Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 8004330 | 500 Kč |
PHK0450 | Chvátilová JohanaChvátilová Johana | OK 99 Hradec Králové | A | 8660575 | 500 Kč |
VPM0451 | Richtrová KamilaRichtrová Kamila | KOS Slavia Plzeň | A | 8629751 | 500 Kč |
VSP0456 | Štraitová JolanaŠtraitová Jolana | USK Praha | A | 8670459 | 500 Kč |
ROU0451 | Černá EmaČerná Ema | SKOB Roudnice nad Labem | A | 8662284 | 500 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | B | 8660369 | 500 Kč |
VLI0451 | Podrábská AlžbětaPodrábská Alžběta | Slavia Liberec orienteering | A | 8663117 | 500 Kč |
HOR0350 | Vávrová VandaVávrová Vanda | TJ Jiskra Hořice | A | 8680365 | 500 Kč |
TRI0453 | Rybková VendulaRybková Vendula | TJ TŽ Třinec | B | 7002089 | 500 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | A | 8655378 | 500 Kč |
VLI0452 | Šestáková MarieŠestáková Marie | Slavia Liberec orienteering | A | 8667522 | 500 Kč |
DKP0358 | Poborská EliškaPoborská Eliška | Oddíl OB Kotlářka | A | 8414107 | 500 Kč |
VLI0555 | Martanová LeaMartanová Lea | Slavia Liberec orienteering | A | 8662713 | 500 Kč |
RIC0451 | Pračková EmaPračková Ema | OB Říčany | A | 7209445 | 500 Kč |
JIL0352 | Karlová AnnaKarlová Anna | OK Jilemnice | A | 8656606 | 500 Kč |
JIL0451 | Gottsteinová EmaGottsteinová Ema | OK Jilemnice | A | 8670793 | 500 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8004313 | 500 Kč |
VRL0452 | Randáková AdélaRandáková Adéla | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 7207062 | 500 Kč |
CHT0353 | Kropáčková VendulaKropáčková Vendula | OOB SK Chrast | C | 2148235 | 500 Kč |
DKP0351 | Tichá DoroteaTichá Dorotea | Oddíl OB Kotlářka | A | 8656590 | 500 Kč |
DKP0359 | Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie | Oddíl OB Kotlářka | A | 2103705 | 500 Kč |
SRK0551 | Morávková ZuzanaMorávková Zuzana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 9201626 | 500 Kč |
VLI0454 | Skácelová AdélaSkácelová Adéla | Slavia Liberec orienteering | B | 8660545 | 500 Kč |
PHK0451 | Čapková AnnaČapková Anna | OK 99 Hradec Králové | B | 8667978 | 500 Kč |
0040002 | Mag FruzsinaMag Fruzsina | 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE | 8035702 | 500 Kč | |
0040003 | Nagy SzilviaNagy Szilvia | 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE | 8664630 | 500 Kč | |
0040004 | Mag ViktóriaMag Viktória | 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE | 8035704 | 500 Kč | |
SJH0454 | Novotná JitkaNovotná Jitka | SOS Jindřichův Hradec | A | 8663172 | 500 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | A | 8662703 | 500 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 8660570 | 500 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 2087689 | 500 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667550 | 500 Kč |
PHK0354 | Zamouřilová AnežkaZamouřilová Anežka | OK 99 Hradec Králové | A | 7210923 | 500 Kč |
VSP0454 | Aschermannová KláraAschermannová Klára | USK Praha | A | 52284 | 500 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | A | 8660531 | 500 Kč |
JIL0453 | Janovská VendulaJanovská Vendula | OK Jilemnice | A | 2127638 | 500 Kč |
ROU0453 | Krejčová LucieKrejčová Lucie | SKOB Roudnice nad Labem | B | 8662285 | 500 Kč |
PGP0353 | Chrzová EliškaChrzová Eliška | SK Praga | A | 2125333 | 500 Kč |
CHA0555 | Matyášová KristýnaMatyášová Kristýna | OK Chrastava | A | 8116690 | 500 Kč |
KAM0551 | Balejová JulieBalejová Julie | OK Kamenice | A | 8667985 | 500 Kč |
0090001 | Boglarka CzakoBoglarka Czako | 009 - (HUN) MOM | 8031118 | 500 Kč | |
0090002 | Lilla ZempleniLilla Zempleni | 009 - (HUN) MOM | 8645183 | 500 Kč | |
0090003 | Rita SarkozyRita Sarkozy | 009 - (HUN) MOM | 8260904 | 500 Kč | |
VRL0455 | Hanušová KateřinaHanušová Kateřina | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 8670740 | 500 Kč |
JIL0551 | Matěásková ŠárkaMatěásková Šárka | OK Jilemnice | A | 2078451 | 500 Kč |
TAP0356 | Smolková BarboraSmolková Barbora | KOB Tretra Praha | A | 8654912 | 500 Kč |
VTA0551 | Kosobudová AnnaKosobudová Anna | SC vebr-sport | A | 8670798 | 500 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | A | 8656710 | 500 Kč |
TJN0451 | Pesničáková SoňaPesničáková Soňa | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8662749 | 500 Kč |
ZBM0351 | Hovořáková KarolínaHovořáková Karolína | SK Brno Žabovřesky | A | 8660438 | 500 Kč |
ZBM0359 | Bednaříková EmmaBednaříková Emma | SK Brno Žabovřesky | A | 8656786 | 500 Kč |
ZBM0455 | Rotková MarkétaRotková Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 8660409 | 500 Kč |
KUO0451 | Brožková TerezaBrožková Tereza | KOB Ústí nad Orlicí | B | 8667532 | 500 Kč |
KAM0350 | Hankovcová HelenaHankovcová Helena | OK Kamenice | A | 8660595 | 500 Kč |
OSN0452 | Pilná KláraPilná Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 436958 | 500 Kč |
DKP0459 | Nekvasilová TerezaNekvasilová Tereza | Oddíl OB Kotlářka | B | 2129196 | 500 Kč |
LPU0353 | Bártová AdélaBártová Adéla | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109309 | 500 Kč |
LPU0360 | Fejfarová TerezaFejfarová Tereza | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656534 | 500 Kč |
LPU0352 | Koberová KateřinaKoberová Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8654913 | 500 Kč |
LPU0357 | Pušová BáraPušová Bára | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656522 | 500 Kč |
LPU0354 | Vodičková JohanaVodičková Johana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656504 | 500 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | A | 8656699 | 500 Kč |
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | A | 8116671 | 500 Kč |
SHK0350 | Thýnová MartinaThýnová Martina | OK Slavia Hradec Králové | A | 7206547 | 500 Kč |
STH0551 | Chrástová MagdalénaChrástová Magdaléna | SK Studenec | A | 8656541 | 500 Kč |
TAP0452 | Bulířová EmaBulířová Ema | KOB Tretra Praha | A | 2088202 | 500 Kč |
KPY0450 | Pavlíčková HanaPavlíčková Hana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | A | 1470170 | 750 Kč |
KAM0459 | Čapková LucieČapková Lucie | OK Kamenice | A | 2103294 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR0252 | Pekařová JanaPekařová Jana | OOB TJ Turnov | A | 8660909 | 500 Kč |
TBM0199 | Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka | KOS TJ Tesla Brno | A | 8656742 | 500 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | A | 8004346 | 500 Kč |
KAM0250 | Semíková LucieSemíková Lucie | OK Kamenice | A | 8670788 | 500 Kč |
STH0152 | Kejmarová JanaKejmarová Jana | SK Studenec | A | 51108 | 500 Kč |
TBM0151 | Korpasová LucieKorpasová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | A | 8655372 | 500 Kč |
VPM0250 | Černá KateřinaČerná Kateřina | KOS Slavia Plzeň | A | 8655446 | 500 Kč |
RIC0151 | Vyhnálková MarieVyhnálková Marie | OB Říčany | A | 8667540 | 500 Kč |
TRI0150 | Warcopová KateřinaWarcopová Kateřina | TJ TŽ Třinec | A | 7209788 | 500 Kč |
TRI0251 | Mrózek TeresaMrózek Teresa | TJ TŽ Třinec | A | 8656736 | 500 Kč |
TRI0253 | Bernatíková HanaBernatíková Hana | TJ TŽ Třinec | A | 8662702 | 500 Kč |
DKP0250 | Sanna KarinSanna Karin | Oddíl OB Kotlářka | A | 8240702 | 500 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | A | 8656732 | 500 Kč |
VLI0252 | Martanová ElinMartanová Elin | Slavia Liberec orienteering | A | 8659420 | 500 Kč |
KAM0153 | Šafková SofieŠafková Sofie | OK Kamenice | A | 8100401 | 500 Kč |
KAM0258 | Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína | OK Kamenice | A | 8656555 | 500 Kč |
CHA0252 | Růžičková VendulaRůžičková Vendula | OK Chrastava | A | 2070839 | 500 Kč |
SJC0151 | Vejražková RozárkaVejražková Rozárka | Sportcentrum Jičín | A | 8680323 | 500 Kč |
DKP0156 | Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | A | 8654888 | 500 Kč |
DOR0251 | Petriláková Anežka RozáriePetriláková Anežka Rozárie | OK Dobříš | B | 8655463 | 500 Kč |
OSN0250 | Slámová TaťánaSlámová Taťána | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 7207775 | 500 Kč |
NEK0150 | Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla | Nejdek Orienteering | A | 8660521 | 500 Kč |
STH0251 | Chrástová TerezaChrástová Tereza | SK Studenec | A | 8656737 | 500 Kč |
SJC0156 | Matějková BarboraMatějková Barbora | Sportcentrum Jičín | A | 8191119 | 500 Kč |
SJH0251 | Kinštová TerezaKinštová Tereza | SOS Jindřichův Hradec | A | 8116766 | 500 Kč |
DOK0156 | Dolejší KateřinaDolejší Kateřina | OK Doksy | A | 7205007 | 500 Kč |
CHC0152 | Shánělová ŠtěpánkaShánělová Štěpánka | K.O.B. Choceň | A | 8301161 | 500 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 2091544 | 500 Kč |
PHK0151 | Kosová TerezaKosová Tereza | OK 99 Hradec Králové | A | 8660596 | 500 Kč |
VSP0150 | Horáková BarboraHoráková Barbora | USK Praha | B | 7210234 | 500 Kč |
SJC0253 | Klacková ŠtěpánkaKlacková Štěpánka | Sportcentrum Jičín | A | 8242002 | 500 Kč |
JIL0251 | Pitrmucová AntoniePitrmucová Antonie | OK Jilemnice | B | 8663114 | 500 Kč |
VIC0162 | Golová TerezaGolová Tereza | OB Vizovice | A | 8645925 | 500 Kč |
SRK0153 | Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 8659387 | 500 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | B | 2091554 | 500 Kč |
PZR0152 | Polanská NellyPolanská Nelly | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2088199 | 500 Kč |
0090004 | Csilla GardonyiCsilla Gardonyi | 009 - (HUN) MOM | 8636765 | 500 Kč | |
0110001 | Nelli HajduNelli Hajdu | 011 - (HUN) TIPO | 8062201 | 500 Kč | |
0110002 | Julia NedaJulia Neda | 011 - (HUN) TIPO | 8680039 | 500 Kč | |
VTA0151 | Svobodová AnnaSvobodová Anna | SC vebr-sport | A | 8680400 | 500 Kč |
VTA0253 | Kosobudová KateřinaKosobudová Kateřina | SC vebr-sport | A | 8680299 | 500 Kč |
TJN0257 | Linková LucieLinková Lucie | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8659384 | 500 Kč |
TJN0152 | Mašínová AnnaMašínová Anna | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659403 | 500 Kč |
TJN0153 | Šklíbová MíšaŠklíbová Míša | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8660383 | 500 Kč |
ZBM0260 | Miklušová TamaraMiklušová Tamara | SK Brno Žabovřesky | A | 8434822 | 500 Kč |
KUO0151 | Brožková LucieBrožková Lucie | KOB Ústí nad Orlicí | A | 8667525 | 500 Kč |
LPU0151 | Držková BerenikaDržková Berenika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109303 | 500 Kč |
LPU0251 | Kovářová JanaKovářová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8670795 | 500 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 8662434 | 500 Kč |
PHK0255 | Vandasová AdélaVandasová Adéla | OK 99 Hradec Králové | A | 8656623 | 500 Kč |
SJH0252 | Blažková KateřinaBlažková Kateřina | SOS Jindřichův Hradec | A | 8656531 | 500 Kč |
SHK0252 | Kodytková DenisaKodytková Denisa | OK Slavia Hradec Králové | B | 8670496 | 500 Kč |
SHK0250 | Holečková PetraHolečková Petra | OK Slavia Hradec Králové | A | 8660572 | 500 Kč |
SHK0150 | Kroniková ŠtěpánkaKroniková Štěpánka | OK Slavia Hradec Králové | A | 8033223 | 500 Kč |
NPA0151 | Nováková SvětlanaNováková Světlana | SK LOB Nová Paka | A | 2122276 | 500 Kč |
SOP0151 | Poláková LenkaPoláková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | A | 2061783 | 500 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | B | 8680601 | 750 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | B | 2092435 | 750 Kč |
0200001 | Virag Lara PatakiVirag Lara Pataki | 020 - (HUN) PVS | 8668971 | 750 Kč | |
TUR0155 | Kochová AnnaKochová Anna | OOB TJ Turnov | A | 8656631 | 750 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655402 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LTP0051 | Riby RoseRiby Rose | OOB TJ Lokomotiva Teplice | A | 8662288 | 500 Kč |
RBK9999 | Matušková JanaMatušková Jana | SK Radioklub Blansko | A | 8662330 | 500 Kč |
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | A | 8662719 | 500 Kč |
SSU9953 | Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza | SK Severka Šumperk | E | 8656582 | 500 Kč |
CHA0050 | Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta | OK Chrastava | A | 7208096 | 500 Kč |
STH0051 | Hrnčířová MagdaHrnčířová Magda | SK Studenec | A | 8660568 | 500 Kč |
PHK9951 | Chaloupská BarboraChaloupská Barbora | OK 99 Hradec Králové | E | 8656524 | 500 Kč |
TBM0050 | Špringlová KamilaŠpringlová Kamila | KOS TJ Tesla Brno | A | 8662300 | 500 Kč |
TUR9952 | Thořová MarkétaThořová Markéta | OOB TJ Turnov | R | 8663148 | 500 Kč |
PHK9999 | Kubíčková JanaKubíčková Jana | OK 99 Hradec Králové | A | 2075609 | 500 Kč |
TBM0058 | Grycová KateřinaGrycová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | R | 8659389 | 500 Kč |
SJC9951 | Zlámalová NikolaZlámalová Nikola | Sportcentrum Jičín | R | 8107998 | 500 Kč |
TZL9951 | Tichá VeronikaTichá Veronika | SKOB Zlín | R | 2091555 | 500 Kč |
KAM9950 | Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta | OK Kamenice | R | 8660456 | 500 Kč |
PGP9954 | Sieglová EliškaSieglová Eliška | SK Praga | E | 8656705 | 500 Kč |
BBM0050 | Opálková MartinaOpálková Martina | BETA URSUS Rosice | R | 8659381 | 500 Kč |
KAM0051 | Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína | OK Kamenice | A | 8100500 | 500 Kč |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 2800315 | 500 Kč |
TUR9999 | Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka | OOB TJ Turnov | R | 8660903 | 500 Kč |
STH0053 | Gallová VeronikaGallová Veronika | SK Studenec | C | 2035745 | 500 Kč |
SRK0050 | Filipová TerezaFilipová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2091516 | 500 Kč |
DKP9956 | Voltrová AlenaVoltrová Alena | Oddíl OB Kotlářka | A | 8181015 | 500 Kč |
OSN0050 | Nechanická KláraNechanická Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | R | 8656601 | 500 Kč |
BOR9954 | Janoušková LucieJanoušková Lucie | OK Jiskra Nový Bor | A | 8120499 | 500 Kč |
ZBM0060 | Auerműllerová AnnaAuerműllerová Anna | SK Brno Žabovřesky | A | 410338 | 500 Kč |
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | R | 8660435 | 500 Kč |
ZBM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | SK Brno Žabovřesky | A | 8660446 | 500 Kč |
OPI0052 | Karbusová KateřinaKarbusová Kateřina | Orientační sporty Písek | B | 8680284 | 500 Kč |
LPU9952 | Barnetová VeronikaBarnetová Veronika | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8116790 | 500 Kč |
LPU0057 | Peterová JanaPeterová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656599 | 500 Kč |
LPU0060 | Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109302 | 500 Kč |
LPU0051 | Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8109301 | 500 Kč |
SJI9950 | Nechutová AnetaNechutová Aneta | OK Jihlava | A | 8033293 | 500 Kč |
SHK0051 | Thýnová NikolaThýnová Nikola | OK Slavia Hradec Králové | R | 8656672 | 500 Kč |
SOP9951 | Poláková TerezaPoláková Tereza | OOB TJ Slezan Opava | A | 8656721 | 500 Kč |
CHC9951 | Semrádová JanaSemrádová Jana | K.O.B. Choceň | R | 8425544 | 500 Kč |
33P9950 | Cych AgnieszkaCych Agnieszka | (POL) Oborygeni Oborniki Śląskie | 889175 | 500 Kč | |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2091521 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | R | 8663149 | 500 Kč |
PHK9150 | Kosová DenisaKosová Denisa | OK 99 Hradec Králové | E | 8629757 | 500 Kč |
CTB8151 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SK OB Chotěboř | E | 8660904 | 500 Kč |
BZP8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 8660507 | 500 Kč |
SSU9651 | Štičková AnnaŠtičková Anna | SK Severka Šumperk | E | 8640981 | 500 Kč |
VSP7850 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | R | 2102777 | 500 Kč |
TUR9552 | Nieke PatriciaNieke Patricia | OOB TJ Turnov | R | 8210495 | 500 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | R | 8246428 | 500 Kč |
LPM9650 | Šiková BarboraŠiková Barbora | OK Lokomotiva Plzeň | E | 8656622 | 500 Kč |
TUR8650 | Luštická LucieLuštická Lucie | OOB TJ Turnov | C | 876522 | 500 Kč |
DKP8651 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 8080833 | 500 Kč |
TBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | R | 8656527 | 500 Kč |
TBM9696 | Hošeková VandaHošeková Vanda | KOS TJ Tesla Brno | C | 7200369 | 500 Kč |
CTB9451 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | SK OB Chotěboř | R | 8660906 | 500 Kč |
SSU8952 | Poklopová LenkaPoklopová Lenka | SK Severka Šumperk | R | 8648618 | 500 Kč |
RIC9850 | Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora | OB Říčany | R | 8656685 | 500 Kč |
LPM9651 | Kamenická KarolínaKamenická Karolína | OK Lokomotiva Plzeň | E | 8656698 | 500 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | C | 2032161 | 500 Kč |
KAM9851 | Hájková EliškaHájková Eliška | OK Kamenice | C | 8404001 | 500 Kč |
PHK8753 | Balcarová JanaBalcarová Jana | OK 99 Hradec Králové | C | 8116686 | 500 Kč |
TUR8551 | Neradová AlenaNeradová Alena | OOB TJ Turnov | C | 886283 | 500 Kč |
TUR8354 | Rufferová IvaRufferová Iva | OOB TJ Turnov | E | 822282 | 500 Kč |
TUR9358 | Kochová NikolaKochová Nikola | OOB TJ Turnov | C | 9935817 | 500 Kč |
SJC8951 | Benešová LucieBenešová Lucie | Sportcentrum Jičín | C | 8030189 | 500 Kč |
CTB9452 | Benešová JanaBenešová Jana | SK OB Chotěboř | C | 8656518 | 500 Kč |
PGP9162 | Uhlíková TerezaUhlíková Tereza | SK Praga | C | 995836 | 500 Kč |
KAM7850 | Albrechtová EvaAlbrechtová Eva | OK Kamenice | C | 515490 | 500 Kč |
PGP8656 | Masopustová ElisMasopustová Elis | SK Praga | C | 8662717 | 500 Kč |
PGP9955 | Škarková KateřinaŠkarková Kateřina | SK Praga | B | 7207777 | 500 Kč |
PGP9056 | Bogarová AdélkaBogarová Adélka | SK Praga | E | 8663183 | 500 Kč |
TBM9669 | Vališová MartinaVališová Martina | KOS TJ Tesla Brno | R | 8660569 | 500 Kč |
TZL9753 | Kavánková IvaKavánková Iva | SKOB Zlín | C | 8654917 | 500 Kč |
PHK8855 | Azebová NinaAzebová Nina | OK 99 Hradec Králové | C | 981820 | 500 Kč |
DKP8450 | Kolínová KristýnaKolínová Kristýna | Oddíl OB Kotlářka | R | 8450007 | 500 Kč |
TAP9755 | Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela | KOB Tretra Praha | C | 8119755 | 500 Kč |
DKP8853 | Karochová SimonaKarochová Simona | Oddíl OB Kotlářka | C | 8282888 | 500 Kč |
KAM8851 | Doležalová MonikaDoležalová Monika | OK Kamenice | E | 8116683 | 500 Kč |
