Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 50 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 896972 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
TBM0853 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 2058523 | 50 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127853 | 50 Kč |
ASU0999 | Šimková SáraŠimková Sára | Magnus Orienteering | zapůjčit | 50 Kč | |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52619 | 50 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2102684 | 50 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 50 Kč |
ASU0650 | Šimková AnetaŠimková Aneta | Magnus Orienteering | 50 Kč | ||
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | C | 2102715 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | C | 515427 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | B | 301263 | 50 Kč |
UOL0751 | Janků KarolínaJanků Karolína | SOB Olomouc | C | 2069084 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | B | 2069072 | 50 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 50 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 50 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | C | 2069082 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108904 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108892 | 50 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | C | 52561 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108918 | 50 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | B | 7003005 | 50 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 2091596 | 50 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 50 Kč |
UOL0653 | Slehová MartinaSlehová Martina | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | B | 8654916 | 50 Kč |
CHA0754 | Krtičková EsterKrtičková Ester | OK Chrastava | C | 8908 | 50 Kč |
KON0777 | Dvořáková EmaDvořáková Ema | KOB Konice | C | 2067322 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 361953 | 50 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
UOL0453 | Slehová EliškaSlehová Eliška | SOB Olomouc | C | 2112727 | 50 Kč |
SBR0450 | Haluzová ŠtěpánkaHaluzová Štěpánka | SKOB Bruntál | C | 51874 | 50 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | A | 2020729 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8796 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 2102549 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035719 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | B | 2080829 | 50 Kč |
3SX0551 | Grégrová ZuzanaGrégrová Zuzana | ZŠ Těšetice | 2125332 | 50 Kč | |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | B | 2091591 | 50 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | B | 8656710 | 80 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | C | 2124801 | 80 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 2061817 | 80 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 80 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 80 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 80 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 52722 | 80 Kč |
AOP0251 | Krčková HelenaKrčková Helena | Orientační Běh Opava | C | 2053557 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0150 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 224900 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | B | 2108866 | 80 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | C | 2120659 | 80 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 80 Kč |
PTE8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8829 | 80 Kč |
JPV8550 | Richterová KláraRichterová Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109698 | 80 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 8843 | 80 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8656506 | 80 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | C | 2120658 | 80 Kč |
CHC8651 | Grundmanová LenkaGrundmanová Lenka | K.O.B. Choceň | C | 8662340 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
KON9175 | Dittrichová ZuzanaDittrichová Zuzana | KOB Konice | C | 52416 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 80 Kč |
KSU9393 | Janů HanaJanů Hana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886267 | 80 Kč |
KSU8691 | Rajnošek TerezaRajnošek Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7865718 | 80 Kč |
SVS8151 | Bouzková KatkaBouzková Katka | Orientklub Vsetín | C | 53385 | 80 Kč |
SBR8750 | Czaschová EmílieCzaschová Emílie | SKOB Bruntál | C | 80 Kč | |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | A | 331363 | 80 Kč |
ZLH9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2025342 | 80 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654885 | 80 Kč |
SVS8751 | Maliňáková PetraMaliňáková Petra | Orientklub Vsetín | C | 53387 | 80 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | C | 7170894 | 80 Kč |
STH8451 | Uvizlová RadkaUvizlová Radka | SK Studenec | C | 9081 | 80 Kč |
AOV8750 | Vlachová TerezaVlachová Tereza | OOB TJ Baník Ostrava | C | 1470167 | 120 Kč |
SSU8950 | Grycová ZuzanaGrycová Zuzana | SK Severka Šumperk | C | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 80 Kč |
UOL7652 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | C | 9201328 | 80 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 80 Kč |
PTE8350 | Krejčí LenkaKrejčí Lenka | TJ Sokol Ptení | C | 52485 | 80 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 80 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 420402 | 80 Kč |
ZBP8050 | Zoubková JanaZoubková Jana | OOB SK Zbraslav | C | 53592 | 80 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 80 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 80 Kč |
UOL7851 | Paulíčková BarbaraPaulíčková Barbara | SOB Olomouc | C | 2116467 | 80 Kč |
ASU7499 | Doubravová BlankaDoubravová Blanka | Magnus Orienteering | C | 53032 | 80 Kč |
STE7159 | Maťátková MarcelaMaťátková Marcela | SK SKI-OB Šternberk | C | 52532 | 80 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025355 | 80 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 80 Kč |
