Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Žďár, okr.Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 40 Kč
5HZ0800 Veselá Veronika Předklášteří 53201 40 Kč
2.30 km, 60 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 416206 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM0959 Barnatová Táňa SK Žabovřesky Brno C 232419 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 7204478 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 2067204 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 40 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 60 Kč
2.60 km, 120 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 40 Kč
3.10 km, 75 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 80 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 80 Kč
ZBM0261 Heroudková Adéla SK Žabovřesky Brno C 102 80 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 80 Kč
3.90 km, 110 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč
4.70 km, 155 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 80 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 80 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 80 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 9111118 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 80 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 9201068 80 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 80 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 120 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 120 Kč
3.10 km, 75 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 80 Kč
7CC8750 Stehlíková Alžbeta S-team 2111772 80 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
28Z9351 Procházková Ludmila Neregistrovaná zapůjčit 90 Kč
RBK8355 Jalová Martina SK Radioklub Blansko 232117 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
3JC0004 Plotzerova Adriana BuřtCup Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
4.10 km, 130 m, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2115672 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 80 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 80 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 2054644 80 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 80 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno C 2094532 120 Kč
3.90 km, 110 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
3.10 km, 95 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 40 Kč
RBK0601 Faggianelli Pavel SK Radioklub Blansko C 2127596 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 60 Kč
2.30 km, 60 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 136 40 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 434829 40 Kč
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 2801025 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 40 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 40 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 40 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 40 Kč
3.10 km, 135 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 40 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2126246 40 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 114 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 130 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
3.80 km, 110 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126242 80 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 80 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno B 1403423 80 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 80 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 104 80 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
4.60 km, 140 m, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko B 2020715 80 Kč
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno C 2087673 120 Kč
6.00 km, 225 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 7210124 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 80 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 80 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 80 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 80 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 1919191 80 Kč
RBK8145 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 52015 80 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 980373 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 80 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 9201065 80 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 80 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 80 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 80 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 120 Kč
4.70 km, 155 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
2VC8200 Mikuš Oldřich OMPM zapůjčit 90 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2115675 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
5.30 km, 190 m, 21 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 80 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní 2116189 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 80 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 80 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126231 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49376 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
3JC0003 Hulsey Keith BuřtCup Neregistrovaní 416106 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
5BZ7700 Skoba Ondřej Mistři slabé vůle 416055 80 Kč
18C8000 Klieštík Jiří SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060219 120 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 120 Kč
4.60 km, 140 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 80 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
VBM6106 Galík Pavel VSK Mendelu Brno C 682638 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 80 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 2042517 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
2LC6401 Tužil Petr Neregistrovaní - Tužilovi 2045249 80 Kč
67C7000 Svoboda Dalibor LesoBloudi zapůjčit 130 Kč
3.80 km, 110 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 120 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 53268 120 Kč
3.10 km, 95 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
2.20 km, 60 m, 10 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 40 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 8087 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
VBM1151 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno 53312 40 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno 330625 40 Kč
VBM1352 Sychrová Hana VSK Mendelu Brno 2116459 40 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno 53311 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN 2111765 40 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 500884 40 Kč
5RX1400 Svirák Timotej NNN 2124790 40 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno 682349 40 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 40 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 49683 40 Kč
SBK1411 Sluka Matouš KOB START Blansko 49655 40 Kč
ABM0000 Žovincová Erika KOB ALFA Brno 2081395 40 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 40 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 40 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 40 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering C 2117710 40 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 40 Kč
RBK0802 Hájek Ondřej SK Radioklub Blansko C 2127542 40 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980337 40 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 8812 40 Kč
RBK0950 Jalová Anna SK Radioklub Blansko 49601 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 07985 40 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 40 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 40 Kč
3JC0002 Lasota Jakub BuřtCup Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
RBK1153 Jalová Kateřina SK Radioklub Blansko zapůjčit 50 Kč
5HZ1050 Veselá Martina Předklášteří 751114 40 Kč
RBK1255 Procházková Magda SK Radioklub Blansko 212759 40 Kč
RBK1010 Gottwald Tadeáš SK Radioklub Blansko zapůjčit 50 Kč
SBK1350 Daňková Viktorka KOB START Blansko 219251 40 Kč
BBM0950 Kurthová Julie BETA URSUS Orienteering C 2056262 40 Kč
BBM1400 Hanák Tomáš BETA URSUS Orienteering 2117693 40 Kč
ADA7909 Doležalová Lucie OOB Spartak Adamov 49864 40 Kč
BBM0751 Kurthová Amélie BETA URSUS Orienteering C 886286 40 Kč
3.10 km, 95 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 80 Kč
4YX8000 Jirásková Dora Easy Step 330694 80 Kč
5RX0401 Dvořák Michael NNN 2111740 80 Kč
5RX7300 Dvořák Václav NNN 2115713 80 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering 2124757 80 Kč
ADA9999 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov 80 Kč
3JC0001 Lasota Marek BuřtCup Neregistrovaní 2087636 80 Kč
3KC4700 Matušková Kateřina Matušková zapůjčit 90 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 80 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 80 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 80 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 80 Kč
RBK8351 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko C 2801246 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
5RX7800 SVIRÁK PAVEL NNN zapůjčit 90 Kč
5RX7850 sviráková božena NNN zapůjčit 90 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 80 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB 2111806 80 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2115694 80 Kč
BBM7650 Martinkovičová Jitka BETA URSUS Orienteering 2120995 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
ZBM0711 Stehlík Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2122251 80 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 80 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 52454 80 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Žabovřesky Brno C 2094535 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 80 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 80 Kč
BBM7451 Hanáková Kurthová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2103231 80 Kč
BBM7700 Hanák Michal BETA URSUS Orienteering C 2060255 80 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 80 Kč
3JC0005 Bednářová Daniela BuřtCup Neregistrovaní 2051533 80 Kč
3JC0006 Bednářová Anna BuřtCup Neregistrovaní 2051532 80 Kč
3JC0007 Bednář Tomáš BuřtCup Neregistrovaní 2120628 80 Kč
celkem přihlášených: 404, vklad: 26640 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.