KAM9852 | Čechová TerezaČechová Tereza | OK Kamenice | E | 8656609 | 500 Kč |
PHK8569 | Šímová JanaŠímová Jana | OK 99 Hradec Králové | C | 553442 | 500 Kč |
ADA8880 | Matulová LucieMatulová Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 2042533 | 500 Kč |
0040005 | Goldmann JúliaGoldmann Júlia | 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE | 8645186 | 500 Kč | |
71D9250 | Uiboupin KerstinUiboupin Kerstin | (GER) USV TU Dresden | 8080192 | 500 Kč | |
KAM9550 | Bořánková KarolínaBořánková Karolína | OK Kamenice | C | 8648600 | 500 Kč |
DKP7752 | Snížková PetraSnížková Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080814 | 500 Kč |
CHC9051 | Wiśniewska HannaWiśniewska Hanna | K.O.B. Choceň | E | 8640913 | 500 Kč |
TAP9053 | Zajícová KateřinaZajícová Kateřina | KOB Tretra Praha | C | 8660524 | 500 Kč |
PHK8756 | Novotná JanaNovotná Jana | OK 99 Hradec Králové | C | 8631584 | 500 Kč |
BOR9853 | Staňová KarolínaStaňová Karolína | OK Jiskra Nový Bor | R | 8640184 | 500 Kč |
BOR9051 | Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka | OK Jiskra Nový Bor | C | 1602628 | 500 Kč |
BOR9161 | Havlová AdélaHavlová Adéla | OK Jiskra Nový Bor | R | 8660528 | 500 Kč |
KAM9354 | Landovská PetraLandovská Petra | OK Kamenice | E | 8271093 | 500 Kč |
KSU9394 | Vozdová AnetaVozdová Aneta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680378 | 500 Kč |
KSU9393 | Turczerová HanaTurczerová Hana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8670790 | 500 Kč |
ZBM8350 | Hiklová NataliaHiklová Natalia | SK Brno Žabovřesky | E | 8660431 | 500 Kč |
ZBM8951 | Mádlová VěraMádlová Věra | SK Brno Žabovřesky | C | 995814 | 500 Kč |
ZBM9153 | Indráková AdélaIndráková Adéla | SK Brno Žabovřesky | E | 8644883 | 500 Kč |
ZBM9353 | Koporová PetraKoporová Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 8660417 | 500 Kč |
ZBM9651 | Hiršová GabrielaHiršová Gabriela | SK Brno Žabovřesky | R | 8660421 | 500 Kč |
ZBM9757 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | SK Brno Žabovřesky | R | 8660420 | 500 Kč |
PGP9850 | Janovská KateřinaJanovská Kateřina | SK Praga | R | 8350120 | 500 Kč |
LPU7667 | Fenclová MartaFenclová Marta | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8651740 | 500 Kč |
LPU9659 | Hančová PetraHančová Petra | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8654895 | 500 Kč |
LPU9457 | Horová PavlaHorová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656525 | 500 Kč |
LPU9351 | Knapová LenkaKnapová Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8663168 | 500 Kč |
LPU9757 | Nováková TerezaNováková Tereza | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656515 | 500 Kč |
LPU9451 | Procházková KláraProcházková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656512 | 500 Kč |
LPU8654 | Šístková IvetaŠístková Iveta | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8667519 | 500 Kč |
LPU8552 | Udržalová PavlaUdržalová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656526 | 500 Kč |
LPU8357 | Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656548 | 500 Kč |
LPU9461 | Žaloudková KláraŽaloudková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660902 | 500 Kč |
SKV9452 | Kubínová RomanaKubínová Romana | TJ Slovan Karlovy Vary | C | 8008510 | 500 Kč |
LCE9155 | Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 8644878 | 500 Kč |
LCE9353 | Horčičková VendulaHorčičková Vendula | OOB TJ Slovan Luhačovice | E | 8644881 | 500 Kč |
LCE8951 | Jirčáková MartinaJirčáková Martina | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662427 | 500 Kč |
LCE9250 | Sklenářová RadkaSklenářová Radka | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 8660599 | 500 Kč |
SHK9351 | Justová EliškaJustová Eliška | OK Slavia Hradec Králové | C | 8662297 | 500 Kč |
SHK9251 | Teplá KarolínaTeplá Karolína | OK Slavia Hradec Králové | E | 8660574 | 500 Kč |
SHK9151 | Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela | OK Slavia Hradec Králové | C | 8044394 | 500 Kč |
SHK9051 | Mechlová LenkaMechlová Lenka | OK Slavia Hradec Králové | E | 8642186 | 500 Kč |
SHK8152 | Hepnerová MartinaHepnerová Martina | OK Slavia Hradec Králové | C | 8656708 | 500 Kč |
SHK8150 | Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana | OK Slavia Hradec Králové | E | 8656667 | 500 Kč |
0170001 | Hornik AleksandraHornik Aleksandra | 017 - (POL) Paimion Rasti | 8645196 | 750 Kč | |
PHK8051 | Rollier MonikaRollier Monika | OK 99 Hradec Králové | C | 8005907 | 750 Kč |
ZBM9350 | Šimková JohankaŠimková Johanka | SK Brno Žabovřesky | C | 8660401 | 750 Kč |
PGP9751 | Slavíková SilvieSlavíková Silvie | SK Praga | R | 1407423 | 750 Kč |
KAM9554 | Procházková MarieProcházková Marie | OK Kamenice | C | 8051795 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP8254 | Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8116737 | 500 Kč |
SJC8152 | Podlipná VeronikaPodlipná Veronika | Sportcentrum Jičín | C | 8172882 | 500 Kč |
31D7350 | Straube HankaStraube Hanka | (GER) SV Lengefeld | 8100973 | 500 Kč | |
CHT8152 | Krejsová MartinaKrejsová Martina | OOB SK Chrast | C | 52175 | 500 Kč |
CHT8052 | Zoulíková IvetaZoulíková Iveta | OOB SK Chrast | C | 7207872 | 500 Kč |
SJC8352 | Švihovská EvaŠvihovská Eva | Sportcentrum Jičín | C | 8008017 | 500 Kč |
TBM8452 | Drábková ZuzanaDrábková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8100025 | 500 Kč |
PGP8155 | Košárková IvaKošárková Iva | SK Praga | C | 2082714 | 500 Kč |
CHA7850 | Kašková KateřinaKašková Kateřina | OK Chrastava | C | 8670479 | 500 Kč |
RIC7850 | Pračková ZitaPračková Zita | OB Říčany | C | 2045228 | 500 Kč |
CHA8050 | Lankašová BarboraLankašová Barbora | OK Chrastava | C | 4212 | 500 Kč |
TAP8453 | Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana | KOB Tretra Praha | C | 7518567 | 500 Kč |
DKP8350 | Karbanová VendulaKarbanová Vendula | Oddíl OB Kotlářka | C | 8116800 | 500 Kč |
SJC8151 | Uhlíková ŠárkaUhlíková Šárka | Sportcentrum Jičín | C | 7207702 | 500 Kč |
SPC8259 | Kalinová MarkétaKalinová Markéta | SPORTICUS team | C | 8629752 | 500 Kč |
DKP8154 | Janatová LucieJanatová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | 8660535 | 500 Kč |
SCP8257 | Tesařová AnnaTesařová Anna | OK Sparta Praha | C | 51567 | 500 Kč |
ASU7751 | Hrobařová LenkaHrobařová Lenka | Magnus Orienteering | C | 9482 | 500 Kč |
SCP8150 | Havlínová ZuzanaHavlínová Zuzana | OK Sparta Praha | C | 51574 | 500 Kč |
VLI8051 | Mokrá JulieMokrá Julie | Slavia Liberec orienteering | C | 8033227 | 500 Kč |
SSU8151 | Klíchová JanaKlíchová Jana | SK Severka Šumperk | C | 9480 | 500 Kč |
JEN8451 | Kalousková PavlaKalousková Pavla | OB Jenišovice | C | 7788 | 500 Kč |
SJC8451 | Tomešová DanielaTomešová Daniela | Sportcentrum Jičín | C | 8008010 | 500 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 515504 | 500 Kč |
TAP8462 | Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina | KOB Tretra Praha | C | 53640 | 500 Kč |
SHK8256 | Doležalová LenkaDoležalová Lenka | OK Slavia Hradec Králové | C | 9148 | 500 Kč |
VLI8054 | Matějů KateřinaMatějů Kateřina | Slavia Liberec orienteering | C | 336783 | 500 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 500 Kč |
KPY8250 | Kopecká MagdalénaKopecká Magdaléna | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2148140 | 500 Kč |
PGP8454 | Voborská JanaVoborská Jana | SK Praga | C | 9332 | 750 Kč |
STB8297 | Hanušová PetraHanušová Petra | TJ Stadion Nový Bor | C | 682356 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7651 | Papicová SilviePapicová Silvie | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113471 | 500 Kč |
46P7700 | Biolik AgnieszkaBiolik Agnieszka | (POL) Trackcourse | 8197778 | 500 Kč | |
BZP7750 | Svítilová PavlaSvítilová Pavla | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 8660503 | 500 Kč |
LTP7758 | Lošťáková IvanaLošťáková Ivana | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7202864 | 500 Kč |
MFP7651 | Šimšová JanaŠimšová Jana | Matfyz Praha | C | 8654889 | 500 Kč |
5IX7550 | Tomandlová RadkaTomandlová Radka | NOK HoRa | 2099521 | 500 Kč | |
LLI7651 | Hejnová SimonaHejnová Simona | LOK-o Liberec | C | 2134282 | 500 Kč |
RIC7552 | Vyhnálková EvaVyhnálková Eva | OB Říčany | C | 889279 | 500 Kč |
VLI7554 | Kosková Třísková LenkaKosková Třísková Lenka | Slavia Liberec orienteering | C | 2113480 | 500 Kč |
PGP7562 | Pokorná MagdalénaPokorná Magdaléna | SK Praga | C | 899177 | 500 Kč |
CHA7952 | Krtičková MichaelaKrtičková Michaela | OK Chrastava | C | 8897 | 500 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 500 Kč |
JIL7752 | Malá VěraMalá Věra | OK Jilemnice | C | 9077 | 500 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 500 Kč |
CHA7750 | Pachnerová DominikaPachnerová Dominika | OK Chrastava | C | 8210077 | 500 Kč |
JIL7554 | Vlastníková LucieVlastníková Lucie | OK Jilemnice | C | 2060258 | 500 Kč |
VSP7551 | Kučerová MarieKučerová Marie | USK Praha | C | 2127526 | 500 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 500 Kč |
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083378 | 500 Kč |
VLI7552 | Skácelová MarieSkácelová Marie | Slavia Liberec orienteering | C | 8670820 | 500 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 2092419 | 500 Kč |
VLI7456 | Burešová KateřinaBurešová Kateřina | Slavia Liberec orienteering | C | 7210304 | 500 Kč |
PGP7551 | Šimerková OlgaŠimerková Olga | SK Praga | C | 7210932 | 500 Kč |
DOK7450 | Dolejší LenkaDolejší Lenka | OK Doksy | C | 8655448 | 500 Kč |
DOK7950 | Synková PetraSynková Petra | OK Doksy | C | 7200372 | 500 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 500 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 500 Kč |
VBM7751 | Fučíková HanaFučíková Hana | VSK Mendelu Brno | C | 1775519 | 500 Kč |
TUR7777 | Heřmánková PavlaHeřmánková Pavla | OOB TJ Turnov | C | 8680599 | 500 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2049566 | 500 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2133902 | 500 Kč |
PHK7551 | Kubečková ZdenaKubečková Zdena | OK 99 Hradec Králové | C | 8028877 | 500 Kč |
CHA7652 | Matyášová JanaMatyášová Jana | OK Chrastava | C | 2070836 | 500 Kč |
SRK7651 | Šklíbová JanaŠklíbová Jana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7204991 | 500 Kč |
VSP7450 | Svobodová JitkaSvobodová Jitka | USK Praha | C | 8648547 | 500 Kč |
TEP7850 | Městková LucieMěstková Lucie | Tempo Praha | C | 2102815 | 500 Kč |
DCE7950 | Zeman KláraZeman Klára | KOB Dobřichovice | C | 2113474 | 500 Kč |
VLI6151 | Henychová ZuzanaHenychová Zuzana | Slavia Liberec orienteering | C | 9061 | 500 Kč |
ZBM7651 | Cicvárková LucieCicvárková Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 2067937 | 500 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 8663119 | 500 Kč |
DKP7753 | Mullis KateřinaMullis Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 8660470 | 500 Kč |
OSN7557 | Nechanická DanielaNechanická Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8656600 | 500 Kč |
LTU7851 | Komárková LucieKomárková Lucie | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662725 | 500 Kč |
LPU7670 | Držková MarkétaDržková Markéta | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2073755 | 500 Kč |
LPU7356 | Mrskočová DanaMrskočová Dana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8033225 | 500 Kč |
LPU7658 | Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 889272 | 500 Kč |
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 7206551 | 500 Kč |
VLI7755 | Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka | Slavia Liberec orienteering | C | 2032117 | 500 Kč |
NPA7851 | Pavelcová GabrielaPavelcová Gabriela | SK LOB Nová Paka | C | 2070822 | 500 Kč |
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 8033211 | 500 Kč |
EKP7850 | Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8719071 | 500 Kč |
VLI7351 | Žuková MarcelaŽuková Marcela | Slavia Liberec orienteering | C | 8293 | 750 Kč |
PHK7554 | Fagré IvaFagré Iva | OK 99 Hradec Králové | C | 410789 | 750 Kč |
TBM7861 | Kroutilová EvaKroutilová Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 2120617 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 500 Kč |
LTP7252 | Riby KateřinaRiby Kateřina | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7205009 | 500 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 500 Kč |
MFP7050 | Sieglová DagmarSieglová Dagmar | Matfyz Praha | C | 7201197 | 500 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 500 Kč |
LDC7150 | Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana | KOB Děčín | C | 7121314 | 500 Kč |
VSP7256 | Průšová MarkétaPrůšová Markéta | USK Praha | C | 8660554 | 500 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 8648605 | 500 Kč |
TAP7152 | Melišíková RadkaMelišíková Radka | KOB Tretra Praha | C | 2081352 | 500 Kč |
LCV7351 | Krausová MarcelaKrausová Marcela | TJ Lokomotiva Chomutov | C | 253153 | 500 Kč |
HAV7051 | Kaděrová BarboraKaděrová Barbora | OB Havířov | C | 1425330 | 500 Kč |
SJC7451 | Škorpilová JanaŠkorpilová Jana | Sportcentrum Jičín | C | 8211303 | 500 Kč |
PHK7450 | Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína | OK 99 Hradec Králové | C | 362000 | 500 Kč |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | 2061836 | 500 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409879 | 500 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 49656 | 500 Kč |
TBM7467 | Grycová PetraGrycová Petra | KOS TJ Tesla Brno | C | 230679 | 500 Kč |
SOB7151 | Janečková VeronikaJanečková Veronika | SOBSA | C | 53017 | 500 Kč |
PGP7355 | Janovská PetraJanovská Petra | SK Praga | C | 8654900 | 500 Kč |
VSP7051 | Novotná Neyrinck MarkétaNovotná Neyrinck Markéta | USK Praha | C | 7911 | 500 Kč |
VZA7251 | Chupeková SilviaChupeková Silvia | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071303 | 500 Kč | |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648571 | 500 Kč |
VLI7452 | Martanová DanielaMartanová Daniela | Slavia Liberec orienteering | C | 2042502 | 500 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8007275 | 500 Kč |
SRK7373 | Filipová IvanaFilipová Ivana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2096120 | 500 Kč |
KAM7350 | Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana | OK Kamenice | C | 52273 | 500 Kč |
RIC7251 | Šrámková IvaŠrámková Iva | OB Říčany | C | 2035141 | 500 Kč |
PGP7454 | Vildmonová PavlaVildmonová Pavla | SK Praga | C | 7207787 | 500 Kč |
JEN7457 | Zabořilová RomanaZabořilová Romana | OB Jenišovice | C | 7775 | 500 Kč |
EKP7053 | Zurynková JanaZurynková Jana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515496 | 500 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 500 Kč |
PHK7051 | Chaloupská PavlínaChaloupská Pavlína | OK 99 Hradec Králové | C | 8644871 | 500 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 8660392 | 500 Kč |
KAM7054 | Škáchová PetraŠkáchová Petra | OK Kamenice | C | 7201760 | 500 Kč |
OKP7350 | Balusková IdaBalusková Ida | SK OK 24 Praha | C | 681852 | 500 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655383 | 500 Kč |
TBM7475 | Milánová JindřiškaMilánová Jindřiška | KOS TJ Tesla Brno | C | 443078 | 500 Kč |
PGP6651 | Kožinová JanaKožinová Jana | SK Praga | C | 7210812 | 500 Kč |
VSP7255 | Horáková LenkaHoráková Lenka | USK Praha | C | 2148103 | 500 Kč |
ASU6999 | Šmelíková HanaŠmelíková Hana | Magnus Orienteering | C | 8071314 | 500 Kč |
CST7454 | Pelcová PavlaPelcová Pavla | OB Strakonice | C | 7749 | 500 Kč |
CHC7251 | Křivdová LenkaKřivdová Lenka | K.O.B. Choceň | C | 8655490 | 500 Kč |
KAS7051 | Eichlerová JanaEichlerová Jana | KOB Kamenický Šenov | C | 682641 | 500 Kč |
VLI7350 | Novotná JanaNovotná Jana | Slavia Liberec orienteering | C | 2058476 | 500 Kč |
TUV7351 | Hájková MagdalenaHájková Magdalena | SOK TJ Turnov | C | 411543 | 500 Kč |
VLI7455 | Severýnová Popková KláraSeverýnová Popková Klára | Slavia Liberec orienteering | C | 2067951 | 500 Kč |
BOR7459 | Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena | OK Jiskra Nový Bor | C | 8410 | 500 Kč |
LTU7350 | Licková DanaLicková Dana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057595 | 500 Kč |
BZP7351 | Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113516 | 500 Kč |
AOP7251 | Kašparová ŠárkaKašparová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 52295 | 500 Kč |
RIC7299 | Hudosová GabrielaHudosová Gabriela | OB Říčany | C | 2056283 | 500 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 8033249 | 500 Kč |
LPU7158 | Waňková DitaWaňková Dita | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7200595 | 500 Kč |
VSP7453 | Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena | USK Praha | C | 8002888 | 500 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 500 Kč |
VAM7250 | Vandasová MarkétaVandasová Markéta | OB Vamberk | C | 2053570 | 500 Kč |
PGP7151 | Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena | SK Praga | C | 231924 | 500 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 52041 | 500 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 500 Kč |
VRL7153 | Pilná LibušePilná Libuše | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 438036 | 500 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 1400448 | 500 Kč |
0150001 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | 015 - Zámečníci | 2103763 | 500 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHA6550 | Gorčicová IvanaGorčicová Ivana | OK Chrastava | C | 8179 | 500 Kč |
CST6550 | Málková VěraMálková Věra | OB Strakonice | C | 2118474 | 500 Kč |
FYD6952 | Würzová KateřinaWürzová Kateřina | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 8670782 | 500 Kč |
PGP6950 | Pavlů VeronikaPavlů Veronika | SK Praga | C | 232198 | 500 Kč |
HAV6751 | Vričanová SylvaVričanová Sylva | OB Havířov | C | 1426051 | 500 Kč |
SJC6657 | Zalabová MartinaZalabová Martina | Sportcentrum Jičín | C | 8213213 | 500 Kč |
TAP6852 | Petrová MartinaPetrová Martina | KOB Tretra Praha | C | 232196 | 500 Kč |
