Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.06.2018
Místo konání:
Nová Ves, koupaliště
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
2.28 km, 45 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 70 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 70 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 70 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 70 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 70 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 70 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 70 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 70 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 70 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 70 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 70 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 70 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 70 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 70 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 70 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 70 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 70 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 70 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 70 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 70 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 70 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 70 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 70 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 70 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 70 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 100 Kč
3.22 km, 50 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 60 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 60 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 60 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 60 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 60 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 60 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 60 Kč
BOR0950 Koutná Amélie OK Jiskra Nový Bor C 4366 60 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 60 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 60 Kč
TJN1161 Ryšavá Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408039 60 Kč
TJNxx51 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2111786 60 Kč
2.54 km, 65 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 70 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 70 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 70 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 70 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 70 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 70 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 70 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 70 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 70 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 70 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 70 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 70 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 70 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 2129240 70 Kč
BOR0764 Štěpánková Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 4381 70 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 70 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 70 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 70 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 70 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 70 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 70 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 70 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 70 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 70 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 70 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 70 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 70 Kč
NNN06x1 Tourková Klára Neregistrovaní 2120070 100 Kč
3.70 km, 155 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 70 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 70 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 70 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 70 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2084441 70 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 70 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 70 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 70 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 70 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 70 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 70 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec C 2060281 70 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 70 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 70 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 70 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 70 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 70 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 70 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 70 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 70 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 70 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 70 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800166 70 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 70 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 70 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 70 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 70 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 100 Kč
4.68 km, 175 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2084447 100 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 100 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 100 Kč
5.12 km, 205 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 100 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 100 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 100 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 100 Kč
4.22 km, 140 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 130 Kč
4.22 km, 140 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 100 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 100 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 100 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 100 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 100 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 100 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 100 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 100 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 150 Kč
7.13 km, 280 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 100 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 100 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 130 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 100 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 100 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 100 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 100 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 100 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 100 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 100 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 100 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov C 887233 100 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 100 Kč
33D8752 Jaunsproğe Māra (GER) USV TU Dresden 7205642 100 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 100 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 100 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 100 Kč
69X8650 Helikarová Kateřina HO Humanita 2035157 100 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 100 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 150 Kč
5.33 km, 180 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 Kč
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 100 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 100 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 100 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 100 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 100 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 100 Kč
4.47 km, 170 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 100 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 100 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 100 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 100 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 100 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084435 100 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 100 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 100 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 100 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 100 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 100 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 100 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8506 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
3.96 km, 120 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 100 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 100 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 100 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 100 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 2126363 100 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 100 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 100 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 100 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 100 Kč
69P6850 Kurzyp Anna (POL) MKS MOS Wrocław 2067723 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 100 Kč
3.66 km, 110 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 100 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 100 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 100 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 150 Kč
NNNxxx4 Krakorova Iva Neregistrovaní 887916 150 Kč
3.55 km, 110 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 100 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 100 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 100 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 100 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 100 Kč
3.55 km, 110 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 100 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 100 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 100 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 100 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 100 Kč
3.21 km, 100 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 100 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 100 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 100 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 100 Kč
3.21 km, 100 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 70 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 70 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 70 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 70 Kč
2.38 km, 45 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 70 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 70 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 70 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 70 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 70 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 70 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 70 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 70 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 70 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 70 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 70 Kč
BOR0811 Šmidek František OK Jiskra Nový Bor C 2129238 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 70 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 70 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 70 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 70 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 70 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 70 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 70 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 70 Kč
3.22 km, 50 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 60 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 60 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 60 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 60 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 60 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084449 60 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 60 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 60 Kč
TJN0706 Krejčí Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408034 60 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 60 Kč
