Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Nový Hrádek
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.66 km, 85 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
1.11 km, 43 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 7210232 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 90 Kč
1.14 km, 48 m, 8 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 8101007 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
PHK0756 Čičáková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2127601 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
SJC0652 Zikmundová Simona Sportcentrum Jičín 9919 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 60 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové B 336757 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 1396847 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
1.15 km, 48 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 301633 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
PHK0754 Jedličková Jana OK 99 Hradec Králové C 2124787 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 120 Kč
1.26 km, 55 m, 9 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 8145608 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 2035744 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
1.23 km, 53 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 60 Kč
JIL0455 Šmídová Maya OK Jilemnice C 2116443 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
8XC0450 Šodorová Katarína NER- Neregistrovani zapůjčit 100 Kč
1.29 km, 60 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 90 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 90 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 90 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 90 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 90 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 90 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 90 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 180 Kč
1.44 km, 67 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 90 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 90 Kč
1.89 km, 83 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 90 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 90 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 90 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 90 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 90 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 90 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 8310220 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
1.60 km, 78 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
KUO9099 Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 90 Kč
KUO8551 Marková Michaela KOB Ústí nad Orlicí 51470 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
1.81 km, 90 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 90 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 90 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 7210067 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 90 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
1.51 km, 70 m, 13 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 90 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 90 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OOB Vamberk C 9483 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 180 Kč
1.56 km, 63 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 7210243 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
8XC7350 Šodorová Magda NER- Neregistrovani 682660 90 Kč
1.36 km, 65 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2095925 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
1.42 km, 58 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9484 90 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
1.19 km, 50 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
1.24 km, 52 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
2.66 km, 85 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 232913 60 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LTU1000 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 90 Kč
1.13 km, 45 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 60 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
1.17 km, 53 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8654570 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 53569 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 120 Kč
1.13 km, 45 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 426310 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2103752 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
1.37 km, 60 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 8653300 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
1.27 km, 48 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
1.52 km, 70 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 90 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 232911 90 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 90 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 90 Kč
1.64 km, 80 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 2075657 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
2.17 km, 100 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 90 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 90 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 90 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 90 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 90 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 7210404 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
CHC9905 Vaněk Martin K.O.B. Choceň C 425544 90 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 90 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 90 Kč
5QZ9900 Macko Lukáš Open Orienteering 2059739 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 90 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 90 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 90 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 90 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 90 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 90 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OOB Vamberk C 9589 90 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 90 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 135 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 920697 180 Kč
1.93 km, 93 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 90 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2095947 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 90 Kč
1.98 km, 93 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 90 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8141277 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
1.73 km, 80 m, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 232919 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
1.78 km, 83 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 90 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 180 Kč
1.59 km, 73 m, 12 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 180 Kč
1.63 km, 75 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 90 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
1.43 km, 72 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
1.48 km, 65 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
1.26 km, 43 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 90 Kč
2.66 km, 85 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 60 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 410769 60 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 2111664 60 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2111665 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
NNN0004 Doležalová Vilma Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0009 Chang Amálie Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 90 Kč
1.41 km, 55 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
SRK9451 Hovadová Agáta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 60 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 60 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 60 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 60 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 60 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 60 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 60 Kč
NNN0005 Doležal Roman Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 60 Kč
2.09 km, 92 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 90 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 90 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
NNN Doležalová Libuše Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN0003 Hynek Petr Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
celkem přihlášených: 786, vklad: 62715 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.