HAV6651 | Hanzlová SvatavaHanzlová Svatava | OB Havířov | C | 1426031 | 500 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 500 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 500 Kč |
JPV6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8234432 | 500 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 500 Kč |
TBM6969 | Grycová JanaGrycová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 49412 | 500 Kč |
VSP6650 | Němečková JarmilaNěmečková Jarmila | USK Praha | C | 2103280 | 500 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 500 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2079501 | 500 Kč |
DKP6651 | Illnerová DanielaIllnerová Daniela | Oddíl OB Kotlářka | C | 231939 | 500 Kč |
VLI6850 | Miklasová MarkétaMiklasová Markéta | Slavia Liberec orienteering | C | 2115743 | 500 Kč |
EKP6850 | Koucká IvanaKoucká Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515195 | 500 Kč |
LLI6950 | Fürstová KatkaFürstová Katka | LOK-o Liberec | C | 2032126 | 500 Kč |
PHK6651 | Novotná PetraNovotná Petra | OK 99 Hradec Králové | C | 8670748 | 500 Kč |
OKP6651 | Nováková IrenaNováková Irena | SK OK 24 Praha | C | 2133898 | 500 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 500 Kč |
71D6900 | Eckardt CorneliaEckardt Cornelia | (GER) USV TU Dresden | 8190769 | 500 Kč | |
TUR6850 | Linková IvaLinková Iva | OOB TJ Turnov | C | 51809 | 500 Kč |
PVP6650 | Neumannová RenataNeumannová Renata | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8660550 | 500 Kč |
SRK6751 | Kulhavá JarmilaKulhavá Jarmila | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2045240 | 500 Kč |
SRK6752 | Kosová MichaelaKosová Michaela | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8660597 | 500 Kč |
TAP6950 | Úlehlová MonikaÚlehlová Monika | KOB Tretra Praha | C | 2092376 | 500 Kč |
DKP6750 | Klašková KateřinaKlašková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 49806 | 500 Kč |
BOR6550 | Pávková JanaPávková Jana | OK Jiskra Nový Bor | C | 8445 | 500 Kč |
BOR6654 | Halířová EvaHalířová Eva | OK Jiskra Nový Bor | C | 8028822 | 500 Kč |
LTU6752 | Stodůlková LenkaStodůlková Lenka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 206478 | 500 Kč | |
LTU6951 | Bendáková JitkaBendáková Jitka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085652 | 500 Kč |
LTU6952 | Lazáková ŠárkaLazáková Šárka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057594 | 500 Kč |
VTA6951 | Hudečková HelenaHudečková Helena | SC vebr-sport | C | 8655469 | 500 Kč |
SIT6951 | Kovaříková MáriaKovaříková Mária | OK SILESIA | C | 8655462 | 500 Kč |
LPU6553 | Čermáková RenataČermáková Renata | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9652405 | 500 Kč |
LPU6859 | Kaplanová IvaKaplanová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 224882 | 500 Kč |
MLA6552 | Miturová RadkaMiturová Radka | MLOK Mariánské Lázně | C | 1421924 | 500 Kč |
SHK6651 | Thýnová IvanaThýnová Ivana | OK Slavia Hradec Králové | C | 2017663 | 500 Kč |
SHK6561 | Teplá HanaTeplá Hana | OK Slavia Hradec Králové | C | 7001407 | 500 Kč |
CHA6250 | Čechlovská JanaČechlovská Jana | OK Chrastava | C | 8175 | 500 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPM6352 | Kolovská IlonaKolovská Ilona | OK Lokomotiva Plzeň | C | 301706 | 500 Kč |
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 500 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 500 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 500 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 7300179 | 500 Kč |
PEN6350 | Kábrtová IvaKábrtová Iva | OK RECO Sport | C | 2113055 | 500 Kč |
EKP6250 | Hubáčková JanaHubáčková Jana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51295 | 500 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 500 Kč |
EKP6252 | Pecková IvanaPecková Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51601 | 500 Kč |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 8222227 | 500 Kč |
LTP6151 | Kovářová AlenaKovářová Alena | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7205026 | 500 Kč |
BZP5850 | Kujanová MartinaKujanová Martina | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 301647 | 500 Kč |
SJC6151 | Benešová IvaBenešová Iva | Sportcentrum Jičín | C | 886513 | 500 Kč |
DOR6150 | Bochenková JanaBochenková Jana | OK Dobříš | C | 232174 | 500 Kč |
JIL6052 | Jiřištová HanaJiřištová Hana | OK Jilemnice | C | 9093 | 500 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 8260628 | 500 Kč |
LDC6451 | Vlčková JindraVlčková Jindra | KOB Děčín | C | 8347 | 500 Kč |
SJH6451 | Tichá JanaTichá Jana | SOS Jindřichův Hradec | C | 51925 | 500 Kč |
VAM6451 | Klapalová JanaKlapalová Jana | OB Vamberk | C | 1416361 | 500 Kč |
71D6250 | Leideck HeikeLeideck Heike | (GER) USV TU Dresden | 8130762 | 500 Kč | |
PHK6354 | Novotná IvanaNovotná Ivana | OK 99 Hradec Králové | C | 219239 | 500 Kč |
PGP6250 | Hrabánková IlonaHrabánková Ilona | SK Praga | C | 232184 | 500 Kč |
BOR6152 | Kubátová IvanaKubátová Ivana | OK Jiskra Nový Bor | C | 2126287 | 500 Kč |
DOK6050 | Kapounová JitkaKapounová Jitka | OK Doksy | C | 886261 | 500 Kč |
LTU6351 | Petrželová AlenaPetrželová Alena | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085658 | 500 Kč |
LTU6352 | Hanušová JitkaHanušová Jitka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085638 | 500 Kč |
LTU6451 | Hindráková MartinaHindráková Martina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8667964 | 500 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 500 Kč |
SJI6051 | Hrstková DanaHrstková Dana | OK Jihlava | C | 7209360 | 500 Kč |
LPU6052 | Knapová IvaKnapová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8648581 | 500 Kč |
VAM6251 | Smutná JanaSmutná Jana | OB Vamberk | C | 7210067 | 500 Kč |
SHK6352 | Chmelařová MarieChmelařová Marie | OK Slavia Hradec Králové | C | 9122 | 500 Kč |
PGP6450 | Smolková AlenaSmolková Alena | SK Praga | C | 53567 | 500 Kč |
84S6250 | Belicová ElenaBelicová Elena | (SVK) Klub OB ATU Košice | 307259 | 750 Kč | |
TJP6451 | Baziková LucieBaziková Lucie | TJ Sokol Troja | C | 434807 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
2HD5750 | Kuleva AngelinaKuleva Angelina | (GER) Angy OL | 8101105 | 360 Kč | |
LBM5795 | Janská IvaJanská Iva | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 219280 | 360 Kč |
TBM5855 | Kuchařová AdaKuchařová Ada | KOS TJ Tesla Brno | C | 8654911 | 360 Kč |
CHA5650 | Lusková OlgaLusková Olga | OK Chrastava | C | 8170 | 360 Kč |
CHA5550 | Bradnová VěraBradnová Věra | OK Chrastava | C | 8162 | 360 Kč |
CHA5750 | Kadavá EvaKadavá Eva | OK Chrastava | C | 8171 | 360 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2113045 | 360 Kč |
DKP5650 | Mrázková IvanaMrázková Ivana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080100 | 360 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 2080958 | 360 Kč |
PHK5651 | Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina | OK 99 Hradec Králové | C | 2102552 | 360 Kč |
VBM5655 | Potěšilová VladimíraPotěšilová Vladimíra | VSK Mendelu Brno | C | 53238 | 360 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 360 Kč |
LLI5550 | Korejčíková DáďaKorejčíková Dáďa | LOK-o Liberec | C | 8546 | 360 Kč |
DKP5851 | Svobodná EvaSvobodná Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | 301365 | 360 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 7209285 | 360 Kč |
EKP5750 | Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51604 | 360 Kč |
EKP5650 | Fantová LibušeFantová Libuše | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51583 | 360 Kč |
SCP5550 | Jahnová HelenaJahnová Helena | OK Sparta Praha | C | 682101 | 360 Kč |
TUR5650 | Konopáčová JanaKonopáčová Jana | OOB TJ Turnov | C | 8208 | 360 Kč |
JEN5651 | Kadečková JanaKadečková Jana | OB Jenišovice | C | 411563 | 360 Kč |
SMB5951 | Svobodová HanaSvobodová Hana | SKOB Mladá Boleslav | C | 7705 | 360 Kč |
KCK5756 | Flašarová MarieFlašarová Marie | KOB Český Krumlov | C | 49615 | 360 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8655485 | 360 Kč |
DCE5650 | Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina | KOB Dobřichovice | C | 7870 | 360 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 360 Kč |
LPU5654 | Novotná JiřinaNovotná Jiřina | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2125366 | 360 Kč |
LPU5851 | Víchová LadislavaVíchová Ladislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 888601 | 360 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8660397 | 360 Kč |
VCB5651 | Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra | OB České Budějovice | C | 53725 | 360 Kč |
NPA5552 | Nováková JanaNováková Jana | SK LOB Nová Paka | C | 2060214 | 360 Kč |
VRL5451 | Nýdrlová EvaNýdrlová Eva | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8954 | 540 Kč |
DKL5550 | Cabrnochová HanaCabrnochová Hana | KOB Kladno | C | 53520 | 540 Kč |
23P5950 | Wróblewska BognaWróblewska Bogna | (POL) OK!Sport Warszawa | 8638442 | 540 Kč | |
LCE5451 | Cahlová SlávkaCahlová Slávka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416063 | 540 Kč |
LJN5550 | Matoušková MarieMatoušková Marie | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | C | 7742 | 540 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 360 Kč |
TUR5150 | Omová JanaOmová Jana | OOB TJ Turnov | C | 2025351 | 360 Kč |
VLI5150 | Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana | Slavia Liberec orienteering | C | 2131185 | 360 Kč |
CHA5351 | Ševčíková AlenaŠevčíková Alena | OK Chrastava | C | 8165 | 360 Kč |
VSP5050 | Dohnalová DanaDohnalová Dana | USK Praha | C | 8680418 | 360 Kč |
SKV5351 | Nováková SvatavaNováková Svatava | TJ Slovan Karlovy Vary | C | 2059748 | 360 Kč |
CHA5150 | Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana | OK Chrastava | C | 2070837 | 360 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8662735 | 360 Kč |
TAP5452 | Hejtmánková AlenaHejtmánková Alena | KOB Tretra Praha | C | 53641 | 360 Kč |
DKP5150 | Stehnová HanaStehnová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 51799 | 360 Kč |
JIL5362 | Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta | OK Jilemnice | C | 2096111 | 360 Kč |
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 1954721 | 360 Kč |
OTK5250 | Volencová IvanaVolencová Ivana | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 8670735 | 360 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 360 Kč |
TUR5151 | Tvrdková EvaTvrdková Eva | OOB TJ Turnov | C | 303959 | 360 Kč |
KAS5451 | Malá JitkaMalá Jitka | KOB Kamenický Šenov | C | 682674 | 360 Kč |
BOR5150 | Úlehlová IvanaÚlehlová Ivana | OK Jiskra Nový Bor | C | 2090862 | 360 Kč |
BOR5351 | Bartoňová MarieBartoňová Marie | OK Jiskra Nový Bor | C | 2095936 | 360 Kč |
SHK5351 | Fejlková AliceFejlková Alice | OK Slavia Hradec Králové | C | 9107 | 360 Kč |
NPA5351 | Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina | SK LOB Nová Paka | C | 2060217 | 360 Kč |
VLI5152 | Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava | Slavia Liberec orienteering | C | 2059769 | 540 Kč |
LIT5051 | Neradová AlenaNeradová Alena | KOB Litvínov | C | 8110 | 360 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 360 Kč |
CHA4650 | Kašková EvaKašková Eva | OK Chrastava | C | 8152 | 360 Kč |
UVP4850 | Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka | Slovan Praha | C | 51265 | 360 Kč |
DVP4850 | Kupcová VěroslavaKupcová Věroslava | DVP ORIENTATION | C | 52600 | 360 Kč |
CHA4951 | Vokálová PavlaVokálová Pavla | OK Chrastava | C | 8158 | 360 Kč |
VLI4950 | Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava | Slavia Liberec orienteering | C | 2080918 | 360 Kč |
LPU4752 | Kubíková KvětaKubíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8471811 | 360 Kč |
PGP4750 | Kubátová MiladaKubátová Milada | SK Praga | C | 2067222 | 540 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SLP4451 | Zmeková MílaZmeková Míla | OOB Slavia Praha | C | 51550 | 360 Kč |
TBM4451 | Liščinská EvaLiščinská Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 8004451 | 360 Kč |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 8200025 | 360 Kč |
LLI4451 | Krausová MarieKrausová Marie | LOK-o Liberec | C | 51214 | 540 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | A | 8660477 | 500 Kč |
PHK0400 | Neumann MatějNeumann Matěj | OK 99 Hradec Králové | A | 8667962 | 500 Kč |
VPM0300 | Tokár RadimTokár Radim | KOS Slavia Plzeň | A | 8660914 | 500 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | B | 8109370 | 500 Kč |
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | A | 8656684 | 500 Kč |
TAP0402 | Černý AntonínČerný Antonín | KOB Tretra Praha | B | 8116720 | 500 Kč |
VSP0406 | Průša DominikPrůša Dominik | USK Praha | A | 8667982 | 500 Kč |
DKP0309 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | A | 8080830 | 500 Kč |
PHK0302 | Chaloupský JakubChaloupský Jakub | OK 99 Hradec Králové | A | 8656647 | 500 Kč |
ONO0403 | Donda JiříDonda Jiří | SKOB Ostrov | A | 8631582 | 500 Kč |
VPM0301 | Šauli FilipŠauli Filip | KOS Slavia Plzeň | A | 8656560 | 500 Kč |
DKP0308 | Mareš AlbertMareš Albert | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103741 | 500 Kč |
PGP0309 | Šimša MartinŠimša Martin | SK Praga | A | 8654907 | 500 Kč |
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 8655427 | 500 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | A | 8222007 | 500 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 8180018 | 500 Kč |
LLI0404 | Peterka JakubPeterka Jakub | LOK-o Liberec | A | 8659397 | 500 Kč |
VSP0411 | Blaha JiříBlaha Jiří | USK Praha | A | 8655423 | 500 Kč |
VSP0412 | Blaha MichalBlaha Michal | USK Praha | A | 8655418 | 500 Kč |
RBK0403 | Fousek VojtěchFousek Vojtěch | SK Radioklub Blansko | A | 8000241 | 500 Kč |
TRI0401 | Mrózek PawelMrózek Pawel | TJ TŽ Třinec | B | 8002604 | 500 Kč |
TRI0301 | Bialožyt MarekBialožyt Marek | TJ TŽ Třinec | A | 8629759 | 500 Kč |
VSP0508 | Bolehovský DanielBolehovský Daniel | USK Praha | A | 8170805 | 500 Kč |
TRI0404 | Krupa JakubKrupa Jakub | TJ TŽ Třinec | B | 8655414 | 500 Kč |
LME0400 | Bejvl MarekBejvl Marek | SK Los Mělník | A | 2056261 | 500 Kč |
PGP0408 | Kabát MartinKabát Martin | SK Praga | A | 8667514 | 500 Kč |
RUZ0301 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | TJ Růžená | A | 8666870 | 500 Kč |
KAM0405 | Gajda MartinGajda Martin | OK Kamenice | A | 8656715 | 500 Kč |
VRL0301 | Štregl Matyᚊtregl Matyáš | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 8636759 | 500 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | A | 8116725 | 500 Kč |
DKP0310 | Škácha VítŠkácha Vít | Oddíl OB Kotlářka | A | 8654883 | 500 Kč |
DOR0403 | Janda JakubJanda Jakub | OK Dobříš | A | 8662308 | 500 Kč |
DOR0301 | Kučera JáchymKučera Jáchym | OK Dobříš | A | 8116741 | 500 Kč |
DOR0409 | Petrilák MatoušPetrilák Matouš | OK Dobříš | A | 8654908 | 500 Kč |
DOR0405 | Snížek MartinSnížek Martin | OK Dobříš | B | 8116738 | 500 Kč |
PGP0300 | Kožina ŠtěpánKožina Štěpán | SK Praga | B | 8656580 | 500 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | A | 8004316 | 500 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124774 | 500 Kč |
TZL0403 | Hustý AdamHustý Adam | SKOB Zlín | A | 8660466 | 500 Kč |
BSO0304 | Havlíček AlbertHavlíček Albert | KOB Baník Sokolov | B | 8028841 | 500 Kč |
BSO0301 | Kohoutek OldřichKohoutek Oldřich | KOB Baník Sokolov | A | 8655420 | 500 Kč |
LTP0404 | Klein MartinKlein Martin | OOB TJ Lokomotiva Teplice | B | 8662293 | 500 Kč |
0090005 | Almos FülöpAlmos Fülöp | 009 - (HUN) MOM | 8144855 | 500 Kč | |
0100002 | Kelen KlementKelen Klement | 010 - (HUN) SPARI | 8030510 | 500 Kč | |
0110004 | Peter GoncziPeter Gonczi | 011 - (HUN) TIPO | 8031221 | 500 Kč | |
0110005 | Kende KovacsKende Kovacs | 011 - (HUN) TIPO | 8631454 | 500 Kč | |
BOR0409 | Waldhauser ŠtěpánWaldhauser Štěpán | OK Jiskra Nový Bor | B | 8667503 | 500 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 500 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680426 | 500 Kč |
LTU0300 | Šitina Tomᚊitina Tomáš | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662708 | 500 Kč |
LPM0303 | Čepička LadislavČepička Ladislav | OK Lokomotiva Plzeň | A | 8648588 | 500 Kč |
TJN0306 | Lesák OndřejLesák Ondřej | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659385 | 500 Kč |
TJN0303 | Řehoř VojtaŘehoř Vojta | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8662740 | 500 Kč |
TJN0401 | Tkáč MatějTkáč Matěj | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8660911 | 500 Kč |
SIT0401 | Kovařík TomášKovařík Tomáš | OK SILESIA | B | 8656740 | 500 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | A | 2042526 | 500 Kč |
ZBM0400 | Racek JosefRacek Josef | SK Brno Žabovřesky | B | 8663130 | 500 Kč |
ZBM0407 | Milán JakubMilán Jakub | SK Brno Žabovřesky | A | 8651737 | 500 Kč |
ZBM0409 | Štěrbák JosefŠtěrbák Josef | SK Brno Žabovřesky | A | 8660412 | 500 Kč |
ZBM0410 | Marek VojtěchMarek Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | A | 8660439 | 500 Kč |
TZL0401 | Eichler VítekEichler Vítek | SKOB Zlín | B | 7209282 | 500 Kč |
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | A | 8663152 | 500 Kč |
LPU0310 | Fejfar LukášFejfar Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8663186 | 500 Kč |
LPU0401 | Haas FilipHaas Filip | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656543 | 500 Kč |
LPU0403 | Krpata MichalKrpata Michal | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656545 | 500 Kč |
LPU0405 | Štichhauer DanielŠtichhauer Daniel | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656502 | 500 Kč |
LPU0309 | Waněk HubertWaněk Hubert | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656616 | 500 Kč |
VSP0400 | Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš | USK Praha | B | 8004888 | 500 Kč |
RUZ0400 | Gregor JáchymGregor Jáchym | TJ Růžená | B | 8654887 | 500 Kč |
SHK0405 | Kolář ŠimonKolář Šimon | OK Slavia Hradec Králové | A | 8662691 | 500 Kč |
SHK0403 | Dohnálek TomášDohnálek Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656645 | 500 Kč |
SHK0402 | Kodytek AdamKodytek Adam | OK Slavia Hradec Králové | B | 8670470 | 500 Kč |
