Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Provodín
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
2.00 km, 35 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 70 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 70 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 70 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 70 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 70 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 70 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 70 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína TJ Loko Liberec C 2088712 70 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 70 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2058473 70 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 70 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 70 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 70 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 70 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 70 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 70 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 70 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 70 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 70 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 70 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 70 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 70 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662699 70 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 70 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 70 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 70 Kč
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 50 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 50 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 50 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 50 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 50 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava C 2084448 50 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 50 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 50 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 50 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084435 50 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 50 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 50 Kč
2.10 km, 40 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 70 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 70 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 70 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 70 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 70 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 70 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 70 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 70 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 70 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 70 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 70 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 70 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 70 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 70 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 70 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 2129240 70 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 70 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 70 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 70 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 70 Kč
DOK0651 Šeligová Pavlína OK Doksy C 2056236 70 Kč
DOK0652 Dvořáková Karolína OK Doksy C 2053520 70 Kč
DOK0751 Schererová Tereza OK Doksy C 2053512 70 Kč
DOK0750 Taclíková Anežka OK Doksy C 2056237 70 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 70 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 70 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 70 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 70 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 70 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 70 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 70 Kč
KUL0650 Pirklová Michaela KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
2.70 km, 95 m, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 70 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 70 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 70 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 70 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 70 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 70 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 70 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 70 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 70 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 70 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 70 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 70 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 70 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 70 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 70 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 70 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 70 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 70 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 70 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 70 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 70 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 70 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 70 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 70 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 70 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 70 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 140 Kč
3.20 km, 125 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 100 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 100 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 100 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec C 2800308 100 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 100 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 100 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 100 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2058478 100 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 200 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 200 Kč
3.40 km, 145 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 100 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 100 Kč
3.60 km, 145 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 100 Kč
3.40 km, 145 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 100 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 100 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 100 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 100 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie TJ Loko Liberec C 51205 100 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
SMB9151 Pološčuková Michaela SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
4.40 km, 235 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 100 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 100 Kč
TUR8650 Luštická lucie OOB TJ Turnov R 876522 100 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 100 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 100 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 100 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 100 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 100 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 100 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 100 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 140 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 100 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 100 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 100 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 100 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 100 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 100 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 100 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051536 100 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 100 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 100 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 100 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 100 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 100 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 100 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 100 Kč
3.60 km, 145 m, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 100 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 100 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 100 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 100 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 100 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 100 Kč
3IZ8150 Jakubská Jitka 3iZ 2124803 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 100 Kč
3.40 km, 145 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 100 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 100 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 100 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 100 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 100 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 100 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 100 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 100 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 100 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 100 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 100 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 100 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 100 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 100 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 100 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 100 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 100 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 100 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 100 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 100 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2084434 100 Kč
3.20 km, 125 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 100 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 100 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 100 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 100 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 100 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 100 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 100 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 100 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie TJ Loko Liberec C 2088713 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 100 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 100 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 100 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 100 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 100 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 100 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 100 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 100 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 100 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 100 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 200 Kč
