Přihlášky závodu: Veřejný závod (Saxbo)

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo)
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21AK     D21AL     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21AK     H21AL     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 150 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 150 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 150 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 150 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 150 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 150 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 150 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 150 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 150 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 150 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 150 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 150 Kč
4.40 km, 120 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 150 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 150 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 150 Kč
KAM0750 Nováková Linda OK Kamenice C 150 Kč
2.20 km, 90 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 150 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 446338 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 150 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 150 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 150 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 150 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 150 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 150 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 150 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 150 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 150 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 150 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 150 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 150 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 150 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 150 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 150 Kč
3.20 km, 125 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 150 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 150 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 150 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 150 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 150 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 150 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 150 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 150 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 150 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 150 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 150 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 150 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 150 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 150 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 150 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 150 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk C 8964 150 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 150 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha B 2067230 150 Kč
4.40 km, 135 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 150 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2049591 150 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 150 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 150 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 150 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 150 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 150 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 150 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 150 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 150 Kč
5VZ0250 Macholdová Tereza Lyžaři Ústecký kraj 8656747 150 Kč
5.40 km, 235 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 200 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 200 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 200 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 200 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 200 Kč
RUM0152 Havlová Klára ZOOB Rumburk C 9004 200 Kč
5.40 km, 235 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 200 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2070852 200 Kč
4.30 km, 215 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 200 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 200 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 200 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 200 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 200 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 200 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 200 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 200 Kč
PGP8751 Bartoňová Radka SK Praga 51861 200 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 200 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 200 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 200 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 200 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 200 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 200 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 275 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 275 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 275 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 75 Kč
6.30 km, 295 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 200 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 200 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 200 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 200 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 200 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 200 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 200 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 200 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C 1416362 200 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 200 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 275 Kč
6.40 km, 205 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 200 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 200 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 200 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 200 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 200 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 200 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 200 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 200 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 200 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 200 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 200 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 200 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 200 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem C 2082939 200 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 200 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 275 Kč
4.20 km, 155 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 200 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 200 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 200 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 200 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 200 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 200 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 200 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 200 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 200 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 200 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 200 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 200 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 200 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 52268 200 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 200 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 200 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 200 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 200 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 200 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 200 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 200 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 200 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 200 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 200 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 200 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 200 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 200 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 200 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 200 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 200 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 200 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 275 Kč
4.20 km, 155 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 200 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 200 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 2067921 200 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 200 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 200 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 200 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 200 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 200 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 200 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 200 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 200 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 200 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 200 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 200 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 200 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 200 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 200 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 200 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 200 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 200 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 200 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 200 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 200 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 200 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 200 Kč
3.40 km, 120 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 200 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 200 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 200 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 200 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 200 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 200 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 200 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 200 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 275 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 275 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 200 Kč
44Cxxxx Krákorová Iva Neregistrovaní 887916 275 Kč
3.40 km, 120 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 200 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 200 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 275 Kč
2.80 km, 75 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 200 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 200 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 200 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 200 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 200 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 200 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 200 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 200 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 200 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 200 Kč
2.80 km, 75 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 200 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 200 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 200 Kč
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 200 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 200 Kč
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 150 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 150 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084433 150 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 150 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 150 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 150 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 150 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 150 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 150 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 150 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 150 Kč
4.40 km, 120 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 150 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 150 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 150 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 150 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 150 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 150 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 150 Kč
2.60 km, 85 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 150 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 150 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 150 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 150 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C 2070841 150 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 150 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2059765 150 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084432 150 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 2120075 150 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 150 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 150 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 150 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 150 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 150 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 150 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396725 150 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 190 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 150 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 225 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067319 150 Kč
4.40 km, 135 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 150 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 150 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 150 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 150 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 150 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 150 Kč
LLI0400 Rind Matyáš TJ Loko Liberec C 2060282 150 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 150 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 150 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 150 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 150 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 150 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 150 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 150 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2049534 150 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 150 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103728 150 Kč
88P0400 Staszak Tomasz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103953 150 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 225 Kč