SHK0305 | Fábera DavidFábera David | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656641 | 500 Kč |
SHK0303 | Tichý LubomírTichý Lubomír | OK Slavia Hradec Králové | A | 8670458 | 500 Kč |
SJH0301 | Hojný JáchymHojný Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | A | 8656652 | 500 Kč |
NPA0401 | Fajfer FilipFajfer Filip | SK LOB Nová Paka | B | 7207884 | 500 Kč |
NPA0402 | Choutka MatějChoutka Matěj | SK LOB Nová Paka | A | 2122280 | 500 Kč |
NPA0404 | Novák StanislavNovák Stanislav | SK LOB Nová Paka | A | 2122278 | 500 Kč |
NPA0406 | Typlt TomášTyplt Tomáš | SK LOB Nová Paka | B | 8680412 | 500 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | A | 8028870 | 500 Kč |
ZBM0505 | Zřídkaveselý AdamZřídkaveselý Adam | SK Brno Žabovřesky | A | 8660411 | 750 Kč |
TRI0302 | Sliž RostislavSliž Rostislav | TJ TŽ Třinec | B | 8662309 | 500 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0107 | Melichna MatějMelichna Matěj | SK Praga | B | 682699 | 500 Kč |
TAP0100 | Měšťan OndřejMěšťan Ondřej | KOB Tretra Praha | A | 8201203 | 500 Kč |
PGP0104 | Siegl MatyášSiegl Matyáš | SK Praga | A | 8666867 | 500 Kč |
HOR0201 | Rücker JanRücker Jan | TJ Jiskra Hořice | A | 8659404 | 500 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 8656577 | 500 Kč |
TAP0200 | Melišík MartinMelišík Martin | KOB Tretra Praha | A | 8654905 | 500 Kč |
SJC0101 | Zalaba TomášZalaba Tomáš | Sportcentrum Jičín | A | 8397397 | 500 Kč |
TBM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOS TJ Tesla Brno | A | 8656745 | 500 Kč |
STH0205 | Link LukášLink Lukáš | SK Studenec | A | 8659414 | 500 Kč |
STH0202 | Štefan VítŠtefan Vít | SK Studenec | A | 8659413 | 500 Kč |
DKP0107 | Novák PřemyslNovák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | B | 8656538 | 500 Kč |
PHK0101 | Metelka OndřejMetelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | A | 8656640 | 500 Kč |
VPM0208 | Kurz ŠimonKurz Šimon | KOS Slavia Plzeň | A | 2115069 | 500 Kč |
LTP0104 | Bílý JakubBílý Jakub | OOB TJ Lokomotiva Teplice | A | 8662323 | 500 Kč |
VPM0204 | Richtr LukášRichtr Lukáš | KOS Slavia Plzeň | A | 8656696 | 500 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | A | 8655419 | 500 Kč |
TRI0100 | Tuharský ErikTuharský Erik | TJ TŽ Třinec | A | 8028879 | 500 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 8636798 | 500 Kč |
TUR0212 | Hájek KryštofHájek Kryštof | OOB TJ Turnov | A | 8655411 | 500 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8663202 | 500 Kč |
UOL0203 | Jirka MatyášJirka Matyáš | SOB Olomouc | B | 8655429 | 500 Kč |
VSP0202 | Bolehovský MichalBolehovský Michal | USK Praha | A | 8414097 | 500 Kč |
KAM0105 | Gajda JanGajda Jan | OK Kamenice | A | 8656513 | 500 Kč |
KAM0101 | Šafka SebastianŠafka Sebastian | OK Kamenice | A | 8221133 | 500 Kč |
KAM0202 | Škvor AdamŠkvor Adam | OK Kamenice | A | 425596 | 500 Kč |
JIL0201 | Vlastník MatoušVlastník Matouš | OK Jilemnice | A | 8680308 | 500 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | A | 8663127 | 500 Kč |
TUR0110 | Zabořil VojtěchZabořil Vojtěch | OOB TJ Turnov | A | 8680598 | 500 Kč |
JIL0107 | Gottstein JonášGottstein Jonáš | OK Jilemnice | A | 8660463 | 500 Kč |
TZL0103 | Janda PřemekJanda Přemek | SKOB Zlín | B | 7208084 | 500 Kč |
DOR0100 | Janda OndřejJanda Ondřej | OK Dobříš | A | 8663176 | 500 Kč |
DOR0102 | Tachezy JanTachezy Jan | OK Dobříš | B | 8648572 | 500 Kč |
STH0104 | Mühlbach AlešMühlbach Aleš | SK Studenec | A | 7207505 | 500 Kč |
TUR0201 | Mencl JanMencl Jan | OOB TJ Turnov | B | 2108873 | 500 Kč |
DOK0200 | Synek PetrSynek Petr | OK Doksy | A | 8657096 | 500 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655382 | 500 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 8656687 | 500 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | A | 8090134 | 500 Kč |
71D0104 | Hempel PaulHempel Paul | (GER) USV TU Dresden | 8606423 | 500 Kč | |
CHC0101 | Švadlena MichalŠvadlena Michal | K.O.B. Choceň | A | 8656615 | 500 Kč |
BSO0203 | Lill PetrLill Petr | KOB Baník Sokolov | B | 8663135 | 500 Kč |
JIL0104 | Ježek JakubJežek Jakub | OK Jilemnice | A | 8670807 | 500 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | A | 8080811 | 500 Kč |
DKL0101 | Kohout VáclavKohout Václav | KOB Kladno | C | 2080903 | 500 Kč |
DKP0100 | Klaška MartinKlaška Martin | Oddíl OB Kotlářka | A | 8322332 | 500 Kč |
0090006 | Marcell SzaboMarcell Szabo | 009 - (HUN) MOM | 8000973 | 500 Kč | |
0100003 | Zoltán BujdosoZoltán Bujdoso | 010 - (HUN) SPARI | 8020217 | 500 Kč | |
0110003 | Tamas NedaTamas Neda | 011 - (HUN) TIPO | 8664659 | 500 Kč | |
VRB0202 | Matuš VítMatuš Vít | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 8662329 | 500 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662428 | 500 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662432 | 500 Kč |
SJI0200 | Tkáč JurajTkáč Juraj | OK Jihlava | B | 2080961 | 500 Kč |
SIT0101 | Kovařík MartinKovařík Martin | OK SILESIA | B | 8655413 | 500 Kč |
ZBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | SK Brno Žabovřesky | A | 8655228 | 500 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | A | 8660432 | 500 Kč |
VRL0104 | Dostál JakubDostál Jakub | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 8670450 | 500 Kč |
OSN0200 | Nechanický JanNechanický Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8000321 | 500 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | B | 2800321 | 500 Kč |
LPU0205 | Mrskoč MarekMrskoč Marek | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8654896 | 500 Kč |
LPU0105 | Paleček OndřejPaleček Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656505 | 500 Kč |
LPU0203 | Pipek OndřejPipek Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8651710 | 500 Kč |
LCE0111 | Féder MedardFéder Medard | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 8662443 | 500 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 8090126 | 500 Kč |
DKP0203 | Švarc AntonínŠvarc Antonín | Oddíl OB Kotlářka | B | 8020122 | 500 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 500 Kč |
CHA0103 | Bek JiříBek Jiří | OK Chrastava | B | 436431 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR9904 | Thoř TomášThoř Tomáš | OOB TJ Turnov | R | 8430131 | 500 Kč |
TBM9919 | Horčička VítHorčička Vít | KOS TJ Tesla Brno | E | 8656558 | 500 Kč |
PHK9908 | Chvátil ŠimonChvátil Šimon | OK 99 Hradec Králové | A | 8656633 | 500 Kč |
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | B | 8663153 | 500 Kč |
TBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | KOS TJ Tesla Brno | B | 7204496 | 500 Kč |
SRK9904 | Šabata MilanŠabata Milan | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 7205561 | 500 Kč |
LLI0002 | Bradáč JakubBradáč Jakub | LOK-o Liberec | A | 8656716 | 500 Kč |
LLI0001 | Melichar PetrMelichar Petr | LOK-o Liberec | A | 8659416 | 500 Kč |
TRI0002 | Filipek SebastianFilipek Sebastian | TJ TŽ Třinec | A | 8655466 | 500 Kč |
CTB9902 | Sabol JosefSabol Josef | SK OB Chotěboř | A | 436413 | 500 Kč |
JPV9911 | Chupek JakubChupek Jakub | Oddíl OS SK Prostějov | R | 8655373 | 500 Kč |
SJI9902 | Šenkýř MatějŠenkýř Matěj | OK Jihlava | A | 2045309 | 500 Kč |
KAM9900 | Škvor OtaŠkvor Ota | OK Kamenice | A | 981828 | 500 Kč |
ROU0001 | Buk PetrBuk Petr | SKOB Roudnice nad Labem | A | 8662366 | 500 Kč |
HAV0002 | Staněk OndraStaněk Ondra | OB Havířov | B | 336728 | 500 Kč |
SJC0001 | Karásek MatějKarásek Matěj | Sportcentrum Jičín | A | 8499900 | 500 Kč |
DOK0001 | Synek AntonínSynek Antonín | OK Doksy | A | 8657097 | 500 Kč |
SJI0001 | Čech PetrČech Petr | OK Jihlava | A | 8656540 | 500 Kč |
VSP0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | USK Praha | A | 8656733 | 500 Kč |
TUR9901 | Karatsiolis KryštofKaratsiolis Kryštof | OOB TJ Turnov | A | 8680600 | 500 Kč |
JIL9903 | Ježek VítJežek Vít | OK Jilemnice | A | 7210404 | 500 Kč |
SJI9903 | Kafka MatějKafka Matěj | OK Jihlava | B | 7200364 | 500 Kč |
0100005 | Ambrus DemeterAmbrus Demeter | 010 - (HUN) SPARI | 8002655 | 500 Kč | |
0100006 | Mihály OrmayMihály Ormay | 010 - (HUN) SPARI | 8636768 | 500 Kč | |
0110006 | Csongor HorvathCsongor Horvath | 011 - (HUN) TIPO | 7000630 | 500 Kč | |
BOR0001 | Pavlovec DanPavlovec Dan | OK Jiskra Nový Bor | R | 8655456 | 500 Kč |
BOR0000 | Mareš VítMareš Vít | OK Jiskra Nový Bor | A | 8662363 | 500 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662436 | 500 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | R | 8662437 | 500 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662444 | 500 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662433 | 500 Kč |
LTU0001 | Šitina JakubŠitina Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662680 | 500 Kč |
TJN0006 | Nagy JosefNagy Josef | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | R | 8656507 | 500 Kč |
ZBM9901 | Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej | SK Brno Žabovřesky | R | 8651709 | 500 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | A | 8660415 | 500 Kč |
CHC9901 | Křivda TomášKřivda Tomáš | K.O.B. Choceň | E | 8656592 | 500 Kč |
LPU9902 | Fencl JonášFencl Jonáš | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656603 | 500 Kč |
LPU0002 | Roudný MartinRoudný Martin | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656620 | 500 Kč |
LPU0001 | Roudný VáclavRoudný Václav | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656528 | 500 Kč |
LPU0008 | Rusin JanRusin Jan | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656619 | 500 Kč |
LPU0010 | Volák OndřejVolák Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656613 | 500 Kč |
LCE0011 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 8662750 | 500 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | A | 8680585 | 500 Kč |
0140001 | Bognár ZoltánBognár Zoltán | 014 - (HUN) Alpokalja SK | 8111011 | 500 Kč | |
SHK0000 | Tichý RadomírTichý Radomír | OK Slavia Hradec Králové | R | 8670465 | 500 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | A | 7209362 | 500 Kč |
STE0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655377 | 750 Kč |
LCE0012 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2082929 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM9437 | Horvát PetrHorvát Petr | KOS TJ Tesla Brno | E | 8644873 | 500 Kč |
TZL9703 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | C | 8662440 | 500 Kč |
OSN9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8651708 | 500 Kč |
SSU9303 | Schuster MarekSchuster Marek | SK Severka Šumperk | R | 8656758 | 500 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | R | 8201000 | 500 Kč |
PGP8610 | Flašar JanFlašar Jan | SK Praga | R | 8008610 | 500 Kč |
LPM9202 | Kolovský FrantišekKolovský František | OK Lokomotiva Plzeň | R | 8656683 | 500 Kč |
TUR8700 | Luštický MartinLuštický Martin | OOB TJ Turnov | R | 8680589 | 500 Kč |
TUR8103 | Fodor PetrFodor Petr | OOB TJ Turnov | C | 8680583 | 500 Kč |
CHT8701 | Krejsa JanKrejsa Jan | OOB SK Chrast | C | 8663150 | 500 Kč |
SJC9603 | Zlámal DavidZlámal David | Sportcentrum Jičín | C | 8053542 | 500 Kč |
TUR8900 | Schulhof JanSchulhof Jan | OOB TJ Turnov | C | 8660452 | 500 Kč |
PHK9001 | Zelenka TomášZelenka Tomáš | OK 99 Hradec Králové | C | 8116710 | 500 Kč |
AOP9001 | Melecký MartinMelecký Martin | Orientační Běh Opava | C | 920663 | 500 Kč |
PGP8407 | Procházka JanProcházka Jan | SK Praga | E | 8409111 | 500 Kč |
DOB8002 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 920696 | 500 Kč |
PGP8700 | Sysel CtiborSysel Ctibor | SK Praga | C | 515161 | 500 Kč |
CHC8502 | Pešek OndřejPešek Ondřej | K.O.B. Choceň | C | 8662296 | 500 Kč |
DKP9600 | Illner VojtěchIllner Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 8648562 | 500 Kč |
PGP9702 | Navrátil ŠimonNavrátil Šimon | SK Praga | E | 8644884 | 500 Kč |
SJI8306 | Kadlec JanKadlec Jan | OK Jihlava | C | 8028807 | 500 Kč |
PHK9200 | Petržela JanPetržela Jan | OK 99 Hradec Králové | E | 8627109 | 500 Kč |
TUR9701 | Wolf FilipWolf Filip | OOB TJ Turnov | R | 8655449 | 500 Kč |
VLI7707 | Habán IvoHabán Ivo | Slavia Liberec orienteering | R | 8660474 | 500 Kč |
PDY8700 | Fojtů PetrFojtů Petr | Běhej Poděbrady | C | 8663137 | 500 Kč |
SJC8507 | Palas JanPalas Jan | Sportcentrum Jičín | C | 8008014 | 500 Kč |
SJC8702 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Sportcentrum Jičín | C | 8040808 | 500 Kč |
SJC8104 | Kovář MiroslavKovář Miroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8008104 | 500 Kč |
TAP8511 | Makovský JakubMakovský Jakub | KOB Tretra Praha | C | 8651715 | 500 Kč |
TRI9103 | Kantor OndřejKantor Ondřej | TJ TŽ Třinec | C | 8656669 | 500 Kč |
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | C | 2045216 | 500 Kč |
TUR8303 | Dlabaja TomášDlabaja Tomáš | OOB TJ Turnov | R | 500850 | 500 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 8656681 | 500 Kč |
SJI9700 | Bořil JanBořil Jan | OK Jihlava | C | 7200584 | 500 Kč |
SJC8703 | Beneš JanBeneš Jan | Sportcentrum Jičín | C | 8290987 | 500 Kč |
PHK9805 | Vandas DanielVandas Daniel | OK 99 Hradec Králové | E | 8656624 | 500 Kč |
VPM8807 | Kamaryt TomášKamaryt Tomáš | KOS Slavia Plzeň | C | 8662312 | 500 Kč |
PGP9503 | Veselý JakubVeselý Jakub | SK Praga | C | 8662310 | 500 Kč |
PGP9103 | Landovský TomášLandovský Tomáš | SK Praga | C | 8071491 | 500 Kč |
ADA8202 | Matula PetrMatula Petr | OOB Spartak Adamov | C | 2042531 | 500 Kč |
TUR8501 | Holas OndřejHolas Ondřej | OOB TJ Turnov | C | 8680590 | 500 Kč |
CTB7902 | Hübner JanHübner Jan | SK OB Chotěboř | C | 8200032 | 500 Kč |
SJC8102 | Mrázek JanMrázek Jan | Sportcentrum Jičín | R | 8010100 | 500 Kč |
KAM9401 | Semík OndřejSemík Ondřej | OK Kamenice | R | 8651935 | 500 Kč |
KAM9301 | Rusý TomášRusý Tomáš | OK Kamenice | R | 8660571 | 500 Kč |
TZL8131 | Smola MichalSmola Michal | SKOB Zlín | R | 8667971 | 500 Kč |
TZL8603 | Přibyl BronislavPřibyl Bronislav | SKOB Zlín | C | 53362 | 500 Kč |
TZL8808 | Zbranek RomanZbranek Roman | SKOB Zlín | R | 8422248 | 500 Kč |
TBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8008833 | 500 Kč |
PHK8802 | Panchártek JanPanchártek Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 8662676 | 500 Kč |
PGP9606 | Jonáš MartinJonáš Martin | SK Praga | C | 8667535 | 500 Kč |
DOK9602 | Fürst MatoušFürst Matouš | OK Doksy | E | 8651739 | 500 Kč |
STE9411 | Skoupý JanSkoupý Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 8662317 | 500 Kč |
KAM9602 | Glonek JakubGlonek Jakub | OK Kamenice | E | 8656521 | 500 Kč |
DOK8800 | Škoda JakubŠkoda Jakub | OK Doksy | R | 8656596 | 500 Kč |
PHK9101 | Kubát PavelKubát Pavel | OK 99 Hradec Králové | E | 8644491 | 500 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 8660591 | 500 Kč |
PHK7702 | Vítek TomášVítek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | C | 9526 | 500 Kč |
BOR9608 | Burda MatějBurda Matěj | OK Jiskra Nový Bor | C | 8200008 | 500 Kč |
DOK9800 | Koštejn VítKoštejn Vít | OK Doksy | R | 8657100 | 500 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662445 | 500 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8660457 | 500 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662343 | 500 Kč |
AOP9301 | Hadač FilipHadač Filip | Orientační Běh Opava | C | 8656686 | 500 Kč |
PGP9601 | Landovský JakubLandovský Jakub | SK Praga | C | 8663177 | 500 Kč |
PHK7901 | Losman PetrLosman Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 8656658 | 500 Kč |
SSU8841 | Král VojtěchKrál Vojtěch | SK Severka Šumperk | E | 8629754 | 500 Kč |
ZBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 8351967 | 500 Kč |
ZBM7205 | Fiala JanFiala Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 8636192 | 500 Kč |
ZBM7902 | Finstrle LuděkFinstrle Luděk | SK Brno Žabovřesky | C | 8660402 | 500 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 49690 | 500 Kč |
ZBM8919 | Hájek DanielHájek Daniel | SK Brno Žabovřesky | E | 8180189 | 500 Kč |
ZBM9005 | Nykodým MilošNykodým Miloš | SK Brno Žabovřesky | E | 8091209 | 500 Kč |
ZBM9202 | Mokrý StanislavMokrý Stanislav | SK Brno Žabovřesky | R | 8660442 | 500 Kč |
ZBM9301 | Klusáček JanKlusáček Jan | SK Brno Žabovřesky | R | 899179 | 500 Kč |
ZBM9302 | Brlica PavelBrlica Pavel | SK Brno Žabovřesky | E | 8660414 | 500 Kč |
ZBM9444 | Minář MarekMinář Marek | SK Brno Žabovřesky | E | 8396969 | 500 Kč |
ZBM9515 | Hruška JakubHruška Jakub | SK Brno Žabovřesky | C | 8660404 | 500 Kč |
ZBM9711 | Kelbl VladimírKelbl Vladimír | SK Brno Žabovřesky | C | 8660427 | 500 Kč |
CHC9402 | Sháněl JanSháněl Jan | K.O.B. Choceň | C | 8199402 | 500 Kč |
CHC9501 | Křivda MartinKřivda Martin | K.O.B. Choceň | C | 8659400 | 500 Kč |
DOB9200 | Dutkowski MikolajDutkowski Mikolaj | KOB Dobruška | C | 8010192 | 500 Kč |
LPU9301 | Čermák JanČermák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8654903 | 500 Kč |
LPU9410 | Grundmann JanGrundmann Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8654891 | 500 Kč |
LPU9001 | Hovorka LukášHovorka Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8402048 | 500 Kč |
LPU9036 | Kamenický MatějKamenický Matěj | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8137666 | 500 Kč |
LPU9307 | Kubelka TomášKubelka Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656587 | 500 Kč |
LPU9005 | Nožka RadekNožka Radek | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656519 | 500 Kč |
LPU9113 | Procházka DavidProcházka David | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656511 | 500 Kč |
LPU8002 | Udržal TomášUdržal Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656530 | 500 Kč |
LPU8208 | Zvěřina PetrZvěřina Petr | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656529 | 500 Kč |
SJI9602 | Vacek VojtěchVacek Vojtěch | OK Jihlava | C | 7200366 | 500 Kč |
LCE7602 | Horyna RomanHoryna Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 1399000 | 500 Kč |
LCE9501 | Hubáček JonášHubáček Jonáš | OOB TJ Slovan Luhačovice | E | 8629756 | 500 Kč |
LCE9601 | Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 8645928 | 500 Kč |
LCE8902 | Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889311 | 500 Kč |