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 100 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 100 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 100 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 100 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 100 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 100 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 100 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 100 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 100 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 100 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 100 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 100 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 200 Kč
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 100 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 100 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 100 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 100 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 100 Kč
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 100 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 100 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 100 Kč
2.30 km, 90 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 100 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 100 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 100 Kč
2.10 km, 85 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 70 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 70 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 70 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 70 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 70 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 70 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 70 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 70 Kč
2.10 km, 85 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 70 Kč
2.00 km, 35 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 70 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 70 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 70 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 70 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 70 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 70 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 70 Kč
LTP0803 Čečrle Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 70 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 70 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 70 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 70 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 70 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210126 70 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 70 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 70 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 70 Kč
BOR0804 Bouda Jakub OK Jiskra Nový Bor C 361279 70 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 70 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 70 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 70 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 70 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 70 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 70 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 70 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C zapůjčit 110 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 70 Kč
DOK0901 Skohoutil Sebastian OK Doksy C 2115688 70 Kč
DOK0900 Mysliveček Jan OK Doksy C 7764 70 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 70 Kč
KUL0803 Povolný Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 140 Kč
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 50 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 50 Kč
48D1000 Hähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 7040167 50 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 50 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 50 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
TUR0910 Krejčí Matěj OOB TJ Turnov C zapůjčit 90 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 50 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 50 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 50 Kč
DOK0801 Mysliveček Matěj OK Doksy C 7768 50 Kč
DOK1101 Žídek Jakub OK Doksy 50 Kč
3IZ1300 Jakubský Filip 3iZ 2120646 50 Kč
3IZ1100 Jakubský Pavel 3iZ 2120625 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 50 Kč
ROU0907 Bazinka Richard SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
2.30 km, 65 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 70 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 70 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 70 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 70 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 70 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 70 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 70 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 70 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 70 Kč
CHA0607 Kaiser Ondřej OK Chrastava C 2084432 70 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 70 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 70 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 70 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 70 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 70 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C 2084447 70 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 70 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 70 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 70 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 7208072 70 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 70 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 70 Kč
KUL0702 Kroupa Jan KOB Ústí nad Labem C 8662304 70 Kč
KUL0701 Ryšánek Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 70 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 70 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 70 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 70 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 70 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 70 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 70 Kč
3.20 km, 120 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 70 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 70 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 70 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 70 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 70 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 70 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 70 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 2129239 70 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 70 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 70 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 70 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 70 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 70 Kč
KUL0502 Brož Tomáš KOB Ústí nad Labem C 8662371 70 Kč
DOK0500 Jakša David OK Doksy C 2053511 70 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 70 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 70 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 70 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 70 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 70 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 70 Kč
3.60 km, 145 m, 20 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 100 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 100 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 100 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 100 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 100 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 7055011 100 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 100 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 100 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 100 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 100 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 100 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 100 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 200 Kč
4.10 km, 170 m, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 100 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk B 4641715 100 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 100 Kč
4.10 km, 170 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 100 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 100 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 100 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 100 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 100 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 100 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 100 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 100 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 100 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 100 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 100 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 100 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 200 Kč
5.10 km, 250 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 100 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 100 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 100 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 100 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 100 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 100 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 100 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 100 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 7207861 100 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 100 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 100 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 100 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 100 Kč
8SC7900 Hlaváč Michal HO Jiskra Nový Bor zapůjčit 140 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 100 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 100 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 100 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 100 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 100 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 100 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 100 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 100 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 100 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 100 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 100 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 100 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 100 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 100 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 100 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 100 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 100 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 100 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 100 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 8303050 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 200 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 8662673 200 Kč
4.40 km, 235 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 100 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 100 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 100 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 100 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 100 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 100 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 100 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 100 Kč
