Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
ZŠ Kaštanova, Třinec
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Kategorie:
D10N     D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 2.50 km, 65 m, 6 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0852 Byrtusová KláraByrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 49330 40 Kč
TRI0950 Walaská KláraWalaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
KVS0952 Štěpánková AnnaŠtěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 53681 40 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie JohankaFišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 40 Kč
KVS9752 Pospíšilová MagdalénaPospíšilová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53686 40 Kč

D10C 1.70 km, 65 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0851 Kaufmanová ŠárkaKaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
38S0850 Valyavka ViktoriyaValyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 40 Kč
38S0950 Volkova MajaVolkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 40 Kč
OOP0950 Švidrnochová NelaŠvidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 40 Kč

D12 2.20 km, 90 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská TerezaŠtětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
KRN0757 Rychlá KarolínaRychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 40 Kč
MOV0654 Čudková KristýnaČudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 40 Kč
MOV0653 Rychtářová BarboraRychtářová Barbora SKOB Ostrava C 51372 40 Kč
MOV0656 Burešová EmaBurešová Ema SKOB Ostrava C 52981 40 Kč
BFM0751 Mílová TerezaMílová Tereza SKOB Frýdek - Místek C 428272 40 Kč
BFM0652 Matulová ValérieMatulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 40 Kč
VRB0777 Malá KarolínaMalá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
MOV0650 Pavlová EliškaPavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 40 Kč

D14 2.40 km, 95 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0453 Rybková VendulaRybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 80 Kč
TRI0551 Kolarczyková EliškaKolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 80 Kč
TRI0450 Bruková PetraBruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 80 Kč
TRI0451 Haltofová RomanaHaltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 80 Kč
MOV0551 Matoušková JanaMatoušková Jana SKOB Ostrava C 232399 80 Kč
BFM0453 Procnerová VeronikaProcnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 80 Kč
BFM0452 Mílová KláraMílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49451 80 Kč
BFM0551 Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 80 Kč
VRB0555 Tomčíková EliškaTomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 80 Kč
BFM0552 Fišerová VeronikaFišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 80 Kč
OOP0451 Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 80 Kč

D16 2.70 km, 145 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0253 Bernatíková HanaBernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 100 Kč
SOP0350 Hájková LucieHájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 100 Kč
TRI0250 Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 150 Kč

D18 2.70 km, 135 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0050 Hájková LenkaHájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 100 Kč
SOP0151 Poláková LenkaPoláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 100 Kč
MOV0051 Štrosová JanaŠtrosová Jana SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
51P0050 Jurczyk MartaJurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 100 Kč

D20 3.90 km, 175 m, 15 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9952 Švidrnochová LenkaŠvidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 100 Kč

D21 3.90 km, 175 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.02

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9352 Svobodová KláraSvobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 100 Kč
PGP9055 Bialožytová TerezaBialožytová Tereza SK Praga C 8780 100 Kč
MOV7650 Štětínská SoňaŠtětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 100 Kč
4VZ8750 Čablová KristinaČablová Kristina AK E. Zátopka Kopřivnice 2094537 100 Kč
KVS8550 Muchová BarboraMuchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 100 Kč
3TP9450 Kocikowska AnnaKocikowska Anna (POL) SK Szybkie Anie 418361 100 Kč
SFM8252 Létalová SoňaLétalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 100 Kč
AOP7251 Kašparová ŠárkaKašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 100 Kč
VZA7251 Chupeková SilviaChupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 100 Kč
4IP9650 Skorupa MałgorzataSkorupa Małgorzata (POL) Kometa Gliwice 100 Kč
AOV0000 Fukalová HanaFukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava 100 Kč

D35 3.20 km, 155 m, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7753 Grygarová EvaGrygarová Eva SKOB Ostrava C 428249 100 Kč
SFM7351 Klose PetraKlose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
KVS7450 Janků KateřinaJanků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 100 Kč
38S7750 Ďurčová AlenaĎurčová Alena (SVK) Slávia ŽU Žilina 1152125 100 Kč
EKP7257 Konečná MarcelaKonečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
MOV8259 Zbořilová IvanaZbořilová Ivana SKOB Ostrava 2131182 100 Kč
AOV8050 Vellechová RadkaVellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 100 Kč
BFM7453 Popieluchová IvonaPopieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
BFM7851 Chudíková PavlaChudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 100 Kč
MOV7750 Horáčková VladimíraHoráčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 100 Kč
25Z7650 Gřešková JanaGřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 100 Kč
7SC7550 Vojvodíková BarbaraVojvodíková Barbara Neregistrovaní - MOV 2125379 100 Kč
SFM7152 Brodová GabrielaBrodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 100 Kč
MOV8052 Juřeníková HanaJuřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
OOP7751 Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 100 Kč
MOV7752 Pannová VendulaPannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč

