Přihlášky závodu: Veřejný závod (LokoTour Bedřichov)

Datum:
05.08.2018
Místo konání:
Bedřichov
Pořadatel:
LLI - TJ Loko Liberec
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
2.66 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 120 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 80 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 80 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 80 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
KRL1055 Blechová Adéla Kometa Kralovice C 2126294 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 80 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 80 Kč
3.57 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 70 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 2124756 70 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 232961 70 Kč
KRL0956 Roučková Karla Kometa Kralovice C 232611 70 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 70 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 9005230 70 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 70 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 70 Kč
2.34 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 80 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 80 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 80 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 80 Kč
KRL0656 Roučková Karolína Kometa Kralovice C 2099518 80 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 80 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 2127645 80 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice C 2127659 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 7111317 80 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 80 Kč
2.67 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 80 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 80 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 80 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 2126299 80 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 80 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 80 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 80 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 80 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 80 Kč
3.26 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 120 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 120 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 120 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 120 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 120 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 120 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 120 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 120 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 120 Kč
2.97 km, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 120 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice B 2126308 120 Kč
2.74 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 120 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 120 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 120 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 120 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 120 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 120 Kč
EKP9450 Mikolášková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133907 120 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 120 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 120 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 515047 120 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 120 Kč
2AC8650 Jirounková Petra Holky od vedle 2134288 120 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 120 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 120 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 180 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 180 Kč
28Z8750 Medlíková Zuzana Neregistrovaná 2134267 240 Kč
3.62 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 120 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 120 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 120 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 120 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 120 Kč
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 120 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 120 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 120 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 120 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 120 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 120 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 120 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 120 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 120 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 120 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 120 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 120 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 120 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 120 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C 1416362 120 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 120 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 120 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové R 2058530 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 120 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 120 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 120 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 120 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 120 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 120 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 120 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 120 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 120 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 120 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 120 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 120 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 120 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 120 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 120 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 120 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 120 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 120 Kč
2.74 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 120 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 120 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 120 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 120 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 120 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 416330 120 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 120 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 120 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 120 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 120 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 120 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 120 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 120 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 120 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 120 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 180 Kč
3.05 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 120 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 120 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 120 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 120 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 120 Kč
LTU6452 Paurová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2060203 120 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 120 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 120 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 120 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 120 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 120 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 120 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 120 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 120 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 120 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 120 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 120 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 180 Kč
2.93 km, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 120 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 120 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 120 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 120 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 120 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 120 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 120 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 120 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 120 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 120 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 120 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 120 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 120 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 120 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 120 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 120 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 120 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 120 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 120 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 120 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 120 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 120 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 120 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 120 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 120 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 120 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 120 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 120 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 120 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 120 Kč
2.52 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 120 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 120 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 120 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 120 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 120 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 120 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 120 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 120 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 120 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 120 Kč
TJN6852 Mašínová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 240 Kč
2.23 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 120 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 120 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 120 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 120 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 180 Kč
2.22 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 120 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 120 Kč
2.22 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
1.96 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 80 Kč
2.86 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 80 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 80 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 80 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 80 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 80 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 120 Kč
3.57 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 70 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu C 2127889 70 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 70 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 70 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 70 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 70 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 70 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 70 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 70 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 70 Kč
2HC1000 Prox Jan NNN Px 2127588 70 Kč
2.91 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 80 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 80 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 207825 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2800931 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 120 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 120 Kč
3.26 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 80 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 80 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 80 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 80 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 80 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 2099507 80 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 80 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 80 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 80 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 80 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 80 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 2082919 80 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 995847 80 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 80 Kč
2.97 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 120 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 120 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 120 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053614 120 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 120 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 120 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 120 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 120 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 120 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 180 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 180 Kč
3.53 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 120 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 120 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 120 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 120 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 120 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy C 7207878 120 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 120 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 120 Kč
3.25 km, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 120 Kč
3.22 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 120 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 120 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 120 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 120 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 120 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 120 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 120 Kč