4.20 km, 200 m, 19 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 8662370 100 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 100 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 100 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 100 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 100 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 100 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 100 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka C 8074101 100 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 100 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 100 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 100 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 100 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 100 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 100 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 100 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084450 100 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 100 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 100 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 100 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 100 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8442 100 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 100 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 100 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 100 Kč
3IZ7700 Jakubský Ondřej 3iZ 7701 100 Kč
4.20 km, 200 m, 19 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 100 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 100 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 100 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 100 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 100 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 100 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 100 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 100 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 100 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 100 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 100 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 100 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 100 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 100 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 100 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 100 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 100 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 100 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084431 100 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 100 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 100 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 100 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8662286 100 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 100 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 100 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 100 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 100 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 100 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 100 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 100 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2082938 100 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 100 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 100 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 100 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 100 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 100 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 100 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 100 Kč
3.60 km, 145 m, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 100 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 100 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 100 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 100 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 100 Kč
3.40 km, 125 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 100 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 100 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 100 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 100 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
SMB5901 Albrecht Miloslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7717 200 Kč
3.40 km, 125 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 100 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 2084968 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 100 Kč
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 100 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 100 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 100 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 100 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 100 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 100 Kč
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 70 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 70 Kč
TUV4801 Gregor Miroslav SOK TJ Turnov C 8325 70 Kč
TUV4600 Dvořák Jaromír SOK TJ Turnov C 51274 70 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 70 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 70 Kč
2.30 km, 90 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 70 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 70 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 70 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 70 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 70 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 70 Kč
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 50 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 50 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 50 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 50 Kč
FYD1301 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant 3124263 50 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
DLT1313 Smejkal Jiří KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 90 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 50 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 50 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 4403301 50 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 4616801 50 Kč
VLI1205 Kolář Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4411239 50 Kč
VLI1153 Kolářová Adéla Slavia Liberec orienteering C 4402230 50 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 50 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 90 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
8SC1000 Hlaváč Šimon HO Jiskra Nový Bor zapůjčit 90 Kč
TUR1051 Menclová Lucie OOB TJ Turnov C zapůjčit 90 Kč
TUR0954 Karásková Alice OOB TJ Turnov C zapůjčit 90 Kč
BOR1103 Kolařík Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4653 50 Kč
BOR1200 Štefko Adam OK Jiskra Nový Bor C 4417 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
BOR1005 Vacek Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 4431 50 Kč
BOR0907 Baťko Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 50 Kč
LDC1600 Duben Jan KOB Děčín C 7070681 50 Kč
1GC0950 Vojtíková Tereza POZITIVNI NEJISTOTA zapůjčit 90 Kč
1VD0900 Krč Tobias (GER) SG Zittau Süd 8211209 50 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 50 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 50 Kč
VLI1151 Berková Leontýna Slavia Liberec orienteering C 2103275 50 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 50 Kč
31Z1150 Válková Adéla Aktivit Nový Bor 4425 50 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
KUL1300 Budil Kvído KOB Ústí nad Labem C 2082939 50 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 50 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 50 Kč
NNN0301 Princezny Neregistrovaní PŮJČIT 50 Kč
LME1200 Vošlajer Zdeněk SK Los Mělník C 50 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C 50 Kč
2.50 km, 55 m, 13 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 60 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 60 Kč
8HC6500 Linhartová Martina Vlaštovka 2120655 60 Kč
FYD8050 Juřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant 2133913 60 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200332 60 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 60 Kč
TUR5750 Holasová Jaroslava OOB TJ Turnov C 8207 60 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 60 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 60 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 4402222 60 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 60 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 7210309 60 Kč
5GZ7650 Hrůzková Jana Šenováci 8238 60 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 60 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
8QC7650 Ulrichová Radka Vandrholky zapůjčit 100 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C 2084449 60 Kč
CHA7853 Justová Marie OK Chrastava 2084446 60 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 60 Kč
BOR7716 Štefko Dominik OK Jiskra Nový Bor C 8527 60 Kč
BOR8055 Zemancová Radka OK Jiskra Nový Bor C 8403 60 Kč
BOR7252 Vaňourková Jitka OK Jiskra Nový Bor C 1420232 60 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 60 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 60 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 60 Kč
TUV7650 Procházková Lenka SOK TJ Turnov 60 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 60 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 60 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 60 Kč
SPC8156 Berková Renata SPORTICUS team C 2102796 60 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 60 Kč
TJN6200 Posselt Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232512 60 Kč
TJN6450 Posseltová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232627 60 Kč
3LC0300 Stauch Tomáš Lipaňáci 7204524 60 Kč
TZL9090 Nečasová Tereza SKOB Zlín 7887934 60 Kč
4.00 km, 180 m, 18 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 100 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 100 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 100 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4402218 100 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 100 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 100 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 100 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 100 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha C 411773 100 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 100 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha 253148 100 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 100 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 100 Kč
LME6952 Machová Petra SK Los Mělník C 2060278 100 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 2115068 100 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 100 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 100 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 100 Kč
1GC8150 Vojtíková Lenka POZITIVNI NEJISTOTA zapůjčit 140 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 100 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 100 Kč
TJNxx01 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 100 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 100 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 100 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 100 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 100 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 100 Kč
NNN0302 Hejna Pavel Neregistrovaní PŮJČIT 240 Kč
NNN0303 Votruba Antonín Neregistrovaní PŮJČIT 240 Kč
1VD6300 Döring Jürgen (GER) SG Zittau Süd 1424610 200 Kč
STB8090 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor 49983 100 Kč
LMExxxx Berchová Kateřina SK Los Mělník 200 Kč
celkem přihlášených: 739, vklad: 64490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.