Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Doksy
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     T4    
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 60 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 60 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 60 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 60 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 60 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 60 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 60 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 60 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 60 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 60 Kč
BOR0950 Koutná Amélie OK Jiskra Nový Bor C 4366 60 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 60 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 60 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 60 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 60 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 60 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 60 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 60 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 60 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 60 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 60 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 60 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 60 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína TJ Loko Liberec C 2088712 90 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 90 Kč
2.80 km, 25 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 50 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 50 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
ROU0951 Coufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2102790 50 Kč
TUR0851 Blažková Karolína OOB TJ Turnov C 1403062 50 Kč
TJN0962 Kottikova Anezka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 50 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 50 Kč
KUL0852 Ślínská Amálie KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 90 Kč
KUL0952 Mikulčíková Natálie KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 90 Kč
KUL0951 Kalinová Petra KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 90 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 90 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52889 50 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 428273 50 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 428285 50 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 50 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 50 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 50 Kč
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0752 Kůtková Tereza OB Jenišovice C 2112732 60 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 60 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 60 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2095972 60 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 60 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 60 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
BOR0754 Štolfová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4413 60 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 60 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 7531975 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 60 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 60 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 60 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2115671 60 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 60 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 60 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 60 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 60 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 60 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 60 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 60 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 60 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 60 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 60 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 60 Kč
KUL0650 Pirklová Michaela KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
KUL0651 Procházková Veronika KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
KUL0652 Koumarová Sofie KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 130 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 90 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 90 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103712 90 Kč
NNN9994 Tourková Klára Neregistrovaní 2120070 60 Kč
2DD9968 Helling Finja (GER) GER - Unregistered 7300349 60 Kč
2DD9967 Drechsler Luise (GER) GER - Unregistered 1424611 60 Kč
2DD9966 Lindig Stanja (GER) GER - Unregistered 336114 60 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 90 Kč
2.90 km, 50 m, 11 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 60 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 60 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 60 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 60 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 60 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 60 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2084431 60 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 60 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 60 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 60 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 60 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 60 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 60 Kč
CHA0551 Schröterová Adéla OK Chrastava C 2049596 60 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 60 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 60 Kč
BOR0458 Zemancová Nicol OK Jiskra Nový Bor C 4359 60 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800166 60 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 60 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 60 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 60 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec C 2060281 60 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 60 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 60 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 60 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 60 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 60 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk C 8964 60 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 60 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 90 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 90 Kč
2DD9965 Pompe Lone (GER) GER - Unregistered 7208001 60 Kč
2DD9964 Rimpel Gesine (GER) GER - Unregistered 8000003 60 Kč
2DD9963 Mühlstädt Anna (GER) GER - Unregistered 7300445 60 Kč
2DD9962 Hänsel Flora (GER) GER - Unregistered 2007835 60 Kč
2DD9961 Kärger Eline (GER) GER - Unregistered 2206 60 Kč
2DD9960 Klein Franka (GER) GER - Unregistered 2037297 60 Kč
2DD9959 Hockeborn Anne (GER) GER - Unregistered 7208675 60 Kč
2DD9958 Olsen Liv Grete (GER) GER - Unregistered 445642 60 Kč
2DD9940 Shiver Merlea c (GER) GER - Unregistered 0007208006 60 Kč
3.20 km, 50 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 90 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 90 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2049591 90 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 90 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 90 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 90 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 90 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 90 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 90 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 90 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 90 Kč
5VZ0350 Vágnerová Viktorie Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 130 Kč
5VZ0250 Macholdová Tereza Lyžaři Ústecký kraj C 8656747 90 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec C 2800308 135 Kč
2DD9957 Kipka Leoni (GER) GER - Unregistered 7208007 90 Kč
2DD9956 Müller Josephine (GER) GER - Unregistered 7208010 90 Kč
2DD9955 Neumann Lena (GER) GER - Unregistered 7122003 90 Kč
3.60 km, 50 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 90 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 90 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 90 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 90 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 90 Kč
KUL0150 Válová Michaela KOB Ústí nad Labem C 90 Kč
2DD9954 Musch Katharina (GER) GER - Unregistered 2048533 90 Kč
2DD9953 Schubert Helene (GER) GER - Unregistered 2077191 90 Kč
2DD9952 Vogt Felicitas (GER) GER - Unregistered 428643 90 Kč
3.60 km, 50 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 90 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 130 Kč