D45 2.60 km, 120 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM7151 Bernatíková ŠárkaBernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
HAV6751 Vričanová SylvaVričanová Sylva OB Havířov C 8815 100 Kč
HAV7051 Kaděrová BarboraKaděrová Barbora OB Havířov C 49428 100 Kč
BFM7151 Řehová RenataŘehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 100 Kč
BFM7152 Řeháková JanaŘeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
MOV6951 Dorčáková PavlínaDorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
AOV6951 Mielcová ElenaMielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
MOV7352 Hulenková MartinaHulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 100 Kč
HOB7051 Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 100 Kč
OOP6750 Kociánová EvaKociánová Eva TJ Opava C 2112733 100 Kč

D55 2.20 km, 125 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5651 Trávníčková JitkaTrávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 100 Kč
38S6150 Denysenko TamaraDenysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 100 Kč
SFM5750 Chodurová MilenaChodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 100 Kč

D65 2.10 km, 90 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
38S4850 Polónyiová DarinaPolónyiová Darina (SVK) Slávia ŽU Žilina 416514 80 Kč
AOV4450 Vlachová RenataVlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 120 Kč

H10N 2.50 km, 65 m, 6 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0800 Vojkovský VáclavVojkovský Václav TJ TŽ Třinec C 49365 40 Kč
TRI0900 Bruk TomášBruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 40 Kč
TRI0901 Bruk LukášBruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 40 Kč
TRI0902 Mokrosz MateuszMokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
BFM0901 Bjolek VojtěchBjolek Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 428300 40 Kč
SFM1000 Klose AlbertKlose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
MOV0800 Vojvodík RudolfVojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 40 Kč
BFM0902 Rýznar PetrRýznar Petr SKOB Frýdek - Místek C 428283 40 Kč
TRI0802 Bocek VáclavBocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč

H10C 1.70 km, 65 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0801 Popieluch MartinPopieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
BFM0803 Václavík ŠimonVáclavík Šimon SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč

H12 2.20 km, 110 m, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0604 Ryška MatějRyška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
TRI0602 Kaufman JanKaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0701 Tuharský TobiášTuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
TRI0703 Raszka FilipRaszka Filip TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
TRI0704 Kurečka JonášKurečka Jonáš TJ TŽ Třinec C 49360 40 Kč
TRI0706 Krupa JanKrupa Jan TJ TŽ Třinec C 865421 40 Kč
MOV0600 Vojvodík EduardVojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 40 Kč
MOV0700 Menzel AntonínMenzel Antonín SKOB Ostrava C 428276 40 Kč
38S0700 Volkov MaksymVolkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
38S0702 Babík MartinBabík Martin (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423312 40 Kč
BFM0604 Chudík MartinChudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 40 Kč
BFM0703 Mališ EduardMališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49454 40 Kč
BFM0704 Rýznar VojtěchRýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49496 40 Kč
BFM0608 Otta KryštofOtta Kryštof SKOB Frýdek - Místek C 49492 40 Kč
KRN0601 Špok PetrŠpok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 40 Kč
BFM0701 Kočara FrantišekKočara František SKOB Frýdek - Místek C 2102862 40 Kč

H14 2.90 km, 115 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0502 Grygar VáclavGrygar Václav SKOB Ostrava C 2027246 80 Kč
TRI0404 Krupa JakubKrupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 80 Kč
TRI0501 Sikora MatějSikora Matěj TJ TŽ Třinec B 49396 80 Kč
TRI0502 Bíčánek JanBíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 80 Kč
TRI0503 Damek OndřejDamek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 80 Kč
TRI0505 Cieslar MichaelCieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 80 Kč
TRI0508 Byrtus JakubByrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 80 Kč
TRI0400 Kovařík TomášKovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 80 Kč
TRI0401 Mrózek PawelMrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 80 Kč
HAV0501 Staněk MatějStaněk Matěj OB Havířov C 232146 80 Kč
38S0500 Pajger MiroslavPajger Miroslav (SVK) Slávia ŽU Žilina 2092474 80 Kč
BFM0504 Smyček DavidSmyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 80 Kč
VRB0414 Malý TomášMalý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 80 Kč

