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 370 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 370 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 370 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 370 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 370 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 370 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 370 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 370 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 370 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 370 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 370 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 370 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 370 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 370 Kč
2.87 km, 135 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 370 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 370 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 370 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 370 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 370 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 370 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 370 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 370 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 370 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 370 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 370 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 370 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 370 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 370 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 370 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 370 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 370 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 370 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 370 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 370 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 370 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 370 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 370 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 370 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 370 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 370 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 370 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 370 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 370 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 370 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 370 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 370 Kč
2.76 km, 135 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 300 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 300 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 300 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 300 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 300 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 300 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 300 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 300 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 300 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 300 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 300 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 300 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 300 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 300 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 300 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 300 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 300 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 300 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 300 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 300 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 300 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 300 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 300 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 300 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 300 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 300 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 300 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 300 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 300 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 600 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 600 Kč
2.53 km, 110 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 300 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 300 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 300 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 300 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 300 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 300 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 300 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 300 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 300 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 300 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 300 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 300 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 300 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 300 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 300 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 300 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 300 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 300 Kč
2.36 km, 100 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 300 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 300 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 300 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 300 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 300 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 300 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 300 Kč
2.25 km, 95 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 300 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 300 Kč
3.05 km, 145 m, 13 kontrol
(86)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 400 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 400 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 400 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 400 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 400 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 400 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 400 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 400 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 400 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 400 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 400 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 400 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 400 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8655427 400 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 400 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 400 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 400 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 400 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 400 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 400 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 400 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 400 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 400 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 400 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 400 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 400 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 400 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 400 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 400 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 400 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 400 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 400 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 400 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662338 400 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 400 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 400 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 400 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 400 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 400 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 8660466 400 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 400 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 400 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 400 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 400 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 400 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 400 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 400 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 400 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 400 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 400 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 400 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 400 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 400 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 400 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 400 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 400 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 8116709 400 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 400 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 400 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 400 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 8656641 400 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 400 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 400 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 400 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 400 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 400 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 400 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 400 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 400 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 8670756 400 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 400 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 400 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 400 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 400 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 400 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 400 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 400 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 400 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 400 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 400 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 400 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 8660917 400 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 400 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 400 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 400 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Žabovřesky Brno A 8651737 800 Kč
3.37 km, 200 m, 15 kontrol
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680598 400 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 400 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 400 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 400 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 400 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 400 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 400 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 400 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 400 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 400 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 400 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 400 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 400 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 400 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 400 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 400 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 400 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 400 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 8659413 400 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 400 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 400 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 400 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 8680308 400 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 400 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 400 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 8656612 400 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 400 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 400 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 400 Kč
VPM0209 Mayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 400 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 400 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 400 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 400 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 400 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 8414097 400 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 400 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 8680614 400 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 400 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 400 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662329 400 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 400 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8655465 400 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 400 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 400 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 400 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering B 8660517 400 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 400 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 400 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 400 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 8656597 400 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 400 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8090134 400 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 400 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 400 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 400 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 400 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 400 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 400 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 400 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 400 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 400 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 400 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662443 400 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 8655429 400 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 400 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 400 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 400 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 400 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 400 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 400 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 400 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 400 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 400 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport B 8670757 400 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 8627108 400 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 400 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 400 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 400 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 400 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 800 Kč
3.72 km, 180 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 0
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 400 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 400 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 8680600 400 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 400 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 400 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 400 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 400 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 400 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové B 2059764 400 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 400 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 400 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 400 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 400 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 400 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 400 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 400 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 400 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 400 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 400 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 400 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8680399 400 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 8656716 400 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 400 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha A 8656733 400 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 400 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 400 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 400 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 400 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 400 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 400 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 400 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 400 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 8680585 400 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 400 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 400 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 400 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 400 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656613 400 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 400 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 400 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 400 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 800 Kč
4.64 km, 270 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 0
(127)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 400 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 400 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 400 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 400 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 400 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 400 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 400 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 400 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 400 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 400 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 400 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 400 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 400 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 400 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 400 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 400 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 400 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 400 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 400 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 400 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 400 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 8656683 400 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 400 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 400 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 400 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 400 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 400 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 400 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 400 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 400 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 400 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 400 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 400 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 400 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 400 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 400 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 400 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 400 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 995871 400 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 400 Kč