3.40 km, 115 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 90 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 90 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 90 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 90 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 90 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 90 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 90 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 90 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 90 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 90 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 90 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 90 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 90 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 90 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 90 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 90 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 135 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 135 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 135 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 135 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 135 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 135 Kč
4.60 km, 105 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 90 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 90 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 90 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 90 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 90 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 90 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 90 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 90 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 90 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 90 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 90 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 90 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 90 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 90 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 90 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 90 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 90 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 90 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 90 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 90 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 90 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 90 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 90 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 90 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 135 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 135 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 135 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 135 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 135 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 175 Kč
3.40 km, 115 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 90 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 90 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 90 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 90 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 90 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 90 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 90 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 90 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 135 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 218783 135 Kč
2DD9951 Mühlstädt Bettina (GER) GER - Unregistered 7300381 90 Kč
3.20 km, 55 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 90 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 90 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 90 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 90 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 90 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 90 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 90 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 90 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 90 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084440 90 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 90 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 90 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 90 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 90 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 53226 90 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 90 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 90 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 90 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 90 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 90 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 90 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 90 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 90 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 90 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 90 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 90 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 90 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 90 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 90 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 90 Kč
3.20 km, 55 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 90 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 90 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 90 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 90 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 90 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 90 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 90 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie TJ Loko Liberec C 434597 90 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 90 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 90 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 90 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 90 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 90 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 90 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 90 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 90 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 90 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 90 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 90 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 90 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 135 Kč
TAP5951 Hermannová Marta KOB Tretra Praha C 232133 135 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 135 Kč
2DD9950 Helling Claudia (GER) GER - Unregistered 631970 90 Kč
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 90 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 90 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 90 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 90 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 90 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 90 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 90 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 90 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 90 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 90 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 90 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 135 Kč
1ICXXXX Krákorová Iva Neregistrovani csos 887916 135 Kč
43DXXXX Ines Krömer (GER) HSG Turbine Zittau 411402 90 Kč
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 90 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 90 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 90 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 90 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 135 Kč
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 90 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 90 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 90 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 90 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 90 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 90 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 90 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 90 Kč
2.80 km, 45 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 90 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 90 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 90 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 90 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 90 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 90 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
2.20 km, 45 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 90 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 90 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 60 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 60 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 60 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 60 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 60 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 60 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 60 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 60 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 4411245 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 60 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 60 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 60 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 60 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 60 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 60 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 60 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 60 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 60 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 60 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 60 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 90 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 90 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 90 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 90 Kč
