Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2018
Místo konání:
Čachnov
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.20 km, 40 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 40 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 60 Kč
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 2081351 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT0654 Drobná Kateřina OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 60 Kč
3.60 km, 80 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 2059732 40 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
5.10 km, 100 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 80 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 80 Kč
6.20 km, 130 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
8.10 km, 170 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 80 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 80 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SJH Jindřichův Hradec C 331719 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 120 Kč
5.40 km, 110 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9759 Štaubertová Tereza SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 110 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 80 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 120 Kč
CHT7651 Drobná Markéta OOB SK Chrast C 120 Kč
6.20 km, 130 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 80 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CTB8352 Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 120 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 120 Kč
5.10 km, 100 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
4.60 km, 80 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
3.40 km, 70 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
2.20 km, 40 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 52969 40 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 60 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 60 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 60 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 60 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 60 Kč
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava 2088724 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava 112 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 60 Kč
3.10 km, 70 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
SJI0605 Verbók Štěpán OK Jihlava C 40 Kč
SJI0606 Verbók Daniel OK Jihlava C 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 410702 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec B 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 40 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
4.60 km, 90 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 51771 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2120640 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 995847 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 60 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 60 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 60 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 60 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 60 Kč
6.00 km, 110 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 120 Kč
8.20 km, 160 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
RUZ0000 Pavlík Lukáš TJ Růžená C 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
11.80 km, 250 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast 52315 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Šnek Brno 232254 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 120 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 120 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava 336774 120 Kč
7.10 km, 150 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 80 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava 2127602 80 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava 2127647 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní 682616 80 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 120 Kč
7FC7900 Šutera Josef Atletika Polička 8663125 120 Kč
9.40 km, 180 m, 24 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová 2126341 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 80 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 51786 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 80 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 120 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 120 Kč
7.70 km, 130 m, 19 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
4EX7200 Procházka Josef SKIVELO Olomouc 2083412 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč
6.00 km, 110 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5503 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9869 80 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 120 Kč
4.60 km, 80 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 40 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 40 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 40 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 40 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
8FX1750 Málková Antonie TJ Kobylisy zapůjčit 70 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 2118463 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava 115 40 Kč
LPU Nožička David OK Lokomotiva Pardubice 9314 40 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
CTB1751 Provazníková Stella SK OB Chotěboř 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SJH Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 60 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT1501 Krejsa Josef OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT1502 Martinec Otakar OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT1602 Kysilko Antonín OOB SK Chrast C 60 Kč
PLU1050 Matyšková Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2090864 60 Kč
2.90 km, 60 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 40 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava 2126383 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
PZR7800 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8699 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 40 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř 2120621 40 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 40 Kč
8FX9150 Málková Markéta TJ Kobylisy zapůjčit 70 Kč
8FX8400 Ziegler Jiří TJ Kobylisy zapůjčit 70 Kč
8FX8901 Novotný Jakub TJ Kobylisy zapůjčit 70 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 40 Kč
PDY5800 Švec Jiří Běhej Poděbrady C 2102781 40 Kč
OSN7474 Nepustilová Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 40 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 40 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 40 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 60 Kč
7FC8300 Šuterová Kateřina Atletika Polička 8662347 60 Kč
celkem přihlášených: 432, vklad: 29230 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.