Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127853 | 50 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
STE0853 | Kučerová KlaudieKučerová Klaudie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122246 | 50 Kč |
AOP0950 | Borunská AlžbětaBorunská Alžběta | Orientační Běh Opava | C | 52290 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053541 | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108889 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2102681 | 50 Kč |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 50 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 50 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 50 Kč |
38S0950 | Volkova MajaVolkova Maja | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502260 | 50 Kč | |
38S0850 | Valyavka ViktoriyaValyavka Viktoriya | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502256 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | B | 2069072 | 50 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | B | 2069073 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | B | 301263 | 50 Kč |
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | C | 515427 | 50 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 50 Kč |
UOL0751 | Janků KarolínaJanků Karolína | SOB Olomouc | C | 2069084 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108892 | 50 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | C | 52561 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108918 | 50 Kč |
STE0657 | Rončáková MarkétaRončáková Markéta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122252 | 50 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 50 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | B | 51195 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108904 | 50 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085598 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 50 Kč |
SBR0750 | Good JulieGood Julie | SKOB Bruntál | 345895 | 50 Kč | |
PTE0755 | Dosedělová TerezaDosedělová Tereza | TJ Sokol Ptení | C | 08846 | 50 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 2091596 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | B | 8654916 | 50 Kč |
UOL0653 | Slehová MartinaSlehová Martina | SOB Olomouc | C | 2115747 | 80 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | B | 7003005 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | A | 2019215 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | B | 7206550 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 2102549 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | A | 2035723 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | B | 2080829 | 50 Kč |
KSU0565 | Müllerová MarieMüllerová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995815 | 50 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446447 | 50 Kč |
SBR0450 | Haluzová ŠtěpánkaHaluzová Štěpánka | SKOB Bruntál | C | 50 Kč | |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035719 | 50 Kč |
SBR0550 | Good EliškaGood Eliška | SKOB Bruntál | 2091593 | 50 Kč | |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | B | 2091591 | 50 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 436929 | 50 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 361953 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8796 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0453 | Slehová EliškaSlehová Eliška | SOB Olomouc | B | 2112727 | 80 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 80 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 2061817 | 80 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 80 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 80 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 80 Kč |
UOL0353 | Procházková SáraProcházková Sára | SOB Olomouc | C | 2133916 | 80 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | B | 8656710 | 80 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | B | 80 Kč | |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | B | 2092434 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0150 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | OOB TJ Zlaté Hory | B | 224900 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | B | 2108866 | 80 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655379 | 80 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 80 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | C | 2120658 | 80 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | C | 2120659 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 80 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8656506 | 80 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 80 Kč |
SBR8750 | Czaschová EmílieCzaschová Emílie | SKOB Bruntál | C | 80 Kč | |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654885 | 80 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 8843 | 120 Kč |
AOV8750 | Vlachová TerezaVlachová Tereza | OOB TJ Baník Ostrava | C | 1470167 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 80 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 80 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 420402 | 80 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 80 Kč |
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 80 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 80 Kč |
UOL7650 | Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka | SOB Olomouc | C | 1420235 | 80 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 80 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 80 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 80 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2133902 | 80 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 80 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 80 Kč |
STE7159 | Maťátková MarcelaMaťátková Marcela | SK SKI-OB Šternberk | C | 52532 | 80 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025355 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
ASU7599 | Christodoulou IvaChristodoulou Iva | Magnus Orienteering | C | 433095 | 80 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠarkaHolasová Šarka | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 80 Kč |
KSU7383 | Mlčková JanaMlčková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886292 | 80 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 80 Kč |
KSU7777 | Mátlová HanaMátlová Hana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108893 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 80 Kč |
ODR7450 | Králová IvanaKrálová Ivana | SKOB Odry | C | 49479 | 80 Kč |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 8831 | 80 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 80 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 80 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
KRN8383 | Jiříčková BětkaJiříčková Bětka | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654901 | 80 Kč |
KRN8363 | Jiříčková AlžbětaJiříčková Alžběta | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 80 Kč | ||
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 7204970 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 80 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 80 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 80 Kč |
KON6969 | Vlachová OlgaVlachová Olga | KOB Konice | C | doplní později | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 80 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
ZLH7051 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2027210 | 80 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 80 Kč |
