Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Herlíkovice
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.20 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 60 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 60 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 7210232 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 60 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 60 Kč
LPU0856 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
2.80 km, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 60 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 301633 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 60 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
3.00 km, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 426353 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 426352 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
SHK0552 Schánělová Viktorie OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
2.80 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 60 Kč
VRL0554 Buďárková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
3.20 km, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 90 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 90 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 90 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 90 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 90 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 90 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 90 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 90 Kč
SHK0358 Brožíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2104585 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 90 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 90 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 90 Kč
3.60 km, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8660596 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 90 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8662727 90 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
4.90 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 90 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 90 Kč
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 90 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 90 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 90 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 90 Kč
LTU8451 Rybářová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 90 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 90 Kč
3.90 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 90 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 90 Kč
4.40 km, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 90 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 8060679 90 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 90 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 888650 90 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 90 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 90 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 90 Kč
3.50 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 7210243 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 90 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 9389 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 90 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
2.70 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 60 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 60 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 60 Kč
LTU0803 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 60 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108875 60 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 60 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 60 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103287 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 426310 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
3.30 km, 16 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 2073740 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2080919 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
2.80 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 60 Kč
3.60 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 90 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 90 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
4.30 km, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
STH0000 Exner Tomáš SK Studenec 90 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
LPU0104 Theodor Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075647 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
6.00 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 90 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 90 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 90 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 9983 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 8651738 90 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové C 2045215 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 90 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 90 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 90 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 90 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 90 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 90 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 90 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 90 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 90 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 7209426 90 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 90 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 90 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 90 Kč
4.70 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
SRK9102 Zajíček Radim SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301122 90 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
5.20 km, 20 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 90 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 51786 90 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
SJH7401 Kubák Martin SJH Jindřichův Hradec C 2061857 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
4.50 km, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 90 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 90 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 90 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2116474 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
3.70 km, 20 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 90 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
3.50 km, 17 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 2126272 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2124783 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
NPA7303 Fridrich Petr SK LOB Nová Paka C 9245 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
3.30 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 90 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 90 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
3.10 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 90 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
1.00 km, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 60 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 60 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 60 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 60 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 60 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 361922 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 60 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 60 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 60 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk 9592 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 60 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 60 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 7226 60 Kč
LTU8651 Zlámalová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416291 60 Kč
LTU1650 Rybářová Kristýnka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 60 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 60 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 60 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 60 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
2.80 km, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6YC7950 Balážová Petra Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 60 Kč
4SZ7300 Maršoun Petr 44u (neregistr.) 2116489 60 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 60 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SJH7751 Kubáková Žaneta SJH Jindřichův Hradec C 331327 60 Kč
2SC7750 Věříšová Lenka NEREG - Věříšovi 2129221 60 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 60 Kč
8UC9950 Zemánková Anna Neregistr. 9693 60 Kč
8UC7100 Zemánek Mojmír Neregistr. 9702 60 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 60 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 60 Kč
VRL Poláková Pavlína OOS TJ Spartak Vrchlabí 8886 60 Kč
79Z0400 Kerhát David RajP zapůjčit 60 Kč
LPU2222 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 60 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
BZP8850 Stránská Michaela Báječné ženy v orientačním běhu C 2112757 60 Kč
ZAM8001 Vicenec Tomáš OB TJ Sokol Žamberk 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
BRU7551 Meierová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032385 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 60 Kč
SHK8350 Jedličková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7208202 60 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 60 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 60 Kč
4.70 km, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 90 Kč
celkem přihlášených: 775, vklad: 59550 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.