3.20 km, 25 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0902 Kůtek Matěj OB Jenišovice C 2113046 50 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 50 Kč
DOB0800 Tejkl Štěpán KOB Dobruška C 2088207 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 50 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 50 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084445 50 Kč
5GZ0000 Hrůzek Jan Šenováci 08238 50 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 50 Kč
BOR0811 Šmidek František OK Jiskra Nový Bor C 4401 50 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 50 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411015 50 Kč
KUL0803 Povolný Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 90 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52117 50 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 52887 50 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 52891 50 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
2.50 km, 35 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 60 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 60 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 60 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 60 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 60 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 60 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 60 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 60 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 60 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2084434 60 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 60 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2059765 60 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 4411247 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 2120075 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 4400 60 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 60 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 60 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 60 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 60 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 60 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 60 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 60 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 60 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 60 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067319 60 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 60 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 60 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 60 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
KUL0701 Ryšánek Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 60 Kč
KUL0702 Kroupa Jan KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 90 Kč
2DDXXXX Kunckel Vincent (GER) GER - Unregistered 7208009 60 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 90 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102701 90 Kč
2DD9999 Saupe David (GER) GER - Unregistered 1414505 60 Kč
2DD9998 Kögler Jonas (GER) GER - Unregistered 2068132 60 Kč
2DD9997 Mühlstädt Lennart (GER) GER - Unregistered 2066 60 Kč
3.20 km, 40 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 60 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 60 Kč
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 60 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 60 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 60 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 60 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 60 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 60 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 60 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 60 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 60 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 60 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 60 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 60 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 60 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 60 Kč
DOK0500 Jakša David OK Doksy C 2053511 60 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 60 Kč
TJN0505 Pitra Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103725 60 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 60 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2049534 60 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 60 Kč
5VZ0500 Vágner Václav Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 100 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 60 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 90 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 90 Kč
NNN9995 Tourek Matěj Neregistrovaní 2118462 60 Kč
2DD9996 Siegert Marek (GER) GER - Unregistered 8632866 60 Kč
2DD9994 Weinert Florian (GER) GER - Unregistered 7208005 60 Kč
2DD9993 Edelhäuser Nick (GER) GER - Unregistered 8241104 60 Kč
2DD9992 Lucke Moritz (GER) GER - Unregistered 7205958 60 Kč
3.50 km, 90 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 90 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 90 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 90 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 90 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 90 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2084433 90 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 90 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 90 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 90 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084435 90 Kč
5VZ0303 Bradáčová Anna Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 130 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2800602 90 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 90 Kč
5VZ0305 Prokůpek Matěj Lyžaři Ústecký kraj zapůjčit 130 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 90 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 90 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 90 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 90 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 90 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 90 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 90 Kč
2DD9991 Sachsenhauser Max (GER) GER - Unregistered 7205641 90 Kč
2DD9990 Neuwinger Lukas (GER) GER - Unregistered 2091747 90 Kč
2DD9989 Kunckel Konstantin (GER) GER - Unregistered 9050803 90 Kč
2DD9988 Pompe Marek (GER) GER - Unregistered 8211203 90 Kč
2DD9987 Borrmann Malte (GER) GER - Unregistered 8333336 90 Kč
2DD9986 Kielb Karol (GER) GER - Unregistered 7777779 90 Kč
3.50 km, 90 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 90 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 90 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 90 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk B 4641715 90 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 90 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 90 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 90 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 90 Kč
2DD9985 Vogt Moritz (GER) GER - Unregistered 7040901 90 Kč
2DD9984 Holfeld Anton (GER) GER - Unregistered 7208008 90 Kč
2DD9983 Klein Marek (GER) GER - Unregistered 2068140 90 Kč
2DD9982 Hempel Paul (GER) GER - Unregistered 2015263 90 Kč
2DD9981 Hänsel Ole (GER) GER - Unregistered 9152000 90 Kč
2DD9980 Hockeborn Max (GER) GER - Unregistered 9200005 90 Kč
2DD9979 Scheuermann Erik (GER) GER - Unregistered 7208002 90 Kč
4.00 km, 75 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2DD9978 Bräuer Dennis (GER) GER - Unregistered 9150799 90 Kč
2DD9977 Klein Cedrik (GER) GER - Unregistered 7207178 90 Kč
2DD9976 Friedländer Emil (GER) GER - Unregistered 9005256 90 Kč
2DD9975 Holfeld Wilhelm (GER) GER - Unregistered 1301784 90 Kč
4.50 km, 90 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 90 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 90 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 90 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 90 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 90 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 90 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 90 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 90 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 90 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 90 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 90 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 90 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 90 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 135 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
88P8951 Zimoń Paweł (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2007554 135 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 135 Kč
