Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

pro kategorii: HDR

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo), Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 50 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 4403302 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 50 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
RUM1201 David Viktor ZOOB Rumburk 50 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 50 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 50 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 50 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 50 Kč
BOR1005 Vacek Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 4431 50 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4407 50 Kč
BOR0953 Zemancová Nelly OK Jiskra Nový Bor C 4439 50 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 50 Kč
BOR0959 Jacklová Liliana OK Jiskra Nový Bor C 2129244 50 Kč
TUV1301 Žemlík Leonard SOK TJ Turnov 50 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 50 Kč
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 50 Kč
2KZ1200 Tourek Filip Česká Kamenice 50 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 50 Kč
VLI1153 Kolářová Adéla Slavia Liberec orienteering C 4402230 50 Kč
VLI1205 Kolář Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4411239 50 Kč
TUR1058 Háková Alena OOB TJ Turnov C 4616808 50 Kč
TUR1206 Hák Martin OOB TJ Turnov C 4616809 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 50 Kč
CHA0852 Vítková Adriana OK Chrastava C 4403304 50 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 50 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 50 Kč
61C1300 Luxík Karel Stara Hut 4276 50 Kč
TUR Christl Adam OOB TJ Turnov 8056 50 Kč
2EZxx5x Petrová Stela Orientační běh půjčit 50 Kč
2EZxxxx Petr Adam Orientační běh půjčit 50 Kč
66C125x Janáková Zuzana Amatéři 50 Kč
LLIxxx1 Svobodová Anna TJ Loko Liberec 50 Kč
LLIxxx2 Hromadová Klára TJ Loko Liberec 50 Kč
LLIxxx3 Walach Štěpán TJ Loko Liberec 50 Kč
LLIxxx4 Němcová Nikola TJ Loko Liberec 50 Kč