2.93 km, 80 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 70 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 70 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 70 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 70 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 70 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 70 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 70 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084444 70 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 70 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 70 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 70 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 70 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 2126367 70 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 70 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 70 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 70 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 70 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 70 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 70 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 70 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067319 70 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 70 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102701 70 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 70 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 70 Kč
4.52 km, 175 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 70 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 70 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 70 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 70 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 70 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 70 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 70 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 70 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 70 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 70 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 70 Kč
TJN0505 Pitra Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103725 70 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 70 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2049534 70 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 70 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 70 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 100 Kč
6.67 km, 220 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 100 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 100 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084433 100 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 100 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 100 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 100 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2051475 100 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 100 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2800602 100 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 100 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 100 Kč
NNN03x1 Tourek Matěj Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
7.17 km, 310 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 100 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 100 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 100 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 2053510 100 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy C 7207878 100 Kč
5.08 km, 190 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 100 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 100 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 100 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 100 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 100 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 100 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 100 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 100 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 100 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 100 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
11.26 km, 380 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 100 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 100 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 100 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 100 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 100 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 100 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 100 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 100 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 100 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 100 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
3EP8900 Kalata Michał (POL) 10BKPanc 8160889 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 100 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 100 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 100 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 100 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 100 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 100 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 100 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 100 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 100 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 100 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 100 Kč
23P9300 Drożdż Rafał (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 100 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 100 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 100 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 100 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 100 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 100 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 100 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 150 Kč
8.73 km, 290 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 100 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 100 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 100 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 100 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 100 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 100 Kč
NNNxxx3 Dara Petr Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
7.94 km, 270 m, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 100 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 100 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 100 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084437 100 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 100 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 100 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 100 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 100 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 100 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C 1425358 100 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
44C7000 Tomandl Jan Neregistrovaní 2090861 100 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 100 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 100 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 100 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 100 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8442 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 100 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 150 Kč
7.35 km, 260 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 100 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 100 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 100 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 100 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 100 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 100 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084438 100 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084448 100 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 100 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 100 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 100 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 100 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 100 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 100 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 100 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 100 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 100 Kč
NNN73x1 Tourek Jan Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
6.82 km, 260 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 100 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 100 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084443 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 100 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
6.29 km, 210 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 100 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 887222 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
5.90 km, 230 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 100 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 100 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 100 Kč
5.33 km, 180 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 100 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 100 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 100 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 100 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 100 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
3.66 km, 110 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 70 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 70 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 70 Kč
3.66 km, 110 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 70 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 70 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 70 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 70 Kč
3.22 km, 50 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 60 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 60 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 60 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 60 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov 411380 60 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 60 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084431 60 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 60 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2084440 60 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 60 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 60 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 20758 60 Kč
VLI1151 Berková Leontýna Slavia Liberec orienteering C 2103275 60 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 60 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 60 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 60 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 60 Kč
BOR0959 Jacklová Liliana OK Jiskra Nový Bor C 2129244 60 Kč
TJN1160 Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 60 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C zapůjčit 90 Kč
BOR1001 Balák Teodor OK Jiskra Nový Bor 8525 60 Kč
2.70 km, 75 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 60 Kč
NNNxxx1 Francke Pavla Neregistrovaní 2059727 60 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 60 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 60 Kč
9XC5500 Hnídek Stanislav Neregistr 2073662 60 Kč
3RX8202 Kostka Krystof SKOB Zlín zapůjčit 90 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4402218 60 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 60 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 60 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 60 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 60 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 60 Kč
BOR7252 Vaňourková Jitka OK Jiskra Nový Bor C 1420232 60 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
6.45 km, 310 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 60 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084439 60 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 60 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 60 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 60 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 60 Kč
62X7950 Sázavská Tereza Neregistrovaní - VLI 4411245 60 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 60 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 60 Kč
3EP7700 Sitnicki Mariusz (POL) 10BKPanc 8648672 60 Kč
3EP7950 Bańska-Bodziona Aneta (POL) 10BKPanc 8648671 60 Kč
3EP8200 Stężycki Grzegorz (POL) 10BKPanc 8648675 60 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 60 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 60 Kč
23P9500 Glinka Jakub (POL) OK!Sport Warszawa zapůjčit 90 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 60 Kč
TJN99x1 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 60 Kč
3EPxxx1 Korczyc Anna (POL) 10BKPanc 8648673 60 Kč
BOR8101 Balák Otakar OK Jiskra Nový Bor C 8525 60 Kč
celkem přihlášených: 551, vklad: 47680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.