Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2018
Místo konání:
Lány
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     H75C     HDR     P     T    
3.10 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 60 Kč
SJC0951 Landovská Anna Sportcentrum Jičín C 09977 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9351 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2111661 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
LPU0856 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 8101007 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové B 336757 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 1396847 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 60 Kč
NPA0751 Dušková Tereza SK LOB Nová Paka C 9696 60 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 8145608 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
NPA0451 Dušková Andrea SK LOB Nová Paka C 9686 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 90 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 90 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 90 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 90 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 90 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 90 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 90 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 90 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 90 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 90 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 90 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 90 Kč
CHC0352 Sudoł Hanna K.O.B. Choceň C 889179 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 90 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 90 Kč
CHC0154 Mazurek Agnieszka K.O.B. Choceň C 7203696 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 90 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 90 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí B 2091564 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
3.90 km, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 90 Kč
5.00 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 8107998 90 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 90 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 90 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 90 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 90 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 90 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 90 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering C 7201815 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 90 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 90 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 90 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 90 Kč
SHK9150 Mervartová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 897388 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 8425544 90 Kč
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 90 Kč
3.60 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
JIL9052 Gebhartová Klára OK Jilemnice zapůjčit 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 90 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 90 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 90 Kč
4.20 km, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 8060679 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 888650 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 90 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
5QZ7400 Janelová Lenka Open Orienteering zapůjčit 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 90 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 90 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
4.20 km, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 90 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 90 Kč
3.70 km, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 90 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 7210243 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 90 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 90 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
LPU7254 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 51130 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
3.70 km, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 90 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 90 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 232913 60 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
PHK1000 Částek Filip OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
LTU1000 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 60 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 60 Kč
2HC1000 Prox Jan NNN Px 2127588 60 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8654570 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 60 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
ZAM0702 Ulrych Filip OB TJ Sokol Žamberk C 9040 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2103752 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 60 Kč
3.70 km, 16 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 8653300 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
LLI0501 Šašek Martin TJ Loko Liberec C 2112779 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 60 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
CHC0404 Lorenc Matyáš K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 60 Kč
4.10 km, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 90 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 90 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 90 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 90 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 90 Kč
4.50 km, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7209449 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
CHC0004 Ledniowski Filip K.O.B. Choceň C 9000712 90 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 90 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
4.90 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 425529 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 90 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 90 Kč
CHC9905 Vaněk Martin K.O.B. Choceň C 425544 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 90 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí A 2085646 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
6.40 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 90 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 90 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 90 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 90 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 90 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 7210071 90 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 90 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 90 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 90 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 90 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 90 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 90 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 90 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 90 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 90 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 90 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
JIL9206 Vik Martin OK Jilemnice C 500838 90 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 90 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 90 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
4.20 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
5.00 km, 21 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 90 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 90 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 90 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
5.00 km, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
PDY7700 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady C 2102773 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 90 Kč
4.30 km, 19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 90 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 90 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
3.60 km, 17 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
2SD6900 Michálek Marcel SKH Hradec Králové 53776 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
4.30 km, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
3.90 km, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
3.30 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
3.90 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 889177 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
3.40 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín 52330 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 60 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 60 Kč
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
SHK9999 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 60 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
PHK1054 Stonawská Gabriela OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 60 Kč
PHK1350 Málková Dominika OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 60 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 60 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 60 Kč
TUV1301 Žemlík Leonard SOK TJ Turnov 20162 60 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 60 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2118498 60 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník 2118504 60 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 53361 60 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 60 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
2HC1350 Proxová Veronika NNN Px 2115715 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
VRL1152 Smith Laura OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1396854 60 Kč
3SC7600 Kušička Josef ČHTM Horní Jelení zapůjčit 60 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 60 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
2SC7750 Věříšová Lenka NEREG - Věříšovi 2129221 60 Kč
2SC0350 Věříšová Lucie NEREG - Věříšovi 2129185 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2095947 60 Kč
KOR7051 Šafránková Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 60 Kč
SRK9451 Hovadová Agáta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 60 Kč
LPU2222 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 60 Kč
DOB9090 Lžíčařová Iveta KOB Dobruška C 7230 60 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 60 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 60 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2095925 60 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 60 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 60 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 60 Kč
2HC7400 Prox Jakub NNN Px 2111745 60 Kč
2HC8350 Proxová Lada NNN Px 2111736 60 Kč
3.60 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 90 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 90 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 7209426 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
BRU6801 Vychopen Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425510 90 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 90 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 90 Kč
celkem přihlášených: 930, vklad: 73800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.