KAM9604 Šmelík Martin OK Kamenice C 682340 400 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 400 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 400 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 400 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 400 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 400 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 400 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 400 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 400 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 400 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 400 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 400 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 8662673 400 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 400 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 400 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 400 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 400 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 400 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín R 8000665 400 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 400 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 400 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 400 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 400 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 400 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 400 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 400 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 400 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 400 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 400 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 400 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 400 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 400 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 400 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 400 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 400 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 400 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 400 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 400 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 400 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 400 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 8351967 400 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 400 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 400 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 400 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 400 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 400 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 400 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 400 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 400 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 8660447 400 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 400 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 400 Kč
ZBM9444 Minář Marek SK Žabovřesky Brno E 8396969 400 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 400 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 400 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 400 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 400 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 400 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 400 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 400 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 400 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 400 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 400 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 400 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 400 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 400 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 400 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 400 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 400 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 400 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 400 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 400 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 400 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 400 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 400 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 400 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 400 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 400 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 400 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 400 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 400 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 400 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 400 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 400 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 800 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 800 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 800 Kč
4.20 km, 205 m, 19 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 370 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 370 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 370 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 370 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 370 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 370 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 370 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 370 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 370 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 8030932 370 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 370 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 370 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 370 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 370 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 370 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 370 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 370 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 370 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 370 Kč
PLU8009 Špičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 370 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 370 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 370 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 370 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 370 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 370 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 370 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 370 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 370 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 370 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 370 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 370 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 370 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 370 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 370 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 370 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 370 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 370 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660441 370 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 370 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 370 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 370 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 370 Kč
STH8301 Erlebach Michal SK Studenec C 9083 370 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 370 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 370 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 370 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 370 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 370 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 370 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 370 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 740 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 740 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 370 Kč
4.00 km, 185 m, 18 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 370 Kč
0030001 Svítil Petr 003 - PetSvi 1450170 370 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 370 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 370 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 370 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 370 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 370 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 370 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 370 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 370 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 370 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 370 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 370 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 370 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 370 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 370 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 370 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 370 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 370 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 370 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8141277 370 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 370 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 370 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 370 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 370 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 370 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 370 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 370 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 370 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 370 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 370 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 370 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 370 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 370 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 370 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 370 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 370 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 370 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 370 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 370 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 370 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 370 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 370 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 370 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 370 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 8662364 740 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 740 Kč
0097200 Pavela Ludovit 009 - Olfin Car Ski Team 740 Kč
3.84 km, 160 m, 16 kontrol
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 370 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 370 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 370 Kč
0020002 Zámečník Pavel 002 - Zámečníci 2801012 370 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 370 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 370 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 370 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 370 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 370 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 370 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 370 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 370 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 370 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 370 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 370 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 370 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 370 Kč
0040002 Karjalainen Teemu 004 - FIN1 9201886 370 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 370 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8004292 370 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 370 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 370 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 370 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 370 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 370 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 370 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 370 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 370 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 370 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 370 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 888643 370 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 370 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 370 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 370 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 370 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 370 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 370 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 370 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 370 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 370 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 370 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 370 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 370 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 370 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 370 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 370 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 370 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 370 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 8656748 370 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 370 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 370 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 370 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 370 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 370 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 370 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 370 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 370 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 370 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 370 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 370 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 370 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 370 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 370 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 370 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 370 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 370 Kč
LPU7404 Kubík Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8028828 370 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 370 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 370 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 370 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 370 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 370 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 370 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 740 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 740 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 740 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 740 Kč
3.42 km, 155 m, 14 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 370 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 370 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 370 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 370 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 370 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 370 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 370 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 370 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 370 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 370 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 370 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 370 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 370 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 1403052 370 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 370 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 370 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 370 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 370 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 370 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 370 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 370 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 370 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 370 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 370 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 370 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 370 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 370 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 370 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 370 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 370 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 370 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 370 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 370 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 370 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 370 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 370 Kč
0060001 Halač Jaro 006 - Outdoor Praha 2133888 370 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 370 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 370 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 370 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 370 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 370 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 370 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 370 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 8636195 370 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 370 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 370 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 370 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 370 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 370 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 370 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 370 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 370 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 370 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 370 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 370 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 8667511 370 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 370 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 370 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 370 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 370 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 370 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 370 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 370 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 370 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 370 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 370 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 370 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 740 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 2116448 740 Kč
