Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.03.2018
Místo konání:
Červený mlýn u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P3     T5    
2.20 km, 95 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2103761 50 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 50 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 50 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 50 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 50 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 50 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 50 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 50 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 50 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 50 Kč
1.70 km, 95 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 50 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 416186 50 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 51474 50 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 50 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 50 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 50 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 50 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 50 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 50 Kč
DLP0650 Dostálová Lejla OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 50 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8684 50 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 50 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 50 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 50 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 50 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 50 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 50 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 232611 50 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 50 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 50 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 1428926 50 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 50 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 2103709 50 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 50 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 50 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 50 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 50 Kč
SKV0453 Smolíková Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary C 2116479 50 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 434576 50 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 90 Kč
3.30 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 70 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 70 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 70 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 70 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 70 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 70 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 70 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 70 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 70 Kč
4.60 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 70 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 70 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 70 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 70 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 70 Kč
SKV8751 Krafčiková Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 70 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 70 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 70 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 70 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 70 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 70 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 70 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 70 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 70 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 70 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 70 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210125 140 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 140 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 180 Kč
TJP8950 Kalošová TerKa TJ Sokol Troja C 981824 140 Kč
4.20 km, 60 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 70 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 70 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 70 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 70 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 70 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 70 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 70 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 70 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 70 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 70 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 70 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 70 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 70 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 70 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 70 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 70 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 70 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 70 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 70 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 70 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 70 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 70 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 70 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 70 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 70 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 140 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 140 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 70 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 70 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 70 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 70 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 70 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 70 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 70 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 70 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 70 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika KČT Aš C 2087633 70 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 70 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 70 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 70 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 70 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 70 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 70 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 70 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 70 Kč
NNN7061 Nováková Lenka Neregistrovaní 246811 70 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 70 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 70 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 70 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 70 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 70 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 140 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 50 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 50 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 50 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 50 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 90 Kč
2.20 km, 95 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
DLP0801 Velek Hubert OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 50 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 50 Kč
9CC0800 Petrášek Martin NEREG 1403411 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 90 Kč
1.70 km, 95 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 50 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 50 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 50 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 50 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 50 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 50 Kč
BSO0901 Švejda Pavel KOB Baník Sokolov C 301432 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 50 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 50 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 50 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 50 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 232960 50 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 50 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 8656617 50 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 50 Kč
JES0606 Kulhánek Marek OK Rakovník C 50 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 50 Kč
JES0601 Berki Lucián OK Rakovník C 50 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 50 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 50 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 50 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 50 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 50 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 301494 50 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 2096262 50 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 50 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov C 301430 50 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 50 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 50 Kč
OLP0700 Strnad Jakub PSK Olymp Praha C 515033 50 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 50 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 50 Kč
JES0700 Miller Tomáš OK Rakovník C 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 50 Kč
DLP0600 Šimík Marek OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
3.50 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory B 2080905 50 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 50 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 50 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 50 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 50 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421927 50 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 50 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 1421915 50 Kč
NEK0501 Pelikán Aleš Nejdek Orienteering C 2113367 50 Kč
NEK0401 Čáslavský David Nejdek Orienteering C 2115080 50 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 50 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Příbram 7204994 50 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 90 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 90 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 70 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 70 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 70 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 682694 70 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 70 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš B 2026164 70 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 70 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov C 8688 70 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 70 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 70 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 70 Kč
4.00 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 70 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 70 Kč
5.90 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 70 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 70 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 70 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 70 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 70 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 2080913 70 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 70 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 70 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 70 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 70 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 70 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 70 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 70 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 70 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 70 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 70 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 70 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 70 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 70 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 70 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 70 Kč
9VC8400 Vaněk Martin OK SUDOP 8515 140 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 140 Kč
4.90 km, 19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 70 Kč
MAS7500 Burša Pavel KČT Aš C 237514 70 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 70 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 70 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 70 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 70 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 70 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 70 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 70 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 70 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 70 Kč
MAS7501 Pjenčák Roman KČT Aš C 2087640 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 70 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 70 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 70 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 70 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 07879 70 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 70 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 70 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 70 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 70 Kč
4.40 km, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 70 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 70 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 70 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 70 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 70 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 70 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 70 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 70 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 70 Kč
MAS7201 Černý Marcel KČT Aš C 2026167 70 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 70 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 70 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 70 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 70 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 70 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 70 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 70 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 70 Kč
HCE6801 Kuttelwascher Radek TJ Hostivice C 1417254 70 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 301421 70 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7894 70 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 70 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 70 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 70 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 70 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 140 Kč
4.20 km, 60 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 70 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 70 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 70 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 70 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 70 Kč
28L5801 Ziaziulia Ivanas (LTU) Saule OK 8650727 70 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
3.70 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 49619 50 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 50 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 50 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 50 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 50 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 50 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 50 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 50 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 50 Kč
1.70 km, 95 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 50 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 50 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 50 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 50 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
NNN Petrášek Michal Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 51477 50 Kč
SKV1251 Anna Vlašímská TJ Slovan Karlovy Vary C 50 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 50 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 50 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 50 Kč
ONO7752 Dondová Kateřina SKOB Ostrov C 2102677 50 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 50 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 50 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 50 Kč
JES8450 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115735 50 Kč
ONO0302 Barda Tomáš SKOB Ostrov C 301496 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 50 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 50 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C 1417248 50 Kč
BSO0351 Lillová Marie KOB Baník Sokolov C 301433 50 Kč
BSO0152 Raková Eliška KOB Baník Sokolov C 7875 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 50 Kč
ROU9199 Marcela Pokorná SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
KRL7802 Pavel Houba Kometa Kralovice 2099507 50 Kč
4.30 km, 60 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 70 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 70 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 70 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 70 Kč
9EC6600 Petrilák Miroslav Příbram 2092439 70 Kč
celkem přihlášených: 357, vklad: 23130 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.