Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Mladějovice
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
1.70 km, 45 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 0 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 50 Kč
1.90 km, 65 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice B 2069073 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
AOP0753 Salichová Ivana Orientační Běh Opava C 52453 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 0 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 0 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 0 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 0 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 0 Kč
2.00 km, 70 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 1398997 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 2019215 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 0 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 0 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 0 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 0 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 Kč
2.10 km, 70 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc C 2133916 80 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 80 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 80 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 0 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice B 52722 80 Kč
3.40 km, 85 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc B 682663 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
4.10 km, 130 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 80 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 2115745 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 80 Kč
SSU9191 Březinová Marie SK Severka Šumperk C 888629 80 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 80 Kč
3.80 km, 130 m, 19 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 80 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 80 Kč
AOP7652 Černohorská Alena Orientační Běh Opava C 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
AOP7651 Salichová Gabriela Orientační Běh Opava C 2096268 80 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
3.00 km, 110 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 0 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 0 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421853 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
2.70 km, 80 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
2.00 km, 60 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 80 Kč
1.70 km, 45 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0802 Vavrečka Radek SOB Olomouc C 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 0 Kč
KSU0919 Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 50 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2020738 50 Kč
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C 50 Kč
1.70 km, 45 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 0 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 0 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 0 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 0 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 50 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 50 Kč
1.90 km, 65 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C 50 Kč
UOL0601 Šesták Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 682687 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 52844 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056308 50 Kč
2.10 km, 70 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 1418768 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
AOP0502 Černohorský Jakub Orientační Běh Opava C 50 Kč
AOP0501 Salich Jonáš Orientační Běh Opava C 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 0 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
3.40 km, 85 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 0 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 80 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
4.10 km, 130 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52733 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 80 Kč
5.10 km, 155 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 0 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 0 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8656374 0 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 0 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
4.20 km, 140 m, 23 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
AOP7500 Černohorský Martin Orientační Běh Opava C 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 80 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSS Přírodověda Praha C 2115730 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 0 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 0 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
JPV8200 Jura Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 52862 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 0 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
3.30 km, 115 m, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 0 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 0 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 342667 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
3.00 km, 110 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 0 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 0 Kč
2.70 km, 80 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 80 Kč
2.00 km, 60 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 0 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
1.70 km, 45 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2111741 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 0 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 0 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 0 Kč
STE1400 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk 0 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020742 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 50 Kč
KON Zapletalová Anna KOB Konice 361996 50 Kč
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 50 Kč
AOP7603 Salich Radomír Orientační Běh Opava C 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM 2113084 50 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM 2112742 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
STE Tomášková Veronika SK SKI-OB Šternberk 0 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020743 50 Kč
KON7629 Podzimek Petr KOB Konice 515427 50 Kč
SBR8500 Czasch Petr SKOB Bruntál 50 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 50 Kč
NNN Kolář Josef Neregistrovaní 7204981 50 Kč
KON6917 Beneš Miroslav KOB Konice C 2125323 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
celkem přihlášených: 328, vklad: 19490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.