Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Ondřejov, Astronomický ústav
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 60 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 60 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 60 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 60 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 60 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 60 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 60 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 60 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 60 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 60 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 60 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 60 Kč
KAM0460 Holubářová Anna OK Kamenice C 1421298 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice C 7209438 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 60 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 100 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 100 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 100 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 2126358 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 100 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 100 Kč
VSP9051 Němečková Hana USK Praha C 53013 100 Kč
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 100 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 100 Kč
KSH7756 Boumová Irena OB Kašperské Hory C 51739 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 09943 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 100 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 100 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 60 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 60 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 60 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 60 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 60 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 60 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 60 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 60 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 60 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 60 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C 2129245 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 60 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 60 Kč
1EC-000 Lukeš Josef Outdoor PRG zapůjčit 60 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 60 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 60 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 60 Kč
ZVO0502 Jelínek Tomáš OB SK Zvole C 301533 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 60 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C zapůjčit 60 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
1EC-001 Lukeš František Outdoor PRG zapůjčit 60 Kč
1EC0500 Halač Viktor Outdoor PRG zapůjčit 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C 7207779 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 100 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 100 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 100 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 100 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 100 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 100 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 100 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7602 Pokorný Stanislav OB Říčany C 2073680 100 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany 2112780 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 100 Kč
1EC6700 Halač Jaroslav Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 100 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír ALCEDO 51658 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 2092395 60 Kč
TJP4201 Šubrt Václav TJ Sokol Troja C 428292 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2118482 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu 2131197 60 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 60 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 07939 60 Kč
SPC1705 Vít Christian SPORTICUS team C 515125 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 4641781 60 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 60 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 224869 60 Kč
KNC1300 Pačes Vítek Sokol Kostelec n. Č. l. 224867 60 Kč
TAP0908 Meier Otto Josef KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TAP0656 Meierová Edita KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 60 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9301 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. 420401 60 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 60 Kč
59Z7400 Darmovzal Martin Uhříněves 2113358 60 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 60 Kč
PDY8800 Král Martin Běhej Poděbrady C 2127599 60 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 60 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 60 Kč
99Z7800 Priehodová Kateřina Lísteček 2127610 60 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C zapůjčit 60 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
celkem přihlášených: 339, vklad: 26980 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.