Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 602
Náhradníků: 200
2.00 km, 80 m, 6 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 60 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 60 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 60 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 60 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 60 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 60 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 60 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 60 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 60 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 60 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662699 60 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 60 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 60 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 60 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 60 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína TJ Loko Liberec C 2088712 60 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 60 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 60 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 60 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 60 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 60 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 60 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 60 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 60 Kč
3.10 km, 60 m, 5 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 50 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 50 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 50 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 50 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 50 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 50 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 50 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2049591 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 50 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 50 Kč
2.10 km, 80 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 60 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 60 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 60 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 60 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 60 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 60 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2084431 60 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 60 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 60 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 60 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 60 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 60 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 60 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 60 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 60 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 60 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 2129240 60 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 60 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 60 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 60 Kč
LLI0652 Balcarová Marie TJ Loko Liberec C 51201 60 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
2.40 km, 70 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 60 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 60 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 60 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 60 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 60 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 60 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 60 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 60 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 60 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 60 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 60 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 60 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 60 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 60 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 60 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 60 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 60 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 60 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 60 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 60 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 60 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník B 2060278 60 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 60 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 60 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 60 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 60 Kč
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 90 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 90 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 90 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 90 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 90 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078462 90 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 90 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec C 2800308 90 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 90 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 90 Kč
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 90 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 90 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 90 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 90 Kč
3.10 km, 105 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FYD9851 Macháčková Eliška Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 90 Kč
3.10 km, 105 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 90 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 90 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 90 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 90 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 90 Kč
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 90 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 90 Kč
TUR8751 Vodičková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 90 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 515047 90 Kč
4.00 km, 180 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 90 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 90 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 90 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 90 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 90 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 90 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 90 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 90 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 90 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 90 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 90 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 90 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 90 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 130 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 90 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
3.20 km, 120 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 90 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 90 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 90 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 90 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 90 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 90 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 90 Kč
3IZ8150 Jakubská Jitka 3iZ 2124803 180 Kč
3.00 km, 135 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 90 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 90 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 90 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 90 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 90 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 90 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 90 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 90 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 90 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 90 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 90 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 90 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 90 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 90 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 90 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 90 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 90 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 90 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 90 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 90 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 90 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 90 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 90 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 04124 90 Kč
3.00 km, 110 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 90 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 90 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 90 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 90 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 90 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 90 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 90 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 90 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 90 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 90 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 90 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 90 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie TJ Loko Liberec C 2088713 90 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 90 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 2126363 90 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 90 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 90 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 90 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 90 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 90 Kč
LME6952 Machová Petra SK Los Mělník C 2102699 90 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 90 Kč
LLI7150 Balcarová Alena TJ Loko Liberec C 1398994 90 Kč
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 90 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 90 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 90 Kč
TJN6852 Mašínová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 90 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 90 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 90 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 90 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 90 Kč
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 90 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
2.20 km, 75 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 90 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 90 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 90 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 90 Kč
1.80 km, 80 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 90 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 90 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 90 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 90 Kč
1.70 km, 80 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 60 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 60 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 60 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 60 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 60 Kč
2.00 km, 80 m, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 60 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 60 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 60 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 60 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 60 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 60 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 60 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 60 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 60 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 60 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 60 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 2084433 60 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 60 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 60 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 60 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 60 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084450 60 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 60 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 60 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 60 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 60 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
3.10 km, 60 m, 5 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 50 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 50 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 50 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
3IZ1100 Jakubský Pavel 3iZ 2120625 50 Kč
3IZ1300 Jakubský Filip 3iZ 2120646 50 Kč
2.10 km, 80 m, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 60 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 60 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 60 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 60 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 60 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 60 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 60 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 60 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 60 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 60 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 60 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2084434 60 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 60 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 60 Kč