LCE9801 | Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch | OOB TJ Slovan Luhačovice | E | 8656697 | 500 Kč |
LCE9302 | Vavrys JohanVavrys Johan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662426 | 500 Kč |
34P9200 | Olejnik MichałOlejnik Michał | (POL) WKS Grunwald Poznań | 8653291 | 500 Kč | |
VPM8449 | Bouchal JiříBouchal Jiří | KOS Slavia Plzeň | C | 8663206 | 500 Kč |
SHK9801 | Gebrt JanGebrt Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 8656729 | 500 Kč |
SHK9701 | Netuka VojtěchNetuka Vojtěch | OK Slavia Hradec Králové | C | 8656727 | 500 Kč |
SHK8702 | Šmehlík EduardŠmehlík Eduard | OK Slavia Hradec Králové | C | 8660921 | 500 Kč |
VLI7700 | Horáček MichalHoráček Michal | Slavia Liberec orienteering | C | 500290 | 500 Kč |
KRL9304 | Pova OndřejPova Ondřej | Kometa Kralovice | C | 9995599 | 500 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 500 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 8116817 | 500 Kč |
PHK8200 | Rollier BaptisteRollier Baptiste | OK 99 Hradec Králové | E | 1394262 | 750 Kč |
PGP8409 | Šedivý JanŠedivý Jan | SK Praga | E | 8644492 | 750 Kč |
34P9000 | Pawlak BartoszPawlak Bartosz | (POL) WKS Grunwald Poznań | 8645200 | 750 Kč | |
TZL9302 | Kolárik TomášKolárik Tomáš | SKOB Zlín | C | 7209286 | 750 Kč |
PHK9800 | Bendák JanBendák Jan | OK 99 Hradec Králové | R | 8656628 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC8007 | Uhlík MichalUhlík Michal | Sportcentrum Jičín | C | 8003099 | 500 Kč |
TUR8401 | Váňa MartinVáňa Martin | OOB TJ Turnov | C | 8403030 | 500 Kč |
EKP8310 | Pidrman MilanPidrman Milan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2067264 | 500 Kč |
SJC8203 | Lepšík PetrLepšík Petr | Sportcentrum Jičín | C | 8178320 | 500 Kč |
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 7210808 | 500 Kč |
PHK7605 | Kadeřávek PetrKadeřávek Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 9399 | 500 Kč |
DKP8109 | Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 8651714 | 500 Kč |
SJC8005 | Švihovský JaromírŠvihovský Jaromír | Sportcentrum Jičín | C | 8008018 | 500 Kč |
SRK8001 | Krmaš VáclavKrmaš Václav | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8008111 | 500 Kč |
VLI7900 | Maděra JosefMaděra Josef | Slavia Liberec orienteering | C | 8028859 | 500 Kč |
SJC8202 | Kazda OndřejKazda Ondřej | Sportcentrum Jičín | C | 8043029 | 500 Kč |
0020001 | Fröhlich MartinFröhlich Martin | 002 - Bludní tuleni | 7300471 | 500 Kč | |
PGP8302 | Sysel OndřejSysel Ondřej | SK Praga | C | 515038 | 500 Kč |
SCP8003 | Dubec PavelDubec Pavel | OK Sparta Praha | C | 7260025 | 500 Kč |
VBM8403 | Kozumplík AlešKozumplík Aleš | VSK Mendelu Brno | C | 8030932 | 500 Kč |
TUR8407 | Neumann JosefNeumann Josef | OOB TJ Turnov | C | 1984123 | 500 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 500 Kč |
PLU8009 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ SOKOL Plumlov | C | 52410 | 500 Kč |
SCP8303 | Vrabec OndřejVrabec Ondřej | OK Sparta Praha | C | 1420800 | 500 Kč |
PGP7107 | Košárek PavelKošárek Pavel | SK Praga | C | 8656676 | 500 Kč |
SMB6401 | Žitný Tomᚎitný Tomáš | SKOB Mladá Boleslav | C | 49971 | 500 Kč |
VLI7300 | Martan JiříMartan Jiří | Slavia Liberec orienteering | C | 8662685 | 500 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 8662694 | 500 Kč |
SMR8402 | Svoboda MichalSvoboda Michal | SNS Smržovka | 995876 | 500 Kč | |
SJC8309 | Žaloudek PetrŽaloudek Petr | Sportcentrum Jičín | C | 8309000 | 500 Kč |
SRK7501 | Šklíba JanŠklíba Jan | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7204489 | 500 Kč |
SJI7201 | Vítek JaroslavVítek Jaroslav | OK Jihlava | C | 8028815 | 500 Kč |
TUR8406 | Kořínek JindřichKořínek Jindřich | OOB TJ Turnov | C | 8656588 | 500 Kč |
DOR8100 | Chmelík PetrChmelík Petr | OK Dobříš | C | 2058502 | 500 Kč |
SPC8211 | Kalina MiroslavKalina Miroslav | SPORTICUS team | C | 8033200 | 500 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 8662744 | 500 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 500 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 500 Kč |
71D8100 | Richter FriedmarRichter Friedmar | (GER) USV TU Dresden | 8003139 | 500 Kč | |
PGP8108 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | SK Praga | C | 7203451 | 500 Kč |
KAM7600 | Pašek FrantišekPašek František | OK Kamenice | C | 8052300 | 500 Kč |
TUR8002 | Oma JakubOma Jakub | OOB TJ Turnov | C | 8670485 | 500 Kč |
ASU8049 | Vančura MartinVančura Martin | Magnus Orienteering | C | 51234 | 500 Kč |
RIC7702 | Sládeček PetrSládeček Petr | OB Říčany | C | 448937 | 500 Kč |
BOR8402 | Ledecký VladimírLedecký Vladimír | OK Jiskra Nový Bor | C | 8398 | 500 Kč |
VAM8401 | Veverka TomášVeverka Tomáš | OB Vamberk | C | 7204619 | 500 Kč |
ZBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2103680 | 500 Kč |
KUO8001 | Koblížek KamilKoblížek Kamil | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8667546 | 500 Kč |
OPI7800 | Šmahel Lukᚊmahel Lukáš | Orientační sporty Písek | C | 2103772 | 500 Kč |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 301360 | 500 Kč |
LPU8105 | Fukátko JanFukátko Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8636191 | 500 Kč |
LPU8106 | Šabatka PetrŠabatka Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8000246 | 500 Kč |
SPC7604 | Matoušek MartinMatoušek Martin | SPORTICUS team | C | 500 Kč | |
SHK8215 | Bláha JanBláha Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9145 | 500 Kč |
SJI8309 | Jirků RomanJirků Roman | OK Jihlava | C | 301273 | 500 Kč |
ZBM7704 | Rotek PavelRotek Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 2103682 | 500 Kč |
NPA8001 | Antoš FilipAntoš Filip | SK LOB Nová Paka | C | 7210092 | 500 Kč |
KUO8002 | Hájek JanHájek Jan | KOB Ústí nad Orlicí | C | 2103716 | 500 Kč |
0220001 | Richert Marcin Richert Marcin | 022 - (POL) Siódemka Rumia | 8000593 | 750 Kč | |
PGP7507 | Hřivna ŠtěpánHřivna Štěpán | SK Praga | C | 7201813 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
46P7600 | Biolik GrzegorzBiolik Grzegorz | (POL) Trackcourse | 8210276 | 500 Kč | |
0010001 | Svítil PetrSvítil Petr | 001 - PetSvi | 1450170 | 500 Kč | |
KPY7800 | Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 420417 | 500 Kč |
DKP7911 | Mrázek JiříMrázek Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 7922111 | 500 Kč |
TJP7300 | Mička AlešMička Aleš | TJ Sokol Troja | C | 7800365 | 500 Kč |
PLU7931 | Krtička JanKrtička Jan | TJ SOKOL Plumlov | C | 2067929 | 500 Kč |
LLI7502 | Peterka VojtěchPeterka Vojtěch | LOK-o Liberec | C | 8656591 | 500 Kč |
RIC7902 | Havlíček JanHavlíček Jan | OB Říčany | C | 8667980 | 500 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 8636194 | 500 Kč |
VLI7601 | Bureš MichalBureš Michal | Slavia Liberec orienteering | C | 8667981 | 500 Kč |
LOU7600 | Šunka JanŠunka Jan | SK Moravan Louňovice | C | 7205005 | 500 Kč |
PHK7107 | Mašata RomanMašata Roman | OK 99 Hradec Králové | C | 515050 | 500 Kč |
SMR7901 | Svoboda HonzaSvoboda Honza | SNS Smržovka | C | 8656561 | 500 Kč |
DKP7705 | Gregor MartinGregor Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2121756 | 500 Kč |
PGP7506 | Pokorný OndřejPokorný Ondřej | SK Praga | C | 8090130 | 500 Kč |
RIC7407 | Seidl MiroslavSeidl Miroslav | OB Říčany | C | 8033245 | 500 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 500 Kč |
TAP7701 | Pucherna JanPucherna Jan | KOB Tretra Praha | C | 8151177 | 500 Kč |
CHA7501 | Pachner PavelPachner Pavel | OK Chrastava | C | 8210075 | 500 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7210862 | 500 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 8017701 | 500 Kč |
SJC7506 | Fujáček JanFujáček Jan | Sportcentrum Jičín | C | 8000426 | 500 Kč |
VLI7506 | Šebelka JanŠebelka Jan | Slavia Liberec orienteering | C | 51227 | 500 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 500 Kč |
DKP7701 | Kolín JanKolín Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8007701 | 500 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8648545 | 500 Kč |
TJP7801 | Bergl TomášBergl Tomáš | TJ Sokol Troja | C | 8201978 | 500 Kč |
DOR7600 | Janda PavelJanda Pavel | OK Dobříš | C | 2044882 | 500 Kč |
VLI7701 | Přinda LukášPřinda Lukáš | Slavia Liberec orienteering | C | 8300 | 500 Kč |
CHA7604 | Březina JanBřezina Jan | OK Chrastava | C | 2095960 | 500 Kč |
JIL7601 | Zlesák OndřejZlesák Ondřej | OK Jilemnice | C | 9067 | 500 Kč |
DOK7800 | Synek AntonínSynek Antonín | OK Doksy | C | 7200371 | 500 Kč |
SCP7500 | Khel RichardKhel Richard | OK Sparta Praha | C | 7202899 | 500 Kč |
SMR7902 | Pesničák JanPesničák Jan | SNS Smržovka | C | 8266 | 500 Kč |
PGP7601 | Matějů LubošMatějů Luboš | SK Praga | C | 8662333 | 500 Kč |
VBM7246 | Fučík KarelFučík Karel | VSK Mendelu Brno | C | 8210972 | 500 Kč |
CHA7800 | Kadavý PetrKadavý Petr | OK Chrastava | C | 2801027 | 500 Kč |
PGP7510 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Praga | C | 8667997 | 500 Kč |
SRK7701 | Morávek MartinMorávek Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7207351 | 500 Kč |
CHC7502 | Švadlena PavelŠvadlena Pavel | K.O.B. Choceň | C | 8007502 | 500 Kč |
CHA7603 | Matyáš LiborMatyáš Libor | OK Chrastava | C | 2059767 | 500 Kč |
BSO7907 | Rambousek KarelRambousek Karel | KOB Baník Sokolov | C | 8028852 | 500 Kč |
KAM7201 | Balej JiříBalej Jiří | OK Kamenice | C | 8680586 | 500 Kč |
BOR7714 | Prošek JanProšek Jan | OK Jiskra Nový Bor | C | 8409 | 500 Kč |
BOR7713 | Nehasil DavidNehasil David | OK Jiskra Nový Bor | C | 8655487 | 500 Kč |
VLI7501 | Mokrý PavelMokrý Pavel | Slavia Liberec orienteering | C | 2058479 | 500 Kč |
VLI7600 | Ekert VladimírEkert Vladimír | Slavia Liberec orienteering | C | 2058477 | 500 Kč |
LTU7802 | Kvášovský JakubKvášovský Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2116474 | 500 Kč |
ZBM7504 | Cicvárek IvoCicvárek Ivo | SK Brno Žabovřesky | C | 2051489 | 500 Kč |
SJC7531 | Tomeš PetrTomeš Petr | Sportcentrum Jičín | C | 8008015 | 500 Kč |
SIT7702 | Byrtus PetrByrtus Petr | OK SILESIA | C | 7209459 | 500 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116678 | 500 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116758 | 500 Kč |
LPU7604 | Držka ŠtěpánDržka Štěpán | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7209354 | 500 Kč |
LPU7816 | Václavek JanVáclavek Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025376 | 500 Kč |
LPU7715 | Vodička OldřichVodička Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025371 | 500 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 500 Kč |
AOP7700 | Bencúr JurajBencúr Juraj | Orientační Běh Opava | C | 8004329 | 500 Kč |
PGP7603 | Čtrnáct JiříČtrnáct Jiří | SK Praga | C | 231948 | 500 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 500 Kč |
TUR7603 | Baier MartinBaier Martin | OOB TJ Turnov | C | 7677777 | 500 Kč |
SHK7704 | Slovák MiroslavSlovák Miroslav | OK Slavia Hradec Králové | C | 9101117 | 500 Kč |
SHK7601 | Hepner DavidHepner David | OK Slavia Hradec Králové | C | 8655416 | 500 Kč |
VLI7802 | Peteráč ZdeněkPeteráč Zdeněk | Slavia Liberec orienteering | C | 2080914 | 500 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8670773 | 500 Kč |
SSU7847 | Krtička LuděkKrtička Luděk | SK Severka Šumperk | C | 7204982 | 500 Kč |
NPA7502 | Novák JiříNovák Jiří | SK LOB Nová Paka | C | 682098 | 500 Kč |
NPA7701 | Novák ZdeněkNovák Zdeněk | SK LOB Nová Paka | C | 7200594 | 500 Kč |
VLI7702 | Matějů MichalMatějů Michal | Slavia Liberec orienteering | C | 8116764 | 500 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 8116734 | 500 Kč |
FSP7909 | Skripnik ŠtěpánSkripnik Štěpán | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7201806 | 500 Kč |
KSU7849 | Růžička LukášRůžička Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8656712 | 500 Kč |
CHA7500 | Polák JaroslavPolák Jaroslav | OK Chrastava | C | 8028844 | 500 Kč |
NNN1114 | Golinowski PawelGolinowski Pawel | Neregistrovaní | 8648666 | 500 Kč | |
PHK7601 | Vítek PetrVítek Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 9797 | 750 Kč |
VLI7703 | Vilém StanislavVilém Stanislav | Slavia Liberec orienteering | C | 2080992 | 750 Kč |
DKP7504 | Svoboda JiříSvoboda Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 8069069 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP7403 | Jirásek MilanJirásek Milan | USK Praha | C | 8116685 | 500 Kč |
SCP7417 | Boudný JanBoudný Jan | OK Sparta Praha | C | 8116774 | 500 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 9101186 | 500 Kč |
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 8028816 | 500 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 8004332 | 500 Kč |
TZL7336 | Pernička PetrPernička Petr | SKOB Zlín | C | 8104170 | 500 Kč |
PGP7101 | Drbal JanDrbal Jan | SK Praga | C | 8670478 | 500 Kč |
LDC7101 | Nehasil VladislavNehasil Vladislav | KOB Děčín | C | 7111213 | 500 Kč |
KYL7000 | Škrabálek JanŠkrabálek Jan | SK SP Kylešovice | C | 2067260 | 500 Kč |
CHA7000 | Švancar MartinŠvancar Martin | OK Chrastava | C | 8178 | 500 Kč |
VSP7310 | Průša MichalPrůša Michal | USK Praha | C | 8667547 | 500 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 8663133 | 500 Kč |
PHK7200 | Chvátil JiříChvátil Jiří | OK 99 Hradec Králové | C | 336717 | 500 Kč |
RBK7001 | Matuška PavelMatuška Pavel | SK Radioklub Blansko | C | 8116742 | 500 Kč |
MFP7100 | Šimša JaromírŠimša Jaromír | Matfyz Praha | C | 8656743 | 500 Kč |
LLI7201 | Bradáč StanislavBradáč Stanislav | LOK-o Liberec | C | 434598 | 500 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 500 Kč |
SNA7105 | Doucha JiříDoucha Jiří | TJ START Náchod | C | 8655470 | 500 Kč |
5IX7001 | Tomandl JanTomandl Jan | NOK HoRa | 2090861 | 500 Kč | |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8660398 | 500 Kč |
EKP7002 | Blaha OndřejBlaha Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8667983 | 500 Kč |
RIC7307 | Vláčil DanielVláčil Daniel | OB Říčany | C | 887622 | 500 Kč |
MOV7000 | Vavřík RenéVavřík René | SKOB Ostrava | C | 8670471 | 500 Kč |
SOB7001 | Janeček OndřejJaneček Ondřej | SOBSA | C | 53016 | 500 Kč |
VLI7000 | Honzík TomášHonzík Tomáš | Slavia Liberec orienteering | C | 9102148 | 500 Kč |
PHK7103 | Chaloupský DavidChaloupský David | OK 99 Hradec Králové | C | 8660515 | 500 Kč |
LDC7301 | Štěpán PetrŠtěpán Petr | KOB Děčín | C | 7007007 | 500 Kč |
VZA7102 | Chupek JozefChupek Jozef | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071290 | 500 Kč | |
VLI7403 | Šesták MarekŠesták Marek | Slavia Liberec orienteering | C | 8004275 | 500 Kč |
25H7100 | Tornai SzabolcsTornai Szabolcs | (HUN) Szabi SE | 8434004 | 500 Kč | |
VLI7402 | Severýn OttoSeverýn Otto | Slavia Liberec orienteering | C | 8116759 | 500 Kč |
RIC7302 | Pračka TomášPračka Tomáš | OB Říčany | C | 448935 | 500 Kč |
RIC7403 | Rožek DavidRožek David | OB Říčany | C | 1111550 | 500 Kč |
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 888639 | 500 Kč |
SRK7101 | Filip LiborFilip Libor | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2080850 | 500 Kč |
VLI7002 | Urbaník RobertUrbaník Robert | Slavia Liberec orienteering | C | 8662745 | 500 Kč |
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 8151151 | 500 Kč |
CHA7302 | Sychra ZdeněkSychra Zdeněk | OK Chrastava | C | 2085623 | 500 Kč |
KAM6501 | Kozák PetrKozák Petr | OK Kamenice | C | 51733 | 500 Kč |
VSP7302 | Kučera JanKučera Jan | USK Praha | C | 51650 | 500 Kč |
KVS7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 8670745 | 500 Kč |
JEN7101 | Zabořil MichalZabořil Michal | OB Jenišovice | C | 7781 | 500 Kč |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 500 Kč |
DOR7101 | Kučera PavelKučera Pavel | OK Dobříš | C | 8116781 | 500 Kč |
SJC7307 | Bílek TomášBílek Tomáš | Sportcentrum Jičín | C | 2114991 | 500 Kč |
DOR7302 | Bambousek MartinBambousek Martin | OK Dobříš | C | 8662328 | 500 Kč |
DKP7302 | Balga JiříBalga Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 2134331 | 500 Kč |
MFP7102 | Gemperle FrantišekGemperle František | Matfyz Praha | C | 8680580 | 500 Kč |
TZL6808 | Šidla JanŠidla Jan | SKOB Zlín | C | 8053367 | 500 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 500 Kč |
TBM7227 | Milán PavelMilán Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 7070007 | 500 Kč |
TUR7135 | Žemlík PavelŽemlík Pavel | OOB TJ Turnov | C | 8680592 | 500 Kč |
VSP7000 | Bořánek PetrBořánek Petr | USK Praha | C | 8648561 | 500 Kč |
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 52152 | 500 Kč |
VRL7201 | Cupák JiříCupák Jiří | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8972 | 500 Kč |
SNA7201 | Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk | TJ START Náchod | C | 2113361 | 500 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8004294 | 500 Kč |
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 8662373 | 500 Kč |
LTP7001 | Žejdlík MichalŽejdlík Michal | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 8662345 | 500 Kč |
JLI7100 | Zaydlar MichalZaydlar Michal | OB Jizerky | C | 301631 | 500 Kč |
BOR7106 | Waldhauser MartinWaldhauser Martin | OK Jiskra Nový Bor | C | 8408 | 500 Kč |
BOR7409 | Vácha TomášVácha Tomáš | OK Jiskra Nový Bor | C | 8534 | 500 Kč |
VRB7201 | Klech RichardKlech Richard | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8662299 | 500 Kč |
VRL7305 | Wohanka PetrWohanka Petr | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2075629 | 500 Kč |
OSN7209 | Nechanický PavelNechanický Pavel | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7205006 | 500 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 8004315 | 500 Kč |
DKP7201 | Víteček JanVíteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8720322 | 500 Kč |
LPU7421 | Belej JiříBelej Jiří | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2045236 | 500 Kč |
LPU7304 | Haas KarelHaas Karel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7210409 | 500 Kč |
VSP7401 | Zakouřil VáclavZakouřil Václav | USK Praha | C | 8006888 | 500 Kč |
OSN7118 | Zrník TomášZrník Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8659415 | 500 Kč |
