Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
1.74 km, 55 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
PZR0851 Kosourová Tereza UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8706 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
1.52 km, 50 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
8AC1050 Tejkalová Aneta Klub dobré zprávy 2103782 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 40 Kč
STA1051 Vaníčková Nikola OK Střelka C 2118115 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2116494 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
JHB0855 Bečvářová Barbora TJ Jiskra Havlíčkův Brod zapůjčit 70 Kč
2.19 km, 70 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast C 2124751 40 Kč
CHT0654 Drobná Kateřina OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116487 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 40 Kč
2.02 km, 80 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 2121778 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
2.37 km, 105 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
SJH0353 Šerhaklová Karolína SJH Jindřichův Hradec C 681900 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 80 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 80 Kč
2.37 km, 105 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 682672 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 80 Kč
3.51 km, 125 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 80 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 120 Kč
2.45 km, 100 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 80 Kč
CHT7651 Drobná Markéta OOB SK Chrast C 80 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
3.32 km, 135 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
CTB8352 Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
STA8352 Bílková Klára OK Střelka C 2134370 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 80 Kč
JHB8055 Bečvářová Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod zapůjčit 150 Kč
2.99 km, 110 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 2801050 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
2.41 km, 100 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 80 Kč
1.33 km, 55 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
1.74 km, 55 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 2118483 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
1.52 km, 50 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
SJH0902 Šerhakl Bořek SJH Jindřichův Hradec C 889277 40 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava 112 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
OSN Hradil Filip SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52138 40 Kč
2.40 km, 75 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
SJI0605 Verbók Štěpán OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0606 Verbók Daniel OK Jihlava C 140 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec B 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 40 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SJH Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 40 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka 2118111 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 60 Kč
2.56 km, 120 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 40 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2120640 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka 2118112 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 995847 40 Kč
OSN0501 Hradil Eliáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51190 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1426043 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
OSN04 Jirků Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 51771 40 Kč
2.81 km, 120 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 110 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 2099490 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
2.81 km, 120 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 120 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 120 Kč
4.28 km, 160 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast 52315 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava 336774 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 80 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
RUZ0001 Čermák Marek TJ Růžená 2127532 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 80 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 120 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 120 Kč
3.52 km, 130 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 80 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava 2127647 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 120 Kč
4.00 km, 140 m, 22 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SJH Jindřichův Hradec C 2103754 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 80 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava 2127602 80 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová 2126341 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05296 80 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená 2134278 80 Kč
STA7801 Vaníček Ondřej OK Střelka C 2108861 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 120 Kč
3.49 km, 135 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
SJH6502 Novotný Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079504 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
3HZ6900 Klaška Jan Cibulák 301602 120 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 120 Kč
2.96 km, 115 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
2.25 km, 95 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 120 Kč
1.52 km, 50 m, 6 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 436407 40 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SJH Jindřichův Hradec C 2118501 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1154 Kösslová Šárka SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 40 Kč
8AC1200 Šlapák Štepán Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC0950 Nekovářová Eliška Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC1102 Vostruha Aleš Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC1201 Pačesný Štěpán Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC1202 Jůza Bruno Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC1400 Šlapák Matěj Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC1450 Vostruhová Ivana Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
CTB1751 Provazníková Stella SK OB Chotěboř 2121768 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
8AC1000 Kramer Vincek Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC1151 Součková Adéla Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava 115 40 Kč
STA1001 Bílek František OK Střelka C 2108878 40 Kč
STA1201 Vaníček Štěpán OK Střelka C 2118114 40 Kč
STA1202 Holzäpfel Jan OK Střelka C 2134353 40 Kč
STA1401 Vaníček Robin OK Střelka C 2116452 40 Kč
STA1253 Bílková Emma OK Střelka C 2134325 40 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka 2118113 40 Kč
PZR1300 Doležel Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 2134303 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
JHB1055 Bečvářová Adéla TJ Jiskra Havlíčkův Brod zapůjčit 70 Kč
8AC1051 Slavíková Barbora Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
1.60 km, 60 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7800 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8699 40 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 40 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř 2120621 40 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
8AC6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy 301113 40 Kč
8AC0500 Kmet Ondřej Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC0501 Burkoň Jiří Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
8AC0400 Jančařík Jakub Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
8AC0850 Glybovská Ivona Klub dobré zprávy zapůjčit 70 Kč
2.80 km, 100 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8RC7300 Paulů Robert BZP 2135166 80 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 80 Kč
28Z7650 Novotná Jitka Neregistrovaná zapůjčit 110 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 80 Kč
celkem přihlášených: 357, vklad: 23420 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.