Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Byzhradec, louka u myslivecké chaty
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     H75C     HDR     P     T    
4.20 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 60 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 90 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 120 Kč
2.20 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 8101007 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 1396847 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 90 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 90 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
NPA0751 Dušková Tereza SK LOB Nová Paka C 9696 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 60 Kč
4.60 km, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 8145608 90 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 120 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
NPA0451 Dušková Andrea SK LOB Nová Paka C 9686 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
5.80 km, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 90 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 90 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 90 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 90 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 90 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 90 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 90 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 90 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 135 Kč
6.80 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 90 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 90 Kč
CHC0154 Mazurek Agnieszka K.O.B. Choceň C 7203696 90 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 135 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí B 2091564 90 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 180 Kč
7.30 km, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
9.20 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering C 7201815 90 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 8107998 90 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 90 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 90 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice C 434574 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 90 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 90 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 135 Kč
5.10 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 90 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 90 Kč
KUO8551 Marková Michaela KOB Ústí nad Orlicí 51470 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 180 Kč
6.70 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 135 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 180 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 180 Kč
5.10 km, 11 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OOB Vamberk C 9483 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 135 Kč
6.70 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 90 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 135 Kč
4.60 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 7210243 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 90 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 180 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 180 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425506 180 Kč
4.60 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 90 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 135 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
4.30 km, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SNA1101 Šrámek Petr TJ START Náchod C 9645 60 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
SRK0802 Lánský Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416342 60 Kč
SRK1002 Bém Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
36S0800 Slatinsky Maximilian (SVK) nereg. 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 120 Kč
SNA0802 Hrnčíř Marek TJ START Náchod C 9619 120 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 120 Kč
3.20 km, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8654570 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 53569 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 90 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 90 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 120 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 426310 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
4JC0900 Kvášovský Filip nereg zapůjčit 100 Kč
6.30 km, 13 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 90 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 8653300 90 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová C 09723 60 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 60 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 60 Kč
7.80 km, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 90 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 90 Kč
CHC0305 Łagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 889184 90 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 90 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 90 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 135 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 180 Kč
9.40 km, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 90 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 90 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 90 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 90 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 2113092 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7209449 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 90 Kč
11.00 km, 21 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 2085612 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 90 Kč
14.50 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 90 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 7210404 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 90 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 135 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 135 Kč
8.20 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OOB Vamberk C 9518 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 90 Kč
SRK9102 Zajíček Radim SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301122 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 90 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OOB Vamberk C 9589 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
10.10 km, 22 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425502 180 Kč
6.60 km, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
SNA8001 Marák Jan TJ START Náchod C 2122269 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9254 90 Kč
8MC7600 Panáček Aleš Papiyon zapůjčit 130 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 1420849 135 Kč
10.10 km, 22 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 135 Kč
8.20 km, 23 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 90 Kč
17P7000 Mazurek Piotr (POL) WKS Śląsk Wrocław 504050 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 135 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 180 Kč
5.80 km, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
2SD6900 Michálek Marcel SKH Hradec Králové 53776 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 90 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU6304 Jirák Stanislav OK Lokomotiva Pardubice C 2122283 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
8.20 km, 23 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 90 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
6.00 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
NNN6010 Smutný Michal Neregistrovaní 9672 90 Kč
5.30 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5503 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9869 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
6.00 km, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 889177 90 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 180 Kč
3.80 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
3.80 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
3.80 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
4.00 km, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 60 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
74C1 Severová Radka NER zapůjčit 100 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 995872 60 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9499 60 Kč
SRK1301 Sobotka Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425568 60 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
ZAM1601 Jelínek Šimon OB TJ Sokol Žamberk 436955 60 Kč
LPU1099 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 2127660 60 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 60 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 60 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod 60 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 60 Kč
6YC7950 Balážová Petra Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 60 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 60 Kč
74C2 Severa Matyáš NER zapůjčit 100 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 60 Kč
SRK7551 Ešpandrová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9501 60 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
SRK0405 Zajíček Jakub SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9492 60 Kč
SRK0599 Kotyzová Denisa SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9501 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2095947 60 Kč
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 60 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 60 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 60 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 60 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 60 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 60 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 60 Kč
8DC9300 Llobet Adria DOBneregistrovani 7235 60 Kč
2SC7750 Věříšová Lenka NEREG - Věříšovi 2129221 60 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2095925 60 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 60 Kč
4JC7800 Kvášovský Jiří nereg zapůjčit 100 Kč
6.70 km, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1JC8900 Fleischmann Aleš Klub přátel kofoly 2091560 90 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 90 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 90 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 90 Kč
STH0001 Pitts Lukáš SK Studenec C 90 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08978 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
celkem přihlášených: 817, vklad: 66615 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.