VSP7301 | Arnošt KamilArnošt Kamil | USK Praha | C | 2044896 | 500 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 337650 | 500 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 8090147 | 500 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 500 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2051486 | 500 Kč |
SHK7309 | Jedlička MichalJedlička Michal | OK Slavia Hradec Králové | C | 7208023 | 500 Kč |
SHK7001 | Netuka JanNetuka Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9126 | 500 Kč |
VLI7101 | Hanovec PetrHanovec Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 8629811 | 500 Kč |
TUV7402 | Kvapil PetrKvapil Petr | SOK TJ Turnov | C | 8322 | 500 Kč |
0150002 | Zámečník PavelZámečník Pavel | 015 - Zámečníci | 2801012 | 500 Kč | |
EKP7414 | Ondráček RadimOndráček Radim | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8087414 | 500 Kč |
0110007 | Martin HajduMartin Hajdu | 011 - (HUN) TIPO | 8110000 | 500 Kč | |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8662358 | 500 Kč |
VAM7401 | Netopil LiborNetopil Libor | OB Vamberk | C | 1700083 | 500 Kč |
VSP7103 | Bolehovský PavelBolehovský Pavel | USK Praha | C | 7204488 | 500 Kč |
VLI6803 | Žukov LiborŽukov Libor | Slavia Liberec orienteering | C | 8294 | 750 Kč |
84S7300 | Roháč ZdenkoRoháč Zdenko | (SVK) Klub OB ATU Košice | 8017128 | 750 Kč | |
LPU7102 | Filičko MarekFiličko Marek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8582019 | 750 Kč |
VLI6901 | Kruliš PetrKruliš Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 301186 | 750 Kč |
0230001 | Plesinski Mariusz Plesinski Mariusz | 023 - (POL) Plesinski Mariusz | 8648668 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MFP6700 | Siegl RomanSiegl Roman | Matfyz Praha | C | 9201746 | 500 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 500 Kč |
CST6501 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8246117 | 500 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 500 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8656723 | 500 Kč |
AOP6502 | Schuster MartinSchuster Martin | Orientační Běh Opava | C | 8662321 | 500 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 500 Kč |
LTP6805 | Bílý PetrBílý Petr | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 51279 | 500 Kč |
OSN6600 | Kovačič MarekKovačič Marek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53428 | 500 Kč |
LTP6501 | Bruner LubošBruner Luboš | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 682114 | 500 Kč |
VPM6601 | Richtr AlešRichtr Aleš | KOS Slavia Plzeň | C | 51686 | 500 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 500 Kč |
LLI6900 | Hejna StanislavHejna Stanislav | LOK-o Liberec | C | 682678 | 500 Kč |
LTP6502 | Würz JiříWürz Jiří | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7204992 | 500 Kč |
39P6800 | Bartczak JarosławBartczak Jarosław | (POL) UMKS Orkan Ostróda | 8081268 | 500 Kč | |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 2148092 | 500 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 8632139 | 500 Kč |
ROZ6900 | Šimík DanielŠimík Daniel | OK Roztoky | C | 8662318 | 500 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 500 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 500 Kč |
EKP6800 | Pecka JanPecka Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8659399 | 500 Kč |
KAM6700 | Škvor MartinŠkvor Martin | OK Kamenice | C | 7040267 | 500 Kč |
RIC6905 | Šrámek PetrŠrámek Petr | OB Říčany | C | 2035144 | 500 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8266526 | 500 Kč |
JIL6901 | Vlastník ZdeněkVlastník Zdeněk | OK Jilemnice | C | 2060259 | 500 Kč |
DKP6601 | Illner JakubIllner Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 8303052 | 500 Kč |
BFM6701 | Svoboda MartinSvoboda Martin | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113067 | 500 Kč |
LLI6801 | Fürst AlešFürst Aleš | LOK-o Liberec | C | 8657098 | 500 Kč |
VSP6507 | Semík JanSemík Jan | USK Praha | C | 53572 | 500 Kč |
PHK6502 | Novotný MilanNovotný Milan | OK 99 Hradec Králové | C | 8663113 | 500 Kč |
OKP6504 | Novák LiborNovák Libor | SK OK 24 Praha | C | 8028825 | 500 Kč |
DKP6703 | Sanna RobertoSanna Roberto | Oddíl OB Kotlářka | C | 8180967 | 500 Kč |
71D6500 | Gossel HeikoGossel Heiko | (GER) USV TU Dresden | 8151265 | 500 Kč | |
71D6503 | Mättig TorstenMättig Torsten | (GER) USV TU Dresden | 8606468 | 500 Kč | |
PGP6901 | Kabát JanKabát Jan | SK Praga | C | 8636797 | 500 Kč |
71D6800 | Wolfram FrankWolfram Frank | (GER) USV TU Dresden | 8161618 | 500 Kč | |
PHK6503 | Kavalír KarelKavalír Karel | OK 99 Hradec Králové | C | 9650526 | 500 Kč |
PHK6601 | Kamenický JanKamenický Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 7210813 | 500 Kč |
FSP6700 | Krausz MilanKrausz Milan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 682118 | 500 Kč |
SRK6802 | Kos MichalKos Michal | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2073747 | 500 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 500 Kč |
PHK6504 | Melichar IgorMelichar Igor | OK 99 Hradec Králové | C | 8028839 | 500 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 2451515 | 500 Kč |
CST6702 | Pelc VáclavPelc Václav | OB Strakonice | C | 2027924 | 500 Kč |
CHA6600 | Vydra IvanVydra Ivan | OK Chrastava | C | 8028878 | 500 Kč |
CHC6701 | Křivda IvanKřivda Ivan | K.O.B. Choceň | C | 9200535 | 500 Kč |
VLI6900 | Řezáč PavelŘezáč Pavel | Slavia Liberec orienteering | C | 8680609 | 500 Kč |
PGP6803 | Pospíšil VítekPospíšil Vítek | SK Praga | C | 8659382 | 500 Kč |
KAS6900 | Eichler PetrEichler Petr | KOB Kamenický Šenov | C | 682631 | 500 Kč |
DKP6500 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8650 | 500 Kč |
BOR6600 | Karvánek PetrKarvánek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8513 | 500 Kč |
LTP6710 | Kovář BorisKovář Boris | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 899153 | 500 Kč |
LTU6500 | Bendák PetrBendák Petr | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662683 | 500 Kč |
LTU6501 | Hanuš PavelHanuš Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085618 | 500 Kč |
LTU6900 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662675 | 500 Kč |
VBM6501 | Jordanov NikolajJordanov Nikolaj | VSK Mendelu Brno | C | 8680303 | 500 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 500 Kč |
MOV6701 | Holec HonzaHolec Honza | SKOB Ostrava | C | 9101189 | 500 Kč |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8933 | 500 Kč |
LCE6602 | Kunčar VítKunčar Vít | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889307 | 500 Kč |
25H6700 | Koltai ZoltanKoltai Zoltan | (HUN) Szabi SE | 362952 | 500 Kč | |
VAM6601 | Vandas LuděkVandas Luděk | OB Vamberk | C | 8623000 | 500 Kč |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8028835 | 500 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53233 | 500 Kč |
SHK6902 | Kohout JosefKohout Josef | OK Slavia Hradec Králové | C | 2017669 | 500 Kč |
SHK6701 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9531 | 500 Kč |
TZL6915 | Podmolík TomášPodmolík Tomáš | SKOB Zlín | C | 1400443 | 500 Kč |
TBM6900 | Mudrák PavelMudrák Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 8662331 | 500 Kč |
NPA6705 | Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk | SK LOB Nová Paka | C | 7003002 | 500 Kč |
LCE6603 | Šmelík JurajŠmelík Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7208215 | 500 Kč |
CTB6701 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | C | 7260028 | 500 Kč |
33P6800 | Cych PiotrCych Piotr | (POL) Oborygeni Oborniki Śląskie | 8091968 | 500 Kč | |
CTB6601 | Voborník PetrVoborník Petr | SK OB Chotěboř | C | 8414102 | 500 Kč |
84S6000 | Pollák JozefPollák Jozef | (SVK) Klub OB ATU Košice | 8017127 | 750 Kč | |
LTP6806 | Pavel PetrPavel Petr | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7200337 | 750 Kč |
BBM6702 | Pataki GaborPataki Gabor | BETA URSUS Rosice | C | 80614999 | 750 Kč |
PGP6501 | Kondrát MartinKondrát Martin | SK Praga | C | 8004312 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LBE6400 | Mezník VladimírMezník Vladimír | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52971 | 500 Kč |
CHA6200 | Gorčica PavelGorčica Pavel | OK Chrastava | C | 8174 | 500 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 500 Kč |
KAM6201 | Semík LubošSemík Luboš | OK Kamenice | C | 52279 | 500 Kč |
KPY5701 | Dobeš VáclavDobeš Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301374 | 500 Kč |
SCP6200 | Veljačik PavelVeljačik Pavel | OK Sparta Praha | C | 8000236 | 500 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409878 | 500 Kč |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53247 | 500 Kč |
VLI6205 | Poloprutský TomášPoloprutský Tomáš | Slavia Liberec orienteering | C | 888630 | 500 Kč |
ONO6400 | Hájek JiříHájek Jiří | SKOB Ostrov | C | 8656589 | 500 Kč |
PEN6200 | Vydra PavelVydra Pavel | OK RECO Sport | C | 2113100 | 500 Kč |
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 1413715 | 500 Kč |
HOR6302 | Vávra MartinVávra Martin | TJ Jiskra Hořice | C | 8680322 | 500 Kč |
VSP6201 | Němeček JanNěmeček Jan | USK Praha | C | 8028885 | 500 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8004335 | 500 Kč |
FSP6104 | Borovička MilanBorovička Milan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515097 | 500 Kč |
JIL6102 | Malý EvženMalý Evžen | OK Jilemnice | C | 9070 | 500 Kč |
PGP6000 | Kožina PetrKožina Petr | SK Praga | C | 8670455 | 500 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 8663161 | 500 Kč |
JIL6301 | Mechl MiroslavMechl Miroslav | OK Jilemnice | C | 301410 | 500 Kč |
VBM6201 | Pulec PavelPulec Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 515090 | 500 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 500 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 8660919 | 500 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 500 Kč |
SJI6000 | Šenkýř VladimírŠenkýř Vladimír | OK Jihlava | C | 2044881 | 500 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006112 | 500 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 8648546 | 500 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 500 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 500 Kč |
LTP6102 | Kovář KarelKovář Karel | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7205033 | 500 Kč |
HAV6200 | Opletal JaroslavOpletal Jaroslav | OB Havířov | C | 253121 | 500 Kč |
HAV6402 | Opletal PetrOpletal Petr | OB Havířov | C | 1426069 | 500 Kč |
TZL6401 | Vrubel KarelVrubel Karel | SKOB Zlín | C | 7210876 | 500 Kč |
EKP6301 | Koucký RomanKoucký Roman | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8659405 | 500 Kč |
JEN6201 | Švarc JiříŠvarc Jiří | OB Jenišovice | C | 8656556 | 500 Kč |
PHK6401 | Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír | OK 99 Hradec Králové | C | 2059745 | 500 Kč |
71D6400 | Müller RicoMüller Rico | (GER) USV TU Dresden | 8020222 | 500 Kč | |
LDC6401 | Vlček PetrVlček Petr | KOB Děčín | C | 435220 | 500 Kč |
SJH6401 | Tichý MartinTichý Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 51929 | 500 Kč |
VLI6001 | Henych PetrHenych Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 515132 | 500 Kč |
OKP6200 | Novák IvoNovák Ivo | SK OK 24 Praha | C | 51679 | 500 Kč |
DOK6300 | Hradecký JaroslavHradecký Jaroslav | OK Doksy | C | 8648566 | 500 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 500 Kč |
71D6100 | Hempel KlausHempel Klaus | (GER) USV TU Dresden | 2008968 | 500 Kč | |
DKP6300 | Betlach MiroslavBetlach Miroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 49818 | 500 Kč |
JEN6101 | Mareš HynekMareš Hynek | OB Jenišovice | C | 2067342 | 500 Kč |
BOR6400 | Doškář BorisDoškář Boris | OK Jiskra Nový Bor | C | 8490 | 500 Kč |
BOR6302 | Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 8660925 | 500 Kč |
BOR6003 | Dikoš PavelDikoš Pavel | OK Jiskra Nový Bor | C | 995805 | 500 Kč |
VLI6300 | Petr JosefPetr Josef | Slavia Liberec orienteering | C | 8287 | 500 Kč |
LTU6301 | Petržela PavelPetržela Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662681 | 500 Kč |
HOR6301 | Vávra RadekVávra Radek | TJ Jiskra Hořice | C | 8680422 | 500 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8122027 | 500 Kč |
LPU6301 | Fencl JiříFencl Jiří | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9653 | 500 Kč |
LPU6401 | Kaplan JanKaplan Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 219206 | 500 Kč |
LPU6003 | Kološ OldřichKološ Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9899 | 500 Kč |
LPU6102 | Roudný VáclavRoudný Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7209277 | 500 Kč |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662710 | 500 Kč |
TZL6304 | Schäfer MichalSchäfer Michal | SKOB Zlín | C | 7209288 | 500 Kč |
SHK6402 | Chmelař PavelChmelař Pavel | OK Slavia Hradec Králové | C | 9151 | 500 Kč |
SHK6401 | Teplý JiříTeplý Jiří | OK Slavia Hradec Králové | C | 9123 | 500 Kč |
PGP6003 | Hrabánek DavidHrabánek David | SK Praga | C | 303940 | 500 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 1417263 | 750 Kč |
33D4400 | Nieke HagenNieke Hagen | (GER) USV TU Dresden 2 | 8170663 | 750 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 1421900 | 360 Kč |
TAP5500 | Šomvársky JánŠomvársky Ján | KOB Tretra Praha | C | 232173 | 360 Kč |
HCE5900 | Kettner PavelKettner Pavel | TJ Hostivice | C | 515105 | 360 Kč |
TUR5906 | Dragowski RobertDragowski Robert | OOB TJ Turnov | C | 8628699 | 360 Kč |
PHK5701 | Běhoun PavelBěhoun Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 2102525 | 360 Kč |
TRI5701 | Bialožyt MiroslavBialožyt Miroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8789 | 360 Kč |
CHA5500 | Kaška RudolfKaška Rudolf | OK Chrastava | C | 1426021 | 360 Kč |
VCB5601 | Hejzlar JosefHejzlar Josef | OB České Budějovice | C | 53728 | 360 Kč |
TJP5500 | Cedrych KarelCedrych Karel | TJ Sokol Troja | C | 53523 | 360 Kč |
TAP5802 | Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír | KOB Tretra Praha | C | 682651 | 360 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 206496 | 360 Kč |
TUR5803 | Konopáč JiříKonopáč Jiří | OOB TJ Turnov | C | 8220 | 360 Kč |
TUR5501 | Folprecht MiroslavFolprecht Miroslav | OOB TJ Turnov | C | 8680597 | 360 Kč |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 8222225 | 360 Kč |
DKP5800 | Svobodný PetrSvobodný Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 49871 | 360 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 360 Kč |
EKP5500 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8662327 | 360 Kč |
SJC5801 | Beneš JosefBeneš Josef | Sportcentrum Jičín | C | 9907 | 360 Kč |
EKP5800 | Fanta MiroslavFanta Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8414109 | 360 Kč |
HOR5700 | Škorpil MartinŠkorpil Martin | TJ Jiskra Hořice | C | 8670484 | 360 Kč |
SCP5500 | Jahn PavelJahn Pavel | OK Sparta Praha | C | 7207870 | 360 Kč |
DCE5500 | Procházka AntonínProcházka Antonín | KOB Dobřichovice | C | 1955315 | 360 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 8071221 | 360 Kč |
SJH5901 | Nosek VladimírNosek Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | C | 442873 | 360 Kč |
PHK5702 | Dušátko PetrDušátko Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 2112740 | 360 Kč |
SMB5801 | Svoboda SlavomírSvoboda Slavomír | SKOB Mladá Boleslav | C | 7260024 | 360 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 360 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116698 | 360 Kč |
SRK5701 | Kulhavý JosefKulhavý Josef | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 681857 | 360 Kč |
BOR5802 | Sucharda JiříSucharda Jiří | OK Jiskra Nový Bor | C | 51542 | 360 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680230 | 360 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8663112 | 360 Kč |
MLA5801 | Milota JosefMilota Josef | MLOK Mariánské Lázně | C | 8656692 | 360 Kč |
LPU5905 | Novotný MiroslavNovotný Miroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2108909 | 360 Kč |
LPU5206 | Třasák MilanTřasák Milan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9257 | 360 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 360 Kč |
MAS5501 | Pilař KarelPilař Karel | OOB Aš | C | 8667502 | 360 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 360 Kč |
SHK5801 | Hausvater KarelHausvater Karel | OK Slavia Hradec Králové | C | 8670804 | 360 Kč |
SHK5702 | Gazdačko MilanGazdačko Milan | OK Slavia Hradec Králové | C | 410797 | 360 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 360 Kč |
18D5900 | Leibiger JensLeibiger Jens | (GER) Post SV Dresden | 8191059 | 360 Kč | |
DKP5500 | Špičák AlešŠpičák Aleš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8641 | 360 Kč |
23P5800 | Wróblewski TadeuszWróblewski Tadeusz | (POL) OK!Sport Warszawa | 8636527 | 540 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RUM5001 | Babický TomášBabický Tomáš | ZOOB Rumburk | C | 8444519 | 360 Kč |
VRL5002 | Farář JaroslavFarář Jaroslav | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2096242 | 360 Kč |
TJP5000 | Paukert MilanPaukert Milan | TJ Sokol Troja | C | 336775 | 360 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 8632855 | 360 Kč |
VLI5201 | Hickethier ManfredHickethier Manfred | Slavia Liberec orienteering | C | 8606435 | 360 Kč |
CHA5002 | Lusk KarelLusk Karel | OK Chrastava | C | 8160 | 360 Kč |
VLI5301 | Škoda PřemekŠkoda Přemek | Slavia Liberec orienteering | C | 8111113 | 360 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 2124752 | 360 Kč |
TUR5100 | Hudský VlastimilHudský Vlastimil | OOB TJ Turnov | C | 8214 | 360 Kč |
TUR5102 | Provazník JiříProvazník Jiří | OOB TJ Turnov | C | 1511127 | 360 Kč |
SCP5201 | Hojný OldřichHojný Oldřich | OK Sparta Praha | C | 52111 | 360 Kč |
CHA5003 | Ševčík MilanŠevčík Milan | OK Chrastava | C | 8199 | 360 Kč |
EKP5212 | Borák StanislavBorák Stanislav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8028861 | 360 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8656584 | 360 Kč |
JIL5201 | Erlebach JosefErlebach Josef | OK Jilemnice | C | 9774 | 360 Kč |