6.00 km, 105 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 90 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 90 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 90 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 90 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 90 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 90 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 90 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 90 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 90 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 90 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 90 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 90 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 90 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 90 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov C 9001001 90 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 90 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 90 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 90 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 90 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 90 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 90 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 90 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 90 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 90 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 90 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 90 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 90 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 90 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 90 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 90 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 90 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 90 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 90 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 90 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 90 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 90 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 90 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 90 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 90 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 90 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 90 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 90 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 90 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 90 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 90 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101295 90 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 90 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 90 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 90 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 90 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 90 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 135 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 8309000 135 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 135 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 135 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 135 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 135 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 135 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 135 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 135 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 135 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 135 Kč
2EC7600 Babický Jan Babičáci 135 Kč
2DD9974 Kamolz Anton (GER) GER - Unregistered 1409868 90 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 135 Kč
4.00 km, 75 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 90 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 90 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 90 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 90 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 90 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 90 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 90 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 135 Kč
4.00 km, 90 m, 17 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 90 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 90 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 90 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 90 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 90 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 90 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 90 Kč
5GZ7400 Hrůzek Libor Šenováci zapůjčit 130 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8403 90 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 90 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 90 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 90 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 90 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 90 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 90 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 90 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 90 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 90 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 90 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 90 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 90 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C 7200363 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 90 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 90 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 90 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 8008011 135 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 135 Kč
NNN9996 Diviš Karel Neregistrovaní zapůjčit 175 Kč
3.50 km, 95 m, 16 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 90 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 90 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 90 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 90 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 90 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 90 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 90 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 90 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 90 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 90 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084438 90 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 90 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 90 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 90 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 90 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 90 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 90 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 90 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 90 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 90 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 90 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 90 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 90 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 90 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 90 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 90 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 90 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 90 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 90 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 90 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 90 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 90 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 90 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 90 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 90 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 90 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 90 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 90 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 90 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2082938 90 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 130 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 135 Kč
NNN9998 Tourek Jan Neregistrovaní zapůjčit 175 Kč
2DD9973 Lucke Jens (GER) GER - Unregistered 8215333 90 Kč
2DD9972 Pompe Tilo (GER) GER - Unregistered 501907 90 Kč
2DD9971 Borrmann Sven (GER) GER - Unregistered 2033018 90 Kč
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 90 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 90 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 90 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 90 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2800022 90 Kč
KUL6701 Vála Petr KOB Ústí nad Labem C 2082936 90 Kč
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 90 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 90 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 90 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 90 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 90 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 90 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 90 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 135 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 135 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 135 Kč
2DD9970 Hempel Klaus (GER) GER - Unregistered 2008968 90 Kč
3.30 km, 75 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 90 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 90 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 90 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 90 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 90 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 90 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 90 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 90 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 90 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 90 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 135 Kč
2DD9969 Kundisch Diethard (GER) GER - Unregistered 7777777 90 Kč
