Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Podhorní Újezd a Vojice - koupaliště
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.50 km, 5 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
SJC0951 Landovská Anna Sportcentrum Jičín C 09977 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 60 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2111661 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 60 Kč
7XC0750 Samlerová Adéla Samlerovi 2049552 60 Kč
2.10 km, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 1396847 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové B 336757 60 Kč
2.10 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 8053577 60 Kč
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 2096121 60 Kč
JIL0753 Holohlavská Anna OK Jilemnice C 2096122 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 60 Kč
VRL0652 Michlová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 224865 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 60 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 60 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 90 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2102557 60 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
8XC0450 Šodorová Katarína NER- Neregistrovani zapůjčit 60 Kč
SJC0553 Valentová Anna Sportcentrum Jičín C 2102075 90 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 90 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 90 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 90 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 90 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
3.30 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 90 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 90 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2116200 90 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
4.20 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 90 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 90 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 90 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 90 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice R 8635805 90 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 90 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 90 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 90 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 90 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 90 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 90 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 90 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 90 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 90 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 90 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 90 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 135 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 135 Kč
3.30 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
SRK9451 Hovadová Agáta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 90 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 90 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 90 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 90 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 90 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 90 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 135 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 90 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 90 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 90 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
5QZ7400 Janelová Lenka Open Orienteering zapůjčit 135 Kč
3.70 km, 12 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OOB Vamberk C 9483 90 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 135 Kč
4.00 km, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 90 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
8XC7350 Šodorová Magda NER- Neregistrovani 682660 90 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
JIL7151 Smrčková Lucie OK Jilemnice C 2096123 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
LTU6151 Sombotová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9769 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
3.50 km, 5 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 232913 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
LTU1000 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
2.10 km, 5 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 60 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 60 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8654570 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 90 Kč
2.10 km, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
ZAM0702 Ulrych Filip OB TJ Sokol Žamberk C 9040 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2103752 60 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 8653300 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
VAM0400 Koblic Jan OOB Vamberk C 9528 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
CHC0404 Lorenc Matyáš K.O.B. Choceň C 232903 90 Kč
4.00 km, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 90 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
4.00 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 2113092 90 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 90 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 90 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7209449 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
6.10 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 90 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 90 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 90 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov R 1180295 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 90 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 90 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 90 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 90 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 90 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 90 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 90 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 90 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9308 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí A 2085646 90 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
4.20 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 90 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 7219 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 90 Kč
5.60 km, 21 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 135 Kč
4.00 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 1420849 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 90 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 0 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
5.00 km, 20 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 90 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 90 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 90 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 135 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 90 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6304 Jirák Stanislav OK Lokomotiva Pardubice C 2122283 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 135 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
3.50 km, 5 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 60 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 60 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK9999 Kočí Antonín OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 60 Kč
LPU1255 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice 2102530 60 Kč
LPU1161 Jarošová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
SJC1003 Kraus Jan Sportcentrum Jičín 09898 60 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 60 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 60 Kč
7XC0900 Samler Ondřej Samlerovi 09300 60 Kč
7XC1550 Samlerová Jolana Samlerovi 09210 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 60 Kč
BRM1500 Sokol Tomáš Sokol Burdych C 60 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 60 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 60 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 60 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 60 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 60 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 60 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 60 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 60 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 60 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 60 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 60 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 60 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 60 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 60 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 60 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 60 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 60 Kč
HOR0099 Kubínová Klára TJ Jiskra Hořice 4768 60 Kč
7XC8051 Samlerová Darina Samlerovi zapůjčit 60 Kč
4JC8500 Pauschek Karel nereg zapůjčit 60 Kč
4SZ7300 Maršoun Petr 44u (neregistr.) 2116489 60 Kč
LPU0449 Belej Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 9241 60 Kč
2SC0350 Věříšová Lucie NEREG - Věříšovi 2129185 60 Kč
2SC7750 Věříšová Lenka NEREG - Věříšovi 2129221 60 Kč
4.90 km, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 90 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 90 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 90 Kč
SHK8650 Lánová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 219202 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 90 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 90 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 90 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 90 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 135 Kč
celkem přihlášených: 877, vklad: 68595 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.