FSP5300 | Wald FrantišekWald František | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8033205 | 360 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 360 Kč |
MAS5401 | Hájek JanHájek Jan | OOB Aš | C | 7885 | 360 Kč |
JEN5201 | Bárta MiroslavBárta Miroslav | OB Jenišovice | C | 7778 | 360 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 8045137 | 360 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 8662674 | 360 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 360 Kč |
JEN5002 | Kadečka JiříKadečka Jiří | OB Jenišovice | C | 411580 | 360 Kč |
VSP5203 | Polák ZdeněkPolák Zdeněk | USK Praha | C | 51740 | 360 Kč |
BOR5004 | Rančák JosefRančák Josef | OK Jiskra Nový Bor | C | 8719003 | 360 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 7210121 | 360 Kč |
VLI5000 | Horáček MiroslavHoráček Miroslav | Slavia Liberec orienteering | C | 2080998 | 360 Kč |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 360 Kč |
KBP4500 | Valter PetrValter Petr | KBP Praha | C | 6645 | 360 Kč |
JEN5001 | Richtr JiříRichtr Jiří | OB Jenišovice | C | 7777 | 360 Kč |
LPU5201 | Farář VáclavFarář Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9260 | 360 Kč |
LPU5101 | Knap JanKnap Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8116813 | 360 Kč |
LPU5102 | Sáňka BedřichSáňka Bedřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2032164 | 360 Kč |
LPU5408 | Štěrba PavelŠtěrba Pavel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2116196 | 360 Kč |
VSP5001 | Uher PetrUher Petr | USK Praha | C | 8666868 | 360 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 7001410 | 360 Kč |
VLI5101 | Přinda OldřichPřinda Oldřich | Slavia Liberec orienteering | C | 8659398 | 360 Kč |
SHK5202 | Fejlek VojtěchFejlek Vojtěch | OK Slavia Hradec Králové | C | 9104 | 360 Kč |
NPA5101 | Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav | SK LOB Nová Paka | C | 2059741 | 360 Kč |
NPA5001 | Novák KarelNovák Karel | SK LOB Nová Paka | C | 2060215 | 360 Kč |
DKL5400 | Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří | KOB Kladno | C | 416324 | 540 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 360 Kč |
TUR4801 | Jakubec JindřichJakubec Jindřich | OOB TJ Turnov | C | 8644556 | 360 Kč |
TJP4900 | Peterka FrantišekPeterka František | TJ Sokol Troja | C | 8861 | 360 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 8028840 | 360 Kč |
SLP4601 | Novotný JiříNovotný Jiří | OOB Slavia Praha | C | 51621 | 360 Kč |
13G4900 | Kotecký RomanKotecký Roman | (GBR) Octavian Droobers | 8040749 | 360 Kč | |
CHA4901 | Kadavý ZdeněkKadavý Zdeněk | OK Chrastava | C | 8155 | 360 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 360 Kč |
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8200026 | 360 Kč |
VLI4901 | Karmazín PetrKarmazín Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 8004352 | 360 Kč |
VLI4900 | Ježek LadislavJežek Ladislav | Slavia Liberec orienteering | C | 253372 | 360 Kč |
SRK4702 | Hrobař RudolfHrobař Rudolf | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9798 | 360 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8656611 | 360 Kč |
SJC4801 | Bílek VratislavBílek Vratislav | Sportcentrum Jičín | C | 9948 | 360 Kč |
DCH4701 | Jirásek JaroslavJirásek Jaroslav | Radioelektronika Cheb | C | 7890 | 360 Kč |
CHA4700 | Smetana RadimSmetana Radim | OK Chrastava | C | 8153 | 360 Kč |
SMB4801 | Hlaváč JaroslavHlaváč Jaroslav | SKOB Mladá Boleslav | C | 7718 | 360 Kč |
SLA4700 | Švec ZdeněkŠvec Zdeněk | SKOB Slaný | C | 8806 | 360 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 360 Kč |
TUV4701 | Pospíšil JiříPospíšil Jiří | SOK TJ Turnov | C | 8323 | 360 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 360 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 360 Kč |
71D4500 | Müller RainerMüller Rainer | (GER) USV TU Dresden | 2222222 | 360 Kč | |
MKP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Meteor Kačerov | C | 9101102 | 360 Kč |
VRL4901 | Knobloch JindřichKnobloch Jindřich | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2096237 | 360 Kč |
VBM4732 | Chmelík AlešChmelík Aleš | VSK Mendelu Brno | C | 2085633 | 360 Kč |
SJI4911 | Paulíček JiříPaulíček Jiří | OK Jihlava | C | 52173 | 360 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 8656614 | 360 Kč |
PGP4800 | Zelený VladimírZelený Vladimír | SK Praga | C | 8663188 | 360 Kč |
CHC4601 | Švadlena JiříŠvadlena Jiří | K.O.B. Choceň | C | 2011854 | 360 Kč |
FYD4900 | Juřina RobertJuřina Robert | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 8332 | 540 Kč |
LJN4700 | Matoušek LubošMatoušek Luboš | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | C | 7741 | 540 Kč |
LLI4501 | Kraus JanKraus Jan | LOK-o Liberec | C | 51213 | 540 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP4300 | Procházka ZdenkoProcházka Zdenko | Oddíl OB Kotlářka | C | 8051800 | 360 Kč |
MLA4401 | Fišák JanFišák Jan | MLOK Mariánské Lázně | C | 8657099 | 360 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 360 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 360 Kč |
SLA4202 | Němec VladimírNěmec Vladimír | SKOB Slaný | C | 8100015 | 360 Kč |
PUL4200 | Novotný FrantišekNovotný František | OOB USK Slavie Ústí n.L. | C | 205614 | 360 Kč |
MLA4201 | Sklenář JanSklenář Jan | MLOK Mariánské Lázně | C | 8116748 | 360 Kč |
LCE4301 | Šmelík ĽudoŠmelík Ľudo | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2104604 | 360 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 360 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK3801 | Mikulecký JanMikulecký Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 8084000 | 360 Kč |
SJC3601 | Havlík JaroslavHavlík Jaroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8338383 | 360 Kč |
UVP3700 | Kohout TomášKohout Tomáš | Slovan Praha | C | 7930 | 360 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 360 Kč |
BOR3600 | Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 2090839 | 360 Kč |
BOR3900 | Beránek MiroslavBeránek Miroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 8550 | 360 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0903 | Svítil MartinSvítil Martin | SK Praga | C | 2108914 | 150 Kč |
RUM5151 | Nedvídková JitkaNedvídková Jitka | ZOOB Rumburk | 8245050 | 150 Kč | |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 8670452 | 150 Kč |
LCV4550 | Zenkerová MilušeZenkerová Miluše | TJ Lokomotiva Chomutov | C | 301524 | 150 Kč |
DKP0914 | Gregor MarekGregor Marek | Oddíl OB Kotlářka | C | 887165 | 150 Kč |
VSP1350 | Neyrinck NinaNeyrinck Nina | USK Praha | C | 2106722 | 150 Kč |
PGP0950 | Pokorná EmaPokorná Ema | SK Praga | C | 51637 | 150 Kč |
PGP0552 | Pokorná NelaPokorná Nela | SK Praga | C | 682654 | 150 Kč |
CHA0754 | Krtičková EsterKrtičková Ester | OK Chrastava | C | 8908 | 150 Kč |
CHA1000 | Krtička JáchymKrtička Jáchym | OK Chrastava | C | 553441 | 150 Kč |
VLI1100 | Beneš MaxBeneš Max | Slavia Liberec orienteering | C | 1424648 | 150 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 150 Kč |
VLI1002 | Šebelka JakubŠebelka Jakub | Slavia Liberec orienteering | C | 2134351 | 150 Kč |
DKP1500 | Kolín JonášKolín Jonáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 9000007 | 150 Kč |
VSP0900 | Kučera JakubKučera Jakub | USK Praha | C | 2032189 | 150 Kč |
VSP0950 | Kučerová KateřinaKučerová Kateřina | USK Praha | C | 1398983 | 150 Kč |
VLI0901 | Skácel JanSkácel Jan | Slavia Liberec orienteering | C | 8663205 | 150 Kč |
DKP1104 | Balga FilipBalga Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2029191 | 150 Kč |
PGP0556 | Gemperlová EliškaGemperlová Eliška | SK Praga | C | 2061812 | 150 Kč |
TUR0909 | Žemlík EduardŽemlík Eduard | OOB TJ Turnov | C | 2119202 | 150 Kč |
VLI0903 | Pešík MatoušPešík Matouš | Slavia Liberec orienteering | C | 2113359 | 150 Kč |
TEP1300 | Pecánek MatějPecánek Matěj | Tempo Praha | C | 51647 | 150 Kč |
BOR0757 | Waldhauserová EliškaWaldhauserová Eliška | OK Jiskra Nový Bor | C | 4393 | 150 Kč |
TJN0656 | Savruková AdélaSavruková Adéla | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2070854 | 150 Kč |
OPI1000 | Šmahel Tadeᚊmahel Tadeáš | Orientační sporty Písek | C | 2116198 | 150 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | C | 2134303 | 150 Kč |
LPU0901 | Držka FilipDržka Filip | OK Lokomotiva Pardubice | C | 416258 | 150 Kč |
VSP0850 | Zakouřilová KláraZakouřilová Klára | USK Praha | C | 8009888 | 150 Kč |
TAP8100 | Holata RadekHolata Radek | KOB Tretra Praha | C | 2067966 | 150 Kč |
TUV0999 | Kvapilová KristýnaKvapilová Kristýna | SOK TJ Turnov | C | 411591 | 150 Kč |
VSP7653 | Jirásková MarkétaJirásková Markéta | USK Praha | C | 9101188 | 150 Kč |
VSP0952 | Jirásková LauraJirásková Laura | USK Praha | C | 8253 | 150 Kč |
VLI0906 | Maděra JakubMaděra Jakub | Slavia Liberec orienteering | C | 2126375 | 150 Kč |
SPC0961 | Kalinová EllaKalinová Ella | SPORTICUS team | C | 515458 | 150 Kč |
SPC1158 | Kalinová LisaKalinová Lisa | SPORTICUS team | C | 515409 | 150 Kč |
DKP1100 | Karban OndřejKarban Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087694 | 150 Kč |
0180001 | Šrek OndřejŠrek Ondřej | 018 - nereg | 0 | 150 Kč | |
SPC0955 | Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina | SPORTICUS team | C | 2148068 | 150 Kč |
TBM0928 | Kroutil TadeášKroutil Tadeáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 2087680 | 150 Kč |
LCE0256 | Končáková AlžbětaKončáková Alžběta | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 0 | 150 Kč |
DCE0950 | Vaculovičová AlžbětaVaculovičová Alžběta | KOB Dobřichovice | C | 2050484 | 150 Kč |
DCE1000 | Vaculovič MatějVaculovič Matěj | KOB Dobřichovice | C | 2079491 | 150 Kč |
TJN1111 | Janata MatějJanata Matěj | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8277 | 150 Kč |
TJN0956 | Janatová ViolkaJanatová Violka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8660508 | 150 Kč |
TJN1006 | Moučka OndřejMoučka Ondřej | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | zapůjčit | 230 Kč |
TJN0951 | Růtová AmálkaRůtová Amálka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2116464 | 150 Kč |
TJN1107 | Zurynek TomášZurynek Tomáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 49964 | 150 Kč |
TJN0957 | Zurynková LenkaZurynková Lenka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2102694 | 150 Kč |
0360001 | Rafajová JustýnkaRafajová Justýnka | 036 - NER - Rafaj | 515030 | 150 Kč | |
0360002 | Rafaj HynekRafaj Hynek | 036 - NER - Rafaj | zapůjčit | 230 Kč | |
LPM1102 | Čepička AntonínČepička Antonín | OK Lokomotiva Plzeň | C | 2129225 | 150 Kč |
SNA1203 | Plocek JakubPlocek Jakub | TJ START Náchod | C | 9630 | 150 Kč |
NNN1115 | Králová AnežkaKrálová Anežka | Neregistrovaní | 7260013 | 150 Kč | |
TJN1105 | Novotný MatějNovotný Matěj | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | zapůjčit | 230 Kč |
0460002 | Bartošová NatálieBartošová Natálie | 046 - NER - Košíková | 887933 | 150 Kč | |
0460004 | Ševčíková LindaŠevčíková Linda | 046 - NER - Košíková | 2051473 | 150 Kč | |
0460005 | Veruňáková ŽofieVeruňáková Žofie | 046 - NER - Košíková | 2073671 | 150 Kč | |
JIL0951 | Suchardová EllaSuchardová Ella | OK Jilemnice | C | 2144181 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LTP0702 | Riby PhilipRiby Philip | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7208204 | 150 Kč |
VSP0751 | Baldrianová EvaBaldrianová Eva | USK Praha | B | 8660533 | 150 Kč |
TAP0502 | Melišík JanMelišík Jan | KOB Tretra Praha | A | 8660513 | 150 Kč |
LLI7550 | Bradáčová MarieBradáčová Marie | LOK-o Liberec | C | 2060204 | 150 Kč |
TBM0660 | Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | B | 2059757 | 150 Kč |
VLI0656 | Kosková AdélaKosková Adéla | Slavia Liberec orienteering | C | 2080995 | 150 Kč |
DKP0758 | Gregorová AliceGregorová Alice | Oddíl OB Kotlářka | B | 7208080 | 150 Kč |
VSP7012 | Neyrinck NoelNeyrinck Noel | USK Praha | C | 2067921 | 150 Kč |
MFP0551 | Šimšová PavlaŠimšová Pavla | Matfyz Praha | A | 428269 | 150 Kč |
KAM0203 | Albrecht AdamAlbrecht Adam | OK Kamenice | C | 995899 | 150 Kč |
KAM7800 | Albrecht VladimírAlbrecht Vladimír | OK Kamenice | C | 981812 | 150 Kč |
RUZ0500 | Jelínek FilipJelínek Filip | TJ Růžená | A | 8020220 | 150 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 150 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108899 | 150 Kč |
RUZ5552 | Jelínková JanaJelínková Jana | TJ Růžená | C | 2099490 | 150 Kč |
TBM0621 | Vedra TobiášVedra Tobiáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 446444 | 150 Kč |
TBM0357 | Vedrová ElaVedrová Ela | KOS TJ Tesla Brno | B | 8033220 | 150 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 7208071 | 150 Kč |
VSP5600 | Soukup VáclavSoukup Václav | USK Praha | C | 232045 | 150 Kč |
VSP5850 | Soukupová MichaelaSoukupová Michaela | USK Praha | C | 2134274 | 150 Kč |
VLI0805 | Šebelka MatějŠebelka Matěj | Slavia Liberec orienteering | B | 2124795 | 150 Kč |
VLI0701 | Miklas OndřejMiklas Ondřej | Slavia Liberec orienteering | C | 4214 | 150 Kč |
KPY6850 | Míchalová MarcelaMíchalová Marcela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 682670 | 150 Kč |
PGP0800 | Šimerka OndřejŠimerka Ondřej | SK Praga | B | 2801019 | 150 Kč |
JIL0701 | Třešňák MatějTřešňák Matěj | OK Jilemnice | B | 8670765 | 150 Kč |
JIL6902 | Třešňák MilošTřešňák Miloš | OK Jilemnice | C | 2096118 | 150 Kč |
JIL7051 | Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka | OK Jilemnice | C | 2096128 | 150 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 150 Kč |
DLT7451 | Průšová HanaPrůšová Hana | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 2116186 | 150 Kč | |
SMR7800 | Lukavec PetrLukavec Petr | SNS Smržovka | C | 8656734 | 150 Kč |
RUZ0251 | Jelínková AdélaJelínková Adéla | TJ Růžená | C | 232331 | 150 Kč |
JIL0751 | Malá AnežkaMalá Anežka | OK Jilemnice | B | 8670769 | 150 Kč |
TBM0809 | Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 8208112 | 150 Kč |
0050001 | Hromadová MichaelaHromadová Michaela | 005 - - | zapůjčit | 230 Kč | |
LME0650 | Dittrtová RozálieDittrtová Rozálie | SK Los Mělník | C | 2102534 | 150 Kč |
DKP9651 | Klašková JosefinaKlašková Josefina | Oddíl OB Kotlářka | C | 443061 | 150 Kč |
PGP0700 | Jandera KryštofJandera Kryštof | SK Praga | B | 7300279 | 150 Kč |
JIL0702 | Matěásko MarekMatěásko Marek | OK Jilemnice | B | 2127648 | 150 Kč |
JIL7651 | Matěásková EvaMatěásková Eva | OK Jilemnice | C | 2096127 | 150 Kč |
CHA5001 | Vokál JiříVokál Jiří | OK Chrastava | C | 8159 | 150 Kč |
VLI0750 | Ekertová JanaEkertová Jana | Slavia Liberec orienteering | C | 2080993 | 150 Kč |
LTU0902 | Kvášovský FilipKvášovský Filip | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2133881 | 150 Kč |
LTU4801 | Rejmont MilanRejmont Milan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 9777 | 150 Kč |
TJN0655 | Dušková ViktorieDušková Viktorie | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2102568 | 150 Kč |
TJN0654 | Háková EliškaHáková Eliška | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8667977 | 150 Kč |
TJN0811 | Lesák MarekLesák Marek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2104590 | 150 Kč |
VRL7053 | Procingerová IlonaProcingerová Ilona | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 219210 | 150 Kč |
LLI6301 | Melichar JaromírMelichar Jaromír | LOK-o Liberec | C | 2092413 | 150 Kč |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | B | 9201629 | 150 Kč |
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | B | 232980 | 150 Kč |
SHK7251 | Langrová MonikaLangrová Monika | OK Slavia Hradec Králové | C | 9802 | 150 Kč |
VLI0702 | Hyxa JanHyxa Jan | Slavia Liberec orienteering | B | 2126343 | 150 Kč |
0100008 | Istvan BujdosoIstvan Bujdoso | 010 - (HUN) SPARI | 7020217 | 150 Kč | |
0100009 | Mark BujdosóMark Bujdosó | 010 - (HUN) SPARI | 8080705 | 150 Kč | |
SJC8765 | Lepšíková EvaLepšíková Eva | Sportcentrum Jičín | C | 8112522 | 150 Kč |
NNN1111 | Cimbál BohumilCimbál Bohumil | Neregistrovaní | 411348 | 150 Kč | |
PDY0502 | Dudek DanielDudek Daniel | Běhej Poděbrady | C | 2148237 | 150 Kč |
DOR0658 | Forštová EmaForštová Ema | OK Dobříš | C | 2073745 | 150 Kč |
DOR0850 | Forstereviczová JulieForstereviczová Julie | OK Dobříš | C | 2067311 | 150 Kč |
DOR0905 | Foršt BrunoForšt Bruno | OK Dobříš | C | 232208 | 150 Kč |
DOR7151 | Jandová JanaJandová Jana | OK Dobříš | 2045311 | 150 Kč | |
0230002 | Skarlubowicz KarolinaSkarlubowicz Karolina | 023 - (POL) Plesinski Mariusz | 8648667 | 150 Kč | |
TJP6401 | Bazika MiroslavBazika Miroslav | TJ Sokol Troja | C | 434809 | 150 Kč |
BOR7105 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8439 | 150 Kč |
TBM0712 | Kroutil JoštKroutil Jošt | KOS TJ Tesla Brno | C | 2087678 | 150 Kč |
DOR7753 | Chmelíková VlastaChmelíková Vlasta | OK Dobříš | C | 2125347 | 150 Kč |
PGP0305 | Hřivna JakubHřivna Jakub | SK Praga | B | 8662292 | 150 Kč |
CHA0851 | Březinová AntonieBřezinová Antonie | OK Chrastava | C | 2095935 | 150 Kč |
0280001 | Jirous ErikJirous Erik | 028 - Jirous | 442878 | 150 Kč | |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 150 Kč |
TJN0757 | Cicvárková KláraCicvárková Klára | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2111784 | 150 Kč |
TJN0600 | Dejnožka MartinDejnožka Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8662693 | 150 Kč |
TJN0813 | Havel AntonínHavel Antonín | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2111793 | 150 Kč |
TJN0706 | Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8655468 | 150 Kč |
TJN0809 | Nožička JanNožička Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2088176 | 150 Kč |
TJN0852 | Nožičková EvaNožičková Eva | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2078479 | 150 Kč |
TJN0505 | Pitra JanPitra Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | zapůjčit | 230 Kč |
TJN0855 | Podoubská KláraPodoubská Klára | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2111782 | 150 Kč |
TJN0801 | Štembera VítekŠtembera Vítek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662690 | 150 Kč |
0330001 | Charousková MonikaCharousková Monika | 033 - NER Charousková | zapůjčit | 230 Kč | |