JPV6971 | Soldánová KarinSoldánová Karin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49888 | 80 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 80 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 80 Kč |
AOP6151 | Glabazňová JanaGlabazňová Jana | Orientační Běh Opava | C | 515423 | 120 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 80 Kč |
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080971 | 80 Kč |
JPV5757 | Dudíková EvaDudíková Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 307335 | 80 Kč |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7200270 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Magnus Orienteering | C | 52557 | 80 Kč |
ASU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Magnus Orienteering | C | 52599 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 251023 | 50 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 50 Kč |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 224904 | 50 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108898 | 50 Kč |
STE0808 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | C | 2106723 | 50 Kč |
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 352342 | 50 Kč |
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | C | 2111725 | 50 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
PLU0800 | Kubeš DavidKubeš David | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
KSU0919 | Stojaník ZdeněkStojaník Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0909 | Mátl JáchymMátl Jáchym | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108888 | 50 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 361910 | 50 Kč |
KSU0818 | Polášek FilipPolášek Filip | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073739 | 50 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 50 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2102715 | 50 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 50 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 80 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTE0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | C | 2133905 | 50 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108899 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | B | 682687 | 50 Kč |
UOL0601 | Šesták JakubŠesták Jakub | SOB Olomouc | C | 2133901 | 50 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | B | 7206535 | 50 Kč |
STE0704 | Šotola FilipŠotola Filip | SK SKI-OB Šternberk | C | 2116481 | 50 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | B | 428264 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 50 Kč |
KRN0601 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428288 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058486 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2104587 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
ASU0745 | Sekanina OndřejSekanina Ondřej | Magnus Orienteering | C | 52844 | 50 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 2111798 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | A | 1418768 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124798 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
STE0500 | Maťátko VáclavMaťátko Václav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52512 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073730 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056285 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 50 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 50 Kč |
ODR0400 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49334 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 7210093 | 50 Kč |
UOL0402 | Čecháček AdamČecháček Adam | SOB Olomouc | C | 2088729 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 2113074 | 80 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 2088178 | 80 Kč |
JPV0304 | Slezák AlešSlezák Aleš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127854 | 80 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 80 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108865 | 80 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124774 | 80 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 80 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662428 | 80 Kč |
ODR0300 | Matěja JanMatěja Jan | SKOB Odry | C | 49357 | 80 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 80 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 303923 | 80 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 7202871 | 80 Kč |
37C0300 | Chmelář PavelChmelář Pavel | Bez registrace | 120 Kč | ||
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 80 Kč |
37C0100 | Chmelář JanChmelář Jan | Bez registrace | 80 Kč | ||
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 80 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52733 | 80 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 80 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
97C0001 | Burgr LadaBurgr Lada | No register | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 8656687 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080826 | 80 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655380 | 80 Kč |
STE7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025356 | 80 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 80 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073426 | 80 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
ZPV6712 | Holinka MartinHolinka Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 8660377 | 80 Kč |
ZPV9222 | Holinka MatoušHolinka Matouš | KOB ZPV Prostějov | C | 8851 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 1400441 | 80 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 80 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 80 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662436 | 80 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7200324 | 80 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 80 Kč |
JPV8917 | Dudík PetrDudík Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52870 | 80 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 8656577 | 80 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662433 | 80 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058461 | 80 Kč |
KSU9045 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662682 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662445 | 80 Kč |
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 80 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 80 Kč |
OKP8901 | Červinka JanČervinka Jan | SK OK 24 Praha | C | 8002400 | 80 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 120 Kč |
PLU8100 | Začal MartinZačal Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 120 Kč | |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 2112777 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 80 Kč |
JPV8200 | Jura TomášJura Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52862 | 80 Kč |
JPV7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52740 | 80 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 80 Kč |
PVP7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2115730 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 80 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 682655 | 80 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2069100 | 80 Kč |
SBR7800 | Good MartinGood Martin | SKOB Bruntál | C | 51903 | 80 Kč |
KON8215 | Ebner ZdeněkEbner Zdeněk | KOB Konice | C | 2090872 | 80 Kč |
