Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Smrčná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.00 km, 65 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 0 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 0 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 0 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
2.10 km, 65 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 0 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 0 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 0 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
2.10 km, 65 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 0 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 0 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
CTB0651 Pleskačová Aneta SK OB Chotěboř C 2121754 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 0 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 0 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115707 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast C 2124751 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 2115720 40 Kč
CHT0654 Drobná Kateřina OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2125340 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
CHT0660 Doleželová Barbora OOB SK Chrast 232888 40 Kč
3.00 km, 140 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 0 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 0 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 2121778 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 40 Kč
3.10 km, 150 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 80 Kč
4.10 km, 195 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 682672 80 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 80 Kč
4.30 km, 215 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 80 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 80 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 331783 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 80 Kč
ZBM8459 Slámová Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 120 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 120 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 120 Kč
8RC8650 Nešetřilová Markéta BZP zapůjčit 150 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 160 Kč
3.70 km, 190 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 80 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 120 Kč
3.30 km, 180 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
3.10 km, 145 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 80 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 80 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 80 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 80 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 2801050 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
2.50 km, 115 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
2.30 km, 85 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 0 Kč
2.00 km, 65 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 0 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 0 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava 2088724 0 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 0 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 0 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 110 0 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 2118483 0 Kč
2.10 km, 65 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 0 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
2.10 km, 65 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 0 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 0 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 0 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
SJI0605 Verbók Štěpán OK Jihlava C 0 Kč
SJI0606 Verbók Daniel OK Jihlava C 0 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 0 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 0 Kč
3.00 km, 135 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 0 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 0 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 2113482 0 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 0 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 40 Kč
CTB0502 Novák Tadeáš SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 60 Kč
SJI0502 Ficenc Richard OK Jihlava C 0 Kč
3.30 km, 155 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 80 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 80 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 110 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
4.40 km, 245 m, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
6.00 km, 305 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8701 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 80 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 80 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 120 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 120 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 120 Kč
49C8700 Nosek Jakub Tempo Malšovice zapůjčit 150 Kč
4.40 km, 240 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 80 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 80 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 7219 120 Kč
4.90 km, 275 m, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SJH Jindřichův Hradec C 2118501 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
NNN9991 Čermák Martin Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN9992 Čermák Marek Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659383 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05296 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
4.20 km, 235 m, 20 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 80 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 80 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 80 Kč
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 120 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 120 Kč
3HZ6900 Klaška Jan Cibulák 301602 160 Kč
3.20 km, 135 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8621390 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 120 Kč
2.30 km, 90 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 120 Kč
2.10 km, 65 m, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 0 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 2103754 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SJH Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SJH Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SJH Jindřichův Hradec C 995845 40 Kč
SJH0955 Šotová Justýna SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1155 Šotová Ivana SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 0 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2116494 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 8654887 60 Kč
JHB9904 Slavíčková Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106745 60 Kč
JHB9902 Slavíčková Ema TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106721 60 Kč
SJI1001 Ficenc Dalibor OK Jihlava C 0 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 60 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 80 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C zapůjčit 110 Kč
2.20 km, 70 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 40 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 40 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 51837 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava 2126383 0 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
CHT6652 Reisigová Jana OOB SK Chrast C 410370 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106744 40 Kč
CHT8003 Škapa Jiří OOB SK Chrast C 2115709 40 Kč
RUZ8000 Poledna Miroslav TJ Růžená 8654910 40 Kč
OSN Nepustilová Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51975 40 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 60 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8654884 60 Kč
JHB9903 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2103798 60 Kč
NNN9993 Andrlová Vendula Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9994 Humešová Lenka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9995 Vala Ferdinand Neregistrovaní 995877 40 Kč
celkem přihlášených: 362, vklad: 22160 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.