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 7204970 | 80 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 80 Kč |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067339 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7676 | Ondráčková AdélaOndráčková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443099 | 80 Kč |
KSU7667 | Stryková VlastaStryková Vlasta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446436 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 80 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 80 Kč |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 80 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 80 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 80 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 80 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 80 Kč |
KON6969 | Vlachová OlgaVlachová Olga | KOB Konice | C | 08898 | 80 Kč |
HOB7051 | Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela | SK OB Horní Benešov | C | 301304 | 80 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
3SX6450 | Roubalíková IvaRoubalíková Iva | ZŠ Těšetice | 2102820 | 80 Kč | |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 80 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 80 Kč |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 80 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 80 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
ZLH7051 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2027210 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 80 Kč |
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080971 | 80 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 80 Kč |
ASU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Magnus Orienteering | C | 52557 | 80 Kč |
ASU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Magnus Orienteering | C | 52599 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 2069081 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 50 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 50 Kč |
UOL0802 | Vavrečka RadekVavrečka Radek | SOB Olomouc | C | 2129179 | 50 Kč |
PLU0950 | Chytráčková ZuzanaChytráčková Zuzana | TJ SOKOL Plumlov | C | 682345 | 50 Kč |
PLU0951 | Melková NikolaMelková Nikola | TJ SOKOL Plumlov | C | 52488 | 50 Kč |
KON0929 | Dostál LukášDostál Lukáš | KOB Konice | C | 2111763 | 50 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 2102717 | 50 Kč |
CHA1000 | Krtička JáchymKrtička Jáchym | OK Chrastava | C | 553441 | 50 Kč |
KON0808 | Podzimek TheodorPodzimek Theodor | KOB Konice | C | 49367 | 50 Kč |
KSU0909 | Mátl JáchymMátl Jáchym | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0802 | Pustějovský MatyášPustějovský Matyáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 681869 | 50 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 224904 | 50 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108898 | 50 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 53278 | 50 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 50 Kč |
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | C | 2102814 | 50 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53668 | 50 Kč |
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
PTE0800 | Krejčí JakubKrejčí Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 301580 | 75 Kč |
OOL0800 | Petřivalský NilPetřivalský Nil | SK Haná orienteering | C | 2051491 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTE0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
ASU0745 | Sekanina OndřejSekanina Ondřej | Magnus Orienteering | C | 50 Kč | |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | 7206535 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53654 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073738 | 50 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 50 Kč |
PGP0703 | Matyšek OndřejMatyšek Ondřej | SK Praga | C | 2087642 | 50 Kč |
PTE0600 | Šišma DanielŠišma Daniel | TJ Sokol Ptení | C | 2102681 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 7210093 | 50 Kč |
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108908 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 50 Kč |
KRN0500 | Daněk VítDaněk Vít | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428244 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124798 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035728 | 50 Kč |
STE0500 | Maťátko VáclavMaťátko Václav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52512 | 50 Kč |
UOL0404 | Kobliha OndřejKobliha Ondřej | SOB Olomouc | C | 2133891 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | B | 53112 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
UOL0402 | Čecháček AdamČecháček Adam | SOB Olomouc | C | 2088729 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 49316 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2058480 | 50 Kč |
GIG0500 | Dzik OndřejDzik Ondřej | GIGANT Orienteering | 2073669 | 50 Kč | |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 75 Kč |
KON0537 | Dvořák ŠtěpánDvořák Štěpán | KOB Konice | C | 2067321 | 75 Kč |
OOL0501 | Petřivalský ArnauPetřivalský Arnau | SK Haná orienteering | C | 421860 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 80 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 7202871 | 80 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 2088178 | 80 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 80 Kč |
OOL0203 | Petřivalský BernatPetřivalský Bernat | SK Haná orienteering | C | 421859 | 80 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 80 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124774 | 80 Kč |
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 2113074 | 80 Kč |
KON0222 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | C | 52718 | 80 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 80 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2058486 | 80 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 80 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 7207780 | 80 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 80 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 80 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 80 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 80 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53649 | 80 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056308 | 80 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