NNN1001 Ohnisko Jan Neregistrovaní 7200333 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 120 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 120 Kč
4.99 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(99)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 120 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 120 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 120 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 120 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 120 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 120 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 120 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 120 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 120 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 120 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 120 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 120 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 120 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 120 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 120 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 120 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 120 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 120 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 120 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 120 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 120 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 120 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 120 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 120 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 120 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 120 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 120 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 120 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 120 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 120 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 120 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 120 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 120 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 120 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 120 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 120 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 120 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 120 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 120 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 120 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 120 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 120 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 120 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 120 Kč
JHB8110 Zdobinský Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106725 120 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 120 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8650822 120 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 120 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Příbram 7204994 120 Kč
33D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 120 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 9691 120 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 120 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 120 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 120 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 120 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 120 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 8303050 120 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 120 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 120 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 120 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 120 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 120 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 120 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 120 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 120 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 120 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 120 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 120 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 120 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 120 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 120 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 120 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 120 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 180 Kč
3.25 km, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 120 Kč
3IX8300 Zelenka Martin Zelenkovi 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 120 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 120 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 120 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 120 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 120 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 120 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 120 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 120 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 120 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 120 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 120 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 120 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 120 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit 160 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2116474 120 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 120 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 120 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 180 Kč
3.53 km, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 120 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 120 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 120 Kč
5RX7700 Kváča Vladimír NNN zapůjčit 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 120 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 120 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 120 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 120 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411015 120 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 120 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 120 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 120 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 120 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 120 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 120 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka C 8074101 180 Kč
2.97 km, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 120 Kč
PVP7003 Eisner Leo VSS Přírodověda Praha C 51578 120 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 120 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 120 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 120 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 120 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 120 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 120 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 120 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 120 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 120 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 120 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 120 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 120 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 120 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 120 Kč
9EC6600 Petrilák Miroslav Příbram 2092439 120 Kč
3HZ6900 Klaška Jan Cibulák 301602 120 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 120 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 120 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 120 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 120 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 120 Kč
34C6400 GROTE Andreas (SUI) OLC SKOG Fribourg 7775577 180 Kč
3.05 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 120 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 120 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 120 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 120 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 120 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 120 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 120 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 120 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 120 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 120 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 120 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 120 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 120 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 120 Kč
2.93 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 120 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 120 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 120 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 120 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 120 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 120 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 120 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 120 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 120 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 120 Kč
2.52 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2095972 120 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 120 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 120 Kč
88P5400 Niemiec Janusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411018 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 120 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 2084968 120 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 120 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 120 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 120 Kč
2.23 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
2.22 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
TUV4801 Gregor Miroslav SOK TJ Turnov C 8325 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
3.57 km, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín 52330 70 Kč
PVP1050 Eisner Flora VSS Přírodověda Praha C 1470161 70 Kč
PVP1200 Eisner Matias VSS Přírodověda Praha C 8251819 70 Kč
PVP7750 Serban Ivett VSS Přírodověda Praha C 1470165 70 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 70 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
TJNxxx1 Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 110 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 70 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 70 Kč
HCE1150 Dostálová Rebeka TJ Hostivice C 2126397 70 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 70 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 70 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 70 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 2118463 70 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C 2127559 70 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 70 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 110 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 70 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 9283 70 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 70 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 110 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 70 Kč
2HC1350 Proxová Veronika NNN Px 2115715 70 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 70 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
62X1450 Horáčková Eliška Neregistrovaní - VLI 51230 70 Kč
VLI9999 Alizée Fantapié Slavia Liberec orienteering 2078461 70 Kč
2.54 km, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 80 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 80 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 80 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 80 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 80 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 80 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 80 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 80 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2017667 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 80 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 80 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 80 Kč
NNN1000 Dostál Miroslav Neregistrovaní 442871 80 Kč
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 80 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 80 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 80 Kč
HCE0051 Srnadová Anna TJ Hostivice C 2113504 80 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 120 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 120 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 80 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
NNN1005 Steibauerová Helena Neregistrovaní 80 Kč
92X8250 Pešík Angelika Jizerky 830519 80 Kč
VLI7652 Vilémová Denisa Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 120 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 80 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 80 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 80 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 80 Kč
NNN1011 Zemánková Anna Neregistrovaní 80 Kč
3.37 km, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 120 Kč
1KC8200 Lischka Martin Lischčí smečka zapůjčit 160 Kč
1KC8450 Lischková Olga Lischčí smečka zapůjčit 160 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 120 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 120 Kč
62X7950 Sázavská Tereza Neregistrovaní - VLI 4411245 120 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4402218 120 Kč
4WZ8500 Peníška Rostislav Adrop.cz 2126370 120 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 120 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 120 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 120 Kč
NNN1004 Hrobař Petr Neregistrovaní 120 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 120 Kč
NNN1006 Francke Pavla Neregistrovaní 2059727 120 Kč
92X8301 Pešík Marek Jizerky 830713 120 Kč
2HC7400 Prox Jakub NNN Px 2111745 120 Kč
2HC8350 Proxová Lada NNN Px 2111736 120 Kč
17Z7900 Dvořáček Dan Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8629750 120 Kč
17Z8450 Pecoldová Pavlína Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8631588 120 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 120 Kč
92X7600 Keltner Marek Jizerky 2120656 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 120 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 120 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 120 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 120 Kč
NNN1010 Zemánek Mojmír Neregistrovaní 9702 120 Kč
celkem přihlášených: 647, vklad: 70750 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.