Logo

Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     K     P     T    

D10 1.14 km, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 51628 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 60 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 60 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2102816 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč

D12 1.35 km, 12 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 60 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 995813 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 60 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč

D14 1.61 km, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2086454 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 60 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 60 Kč

D16 1.96 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 100 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 100 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 100 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 150 Kč

D18 2.15 km

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč

D21 2.57 km, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 100 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 100 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 100 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 100 Kč
DKP9151 Palasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 100 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 100 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Brno Žabovřesky C 7201204 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 150 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 150 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 150 Kč

D35 2.23 km, 16 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 100 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 52320 100 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 100 Kč
KNC7800 Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 224867 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 09943 100 Kč
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 886251 100 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 100 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 150 Kč

D45 2.00 km, 16 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
JES6750 Bílá Jiráňová Irena OK Rakovník C 7207882 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč

D55 1.54 km, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč

D65 1.32 km, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 60 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 60 Kč

H10 1.14 km, 10 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
ROZ0802 Kunc Lukáš OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
VSP0805 Plecitý Matouš USK Praha C 2127871 60 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
JES0800 Pilař Jiří OK Rakovník C 2115736 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 60 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2102821 60 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 90 Kč

H12 1.61 km, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 60 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 60 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 60 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 90 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 90 Kč

H14 1.96 km, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
PGP0409 Štark Matěj SK Praga C 887632 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 90 Kč

H16 2.15 km, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1KZ0200 Lejbl Jakub Broumy Orienteering 887638 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 150 Kč
NNN0300 Špaček Matěj Neregistrovaní 8222227 150 Kč

H18 2.57 km, 15 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 100 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 100 Kč

H21 3.03 km, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 9101102 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 100 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 100 Kč
1KZ0000 Lejbl Ladislav Broumy Orienteering 887605 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK Meteor Kačerov C 336744 100 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2042525 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 100 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
TUR8908 Mysliveček Marek OOB TJ Turnov C 53706 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 150 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 150 Kč
NNN7300 Špaček Michal Neregistrovaní 8222225 150 Kč
NNN7900 Libus Jan Neregistrovaní 446418 150 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 150 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 150 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 100 Kč

H35 2.48 km, 18 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaní 2129214 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 100 Kč
5RX7700 Kváča Vladimír NNN zapůjčit 140 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 100 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 150 Kč
DKL8200 Cabrnoch Pavel KOB Kladno C 515075 150 Kč

H45 2.23 km, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 442875 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DKP7101 Elleder Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2800307 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč

H55 2.00 km, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč

H65 1.34 km, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 90 Kč

H75 1.34 km, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 90 Kč

HDR 1.08 km

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2118482 60 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 60 Kč
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaní 2129190 60 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaní 2129177 60 Kč
6KC1200 Ouda Tomáš Neregistrovaní 60 Kč
LBE1650 Šimonová Zuzana TJ Lokomotiva Beroun C 60 Kč
ROZ1200 Kunc Kryštof OK Roztoky C 60 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 52760 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 60 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 60 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 60 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 60 Kč
JES1150 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115759 60 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 60 Kč
RIC7854 Schnablová Renáta OB Říčany C 2085562 60 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 60 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 60 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 232893 60 Kč

K 1.08 km

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
9XX7300 Eliáš Marek neregistrovaní Na kopci nepotřebuje 60 Kč

P 1.33 km

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7900 Kunc Ondřej OK Roztoky C 100 Kč
9XX0150 Eliášová Kateřina neregistrovaní Na kopci nepotřebuje 100 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 100 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 100 Kč
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 100 Kč

T 3.00 km, 16 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1KZ6900 Lejbl Ladislav Broumy Orienteering 887609 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 160 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 160 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 120 Kč
81C0303 Kotulán Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 160 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 120 Kč
celkem přihlášených: 291, vklad: 26320 Kč