UOL0000 | Prachař MatoušPrachař Matouš | SOB Olomouc | B | 2102871 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 80 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 2083412 | 80 Kč |
2VC8200 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | OMPM | zapůjčit | 80 Kč | |
JPV8101 | Jurenka PavelJurenka Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108915 | 80 Kč |
ZBP7800 | Pražák JiříPražák Jiří | OOB SK Zbraslav | C | 53583 | 80 Kč |
JPV8917 | Dudík PetrDudík Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52870 | 80 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52592 | 80 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080826 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 80 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 80 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 80 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 80 Kč |
STE8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 500268 | 80 Kč |
PLU7501 | Trávníček JanTrávníček Jan | TJ SOKOL Plumlov | C | 1012269 | 80 Kč |
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | A | 8656684 | 80 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | A | 8656547 | 80 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | A | 8655384 | 80 Kč |
JPV7505 | Kopecký IvoKopecký Ivo | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1420762 | 80 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 80 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
KSU8506 | Rajnošek ZdeněkRajnošek Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515128 | 80 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 80 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7200324 | 80 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2080935 | 80 Kč |
SVS7901 | Bouzek PetrBouzek Petr | Orientklub Vsetín | C | 53388 | 80 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 80 Kč |
KON8911 | Zimmermann JakubZimmermann Jakub | KOB Konice | C | 8645930 | 80 Kč |
ZBM9101 | Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán | SK Brno Žabovřesky | E | 8660448 | 80 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654882 | 80 Kč |
PTE8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | TJ Sokol Ptení | C | 7207859 | 80 Kč |
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 80 Kč |
ZBP7601 | Dvořák MiroslavDvořák Miroslav | OOB SK Zbraslav | C | 53581 | 80 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 8656687 | 80 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655380 | 80 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655382 | 80 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 80 Kč |
JPV8200 | Jura TomášJura Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52862 | 80 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 80 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 80 Kč |
JPV7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52740 | 80 Kč |
JPV8303 | Hubáček OndřejHubáček Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52843 | 80 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 80 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 2118494 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 80 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102537 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
KON8215 | Ebner ZdeněkEbner Zdeněk | KOB Konice | C | 2090872 | 80 Kč |
SPE8001 | Spišiak MarianSpišiak Marian | (SVK) KOB Sokol Pezinok | 7210911 | 80 Kč | |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
KSU7700 | Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2088163 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 80 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 80 Kč |
SBR7800 | Good MartinGood Martin | SKOB Bruntál | C | 51903 | 80 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 80 Kč |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 681853 | 80 Kč |
LOV7101 | Žebrák ZbyněkŽebrák Zbyněk | lepus.cz | C | 232429 | 80 Kč |
GIG7600 | Dzik MartinDzik Martin | GIGANT Orienteering | C | 2019231 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 80 Kč |
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300185 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 80 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8656723 | 80 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 1417263 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 80 Kč |
STE6907 | Petřivalský MarekPetřivalský Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 1004660 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127873 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
3SX6400 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | ZŠ Těšetice | 2102813 | 80 Kč | |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 80 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 80 Kč |
AOP6602 | Cetl VladimírCetl Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 2103795 | 80 Kč |
JPV6909 | Holusek MilanHolusek Milan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2121898 | 80 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 80 Kč |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 80 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 80 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336792 | 80 Kč |
HAV6302 | Krhut LiborKrhut Libor | OB Havířov | C | 303932 | 80 Kč |
ZLH6701 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 420422 | 80 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 80 Kč |
AOP7302 | Krček MartinKrček Martin | Orientační Běh Opava | C | 253130 | 80 Kč |
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 995800 | 80 Kč |
KSU6844 | Mátl PavelMátl Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515459 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 80 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 426375 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 80 Kč |
SOP5601 | Volný JiříVolný Jiří | OOB TJ Slezan Opava | C | 301232 | 80 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 80 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654899 | 80 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 80 Kč |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | 682075 | 80 Kč |
