Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Semtěš
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2111661 60 Kč
SHK0950 Brinkmanová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 60 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 8101007 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 60 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 1396847 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové B 336757 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
NPA0751 Dušková Tereza SK LOB Nová Paka C 9696 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 8145608 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
NPA0451 Dušková Andrea SK LOB Nová Paka C 9686 60 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 90 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 90 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 90 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
SHK0358 Brožíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2104585 90 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 90 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 90 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 90 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 90 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 90 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 90 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 90 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 90 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 90 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 90 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 90 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 90 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 90 Kč
SHK9150 Mervartová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 897388 90 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 90 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 90 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 90 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 90 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 90 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 90 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 90 Kč
LPU9153 Procházková Monika OK Lokomotiva Pardubice C 7260017 90 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 90 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 90 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 90 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 90 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 90 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 90 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 90 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 90 Kč
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
KUO8551 Marková Michaela KOB Ústí nad Orlicí 51470 90 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 90 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 90 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 90 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 90 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 90 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 90 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 90 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 90 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 515063 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 0 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 90 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 9592 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 232913 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
LPU1149 Machač Václav OK Lokomotiva Pardubice 2113049 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
2HC1000 Prox Jan NNN Px 2127588 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 60 Kč
PDY0900 Hála Tomáš Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 60 Kč
1EC-000 Lukeš Josef Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8654570 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 60 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C 2127606 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 60 Kč
CHC0602 Štangler Jiří K.O.B. Choceň C 232911 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 53569 60 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
1EC-001 Lukeš František Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
1EC0500 Halač Viktor Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 8653300 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová C 09723 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
CHC0404 Lorenc Matyáš K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 60 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 90 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 90 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 90 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 90 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 2056271 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
Rank. koef.: 1
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 90 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 90 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 90 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 90 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 90 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 90 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 90 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 90 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 90 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 425529 90 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 90 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
CHC9905 Vaněk Martin K.O.B. Choceň C 425544 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 90 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 90 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí A 2085646 90 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 90 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 90 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 90 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 90 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 90 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 90 Kč
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
SRK9102 Zajíček Radim SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301122 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 90 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 7219 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 90 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 7209426 90 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 1420849 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 90 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 90 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 90 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
1EC6700 Halač Jaroslav Outdoor PRG zapůjčit 130 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 90 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 90 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 90 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 2126272 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 90 Kč
LPU7149 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice 301188 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
74C7300 Košek Martin NER 2080836 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1152 Brinkmanová Nela OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 2111607 60 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2111609 60 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 60 Kč
LPU1204 Jan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1161 Jarošová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0906 Semerád Vít OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1205 Semerád Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1199 Chvojková Vendula OK Lokomotiva Pardubice 2025371 60 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
2HC1350 Proxová Veronika NNN Px 2115715 60 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
79Z0300 Zamouřil Jáchym RajP 2102586 60 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 60 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 60 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 2124766 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 60 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2095947 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
2SC7750 Věříšová Lenka NEREG - Věříšovi 2129221 60 Kč
2SC0350 Věříšová Lucie NEREG - Věříšovi 2129185 60 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 60 Kč
LPU2222 Helísková Ivana OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 60 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 60 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 60 Kč
2HC7400 Prox Jakub NNN Px 2111745 60 Kč
2HC8350 Proxová Lada NNN Px 2111736 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1JC8900 Fleischmann Aleš Klub přátel kofoly 2091560 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 90 Kč
4JC Dvorský Matyáš nereg 90 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 90 Kč
celkem přihlášených: 857, vklad: 67890 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.