DKP5350 | Dlasková AnnaDlasková Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 51795 | 150 Kč |
0340001 | Hejna PavelHejna Pavel | 034 - NER Hejna | 2148210 | 150 Kč | |
VLI0550 | Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina | Slavia Liberec orienteering | B | 2080848 | 150 Kč |
LPM7353 | Čepičková JanaČepičková Jana | OK Lokomotiva Plzeň | C | 7210116 | 150 Kč |
0430001 | Krakorova IvaKrakorova Iva | 043 - NER Krakorova | 887916 | 150 Kč | |
0440001 | Hoke MagdalénaHoke Magdaléna | 044 - NER Hoke | 2144030 | 150 Kč | |
NNN1116 | Novotný VítNovotný Vít | Neregistrovaní | 416846 | 150 Kč | |
NNN1117 | Brlicová NatalieBrlicová Natalie | Neregistrovaní | 515462 | 150 Kč | |
RUM0751 | Nováková ViktorieNováková Viktorie | ZOOB Rumburk | B | 2801013 | 150 Kč |
RUM7451 | Nováková MarkétaNováková Markéta | ZOOB Rumburk | C | 2801028 | 150 Kč |
0460001 | Košíková JitkaKošíková Jitka | 046 - NER - Košíková | 887910 | 150 Kč | |
0460006 | Veruňáková PetraVeruňáková Petra | 046 - NER - Košíková | 8660580 | 150 Kč | |
JIL7002 | Chrz MartinChrz Martin | OK Jilemnice | C | zapůjčit | 230 Kč |
0470001 | Drapák KarelDrapák Karel | 047 - NER - Drapáková | zapůjčit | 230 Kč | |
0470002 | Drapáková LenkaDrapáková Lenka | 047 - NER - Drapáková | zapůjčit | 230 Kč | |
0470003 | Drapáková LucieDrapáková Lucie | 047 - NER - Drapáková | zapůjčit | 230 Kč | |
0470004 | Pastorek OndřejPastorek Ondřej | 047 - NER - Drapáková | zapůjčit | 230 Kč | |
0480001 | Zamouřil JáchymZamouřil Jáchym | 048 - NER - RajP Zamouřil | 2102586 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR0250 | Šritrová LenkaŠritrová Lenka | OOB TJ Turnov | B | 8656542 | 150 Kč |
LTP0202 | Riby ThomasRiby Thomas | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7207873 | 150 Kč |
TUR0450 | Hudská ŠtěpánkaHudská Štěpánka | OOB TJ Turnov | B | 8666872 | 150 Kč |
VSP0405 | Baldrian TomášBaldrian Tomáš | USK Praha | B | 8660399 | 150 Kč |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | A | 8660437 | 150 Kč |
TAP5501 | Fiala ZdeněkFiala Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 7209455 | 150 Kč |
LDC0350 | Nehasilová VeronikaNehasilová Veronika | KOB Děčín | B | 8019930 | 150 Kč |
PDY0150 | Nováková EliškaNováková Eliška | Běhej Poděbrady | C | 8033215 | 150 Kč |
LLI0300 | Hejna HynekHejna Hynek | LOK-o Liberec | B | 7055011 | 150 Kč |
LME7500 | Haering JanHaering Jan | SK Los Mělník | C | 2045234 | 150 Kč |
ROZ7350 | Jírová MonikaJírová Monika | OK Roztoky | C | 1415713 | 150 Kč |
SJC8551 | Srpová ZuzanaSrpová Zuzana | Sportcentrum Jičín | C | 9969 | 150 Kč |
LLI6953 | Hořáková PetraHořáková Petra | LOK-o Liberec | C | 8547 | 150 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8440505 | 150 Kč |
TAP0501 | Černý MatoušČerný Matouš | KOB Tretra Praha | B | 7207616 | 150 Kč |
RIC0303 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | OB Říčany | B | 2031371 | 150 Kč |
0030001 | Holečková ŽanetHolečková Žanet | 003 - xxx | zapůjčit | 230 Kč | |
SJC8761 | Žaloudková PetraŽaloudková Petra | Sportcentrum Jičín | C | 7878000 | 150 Kč |
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 8070717 | 150 Kč |
SRK0504 | Šeps DanielŠeps Daniel | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 2027229 | 150 Kč |
DOR6600 | Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav | OK Dobříš | C | 2092439 | 150 Kč |
DOR0406 | Snížek OndřejSnížek Ondřej | OK Dobříš | B | 8116788 | 150 Kč |
SRK0552 | Cejpková KarolínaCejpková Karolína | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 2025350 | 150 Kč |
PGP0304 | Kolář MatyášKolář Matyáš | SK Praga | B | 8654897 | 150 Kč |
SJH0002 | Nosek JakubNosek Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 331357 | 150 Kč |
DOK0103 | Kubec MichalKubec Michal | OK Doksy | B | 7207878 | 150 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 150 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667537 | 150 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124798 | 150 Kč |
DLT7301 | Průša JosefPrůša Josef | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 2111710 | 150 Kč | |
DLT0401 | Průša JosefPrůša Josef | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 2111711 | 150 Kč | |
SMR8754 | Lukavcová IvanaLukavcová Ivana | SNS Smržovka | C | 8656749 | 150 Kč |
DKP0155 | Blahová PavlaBlahová Pavla | Oddíl OB Kotlářka | B | 8653088 | 150 Kč |
TUR0061 | Paříková IvaPaříková Iva | OOB TJ Turnov | C | 1403056 | 150 Kč |
PHK6756 | Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina | OK 99 Hradec Králové | C | 9833 | 150 Kč |
LTU8950 | Panchártková TerezaPanchártková Tereza | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662723 | 150 Kč |
HCE9750 | Náhlíková ErikaNáhlíková Erika | TJ Hostivice | C | 51986 | 150 Kč |
ROZ6450 | Klinkerová JitkaKlinkerová Jitka | OK Roztoky | C | 7205037 | 150 Kč |
TBM0607 | Štěpánek JanŠtěpánek Jan | KOS TJ Tesla Brno | A | 8660548 | 150 Kč |
SRK0503 | Morávek MartinMorávek Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 7207356 | 150 Kč |
SCP8501 | Tesař JanTesař Jan | OK Sparta Praha | C | 1400437 | 150 Kč |
CST0401 | Pelc MatyášPelc Matyáš | OB Strakonice | B | 436432 | 150 Kč |
CST0601 | Pelc TadeášPelc Tadeáš | OB Strakonice | B | 51330 | 150 Kč |
PGP0154 | Doubková EmmaDoubková Emma | SK Praga | B | 7207774 | 150 Kč |
HOR6500 | Rücker PetrRücker Petr | TJ Jiskra Hořice | C | 2035741 | 150 Kč |
TAP0504 | Sork DominikSork Dominik | KOB Tretra Praha | B | 2092402 | 150 Kč |
LME6852 | Dittrtová LuciaDittrtová Lucia | SK Los Mělník | C | 2102533 | 150 Kč |
LME0001 | Dittrt ŠtěpánDittrt Štěpán | SK Los Mělník | C | 2800162 | 150 Kč |
CHA0605 | Březina KarelBřezina Karel | OK Chrastava | B | 2095974 | 150 Kč |
TUV7301 | Hájek JanHájek Jan | SOK TJ Turnov | C | 5788 | 150 Kč |
LTP0350 | Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška | OOB TJ Lokomotiva Teplice | B | 8660594 | 150 Kč |
LTU0451 | Hošková KateřinaHošková Kateřina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662731 | 150 Kč |
LTU0452 | Licková ŠtěpánkaLicková Štěpánka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662730 | 150 Kč |
TZL0505 | Vaněk BořekVaněk Bořek | SKOB Zlín | B | 2113077 | 150 Kč |
HOR0050 | Rückerová ŠárkaRückerová Šárka | TJ Jiskra Hořice | C | 2053546 | 150 Kč |
PGP0401 | Čtrnáct FrantišekČtrnáct František | SK Praga | B | 8670467 | 150 Kč |
JIL7555 | Šaldová JanaŠaldová Jana | OK Jilemnice | C | 2096124 | 150 Kč |
JIL6004 | Karel MilošKarel Miloš | OK Jilemnice | C | 682091 | 150 Kč |
JIL7553 | Karlová KateřinaKarlová Kateřina | OK Jilemnice | C | 2096130 | 150 Kč |
VRL0305 | Procinger JakubProcinger Jakub | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8004345 | 150 Kč |
SIT0502 | Byrtus JakubByrtus Jakub | OK SILESIA | B | 8663128 | 150 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | B | 2060260 | 150 Kč |
DKP0801 | Víteček ŠimonVíteček Šimon | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080630 | 150 Kč |
VRL0456 | Messnerová LucieMessnerová Lucie | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 425599 | 150 Kč |
LCE8803 | Cahel MarekCahel Marek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662442 | 150 Kč |
OSN0606 | Zrník TomášZrník Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8662686 | 150 Kč |
KSU9555 | Večeřová BarboraVečeřová Barbora | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 150 Kč | |
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | C | 9416043 | 150 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 150 Kč |
PGP0352 | Čermáková KláraČermáková Klára | SK Praga | B | 2099498 | 150 Kč |
FSP9801 | Borovička TomášBorovička Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 888614 | 150 Kč |
PDY7200 | Dudek JanDudek Jan | Běhej Poděbrady | C | 2148215 | 150 Kč |
PDY0200 | Dudek JanDudek Jan | Běhej Poděbrady | C | 2148193 | 150 Kč |
NNN1112 | Cimbálová KateřinaCimbálová Kateřina | Neregistrovaní | 2027211 | 150 Kč | |
NNN1113 | Cimbálová IrenaCimbálová Irena | Neregistrovaní | 2032176 | 150 Kč | |
KPY8750 | Dobešová KateřinaDobešová Kateřina | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301352 | 150 Kč |
KON8787 | Dittrichová PetraDittrichová Petra | KOB Konice | C | 515153 | 150 Kč |
TBM9859 | Grycová VeronikaGrycová Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 8125988 | 150 Kč |
DOR7501 | Foršt JakubForšt Jakub | OK Dobříš | C | 236022 | 150 Kč |
DOR7653 | Forstereviczová JanaForstereviczová Jana | OK Dobříš | C | 2082934 | 150 Kč |
DOR0509 | Forsterevicz OndřejForsterevicz Ondřej | OK Dobříš | C | 2045302 | 150 Kč |
EKP7003 | Zurynek JanZurynek Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2102701 | 150 Kč |
TAP0500 | Smolka JakubSmolka Jakub | KOB Tretra Praha | A | 2096222 | 150 Kč |
TBM8809 | Karlík JanKarlík Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8323322 | 150 Kč |
PGP8853 | Syslová EditaSyslová Edita | SK Praga | C | 52106 | 150 Kč |
0250001 | Vobořilová MarkétaVobořilová Markéta | 025 - CZAR | 301198 | 150 Kč | |
PGP0505 | Hřivna OndřejHřivna Ondřej | SK Praga | C | 2800293 | 150 Kč |
KAM9150 | Škvorová BarboraŠkvorová Barbora | OK Kamenice | C | 7208079 | 150 Kč |
LCE8751 | Vlažná LucieVlažná Lucie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8670776 | 150 Kč |
EKP8459 | Černá HanaČerná Hana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7207027 | 150 Kč |
0290001 | Roznětinská BarborkaRoznětinská Barborka | 029 - NER Roznětinská Barborka | zapůjčit | 230 Kč | |
DCE7501 | Vaculovič RadimVaculovič Radim | KOB Dobřichovice | C | 2058524 | 150 Kč |
0300001 | Košut RomanKošut Roman | 030 - NER Košut Roman | zapůjčit | 230 Kč | |
0310001 | Ohnisko JanOhnisko Jan | 031 - Klub rváčů | 7200333 | 150 Kč | |
VLI7100 | Lisý OndřejLisý Ondřej | Slavia Liberec orienteering | C | 52179 | 150 Kč |
0320001 | Sajdlová JanaSajdlová Jana | 032 - Žižkovský tygři | 2148134 | 150 Kč | |
0370001 | Novák OndřejNovák Ondřej | 037 - NER - Novák | 2051545 | 150 Kč | |
0370002 | Nováková EvaNováková Eva | 037 - NER - Novák | 2051503 | 150 Kč | |
0320002 | Kálalová TerezaKálalová Tereza | 032 - Žižkovský tygři | 2095963 | 150 Kč | |
0420002 | Rohnert AnneRohnert Anne | 042 - (GER) Post SV Dresden 2 (Germany) | 235006 | 150 Kč | |
LPM6701 | Čepička LadislavČepička Ladislav | OK Lokomotiva Plzeň | C | 8109406 | 150 Kč |
VLI7400 | Harazin MartinHarazin Martin | Slavia Liberec orienteering | C | 899176 | 150 Kč |
ASU8964 | Bořilová KláraBořilová Klára | Magnus Orienteering | C | 515189 | 150 Kč |
SNA7349 | Slavík PavelSlavík Pavel | TJ START Náchod | C | 1451527 | 150 Kč |
0440002 | Hoke PetrHoke Petr | 044 - NER Hoke | 2144102 | 150 Kč | |
0440003 | Beneš PetrBeneš Petr | 044 - NER Hoke | 301113 | 150 Kč | |
0440004 | Benešová MarikaBenešová Marika | 044 - NER Hoke | 2103782 | 150 Kč | |
LLI9854 | Fürstová AnnaFürstová Anna | LOK-o Liberec | C | 8659388 | 150 Kč |
PHK8701 | Justa PavelJusta Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 7203469 | 150 Kč |
RUM7401 | Novák PetrNovák Petr | ZOOB Rumburk | C | 2120650 | 150 Kč |
0460003 | Bartoš MariánBartoš Marián | 046 - NER - Košíková | 8660511 | 150 Kč | |
0460007 | Veruňák JiříVeruňák Jiří | 046 - NER - Košíková | zapůjčit | 230 Kč | |
PGP9956 | Kopecká JohanaKopecká Johana | SK Praga | A | 2021848 | 150 Kč |
VSP0453 | Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna | USK Praha | B | 2021847 | 150 Kč |
JIL7052 | Ondřichová LucieOndřichová Lucie | OK Jilemnice | C | zapůjčit | 230 Kč |
CHA7951 | Lipenská EvaLipenská Eva | OK Chrastava | C | 2095943 | 150 Kč |
PGP9055 | Bialožytová TerezaBialožytová Tereza | SK Praga | C | 8087800 | 150 Kč |
SCP7850 | Khelová PetraKhelová Petra | OK Sparta Praha | C | 416140 | 150 Kč |
0480002 | Zamouřil JáchymZamouřil Jáchym | 048 - NER - RajP Zamouřil | 2126381 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP9702 | Vlášek JakubVlášek Jakub | KOB Tretra Praha | C | 7779702 | 150 Kč |
TAP9805 | Ransdorf JakubRansdorf Jakub | KOB Tretra Praha | C | 8655405 | 150 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | C | 8662741 | 150 Kč |
KAM9300 | Němeček JanNěmeček Jan | OK Kamenice | C | 8648633 | 150 Kč |
TBM9502 | Šrom JakubŠrom Jakub | KOS TJ Tesla Brno | C | 2042538 | 150 Kč |
LLI0203 | Bradáč DavidBradáč David | LOK-o Liberec | B | 2032132 | 150 Kč |
UOL8650 | Horčičková LindaHorčičková Linda | SOB Olomouc | C | 301553 | 150 Kč |
UOL0302 | Krampla Michal JanKrampla Michal Jan | SOB Olomouc | B | 2148133 | 150 Kč |
PHK9110 | Azeb KarimAzeb Karim | OK 99 Hradec Králové | C | 553448 | 150 Kč |
VLI8850 | Francke PavlaFrancke Pavla | Slavia Liberec orienteering | C | 2059727 | 150 Kč |
LDC8550 | Vaňková SašaVaňková Saša | KOB Děčín | C | 1425355 | 150 Kč |
LLI0102 | Hořák JaroslavHořák Jaroslav | LOK-o Liberec | C | 2032134 | 150 Kč |
DKL9802 | Pelikán LukášPelikán Lukáš | KOB Kladno | C | 8648607 | 150 Kč |
KAM9404 | Nebeský DanielNebeský Daniel | OK Kamenice | C | 2102810 | 150 Kč |
SJC9703 | Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk | Sportcentrum Jičín | C | 8045221 | 150 Kč |
SOP9904 | Gilík MarekGilík Marek | OOB TJ Slezan Opava | B | 7207868 | 150 Kč |
DKP9301 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080832 | 150 Kč |
XHK9100 | Chmelař LukášChmelař Lukáš | MTBO Hradec Králové | C | 8663200 | 150 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 150 Kč |
71D8650 | Rickmeyer TinaRickmeyer Tina | (GER) USV TU Dresden | 8028926 | 150 Kč | |
0040001 | Gösswein CsabaGösswein Csaba | 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE | 2004470 | 150 Kč | |
71D8500 | Kundisch WielandKundisch Wieland | (GER) USV TU Dresden | 8606454 | 150 Kč | |
71D8600 | Leideck KarstenLeideck Karsten | (GER) USV TU Dresden | 8060305 | 150 Kč | |
AOP9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | Orientační Běh Opava | C | 7200365 | 150 Kč |
JLI7701 | Pešík MichalPešík Michal | OB Jizerky | C | 2120665 | 150 Kč |
ROZ6600 | Valenta JanValenta Jan | OK Roztoky | C | 2129252 | 150 Kč |
PGP0106 | Forst AntonínForst Antonín | SK Praga | B | 218851 | 150 Kč |
PHK9813 | Starý OndraStarý Ondra | OK 99 Hradec Králové | C | 8680293 | 150 Kč |
PHK0007 | Galbavý MatějGalbavý Matěj | OK 99 Hradec Králové | B | 2059764 | 150 Kč |
0060001 | David TomášDavid Tomáš | 006 - ROB Liberec | 2118932 | 150 Kč | |
EKP8511 | Černý OndřejČerný Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7205000 | 150 Kč |
VAM8651 | Smutná PavlaSmutná Pavla | OB Vamberk | C | 9674 | 150 Kč |
JIL9804 | Hrouda MatějHrouda Matěj | OK Jilemnice | C | 2035717 | 150 Kč |
LTU0203 | Zamastil MichalZamastil Michal | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057576 | 150 Kč |
LTU0400 | Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662734 | 150 Kč |
VRL0102 | Procinger JanProcinger Jan | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8028873 | 150 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 150 Kč |
ZBM8509 | Pauschek KarelPauschek Karel | SK Brno Žabovřesky | C | 8660430 | 150 Kč |
ZBM8954 | Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana | SK Brno Žabovřesky | C | 8660408 | 150 Kč |
ZBM9459 | Molnárová MonikaMolnárová Monika | SK Brno Žabovřesky | C | 8122122 | 150 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | C | 8660419 | 150 Kč |
LLI9802 | Melichar VojtěchMelichar Vojtěch | LOK-o Liberec | C | 8656608 | 150 Kč |
LPU0210 | Vališ JanVališ Jan | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109304 | 150 Kč |
LCE9751 | Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889309 | 150 Kč |
VRB9606 | Matuš VojtěchMatuš Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8662294 | 150 Kč |
0130001 | Juklíček JakubJuklíček Jakub | 013 - ZuKuŠi | 2134340 | 150 Kč | |
0130002 | Juklíčková ZuzanaJuklíčková Zuzana | 013 - ZuKuŠi | 2134330 | 150 Kč | |
ABM9210 | Otrusina JanOtrusina Jan | KOB ALFA Brno | C | 7209784 | 150 Kč |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 150 Kč |
SHK9803 | Pek DanielPek Daniel | OK Slavia Hradec Králové | C | 8654906 | 150 Kč |
SHK8406 | Komanec VáclavKomanec Václav | OK Slavia Hradec Králové | C | 995807 | 150 Kč |
SHK7605 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | OK Slavia Hradec Králové | C | 8000235 | 150 Kč |
CTB9901 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | B | 1413712 | 150 Kč |
STH7401 | Chrást TomášChrást Tomáš | SK Studenec | C | 8670473 | 150 Kč |
TZL9301 | Schäfer JanSchäfer Jan | SKOB Zlín | C | 681864 | 150 Kč |
BRU7601 | Rusin JanRusin Jan | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | C | 2032383 | 150 Kč |
0160001 | Wensław MateuszWensław Mateusz | 016 - (POL) PolishMilitary Team | 8000590 | 150 Kč | |
ROU9601 | Buk MichalBuk Michal | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2075669 | 150 Kč |
TZL9308 | Kašpar MichalKašpar Michal | SKOB Zlín | C | 8663198 | 150 Kč |
0190001 | Kraus MartinKraus Martin | 019 - KOB RA | 2092384 | 150 Kč | |
0210001 | Maděrová MichaelaMaděrová Michaela | 021 - Pozitivní Nejistota | 2148211 | 150 Kč | |
VCB8748 | Vošta ZdeněkVošta Zdeněk | OB České Budějovice | 7207704 | 150 Kč | |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8644875 | 150 Kč |
0240001 | Papež MartinPapež Martin | 024 - HO Pioneer | 2800359 | 150 Kč | |
0250002 | Vaněk TomášVaněk Tomáš | 025 - CZAR | 8667986 | 150 Kč | |
VRL8803 | Krajíček VojtěchKrajíček Vojtěch | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8988 | 150 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 7207026 | 150 Kč |
PGP6251 | Landovská IvanaLandovská Ivana | SK Praga | C | 416118 | 150 Kč |
TRI9203 | Gazda ViktorGazda Viktor | TJ TŽ Třinec | C | 49395 | 150 Kč |
PHK9401 | Kamenický OndřejKamenický Ondřej | OK 99 Hradec Králové | C | 301383 | 150 Kč |
KAM0102 | Víšek MartinVíšek Martin | OK Kamenice | B | 9101674 | 150 Kč |
PHK9302 | Maňák MatějMaňák Matěj | OK 99 Hradec Králové | C | 232647 | 150 Kč |
0380001 | Erbert LadislavErbert Ladislav | 038 - NER TJ Harant Pecka | zapůjčit | 230 Kč | |
0420001 | Rohnert MaxRohnert Max | 042 - (GER) Post SV Dresden 2 (Germany) | 1051289 | 150 Kč |