CHA0607 Kaiser Ondřej OK Chrastava C 2084435 60 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 60 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084437 60 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 60 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 60 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 2126367 60 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 7208072 60 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 60 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 60 Kč
2.70 km, 105 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 60 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 60 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 60 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 60 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 60 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 2126359 60 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 60 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 60 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 60 Kč
TJN0505 Pitra Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103725 60 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 60 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 60 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 60 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 60 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 60 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 60 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 60 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 60 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 60 Kč
LLI0501 Šašek Martin TJ Loko Liberec C 2112779 60 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 120 Kč
3.20 km, 115 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 90 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 90 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 90 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 90 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 90 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 90 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 90 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 90 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 90 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2084432 90 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 90 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 90 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 90 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 90 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 90 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 7055011 90 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 90 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 90 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 90 Kč
3.20 km, 125 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 90 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 90 Kč
3.60 km, 155 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 90 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 90 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 90 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 90 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
TUR7801 Vodička Jan OOB TJ Turnov C 2126354 90 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 90 Kč
74C8401 Král Luboš NER 2103747 90 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 90 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 90 Kč
5.10 km, 220 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 90 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 90 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 90 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 90 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 90 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 8303050 90 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 7201809 90 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 7207861 90 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 90 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 90 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 90 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 90 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 90 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 90 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 90 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 90 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 90 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 90 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 90 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 90 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 90 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 90 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 90 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 90 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 90 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 90 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058472 90 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 180 Kč
3.70 km, 185 m, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 90 Kč
37Cxxxx Kasse Jakub Bez registrace 8554 90 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 90 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 90 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
3.50 km, 155 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 90 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 90 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 90 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 90 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 90 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 90 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 90 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 90 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 90 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 90 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 1421297 90 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 90 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 90 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 90 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 90 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 90 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 90 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
3IZ7700 Jakubský Ondřej 3iZ 7701 180 Kč
3.40 km, 145 m, 17 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 90 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 90 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 90 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 90 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 90 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 90 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 90 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 90 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 90 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 90 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 90 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 90 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 90 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 90 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 90 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 90 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 90 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 90 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084450 90 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 90 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 90 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 90 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 90 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 90 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 90 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 90 Kč
TUV6901 Veselý Pavel SOK TJ Turnov C 2126369 90 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 90 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 90 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 90 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C 1425358 90 Kč
3.20 km, 125 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 90 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 90 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 90 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 90 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 2115068 90 Kč
3.00 km, 135 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 90 Kč
TUV6101 Bičík Miroslav SOK TJ Turnov C 2126357 90 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 90 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 90 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 90 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 90 Kč
3.00 km, 110 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 90 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 90 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 90 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 90 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 2084968 90 Kč
2.60 km, 105 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 90 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 90 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 90 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 90 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 90 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 90 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 90 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 90 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 90 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 90 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 90 Kč
2.30 km, 95 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 60 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 60 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 60 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 60 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 60 Kč
1.80 km, 70 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 60 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 60 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 60 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 60 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 60 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 60 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 60 Kč
3.10 km, 75 m, 4 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 50 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 50 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 50 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 50 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
TJNxx51 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
37Cxxx1 Kasse Jakub Bez registrace 50 Kč
37Cxxx2 Kasse Matěj Bez registrace 50 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov 411380 50 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 4403302 50 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 50 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 50 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 50 Kč
EKP1100 Zurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 49964 50 Kč
2.20 km, 75 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 60 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 60 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 60 Kč
LLI65xx Linhartová Martina TJ Loko Liberec 2120655 60 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 60 Kč
BLIxxxx Matoušková Petra MTBO Bludný kořen 2134280 60 Kč
TJN7850 Havlová Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035701 60 Kč
9XC5500 Hnídek Stanislav Neregistr 2073662 60 Kč
TJNxx12 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2111788 60 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 60 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 60 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 60 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 7210309 60 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084438 60 Kč
SLA8151 Hanáková Zuzana SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 60 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 60 Kč
8QC7650 Ulrichová Radka Vandrholky zapůjčit 100 Kč
8QC7651 Melničáková Hana Vandrholky zapůjčit 100 Kč
3.20 km, 110 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 90 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 90 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
62X7950 Sázavská Tereza Neregistrovaní - VLI 4411245 90 Kč
4HX6500 Medřický Petr st. DSVJ 331303 90 Kč
4HX9700 Medřický Petr ml. DSVJ 230717 90 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 90 Kč
1KC8200 Lischka Martin Lischčí smečka zapůjčit 130 Kč
1KC8450 Lischková Olga Lischčí smečka zapůjčit 130 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 90 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 90 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 90 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096119 90 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 90 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 90 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 90 Kč
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 90 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 90 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 90 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 90 Kč
92X7600 Keltner Marek Jizerky 2120656 90 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 90 Kč
97Cxxxx Hejna Pavel No register zapůjčit 130 Kč
celkem přihlášených: 599, vklad: 46370 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.