H16 3.00 km, 160 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr TomášVébr Tomáš OB Havířov C 515058 100 Kč
TRI0302 Sliž RostislavSliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 49381 100 Kč
TRI0304 Martynek PetrMartynek Petr TJ TŽ Třinec C 8656 100 Kč
BFM0305 Bjolek MichalBjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
MOV0301 Fajkoš LubomírFajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 100 Kč
AOV0301 Mielec RadomírMielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
TRI0300 Haltof AdamHaltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 150 Kč

H18 3.30 km, 155 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0002 Staněk OndraStaněk Ondra OB Havířov C 336728 100 Kč
MOV0004 Vavřík TomášVavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 100 Kč

H21 4.50 km, 205 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV8400 Langer MartinLanger Martin lepus.cz C 887937 100 Kč
SFM8303 Koťátko AlešKoťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
SOP9904 Gilík MarekGilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 100 Kč
86P9300 Skorupa PiotrSkorupa Piotr (POL) PKO Harpagan Gdańsk 8657175 100 Kč
SFM9901 Strakoš MatějStrakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 100 Kč
MOV9602 Montero Cárceles ElmarMontero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 100 Kč
SOP8600 Peterek VítPeterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 100 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 100 Kč
38S0000 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš (SVK) Slávia ŽU Žilina 2025367 100 Kč
SFM9801 Bernatík LukášBernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 100 Kč
BFM8303 Frainšic MichalFrainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 100 Kč
VZA7102 Chupek JozefChupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 100 Kč
ZBM8707 Bialožyt MichalBialožyt Michal SK Brno Žabovřesky C 995883 100 Kč
VRB0202 Matuš VítMatuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 150 Kč
SOP9301 Pospíšil PetrPospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 150 Kč

H35 3.80 km, 180 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek LukášBjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
HAV6302 Krhut LiborKrhut Libor OB Havířov C 303932 100 Kč
38S8000 Volkov AlexanderVolkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 100 Kč
BFM7301 Popieluch MichalPopieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 100 Kč
BFM7602 Matula PavelMatula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 100 Kč
LCE7301 Blažević RomanBlažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
MOV6901 Berger TomášBerger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč

H45 3.70 km, 180 m, 12 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka ZdeněkJuračka Zdeněk OB Havířov C 52752 100 Kč
HAV7300 Mastela RafalMastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
HAV7103 Vébr RadekVébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
MOV7202 Svěchota MilanSvěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
KVS6501 Černík MilanČerník Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 100 Kč
HAV6000 Lužný LadislavLužný Ladislav OB Havířov C 336792 100 Kč
HAV6301 Sochor TomášSochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
MOV7102 Škapa MarekŠkapa Marek SKOB Ostrava C 52778 100 Kč
SFM7201 Bernatík AlešBernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
12P7200 Porada RobertPorada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 100 Kč
BFM7101 Míl PetrMíl Petr SKOB Frýdek - Místek C 428209 100 Kč
SOP6201 Bačo LubomírBačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
MOV6701 Holec HonzaHolec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
MOV7200 Kunath PavelKunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 100 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
OOP5803 Ryšavý JiříRyšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
51P6900 Jurczyk PiotrJurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 100 Kč
KYL6801 Hájek MartinHájek Martin SK SP Kylešovice C 515149 100 Kč
HAV5701 Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 100 Kč
BFM7001 Kočara JiříKočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2102872 100 Kč
2WP6400 Stanisław SkorupaStanisław Skorupa (POL) MUKS GLIWICE 428772 100 Kč

H55 3.20 km, 180 m, 14 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JBM5700 Gawel JiříGawel Jiří JG Sport 301272 100 Kč
MOV5601 Slivečka JaromírSlivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
OOP5302 Rychlý MilošRychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
MOV5201 Juřeník JosefJuřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
OOP6100 Lecián OldřichLecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
KVS5301 Hrbas VladimírHrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 100 Kč
SOP5801 Moravec StanislavMoravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
BFM5301 Zeman LudvíkZeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 100 Kč
BFM5201 Telecký MartinTelecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113052 100 Kč
SOP5702 Vašek RudolfVašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
TRC6200 Niedoba JanNiedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 100 Kč
ROV5301 Mizera LadislavMizera Ladislav OK Zubří 2056277 100 Kč

H65 2.30 km, 95 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4901 Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
OOP5001 Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
SOP5101 Jurčák KarelJurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 80 Kč
MOV4901 Chylík PavolChylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 Kč
BOV4802 Sikora MiroslavSikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 80 Kč

