Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 80 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 80 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 80 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2049594 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 80 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 80 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 80 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 80 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 80 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 80 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 80 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 80 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 80 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 80 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 80 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 80 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 80 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 80 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec C 2060281 80 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 80 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 80 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 80 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 80 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 80 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 80 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 80 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 110 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 110 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 110 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 110 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 110 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 110 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 110 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 110 Kč
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 110 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 110 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 110 Kč
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 110 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 110 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 110 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 110 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 110 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 110 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 110 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 110 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 110 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 110 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 110 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 110 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 110 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 110 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 110 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 110 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 110 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 110 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 110 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 110 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 110 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 110 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C doplníme 110 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 110 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 110 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 53226 110 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 110 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 110 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 110 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084435 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 110 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 110 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 110 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 110 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 110 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 110 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 110 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 110 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 110 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 110 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 110 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 110 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 110 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 110 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 110 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 110 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 110 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 110 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 110 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 110 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 110 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 80 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 80 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 50 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 80 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 80 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C zapůjčit 110 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 80 Kč
CHA0607 Kaiser Ondřej OK Chrastava C 2070841 80 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 80 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 80 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 2120075 80 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 80 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 80 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 80 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 80 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 80 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 80 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 2126359 80 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 80 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 80 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 80 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 110 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2049591 110 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 110 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 110 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084433 110 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 110 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 110 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 110 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 110 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 110 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 110 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 110 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 110 Kč
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 110 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 110 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 110 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 110 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 110 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 110 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 110 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 110 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 110 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 110 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 110 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 110 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 110 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 110 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 110 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 110 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 110 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 110 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 110 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 110 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 110 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 110 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 110 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 110 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 110 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 110 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 110 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 110 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 110 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 110 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 110 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 110 Kč
3EP8900 Kalata Michał (POL) 10BKPanc 8160889 110 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 110 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 110 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 110 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 110 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084437 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 110 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 110 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 110 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 110 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 110 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 110 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 110 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084438 110 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 110 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 110 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 110 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 110 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 110 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 110 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 110 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 110 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 110 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 110 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 110 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 110 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 110 Kč
TUV6101 Bičík Miroslav SOK TJ Turnov C 2126357 110 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 110 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 110 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 110 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 110 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 110 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 110 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 110 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 110 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 110 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 110 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 110 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 50 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084431 50 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 50 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2084440 50 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 20758 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 50 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 50 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 50 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 50 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 50 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 50 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 50 Kč
CHA7451 Holanová Hana OK Chrastava 2084434 50 Kč
TUV7650 Procházková Lenka SOK TJ Turnov 2126345 50 Kč
NNNxxx1 Francke Pavla Neregistrovaní 2059727 50 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 50 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 50 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 50 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 50 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 50 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 50 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2084432 50 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084439 50 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 50 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 50 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 50 Kč
62X7950 Sázavská Tereza Neregistrovaní - VLI 4411245 50 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 50 Kč
VSP7304 Floriánek Jan USK Praha C 2032112 50 Kč
3EP7700 Sitnicki Mariusz (POL) 10BKPanc 8648672 50 Kč
3EP7950 Bańska-Bodziona Aneta (POL) 10BKPanc 8648671 50 Kč
3EP8200 Stężycki Grzegorz (POL) 10BKPanc 8648675 50 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 50 Kč
celkem přihlášených: 314, vklad: 29200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.