Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
07.04.2018
Místo konání:
Krupka
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     T4    
0.90 km, 20 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 50 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 50 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 50 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 50 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 50 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 50 Kč
NNN0955 Žilinská Nikola Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN1051 Maršíková Julie Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
1.00 km, 20 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
1.30 km, 30 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 70 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 70 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 70 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 70 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 70 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 70 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 70 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2115671 70 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 7531975 70 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 70 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 70 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 70 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 70 Kč
1.50 km, 36 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 70 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 70 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 70 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 70 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 70 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 70 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 70 Kč
5VZ0451 Žilinská Nela Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 110 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 70 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 70 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 70 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 70 Kč
5QZ0450 Švehlová Patricie Open Orienteering zapůjčit 110 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 70 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 70 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 70 Kč
5VZ0452 Švehlová Patricie Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 140 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 100 Kč
1.60 km, 60 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 80 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 80 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 80 Kč
5VZ0250 Macholdová Tereza Lyžaři Ústecký kraj C 8656747 80 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 80 Kč
5VZ0351 Moučková Michaela Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 120 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 80 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 7201759 80 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 80 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 80 Kč
5VZ0350 Vágnerová Viktorie Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 120 Kč
1.90 km, 74 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 80 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 80 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 80 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 80 Kč
2.10 km, 48 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 80 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2070852 80 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 8656705 80 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 120 Kč
2.10 km, 48 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 80 Kč
2.30 km, 70 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 80 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 80 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 80 Kč
1VC8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51708 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 80 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 80 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 2111769 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 80 Kč
2.10 km, 48 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 80 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 80 Kč
1.90 km, 70 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 80 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 80 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 80 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 80 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 80 Kč
1.70 km, 46 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec z.s. C 2032126 80 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 80 Kč
19D7050 Scheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 300630 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
1.60 km, 44 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
1.50 km, 42 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
1.20 km, 32 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
1.10 km, 26 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 70 Kč
0.90 km, 20 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 50 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 50 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 50 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 50 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 50 Kč
NNN0802 Svoboda Daniel Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0921 Švarc Jakub Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
1.00 km, 20 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
BOR0811 Šmidek František OK Jiskra Nový Bor C 4401 50 Kč
1.50 km, 36 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 70 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 70 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 70 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 70 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 70 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 70 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 70 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 70 Kč
OLP0700 Strnad Jakub PSK Olymp Praha C 515033 70 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 70 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 70 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 4400 70 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 70 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 70 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 70 Kč
5VZ0700 Machold Matěj Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 140 Kč
1.60 km, 60 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 70 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 70 Kč
5VZ0400 Čermák Ondřej Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 110 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 70 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 70 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 70 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 70 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 70 Kč
5VZ0500 Vágner Václav Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 110 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 70 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 70 Kč
5VZ0501 Navrátilová Ella Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 140 Kč
5VZ0404 Machold Jakub Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 140 Kč
1.90 km, 74 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 80 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 80 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 80 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec z.s. A 8659397 80 Kč
5QZ0300 Černá Diana Open Orienteering zapůjčit 120 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 80 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 80 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8407 80 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec z.s. B 2032132 80 Kč
5VZ0305 Prokůpek Matěj Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 120 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 80 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 80 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 80 Kč
5VZ0306 Králik Pavel Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 120 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 120 Kč
2.10 km, 76 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 80 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 80 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 80 Kč
2.60 km, 85 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 80 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec z.s. R 8651739 80 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 80 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 80 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec z.s. C 8656591 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 80 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 7667667 80 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 80 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 80 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 80 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 120 Kč
2.20 km, 64 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 80 Kč
1.90 km, 57 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 80 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 80 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
1.90 km, 70 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec z.s. C 8657098 80 Kč
19D6901 Scheuermann Jürgen (GER) SSV Planeta Radebeul 300657 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 80 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec z.s. C 434598 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
1.70 km, 46 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 80 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 80 Kč
1.60 km, 44 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 80 Kč
1.50 km, 42 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 80 Kč
1.30 km, 50 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
1.20 km, 32 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 70 Kč
1.10 km, 28 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 70 Kč
1.00 km, 20 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 50 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR0764 Štěpánková Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 4381 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 50 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 50 Kč
NNN0962 Poddaná Bára Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
LTP1450 Kolmanová Lada OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210117 50 Kč
NNN0953 Kučerová Johanka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0954 Bendová Emílie Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0851 Veselá Anna Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0952 Polanská Dorotka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0801 Háněl Kryštof Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0956 Moučková Libuše Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0957 Gaislerová Hana Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
1.50 km, 36 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 60 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 60 Kč
NNN0720 Poddaný Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0620 Holka Matěj Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0760 Sedlecká Markéta Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0520 Sedlecký Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0660 Vosková Terezie Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0621 Kaiser Matěj Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0722 Špalek Jan Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0723 Hlisník Jan Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0619 Kotz Mikuláš Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0761 Čermáková Adéla Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0661 Polanská Barbora Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN7061 Rubášová Yvona Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN7062 Polanská Silvie Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN7063 Špalková Linda Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN7066 Kabátová Andrea Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
2.10 km, 60 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 70 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec z.s. C 2060204 70 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 70 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 70 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 110 Kč
celkem přihlášených: 278, vklad: 21720 Kč