Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
1.86 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 80 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 80 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 80 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 80 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 80 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 80 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 4402227 80 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 80 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 80 Kč
1.64 km, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
BOR0953 Zemancová Nelly OK Jiskra Nový Bor C 4439 50 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 50 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 50 Kč
TJNxx51 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2111786 50 Kč
1.84 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 80 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 80 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 80 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2049594 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 80 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 80 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 80 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
LLI0652 Balcarová Marie TJ Loko Liberec C 51201 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 80 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 80 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2115671 80 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 80 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 80 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 80 Kč
TJN0659 Štolbová Miroslava OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111791 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
2.13 km, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 80 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 80 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 80 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 80 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 80 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 80 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 80 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 80 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 80 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 80 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec C 2060281 80 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 80 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 80 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 80 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 80 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 80 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 80 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 80 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 80 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 80 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 80 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 80 Kč
BOR0458 Zemancová Nicol OK Jiskra Nový Bor C 4359 80 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 80 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 80 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 80 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 80 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800166 80 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 80 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
2.18 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 110 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 110 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 110 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 110 Kč
KAS0351 Bujná Natalie KOB Kamenický Šenov C 51383 110 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 110 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec C 2800308 110 Kč
2.30 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 110 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 110 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 110 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 110 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 110 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 110 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 110 Kč
2.48 km, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 110 Kč
3.10 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 110 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 110 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 110 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 515047 110 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 110 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 110 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 110 Kč
3.64 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 110 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 110 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 110 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 110 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 110 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 110 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 110 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 110 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 110 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 110 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 110 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 110 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 110 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 110 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 110 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 110 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 110 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 110 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov C 887233 110 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 110 Kč
33D8752 Jaunsproğe Māra (GER) USV TU Dresden 7205642 110 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 110 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 110 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 110 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 110 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 110 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 110 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 110 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 110 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 110 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 110 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 110 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 110 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 110 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 110 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 110 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 150 Kč
2.52 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 110 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 110 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 110 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 110 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 110 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 110 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C doplníme 110 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 110 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 110 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 110 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 110 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 110 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 110 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 110 Kč
2.44 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 110 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 53226 110 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 110 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 110 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 110 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084435 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 110 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 110 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 110 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 110 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 110 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 110 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 110 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 110 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 110 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 110 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 110 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 110 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 110 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 110 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 110 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 110 Kč
2.43 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 110 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 110 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 110 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 110 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 110 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 110 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 110 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 110 Kč
LLI7150 Balcarová Alena TJ Loko Liberec C 1398994 110 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 110 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 110 Kč
69P6850 Kurzyp Anna (POL) MKS MOS Wrocław 2067723 110 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 110 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 110 Kč
2.25 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 110 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 110 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 110 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 110 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 110 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 110 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 110 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 110 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 110 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 110 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 110 Kč
2.08 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 110 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 110 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 110 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 110 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 110 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 110 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 110 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 150 Kč
1.89 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 110 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 110 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 110 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 110 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 110 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 110 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 110 Kč
1.84 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 110 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 110 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 110 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 110 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 110 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 110 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 110 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 110 Kč
1.79 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 80 Kč
1.87 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 80 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 80 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 80 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 80 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 80 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 80 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 80 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 80 Kč
LTP0805 Cingl Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 110 Kč
1.64 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 50 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 50 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084449 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 50 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
TJN1003 Dočekal Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 50 Kč
TJN0706 Krejčí Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408034 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 50 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub TJ Loko Liberec C 428206 50 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 4616803 50 Kč
1.86 km, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 80 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 80 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C zapůjčit 110 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 80 Kč
CHA0607 Kaiser Ondřej OK Chrastava C 2070841 80 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 80 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 80 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 2120075 80 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 80 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 80 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 80 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 80 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 80 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 80 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 80 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067319 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 80 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102701 80 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 110 Kč
2.04 km, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 80 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 80 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 80 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 80 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 80 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 2126359 80 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 80 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 80 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 80 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 80 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 80 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 80 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 80 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 80 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 2129239 80 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 80 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 80 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 80 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 80 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2049534 80 Kč