88P8900 Tomalak Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 54094 225 Kč
5.40 km, 235 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 434598 150 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 150 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 150 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 150 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 150 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084431 150 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 150 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 150 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 150 Kč
88P0303 Pachnik Stanisław (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1396724 150 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8407 150 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 150 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 150 Kč
6.30 km, 295 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 200 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 200 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 200 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 200 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 200 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk B 4641715 200 Kč
6.30 km, 295 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 8656608 200 Kč
6.00 km, 265 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 200 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 200 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 200 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 200 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 200 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 200 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 200 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 200 Kč
PGP8708 Bartoň Jaroslav SK Praga 2800298 200 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 200 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 200 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 200 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 200 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 200 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 200 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 200 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 200 Kč
10.00 km, 435 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 200 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov R 1180295 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 200 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 200 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 200 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 200 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 200 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 200 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 200 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101295 200 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 200 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 200 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 200 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 200 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 200 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 200 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 200 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 275 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 275 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 275 Kč
8.20 km, 340 m, 20 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 200 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 200 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 200 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 200 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 200 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 200 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 200 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 200 Kč
3CPxxxx Plesinski Mariusz (POL) Azymut Mochy 7200192 200 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 200 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 275 Kč
7.10 km, 325 m, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 200 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 200 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 200 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 200 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 200 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 200 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 200 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 200 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 200 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 200 Kč
VLI7502 Kosek Jiří Slavia Liberec orienteering C 2113368 200 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 200 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 200 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 200 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 200 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 200 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 200 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 200 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 200 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 200 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 200 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 200 Kč
7.20 km, 305 m, 19 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 200 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 200 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 200 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 200 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 200 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 200 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 200 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 200 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 200 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 200 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 200 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 200 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 200 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 200 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 200 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 200 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 200 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 200 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 200 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 200 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 200 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 200 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 200 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 200 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 200 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 200 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 200 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 200 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 200 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 200 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 200 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 200 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396727 200 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2082938 200 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 240 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 275 Kč
6.40 km, 205 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 200 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 200 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 200 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 200 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 200 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 200 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2800022 200 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 200 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 275 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 200 Kč
6.40 km, 205 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 200 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 200 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 200 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 200 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 200 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 200 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír ALCEDO 51658 200 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 200 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 200 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 200 Kč
3.80 km, 80 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 200 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 200 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 200 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 200 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 200 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 200 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 200 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 200 Kč
3.80 km, 80 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 200 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 200 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 200 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 200 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 200 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 200 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 200 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 200 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 200 Kč
2.80 km, 65 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 200 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 200 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 200 Kč
1YP0000 Michalek Janusz (POL) KOS Modrzew Skwierzyna 886317 200 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 200 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 200 Kč
2.80 km, 65 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 200 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 200 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 200 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 200 Kč
4.40 km, 120 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 150 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 150 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava 5176 150 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 150 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 150 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 150 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava C 4403301 150 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 150 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 4403302 150 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 20758 150 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411 534 150 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 150 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 150 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 150 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 150 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 150 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 150 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 150 Kč
66C125x Janáková Zuzana Amatéři 150 Kč
2.40 km, 75 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 150 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 150 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 150 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 150 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 150 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 150 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 150 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 150 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 150 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora TJ Loko Liberec C 51203 150 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 150 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C zapůjčit 190 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 190 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C 2049594 150 Kč
CHA7853 Justová Marie OK Chrastava 2084435 150 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084437 150 Kč
CHA7450 Sychrová Kateřina OK Chrastava 2084438 150 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 150 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 150 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2116186 150 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 150 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 8656716 150 Kč
LLI0653 Rindová Adriana TJ Loko Liberec C 2060289 150 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina TJ Loko Liberec C 2060286 150 Kč
FYD9851 Macháčková Eliška Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 150 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 150 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 150 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 150 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4402218 150 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 150 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 150 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 150 Kč
TJN6801 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 150 Kč
TJNxx01 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103725 150 Kč
VLI0608 Lochman Adam Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 190 Kč
LTPxxxx Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice zapůjčit 190 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 150 Kč
74Cxxx1 Schejbal Petr NER 253138 150 Kč
74Cxxx2 Schejbalová Alena NER 253139 150 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C 2051545 150 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C 2051503 150 Kč
66C075x Janáková Karolína Amatéři zapůjčit 190 Kč
6.60 km, 220 m, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 200 Kč
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 200 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 200 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 200 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 200 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 200 Kč
LLI9801 Košek Jan TJ Loko Liberec B 7205022 200 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 200 Kč
CHA7602 Just David OK Chrastava 2084434 200 Kč
LLI7400 Rind Pavel TJ Loko Liberec C 2060283 200 Kč
6KC9500 Bláha David Neregistrovaný 09491 200 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 200 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 200 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 200 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 200 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 200 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 200 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 200 Kč
VIP7401 Machara Petr SK VIPrahlo C 232486 200 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 200 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 200 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 200 Kč
6YCxxxx Papcun Petr Neregistrovaní zapůjčit 240 Kč
34Xxxxx Daněk Ondřej Neregi 8952 200 Kč
66C835x Janáková Eva66C Amatéři 8976 200 Kč
66C770x Janák Jiří Amatéři zapůjčit 240 Kč
celkem přihlášených: 566, vklad: 104860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.