Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: HDR

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
3.05 km, 9 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 50 Kč
VLI1153 Kolářová Adéla Slavia Liberec orienteering C 4402230 50 Kč
VLI1205 Kolář Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4411239 50 Kč
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 50 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 50 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 50 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 50 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 50 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 50 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 50 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 50 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 50 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417127 50 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 50 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 50 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník 2118504 50 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 50 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 90 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
VLI8151 Drbohlavová Anna Slavia Liberec orienteering C 2032177 50 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C zapůjčit 90 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084442 50 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 50 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 50 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 8193 50 Kč
CHA0852 Vítková Adriana OK Chrastava C 8158 50 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 1000 50 Kč
BOR1005 Vacek Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 4431 50 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 50 Kč
BOR0907 Baťko Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR1200 Štefko Adam OK Jiskra Nový Bor C 4417 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
BOR1003 Neumann Vít OK Jiskra Nový Bor C 4412 50 Kč
BOR0858 Zavázalová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 4396 50 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 50 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 50 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 90 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 50 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava 5177 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
TJN1071 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408044 50 Kč
TJN1072 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622351 50 Kč
2KZ1200 Tourek Filip Česká Kamenice zapůjčit 90 Kč
VLI1151 Berková Leontýna Slavia Liberec orienteering C 2103275 50 Kč