LLI0400 Rind Matyáš TJ Loko Liberec C 2060282 80 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 80 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 110 Kč
2.42 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 110 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2049591 110 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 110 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 110 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084433 110 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 110 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 110 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 110 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 110 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 110 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2051475 110 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 110 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2800602 110 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 110 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 110 Kč
2.73 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 110 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 110 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 110 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 2053510 110 Kč
3.54 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 110 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 110 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 110 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 110 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 110 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 110 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 110 Kč
3.94 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 110 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 110 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 110 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 110 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 110 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 110 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 110 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 110 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 110 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 110 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 110 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 110 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 110 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 110 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 110 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 110 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 110 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 110 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 110 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 110 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 110 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 110 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 110 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 110 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 110 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 110 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 110 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 110 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 110 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 110 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 110 Kč
3EP8900 Kalata Michał (POL) 10BKPanc 8160889 110 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 110 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 110 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 110 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 110 Kč
74C8401 Král Luboš NER 2103747 110 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 110 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 110 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 110 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 110 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 110 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 110 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 110 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 110 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 110 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 110 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 110 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 110 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 110 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 110 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 110 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 110 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 110 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 110 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 110 Kč
23P9300 Drożdż Rafał (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 110 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 110 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 110 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 110 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 110 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 110 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 110 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 8158158 110 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 150 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 150 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 150 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 150 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 150 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 150 Kč
3.01 km, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 110 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 110 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 110 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 110 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 110 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 110 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 110 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 110 Kč
NNNxxx3 Dara Petr Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
2.68 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 110 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084437 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 110 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 110 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 110 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 110 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 110 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 110 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 110 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 110 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 110 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 110 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 110 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 110 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 150 Kč
2.63 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 110 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 110 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 110 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 110 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 110 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084438 110 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 110 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 110 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 110 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 110 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 110 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 110 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 110 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 110 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 110 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 110 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 110 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 110 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 110 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 110 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 110 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 110 Kč
57X7100 Karásek Jiří OB Karas 1428938 110 Kč
2.47 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 110 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 110 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 110 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 110 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 110 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 110 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 110 Kč
2.02 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 110 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 110 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 110 Kč
TUV6101 Bičík Miroslav SOK TJ Turnov C 2126357 110 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 110 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 110 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 887222 110 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 110 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 110 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 110 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 150 Kč
SMB5901 Albrecht Miloslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7717 150 Kč
1.93 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2095972 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 110 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 110 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 110 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 110 Kč
1.87 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 110 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 110 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 110 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 110 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 110 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 110 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 110 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 110 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 110 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 110 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 110 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 110 Kč
1.85 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 80 Kč
1.85 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
1.64 km, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 50 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084431 50 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 50 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2084440 50 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 20758 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 50 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 50 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 50 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
TUR1058 Háková Alena OOB TJ Turnov C 4616808 50 Kč
TUR1206 Hák Martin OOB TJ Turnov C 4616809 50 Kč
TUR1207 Žídek Petr Einar OOB TJ Turnov C 1000 50 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C zapůjčit 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 50 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
BOR0907 Baťko Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 50 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 50 Kč
BOR1200 Štefko Adam OK Jiskra Nový Bor C 4417 50 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 50 Kč
TJN1160 Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 50 Kč
TJN1200 Vokurka Ota OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 50 Kč
LLI1300 Gottstein Josef TJ Loko Liberec C 428281 50 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 2118463 50 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 50 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 50 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 50 Kč
1.79 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 50 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 50 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 50 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 50 Kč
CHA7451 Holanová Hana OK Chrastava 2084434 50 Kč
TUV7650 Procházková Lenka SOK TJ Turnov 2126345 50 Kč
NNNxxx1 Francke Pavla Neregistrovaní 2059727 50 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 50 Kč
5GZ7650 Hrůzková Jana Šenováci 08238 50 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 50 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 50 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 50 Kč
VLI7852 Sládková Klára Slavia Liberec orienteering zapůjčit 80 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 53769 50 Kč
BOR7716 Štefko Dominik OK Jiskra Nový Bor C 8527 50 Kč
BOR8055 Zemancová Radka OK Jiskra Nový Bor C 8403 50 Kč
BOR7252 Vaňourková Jitka OK Jiskra Nový Bor C 1420232 50 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 50 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 50 Kč
NNNxxx2 Šípová Anežka Neregistrovaní 515023 50 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava TJ Loko Liberec C 428203 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
LLI0653 Rindová Adriana TJ Loko Liberec C 2060289 50 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina TJ Loko Liberec C 2060286 50 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 50 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 50 Kč
3.06 km, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 50 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 50 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 50 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 50 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 50 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084439 50 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 50 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 50 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 50 Kč
62X7950 Sázavská Tereza Neregistrovaní - VLI 4411245 50 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 50 Kč
VSP7304 Floriánek Jan USK Praha C 2032112 50 Kč
3EP7700 Sitnicki Mariusz (POL) 10BKPanc 8648672 50 Kč
3EP7950 Bańska-Bodziona Aneta (POL) 10BKPanc 8648671 50 Kč
3EP8200 Stężycki Grzegorz (POL) 10BKPanc 8648675 50 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 50 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 50 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 50 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 50 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie TJ Loko Liberec C 2088713 50 Kč
23P9500 Glinka Jakub (POL) OK!Sport Warszawa zapůjčit 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 50 Kč
TUV6350 Šubertová Václava SOK TJ Turnov 411616 50 Kč
TJN99x1 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 50 Kč
NNNxxx4 Cimbál Filip Neregistrovaní 2027211 50 Kč
NNNxxx5 Cimbálová Irena Neregistrovaní 2032176 50 Kč
NNNxxx6 Cimbál Bohumil Neregistrovaní 411348 50 Kč
NNNxxx7 Novák Jan Neregistrovaní 411538 50 Kč
3EPxxx1 Korczyc Anna (POL) 10BKPanc 8648673 50 Kč
TUR7650 Kvapilová Věra OOB TJ Turnov 8204 50 Kč
celkem přihlášených: 651, vklad: 60120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.