Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
T2     T3     T5     T8    
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 150 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 150 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 150 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 150 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 150 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 150 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 150 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 150 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 150 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 150 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 150 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga C 2061812 150 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 150 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 150 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 150 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 150 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 150 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 150 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 150 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 150 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 150 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 150 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 150 Kč
0120001 Čalounová Jana 012 - Ahoj 4411233 150 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 150 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 150 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 150 Kč
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 150 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 0 150 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 150 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 150 Kč
TJN1006 Moučka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 150 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 150 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 150 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 150 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 150 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 150 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 150 Kč
SNA1203 Plocek Jakub TJ START Náchod C 9630 150 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 150 Kč
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 150 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 150 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 150 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 150 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 150 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 150 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha A 428269 150 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená A 8020220 150 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 150 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 150 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 150 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7208071 150 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 150 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 150 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 150 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 150 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 2061810 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 150 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 150 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 150 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656749 150 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 150 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 150 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 150 Kč
VLI8301 Šipoš Richard Slavia Liberec orienteering C 2801284 150 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 150 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 150 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 150 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 150 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
0080001 Linhartová Martina 008 - Vlaštovka 2120655 150 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 150 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 150 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 150 Kč
0100001 Istvan Bujdoso 010 - (HUN) SPARI 7020217 150 Kč
0100002 Mark Bujdoso 010 - (HUN) SPARI 8080705 150 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 150 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 150 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 150 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2104590 150 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 150 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 150 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 150 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 150 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 150 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 150 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 150 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 150 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 150 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 150 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 150 Kč
0230001 Skarlubowicz Karolina 023 - (POL) Plesinski Mariusz 8648667 150 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 150 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš C 2125347 150 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 150 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 150 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 150 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 150 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 150 Kč
0280001 Jirous Erik 028 - Jirous 442878 150 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 150 Kč
TJN0757 Cicvárková Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111784 150 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 150 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 150 Kč
TJN0706 Krejčí Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655468 150 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 150 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 150 Kč
TJN0505 Pitra Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 150 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 150 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 150 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 150 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 150 Kč
0400001 Bartoníček Jiří 040 - NER - Bartoníček zapůjčit 150 Kč
0400002 Hadrbolec Jan 040 - NER - Bartoníček zapůjčit 150 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 150 Kč
0440001 Hoke Magdaléna 044 - NER Hoke 2144030 150 Kč
NNN1116 Novotný Vít Neregistrovaní 416846 150 Kč
NNN1117 Brlicová Natalie Neregistrovaní 515462 150 Kč
0450004 Lukeš Josef Lukeš 045 - Outdoor Praha 4641788 150 Kč
(109)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 150 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 150 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 150 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 150 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 150 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 150 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 150 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 150 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 150 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 150 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 150 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 150 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 150 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2027229 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 150 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 150 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 150 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 150 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 150 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 150 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice 2111710 150 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice 2111711 150 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice 2116186 150 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 150 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 150 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 150 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 150 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 150 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 150 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 150 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 150 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové B 2059764 150 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 150 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 150 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 150 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 150 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 150 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 150 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 150 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 150 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 150 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 150 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 150 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 150 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 150 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 150 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 150 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8662686 150 Kč
KSU9555 Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 0 150 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 150 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 150 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 150 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 150 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 150 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 2096222 150 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 150 Kč
0210001 Maděrová Michaela 021 - Pozitivní Nejistota 2148211 150 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 150 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 150 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 150 Kč
0240001 Papež Martin 024 - HO Pioneer 2800359 150 Kč
0250001 Vobořilová Markéta 025 - CZAR 301198 150 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 150 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 500267 150 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 150 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 150 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 150 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 150 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 150 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 150 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 150 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 150 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 150 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec B 7055011 150 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 150 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 150 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 150 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 150 Kč
0290001 Roznětinská Barborka 029 - NER Roznětinská Barborka zapůjčit 150 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 150 Kč
0300001 Košut Roman 030 - NER Košut Roman zapůjčit 150 Kč
0310001 Ohnisko Jan 031 - Klub rváčů 7200333 150 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 8019930 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 150 Kč
0420002 Rohnert Anne 042 - (GER) Post SV Dresden 2 (Germany) 235006 150 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 150 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 150 Kč
ASU8964 Bořilová Klára Magnus Orienteering C 515189 150 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 150 Kč
0440002 Hoke Petr 044 - NER Hoke 2144102 150 Kč
0440003 Beneš Petr 044 - NER Hoke 301113 150 Kč
0440004 Benešová Marika 044 - NER Hoke 2103782 150 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 150 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 150 Kč
TJN8900 Mikula Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 150 Kč
NNN1118 Valová Eliška Neregistrovaní 8662700 150 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 150 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga A 2021848 150 Kč
0450002 Lukeš František 045 - Outdoor Praha 4641787 150 Kč
0450003 Halač Viktor 045 - Outdoor Praha 2141890 150 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 150 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 150 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 150 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 150 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 150 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 2148133 150 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 150 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 150 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 150 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 150 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 150 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8663200 150 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 150 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 150 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 2120665 150 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 150 Kč
0060001 David Tomáš 006 - ROB Liberec 2118932 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 150 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 150 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 150 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 150 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 150 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 150 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662294 150 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 150 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 150 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové C 8654906 150 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 150 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 150 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 150 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 150 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice 7207704 150 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 150 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 150 Kč
0250002 Vaněk Tomáš 025 - CZAR 8667986 150 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 150 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 150 Kč
VLI8850 Francke Pavla Slavia Liberec orienteering C 2059727 150 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 150 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 150 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 150 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 150 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 889309 150 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 150 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 150 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 150 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 150 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 150 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 150 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 150 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 150 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 150 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 150 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 150 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 150 Kč
0040001 Gösswein Csaba 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE 2004470 150 Kč
0160001 Wensław Mateusz 016 - (POL) PolishMilitary Team 8000590 150 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 150 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové C 301383 150 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 150 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8660544 150 Kč
PHK9302 Maňák Matěj OK 99 Hradec Králové C 232647 150 Kč
0420001 Rohnert Max 042 - (GER) Post SV Dresden 2 (Germany) 1051289 150 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 150 Kč
0450001 Halač Jaro 045 - Outdoor Praha 2133888 150 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 150 Kč
0490001 Stejskal Radek 049 - NER - Stejskal zapůjčit 150 Kč
celkem přihlášených: 301, vklad: 45150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.