Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: H21L

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
4.88 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 90 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 90 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 90 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 90 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 90 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 90 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 90 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 90 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 90 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 90 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 90 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 90 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 90 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 90 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 90 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 90 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 90 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 90 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 90 Kč
24D-000 Friedländer Emil (GER) SV Robotron Dresden 2041758 135 Kč
24D0001 Höck Kilian (GER) SV Robotron Dresden 2051759 135 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 90 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 90 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 90 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 90 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 90 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 90 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 90 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 8158158 90 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 90 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 90 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 90 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 90 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 90 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 90 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 90 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 90 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 90 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 90 Kč