Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Sportovní areál u fotbalového hřiště, ZŠ a MŠ Rudíkov (49.2891878N, 15.9511011E)
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.70 km, 35 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
1.90 km, 30 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 40 Kč
CHT1056 Slavíková Barbora OOB SK Chrast 0000232889 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
2.50 km, 60 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2125340 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
CTB0651 Pleskačová Aneta SK OB Chotěboř C 2121754 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 21157707 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast C 2124751 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 2115720 40 Kč
CHT0654 Drobná Kateřina OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 232888 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
2.60 km, 60 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 40 Kč
2.80 km, 80 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 80 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
SJH0353 Šerhaklová Karolína SJH Jindřichův Hradec C 681900 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 80 Kč
3.00 km, 70 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 80 Kč
4.60 km, 105 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
CHT8451 Kubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 80 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 80 Kč
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 80 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 80 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 331783 80 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
3.00 km, 80 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 80 Kč
3.50 km, 70 m, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
SJH7450 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 80 Kč
3.10 km, 55 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
CHT7251 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682378 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
2.50 km, 60 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
2.30 km, 55 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
2.00 km, 35 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
2.00 km, 30 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava 2088724 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH0902 Šerhakl Bořek SJH Jindřichův Hradec C 889277 40 Kč
2.50 km, 70 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
3.20 km, 80 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0502 Novák Tadeáš SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 40 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 232029 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 40 Kč
3.10 km, 70 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 80 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
3.20 km, 70 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 80 Kč
RUZ0000 Pavlík Lukáš TJ Růžená C 8654910 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
5.70 km, 135 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 80 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 80 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava 336774 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 80 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 80 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 80 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
4.20 km, 85 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
4.60 km, 110 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová 2126341 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená 8654887 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8654884 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 80 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 80 Kč
RUZ0001 Čermák Marek TJ Růžená zapůjčit 110 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava C 897347 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
4.40 km, 105 m, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
3.60 km, 90 m, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 80 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 80 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8621390 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
2.90 km, 55 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
2.00 km, 30 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
CHT1601 Kuban Daniel OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 2118463 40 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín 52330 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
SJI1200 Emmer Tadeáš OK Jihlava 2127592 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SJH Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
TTR12XX Polehla Maxmilián OOB Třebíč půjčit 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 40 Kč
2.40 km, 65 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 40 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava 2126383 40 Kč
CHT8003 Škapa Jiří OOB SK Chrast C 2115709 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 40 Kč
SJH7852 Svitáková Eva SJH Jindřichův Hradec C 331352 40 Kč
NNN0087 Jirků Olga Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0088 Koukalová Jana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 351, vklad: 22620 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.