Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D21L

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
3.97 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 90 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 90 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 90 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 90 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 90 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 90 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 90 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 90 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 90 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 90 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 90 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 90 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 90 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 90 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 90 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 90 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov C 231920 90 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 135 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 90 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 90 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 90 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 90 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 90 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 90 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 90 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 90 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 90 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 90 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 90 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 90 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka C 428294 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 90 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 90 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 90 Kč