Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Černovice, obecní výletiště
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
3.00 km, 90 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2LZ0950 Mudráková Natálie Neregistrovaní - Mudráková 232377 40 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 40 Kč
ZBM0858 Alday Delgado Argi SK Žabovřesky Brno C 232419 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0955 Žižková Klára SK Žabovřesky Brno C 49376 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM0959 Barnatová Táňa SK Žabovřesky Brno C 2094532 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
2.20 km, 60 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 49683 40 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 40 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 40 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 40 Kč
5HZ0800 Veselá Veronika Předklášteří 53201 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ZBM0856 Mičánková Tereza SK Žabovřesky Brno C 07985 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 40 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
NNN3922 Mynářová Markéta Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
2.80 km, 85 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
78C0650 Dánielová Lenka Neregistrovaní - Dánielová 2109751 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 446326 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 40 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno C 2111802 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 40 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 2067204 40 Kč
TBM0742 Isabel Kochová KOS TJ Tesla Brno 40 Kč
3.10 km, 110 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko A 2115673 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 40 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 40 Kč
ABM0556 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno C 2067325 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 831011 80 Kč
4.10 km, 135 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 80 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 80 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 80 Kč
5.00 km, 220 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 80 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 80 Kč
6.20 km, 260 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 80 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 80 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 80 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 80 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 80 Kč
7CC8750 Stehlíková Alžbeta S-team zapůjčit 130 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
3.80 km, 150 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 2049601 80 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 80 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 80 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 80 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 80 Kč
SHK9999 Zikudová Markéta OK Slavia Hradec Králové 7205001 80 Kč
5.00 km, 220 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
78C8250 Dánielová Iva Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 90 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2115672 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 2120617 80 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
4.20 km, 155 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 114 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
3.10 km, 130 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 2121900 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
2.20 km, 60 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0834 Pospíšil Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2083394 40 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno C 2083396 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 40 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 136 40 Kč
ZBM0911 Kupilík Vít SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 2102814 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 40 Kč
RBK0842 Tadeáš Gottwald SK Radioklub Blansko 80 Kč
3.00 km, 90 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 2087631 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 40 Kč
ZBM1005 Sobol Karel SK Žabovřesky Brno C 130 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 40 Kč
3.00 km, 85 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 53275 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 410702 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 40 Kč
78C0600 Zima Vojtěch Neregistrovaní - Dánielová 2112753 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 2092361 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
4.20 km, 120 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 40 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 9201561 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 40 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2126246 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 40 Kč
5.30 km, 185 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 1413719 80 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 80 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126242 80 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 80 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 80 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 80 Kč
5.80 km, 240 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 80 Kč
8.80 km, 390 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7CC8600 Stehlík Ondřej S-team 8087 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 80 Kč
4IZ9300 Vostrejš Pavel Fanklub Kapitán Demo 53599 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Šnek Brno 232254 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 80 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 80 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno B 9101671 120 Kč
4.60 km, 160 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 80 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 2049600 80 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 80 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
5MZ8100 Kozel Jiří Family Point zapůjčit 90 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
3MZ8000 Polách David Neregistrovani - Vlci zapůjčit 90 Kč
6.00 km, 250 m, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126231 80 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 80 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
6YC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní 7209355 120 Kč
5.20 km, 155 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 80 Kč
3RX7000 Pánek Tomáš SKOB Zlín zapůjčit 90 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 80 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
4.10 km, 140 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
3.00 km, 120 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA4901 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
3.00 km, 90 m, 6 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 2111772 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
78C0850 Dánielová Kateřina Neregistrovaní - Dánielová 49677 40 Kč
78C0900 Zima Ondřej Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 50 Kč
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
5HZ1050 Veselá Martina Předklášteří 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 40 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN zapůjčit 50 Kč
5RX1400 Svirák Timotej NNN 2124790 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 2120661 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 40 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 40 Kč
ABM0000 Žovincová Erika KOB ALFA Brno 2081395 40 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 40 Kč
5MZ1500 Kozel Kryštof Family Point zapůjčit 50 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 40 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 40 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 40 Kč
6YC1250 Dohnalová Eliška Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN3792 Stojan Vincent Neregistrovaní 2121883 40 Kč
TBM1750 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno 515006 40 Kč
NNN3920 Mičánek Dominik Neregistrovaní 53172 40 Kč
3.10 km, 90 m, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
4ZZ7800 Kurdiovská Pavla Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
78C7800 Zimová Kristýna Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 90 Kč
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 80 Kč
5RX0401 Dvořák Michael NNN 2111740 80 Kč
5RX0700 Dvořák David NNN 2134306 80 Kč
5RX7300 Dvořák Václav NNN 2115713 80 Kč
TBM7457 Paděrová Jana KOS TJ Tesla Brno 80 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 80 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno zapůjčit 90 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 80 Kč
44C6000 Hrůza Vladimír Neregistrovaní borci 2117402 80 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 80 Kč
78C8200 Dániel Vladimír Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 90 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 80 Kč
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C 1417255 80 Kč
5RX7800 SVIRÁK PAVEL NNN zapůjčit 90 Kč
5RX7850 sviráková božena NNN zapůjčit 90 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Žabovřesky Brno C 2094535 80 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno C 104 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 80 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB 2111806 80 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C zapůjčit 90 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering 2124757 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
NNN9320 Chromý Jiří Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN3729 Chromá Eva Neregistrovaní 8939 80 Kč
celkem přihlášených: 387, vklad: 25140 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.