Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
hájovna Hromová jedle, Kluky u Písku
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     P5    
1.69 km, 50 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0850 Zvoníčková Klára Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
2.62 km, 60 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
VTA0655 Mufová Anežka SC vebr-sport C 2019555 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 50 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
VCB0662 Procházková Magdaléna OB České Budějovice C 53730 50 Kč
2.82 km, 105 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 50 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 50 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 50 Kč
3.79 km, 145 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 100 Kč
OPI0351 Simonová Eliška Orientační sporty Písek B 2091527 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 100 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 426393 100 Kč
4.36 km, 150 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 100 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 7207771 100 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 100 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 100 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 100 Kč
6.38 km, 220 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 100 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 100 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 150 Kč
3.79 km, 145 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
4.96 km, 150 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
VTA8051 Procházková Jitka SC vebr-sport C 2056279 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
4.74 km, 170 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 100 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 100 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 100 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 100 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
3.60 km, 90 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064785 100 Kč
2.83 km, 60 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 100 Kč
2.66 km, 50 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 100 Kč
1.65 km, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
1.69 km, 50 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
2.64 km, 65 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 50 Kč
OPI0602 Petit Rémi Orientační sporty Písek C 50 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 2025216 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 50 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 50 Kč
3.80 km, 115 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 2801033 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
OPI0401 Vozábal František Orientační sporty Písek C 50 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 2025207 50 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 7207492 50 Kč
5.99 km, 205 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 100 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 7210239 100 Kč
7.59 km, 300 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 100 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 100 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport C 2019543 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 100 Kč
10.09 km, 365 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 100 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
5.99 km, 205 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 100 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 100 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 100 Kč
8.35 km, 300 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 100 Kč
3LZ8000 ADAM Roman Bechyně zapůjčit 140 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 100 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 100 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 100 Kč
6.50 km, 190 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 100 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 100 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
4.48 km, 130 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 140 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 100 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 150 Kč
3.60 km, 80 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 100 Kč
2.90 km, 60 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
1.65 km, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
MIL1300 Ladislav Mareš Tesil Milevsko C 1421295 50 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
9JC1300 Kosák Damián neregistrovaní - Všenory 2103760 50 Kč
3.31 km, 80 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 100 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 894154 100 Kč
4.91 km, 170 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
API8951 Fundová Veronika OK Andante Písek C 232326 100 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 100 Kč
OCB9850 šedivá veronika OC České Budějovice 51433 100 Kč
celkem přihlášených: 133, vklad: 11480 Kč