H70 2.10 km, 70 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4401 Nosek JiříNosek Jiří TJ Opava C 52766 80 Kč
HAV4201 Beneš KarelBeneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
TRI3700 Opletal JaroslavOpletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
BOV4401 Ptáček JiříPtáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 80 Kč

HDR 2.50 km, 65 m, 5 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0953 Cymorková JulieCymorková Julie TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
TRI0952 Cieslarová Eliška AnnaCieslarová Eliška Anna TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI1200 Mokrosz TomaszMokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI1400 Walaski VítekWalaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
KVS1250 Štěpánková AdélaŠtěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 416090 50 Kč
KVS0951 Janků MarkétaJanků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 7181009 50 Kč
TRI1250 Ryšková KláraRyšková Klára TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
38S0800 Babík TomášBabík Tomáš (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423311 50 Kč
38S0752 Popluhárová MariannaPopluhárová Marianna (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423324 50 Kč
38S0753 Popluhárová DanielaPopluhárová Daniela (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423325 50 Kč
38S0852 Popluhárová KristínaPopluhárová Kristína (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423323 50 Kč
HAV1200 Fuják AdamFuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
BFM1201 Václavík JakubVáclavík Jakub SKOB Frýdek - Místek 49452 50 Kč
BFM1152 Mališová EmaMališová Ema SKOB Frýdek - Místek 426344 50 Kč
BFM1601 Freith KvidoFreith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
BFM0851 Prachařová BarboraPrachařová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2102853 50 Kč
MOV0801 Dorčák TomášDorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
SFM0000 Létalová EvaLétalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy 49488 50 Kč
AOP1451 Tesařová LucieTesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
MOV1300 Panna MatyášPanna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
MOV1000 Brandštetter PatrikBrandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
TRI1100 Urbanczyková NelaUrbanczyková Nela TJ TŽ Třinec 8667 50 Kč

P 2.10 km, 95 m, 7 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM8651 Koťátková BarboraKoťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 80 Kč
SFM6051 Koťátková DanaKoťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy 2031348 80 Kč
MOV0300 Matoušek OndřejMatoušek Ondřej SKOB Ostrava C 420438 80 Kč
MLA6552 Miturová RadkaMiturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 80 Kč
38S0450 Popluhárová MartinaPopluhárová Martina (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423322 80 Kč
BFM7551 Procnerová EvaProcnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 80 Kč
BFM7401 Procner ZdeněkProcner Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49468 80 Kč
BFM7852 Nováková LenkaNováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 80 Kč
BFM7302 Matloch AlešMatloch Aleš SKOB Frýdek - Místek 410791 80 Kč
BFM7651 Mílová MartinaMílová Martina SKOB Frýdek - Místek 49461 80 Kč
BFM0753 Václavíková AnnaVáclavíková Anna SKOB Frýdek - Místek C 49460 80 Kč
BFM7103 Chudík MichaelChudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 80 Kč
BFM6801 Freith MartinFreith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 80 Kč
BFM7751 Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 80 Kč
BFM5701 Mutina VlastimilMutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 80 Kč
TRI6100 Bruk MiroslavBruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 80 Kč
7SC7401 Vojvodík MartinVojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 80 Kč
MOV0103 Dorčák JanDorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 80 Kč
VRB1100 Malý DavidMalý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067393 80 Kč
AOV6901 Mielec JaromírMielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 80 Kč
KRN7100 Špok PetrŠpok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 80 Kč
BFM7451 Fišerová IvetaFišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 2087513 80 Kč
SOP0052 Šípová KateřinaŠípová Kateřina OOB TJ Slezan Opava 4777 80 Kč
SFM0004 Davidová PetraDavidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy 2125376 80 Kč
SFM0001 David VladimírDavid Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy 2119196 80 Kč
SFM0002 Davidová TerezaDavidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 2121755 80 Kč
SFM0003 David Vladimír st.David Vladimír st. O-RUNNAŘI Beskydy 2800312 80 Kč
MOV7451 Pavlová LibušePavlová Libuše SKOB Ostrava C 420459 80 Kč
SOP0191 Hluchá TerezaHluchá Tereza OOB TJ Slezan Opava 425583 80 Kč
SOP0192 Hluchá AdélaHluchá Adéla OOB TJ Slezan Opava 7209362 80 Kč
HOB6251 Hendrychová PavlaHendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 80 Kč
HOB6001 Hendrych JaromírHendrych Jaromír SK OB Horní Benešov C 301309 80 Kč
BFM7251 Kočarová KláraKočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49456 80 Kč
celkem přihlášených: 248, vklad: 19880 Kč