3.34 km, 140 m, 14 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 370 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 370 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 370 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 370 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 370 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 370 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 370 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 370 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 370 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 370 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 370 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 370 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 370 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 370 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 370 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 370 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 370 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 370 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 370 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 370 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 370 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 370 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 370 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 370 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 370 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 370 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 370 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 370 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 370 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 370 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 370 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 370 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 370 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 370 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 370 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 370 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 370 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 370 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 370 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 370 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 370 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 370 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 370 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 370 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 370 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 370 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 370 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 370 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 370 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 370 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 370 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 370 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 370 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 370 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 370 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 370 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 370 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 370 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 370 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 740 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 740 Kč
3.18 km, 140 m, 12 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 300 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 300 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 300 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 300 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 300 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 300 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 300 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 300 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 300 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 300 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 300 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 300 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 300 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 300 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 300 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 300 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 300 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 300 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 300 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 300 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 300 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 300 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 300 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 300 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 300 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 300 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 300 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 300 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 300 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 300 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 300 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 300 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 300 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 300 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 300 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 300 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 300 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 300 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 8667502 300 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 300 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 300 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 300 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 300 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 300 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 300 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 300 Kč
2.95 km, 140 m, 11 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 300 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 300 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 300 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 300 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 300 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 300 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 300 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 300 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 300 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 300 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 300 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 300 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 300 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 300 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 300 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 300 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 300 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 300 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 8654881 300 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 300 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 300 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 300 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 300 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 300 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 300 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 300 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 300 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 300 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 300 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 300 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 250020 300 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 300 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 300 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 300 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 300 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 300 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 300 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 300 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 300 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 300 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 300 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 300 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 300 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 300 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 300 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 300 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 600 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 600 Kč
0124444 Conrad Helmut 012 - SDX 7501901 600 Kč
2.75 km, 130 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 300 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 300 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 300 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 300 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 300 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 300 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8100015 300 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 300 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 300 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 8200018 300 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 300 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 300 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 300 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 300 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 300 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 300 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 300 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 300 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 300 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 300 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 300 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 300 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 300 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 300 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 300 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 300 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 300 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 300 Kč
2.36 km, 100 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 300 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 300 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 300 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 300 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 300 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 300 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 300 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 300 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 300 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 300 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 600 Kč
2.25 km, 95 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 300 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 300 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 300 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 300 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 300 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 300 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 300 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 300 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 600 Kč
2.69 km, 120 m, 10 kontrol
(103)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 180 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 180 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 180 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 180 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 180 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 180 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 180 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 180 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 180 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 180 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 180 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 180 Kč
DKP0865 Mušková Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 336785 180 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 180 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 180 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 180 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 180 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 180 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 180 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 180 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 180 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 180 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 180 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 180 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 180 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 180 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 180 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 180 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 180 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 180 Kč
0040004 Karjalainen Anttijussi 004 - FIN1 9201893 180 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 180 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 180 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 180 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 180 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 180 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 180 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 180 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 180 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 180 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 180 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 180 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 180 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8008870 180 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 180 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 180 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 180 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 180 Kč
DOK6700 Dolejší Miloš OK Doksy C 434808 180 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 180 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 180 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 180 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 180 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 180 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 180 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 180 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 180 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 180 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 180 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 180 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 180 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 180 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 180 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 180 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 180 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 180 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 180 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 180 Kč
STH8851 Beranová Kateřina SK Studenec C 1413337 180 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 180 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 180 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 180 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 180 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 180 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 180 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 8660361 180 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 180 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 180 Kč
0080001 Brlicová Natalie 008 - nereg. 515462 180 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 180 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 180 Kč
ONO7752 Dondová Kateřina SKOB Ostrov C 2102677 180 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 8656541 180 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 180 Kč
0120001 Roznětinská Barbora 012 - SDX zapůjčit 230 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 180 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 180 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 180 Kč
DKP5152 Kovářová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 9000007 180 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 180 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 180 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 180 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 180 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 180 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 180 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 180 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 180 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 180 Kč
0160001 Stejskal Petr 016 - Stejskalovi 2113073 180 Kč
0160002 Stejskalová Lucie 016 - Stejskalovi 2124749 180 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 180 Kč
3.83 km, 225 m, 16 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 180 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 180 Kč
0010001 Hnídek Stanislav 001 - OB Tanvald 2073662 180 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 180 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 180 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 180 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 180 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 180 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 180 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec C 7208088 180 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 2102776 180 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 180 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 180 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 180 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 180 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 180 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 180 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8440505 180 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 180 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 180 Kč
0050001 Kummer Lukáš 005 - Šneci 8656695 180 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 180 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 180 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09491 180 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 180 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 180 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 180 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 180 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov C 9001001 180 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 180 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 180 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 180 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 180 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 180 Kč
0070001 Pangrácová Anna 007 - SK SKIVELO 2103250 180 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 180 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 180 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 180 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 180 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 180 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 8200031 180 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 180 Kč
ZBM9403 Hinkelmann Erik SK Žabovřesky Brno C 7211016 180 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 180 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 180 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 180 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 180 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 180 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 180 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 S 180 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 180 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 180 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 887635 180 Kč
VAM9000 Klapal Jan OB Vamberk C 515142 180 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 180 Kč
0100001 David Tomáš 010 - ROB Liberec 2118932 180 Kč
PHK8650 Veselá Jana OK 99 Hradec Králové C 7772 180 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 180 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 180 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 180 Kč
0130001 Pangrácová Marie 013 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 180 Kč
0140001 Klíma Kamil 014 - SK Olympia Praha SPS 8667960 180 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 180 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 180 Kč
0150001 Marduk Josef 015 - PLU 999999 180 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 180 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 180 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 180 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 180 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 0000331157 180 Kč
0120004 Ohnisko Jan 012 - SDX 7200333 180 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 0000416118 180 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga B 2021848 180 Kč
celkem přihlášených: 1505, vklad: 543270 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.