Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: D10

Datum:
24.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1300
Náhradníků: 700
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 300 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009246 300 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096243 300 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 300 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 300 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 300 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 300 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 300 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 300 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 300 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 300 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 300 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 300 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 300 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 300 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 300 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 300 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 300 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 300 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0008357666 300 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 300 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 300 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 300 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 300 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 300 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 425423 300 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 300 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 426365 300 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 300 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 300 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 300 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 300 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 300 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 300 Kč
LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
84D0850 Knaupová Jana (GER) MTV Braunschweig 7709 300 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 300 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 300 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 700 závodníků).