38S8000 | Volkov AlexanderVolkov Alexander | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 1301900 | 80 Kč | |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654914 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 80 Kč |
4EX7200 | Procházka JosefProcházka Josef | SKIVELO Olomouc | 2083412 | 80 Kč | |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 80 Kč |
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300185 | 80 Kč |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127873 | 80 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 80 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 80 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 80 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 80 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 887168 | 80 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092403 | 80 Kč |
KSU6844 | Mátl PavelMátl Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515459 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
ODR7300 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49326 | 80 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 80 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 80 Kč |
ZLH6701 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 420422 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 80 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 120 Kč |
MOV6701 | Holec HonzaHolec Honza | SKOB Ostrava | C | 9101189 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 2106888 | 80 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 80 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 80 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 7207625 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 80 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2102554 | 80 Kč |
LPM5100 | Janeček EduardJaneček Eduard | OK Lokomotiva Plzeň | C | 232617 | 80 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 80 Kč |
OOL5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK Haná orienteering | C | 1400440 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 52438 | 80 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 80 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 80 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
AOP4201 | Sedlář VladimírSedlář Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 889315 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 428280 | 50 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 50 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 50 Kč |
STE0854 | Kubálková EliškaKubálková Eliška | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122254 | 50 Kč |
STE1051 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102861 | 50 Kč |
KON0808 | Podzimek TheodorPodzimek Theodor | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 2020742 | 50 Kč |
KON075X | Zapletalová AnnaZapletalová Anna | KOB Konice | 361996 | 50 Kč | |
KON075Y | Fialová AnnaFialová Anna | KOB Konice | 50 Kč | ||
KRN0850 | Kotasová KláraKotasová Klára | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50 Kč | ||
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
KSU1111 | Mátl AdamMátl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108868 | 50 Kč |
ODR0850 | Králová HedvikaKrálová Hedvika | SKOB Odry | C | 49498 | 50 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2102716 | 50 Kč |
PTE1003 | Tříska DavidTříska David | TJ Sokol Ptení | C | 2102713 | 50 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 2102714 | 50 Kč |
KON0929 | Dostál LukášDostál Lukáš | KOB Konice | C | 2111763 | 50 Kč |
NNN07XX | Penka MatějPenka Matěj | Neregistrovaní | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1000 | Staroštík JakubStaroštík Jakub | SOB Olomouc | C | 2115725 | 50 Kč |
UOL1350 | Staroštíková EliškaStaroštíková Eliška | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
KON0909 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Konice | C | 361976 | 50 Kč |
PTE1050 | Šnajdrová NikolŠnajdrová Nikol | TJ Sokol Ptení | C | 301571 | 50 Kč |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 50 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
STE1202 | Tomášek MatějTomášek Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 442849 | 50 Kč |
STE1350 | Tomášková LucieTomášková Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 50 Kč |
STE0908 | Zatloukal VojtěchZatloukal Vojtěch | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 886264 | 50 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
TBM1108 | Skřivanek FrantišekSkřivanek František | KOS TJ Tesla Brno | C | 52592 | 50 Kč |
KON11XX | Zapletal DavidZapletal David | KOB Konice | 307329 | 50 Kč | |
STE1203 | Talaš AlbertTalaš Albert | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
PLU1150 | Matyšková StelaMatyšková Stela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087695 | 50 Kč |
KRN0606 | Herman JakubHerman Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 50 Kč | |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
PTE1300 | Tříska JakubTříska Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 2102717 | 50 Kč |
KON1171 | Ebnerová AlenaEbnerová Alena | KOB Konice | C | 4634081 | 50 Kč |
KON1062 | Dostálová JolanaDostálová Jolana | KOB Konice | C | 2125319 | 50 Kč |
KRN1300 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 50 Kč | |
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 75 Kč |
UOL1201 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | SOB Olomouc | C | 2121010 | 75 Kč |
KON0303 | Komínek VojtěchKomínek Vojtěch | KOB Konice | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
KON0222 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | C | 52718 | 50 Kč |
UOL7652 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | C | 9201328 | 50 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 50 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
2VD7300 | Janeček PetrJaneček Petr | (ALG) CTB | zapůjčit | 70 Kč | |
PLUXXXX | Karásek LubošKarásek Luboš | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 50 Kč |
KON7629 | Podzimek PetrPodzimek Petr | KOB Konice | 2020743 | 50 Kč | |
KON7521 | Škrabal MilanŠkrabal Milan | KOB Konice | C | 2125331 | 50 Kč |
SOBYYYY | Bartáková VeronikaBartáková Veronika | SOBSA | 50 Kč | ||
ASU7798 | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | C | 50 Kč | |
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 50 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 50 Kč |
JPV8077 | Ratiborská VeronikaRatiborská Veronika | Oddíl OS SK Prostějov | 49364 | 50 Kč | |
KON7676 | Škrabalová EvaŠkrabalová Eva | KOB Konice | C | 50 Kč | |
KRN7100 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428248 | 50 Kč |
4HC7900 | Zifčák RobinZifčák Robin | PSÍ TÝM | 2113084 | 50 Kč | |
4HC8751 | Zifčáková MiroslavaZifčáková Miroslava | PSÍ TÝM | 2112742 | 50 Kč | |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
ODR0000 | Matěja VojtěchMatěja Vojtěch | SKOB Odry | C | 49399 | 50 Kč |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102684 | 50 Kč |
NNNXXXX | Kolář JosefKolář Josef | Neregistrovaní | 7204981 | 50 Kč | |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 301580 | 50 Kč |
AOP7550 | Cetlová HelenaCetlová Helena | Orientační Běh Opava | C | 00000 | 50 Kč |
97C7950 | Valencikova IrenaValencikova Irena | No register | 2070842 | 50 Kč | |
UOL7350 | Čecháčková ŠárkaČecháčková Šárka | SOB Olomouc | C | 2092436 | 50 Kč |
UOL6800 | Čecháček PetrČecháček Petr | SOB Olomouc | C | 2088187 | 50 Kč |
PTE6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | TJ Sokol Ptení | C | 8826 | 75 Kč |