2.70 km, 60 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 90 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 90 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 90 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 2049594 90 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 90 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 90 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 90 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 90 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 90 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 90 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 90 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 90 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 90 Kč
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 90 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 90 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 90 Kč
TUV4801 Gregor Miroslav SOK TJ Turnov C 8325 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 90 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 135 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 135 Kč
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 90 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 90 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 90 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 90 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 135 Kč
3.20 km, 25 m, 7 kontrol
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN1351 Kůtková Sára OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
RUM1201 David Viktor ZOOB Rumburk 2127882 50 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 50 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín 52330 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 50 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 50 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 50 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 50 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 50 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 4403301 50 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 4403302 50 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 50 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 50 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov 411380 50 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C doplníme 50 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 50 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 50 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub TJ Loko Liberec C 428206 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
TUR1206 Hák Martin OOB TJ Turnov C 4616809 50 Kč
TUR1058 Háková Alena OOB TJ Turnov C 4616808 50 Kč
BOR0959 Jacklová Liliana OK Jiskra Nový Bor C 4430 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR1103 Kolařík Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4653 50 Kč
BOR1005 Vacek Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 4431 50 Kč
BOR0764 Štěpánková Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 4381 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
BOR0953 Zemancová Nelly OK Jiskra Nový Bor C 4439 50 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4407 50 Kč
BOR1004 Komeda Maxim OK Jiskra Nový Bor C 4411 50 Kč
BOR1200 Štefko Adam OK Jiskra Nový Bor C 4417 50 Kč
BOR1003 Neumann Vít OK Jiskra Nový Bor C 4412 50 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 50 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
TJNxx51 Duskova Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 50 Kč
TJNxx53 Oravcova Amalie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 50 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 90 Kč
FYD1301 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 90 Kč
LLI1300 Gottstein Josef TJ Loko Liberec C zapůjčit 90 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 50 Kč
EKP1100 Zurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 90 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 52893 50 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 428228 50 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
ODV0601 Abdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV0751 Pilchová Sofie TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV0856 Syblíková Rozarie TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV1004 Lomosík Štěpán TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 50 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 50 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 50 Kč
TJNxx61 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 50 Kč
6JC1100 Erben Vojtěch Swahil Beer Team 2121897 50 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 50 Kč
LBEXXXX Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun zapůjčit 90 Kč
DLTXXXX Smejkal Jiří KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 90 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
NNNXXXX Marhan Jakub Neregistrovaní 7880102 50 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 50 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C zapůjčit 90 Kč
2EC0650 Červenková Anna Babičáci 50 Kč
2EC0651 Červenková Kristýna Babičáci 50 Kč
NNN9993 Tourek Filip Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
2.10 km, 25 m, 9 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 60 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 60 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 60 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 60 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 60 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 60 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084437 60 Kč
CHA7451 Holanová Hana OK Chrastava 2084432 60 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084439 60 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2084441 60 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 60 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4402218 60 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 60 Kč
62X7950 Sázavská Tereza Neregistrovaní - VLI 60 Kč
5GZ7650 Hrůzková Jana Šenováci zapůjčit 100 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 60 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava TJ Loko Liberec C 428281 60 Kč
TUR5750 Holasová Jaroslava OOB TJ Turnov C 8207 60 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 60 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 60 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 60 Kč
BOR7252 Vaňourková Jitka OK Jiskra Nový Bor C 1420232 60 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 60 Kč
TUR0650 Blažková Petra OOB TJ Turnov C 1403055 60 Kč
TJN7850 Havlová Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408034 60 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 60 Kč
TJNxx02 Kottik Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 60 Kč
FYD8401 Husáková Jana Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 100 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 53769 60 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 60 Kč
VLI8350 Mormanová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 51222 60 Kč
LTP7551 Jelínková Jiřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 60 Kč
6JC7700 Erben Jiří Swahil Beer Team 51819 60 Kč
SMR8550 Pesničáková Adéla SNS Smržovka C zapůjčit 100 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka 7203329 60 Kč
NNN9999 Blažek Zdeněk Neregistrovaní 305984 60 Kč
NNN9997 Kunášek Martin Neregistrovaní 7981 60 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2116186 60 Kč
3.10 km, 50 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 90 Kč
RUM0002 David Daniel ZOOB Rumburk 2127855 90 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 90 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 90 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 90 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 90 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 90 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 682119 90 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 90 Kč
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 90 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 888630 90 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 90 Kč
6KC9500 Bláha David Neregistrovaný 09491 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
ROU7400 Coufal Marek SKOB Roudnice nad Labem C 2095958 90 Kč
ROU7552 Coufalová Monika SKOB Roudnice nad Labem C 2095921 90 Kč
SPC7401 Berka Michal SPORTICUS team C 2102788 90 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 90 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103728 90 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 90 Kč
TJNxx01 Jakubik Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103734 90 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 90 Kč
92X7600 Keltner Marek Jizerky 2019216 90 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 90 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 90 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 90 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 135 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie TJ Loko Liberec C 2088713 135 Kč
LLI7100 Nejedlo David TJ Loko Liberec C 1414510 135 Kč
VIP7401 Machara Petr SK VIPrahlo C 232486 135 Kč
2EC7650 Babická Zuzana Babičáci 135 Kč
NNN Ledecký Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 175 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 135 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 135 Kč
NNN9939 Hrdá Martina c Neregistrovaní 2800326 135 Kč
celkem přihlášených: 951, vklad: 78025 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.