SVS5501 | Maliňák JosefMaliňák Josef | Orientklub Vsetín | C | 53389 | 80 Kč |
SBK6301 | Buřt VladimírBuřt Vladimír | KOB START Blansko | C | 2102705 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 80 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 80 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 80 Kč |
OOL5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK Haná orienteering | C | 1400440 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 80 Kč |
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 52438 | 80 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 80 Kč |
NNN4801 | Huňka JiříHuňka Jiří | Neregistrovaní | 49433 | 80 Kč | |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0909 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Konice | C | 2020742 | 50 Kč |
PTE1050 | Šnajdrová NikolŠnajdrová Nikol | TJ Sokol Ptení | C | 301571 | 50 Kč |
UOL1000 | Staroštík JakubStaroštík Jakub | SOB Olomouc | C | 2115725 | 50 Kč |
UOL1350 | Staroštíková EliškaStaroštíková Eliška | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
PLU1000 | Slepánek KryštofSlepánek Kryštof | TJ SOKOL Plumlov | C | 52482 | 50 Kč |
1XC1200 | Skřivanek FrantišekSkřivanek František | Skřivankovi | zapůjčit | 50 Kč | |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
STE1202 | Tomášek MatějTomášek Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 442849 | 50 Kč |
3SX0400 | Talla LukášTalla Lukáš | ZŠ Těšetice | 2125324 | 50 Kč | |
3SX0750 | Žůrek Lukáš MarianŽůrek Lukáš Marian | ZŠ Těšetice | 2127591 | 50 Kč | |
3SX0652 | Tallová VendulaTallová Vendula | ZŠ Těšetice | 2125326 | 50 Kč | |
3SX0552 | Žůrek David KristianŽůrek David Kristian | ZŠ Těšetice | 2125334 | 50 Kč | |
KON1171 | Ebnerová AlenaEbnerová Alena | KOB Konice | C | 4634081 | 50 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 50 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 50 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
ZPV0555 | Karásková DenisaKarásková Denisa | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 50 Kč |
KON1062 | Dostálová JolanaDostálová Jolana | KOB Konice | C | 2125319 | 50 Kč |
SBR1250 | Good MarieGood Marie | SKOB Bruntál | 50 Kč | ||
KON1313 | Komínek VojtěchKomínek Vojtěch | KOB Konice | 50 Kč | ||
JPV1100 | Vavrečka SašaVavrečka Saša | Oddíl OS SK Prostějov | C | 207821 | 50 Kč |
JPV1200 | Vavrečka DavidVavrečka David | Oddíl OS SK Prostějov | 352345 | 50 Kč | |
SBR1401 | Czascová KláraCzascová Klára | SKOB Bruntál | 50 Kč | ||
JPV0909 | Matečný MatyášMatečný Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075677 | 50 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 50 Kč |
KRN0606 | Herman JakubHerman Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 50 Kč | |
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 50 Kč |
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | C | 50 Kč | |
ZBP1301 | Dvořák MaxDvořák Max | OOB SK Zbraslav | C | 2111807 | 50 Kč |
PTE1003 | Tříska DavidTříska David | TJ Sokol Ptení | C | 2102713 | 50 Kč |
PTE1300 | Tříska JakubTříska Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 2102716 | 50 Kč |
NNN2055 | Kvapil VáclavKvapil Václav | Neregistrovaní | zapůjčit | 50 Kč | |
NNN2060 | Kvapilová VeronikaKvapilová Veronika | Neregistrovaní | zapůjčit | 50 Kč | |
KSU1111 | Mátl AdamMátl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBP1750 | Moráčková MedaMoráčková Meda | OOB SK Zbraslav | C | 53582 | 50 Kč |
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 50 Kč |
PTE6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | TJ Sokol Ptení | C | 8826 | 50 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
HOB6701 | Hendrych JiříHendrych Jiří | SK OB Horní Benešov | C | 301309 | 50 Kč |
HOB6251 | Hendrychová PavlaHendrychová Pavla | SK OB Horní Benešov | C | 301312 | 50 Kč |
HOB6001 | Hendrych JaromírHendrych Jaromír | SK OB Horní Benešov | C | 50 Kč | |
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 50 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 50 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 50 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
3SX1500 | Lavrenčík FilipLavrenčík Filip | ZŠ Těšetice | 2127603 | 50 Kč | |
3SX7800 | Lavrenčík PetrLavrenčík Petr | ZŠ Těšetice | 2125314 | 50 Kč | |
AOP7550 | Cetlová HelenaCetlová Helena | Orientační Běh Opava | C | 0 | 50 Kč |
KON2001 | Kroutil MartinKroutil Martin | KOB Konice | 2020743 | 50 Kč | |
KON7521 | Škrabal MilanŠkrabal Milan | KOB Konice | C | 2125331 | 50 Kč |
KON7676 | Škrabalová EvaŠkrabalová Eva | KOB Konice | C | 361996 | 50 Kč |
ASU7798 | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | C | 416715 | 50 Kč |
UOL7350 | Čecháčková ŠárkaČecháčková Šárka | SOB Olomouc | C | 2092436 | 50 Kč |
UOL6800 | Čecháček PetrČecháček Petr | SOB Olomouc | C | 2088187 | 50 Kč |
KSU7222 | Ondráček MartinOndráček Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443095 | 50 Kč |
NNN2050 | Šimková EvaŠimková Eva | Neregistrovaní | zapůjčit | 50 Kč | |
UOL7200 | Zbořil CtiradZbořil Ctirad | SOB Olomouc | C | 2060254 | 50 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 50 Kč |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 50 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 50 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 50 Kč |
JPV0404 | Hrubý LukášHrubý Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078582 | 50 Kč |
97C7900 | Valencik RadimValencik Radim | No register | zapůjčit | 50 Kč | |
97C7950 | Valencikova IrenaValencikova Irena | No register | zapůjčit | 50 Kč | |
NNN2053 | Fráňová PetraFráňová Petra | Neregistrovaní | 446435 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBP1300 | Laga JakubLaga Jakub | OOB SK Zbraslav | C | 2106882 | 50 Kč |
JPV9707 | Honkyš PavelHonkyš Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 234582 | 50 Kč |
KON8755 | Čeřovská AdélaČeřovská Adéla | KOB Konice | C | 361976 | 50 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439212 | 50 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 50 Kč |
NNN2051 | Fráňa MartinFráňa Martin | Neregistrovaní | 7260019 | 50 Kč |