Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Horní Brusnice - Vidonice
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.80 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 09436 60 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 60 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
SHK0956 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2111662 60 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 2111664 60 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2111665 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 60 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 9463 60 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 7210232 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
2.90 km, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
PHK0756 Čičáková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2127601 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
VRL0652 Michlová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 301633 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 60 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 426353 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 426352 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
VRL0554 Buďárková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 60 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 90 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 90 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 90 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 90 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 90 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 90 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 90 Kč
4.50 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 90 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 90 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 90 Kč
LTU8451 Rybářová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 90 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 90 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 7205001 90 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 90 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 90 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 90 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 90 Kč
3.60 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
VRL9156 Mertlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134296 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 888650 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 7210067 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 90 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2111663 90 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 90 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 90 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 90 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 90 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 90 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
LPU7254 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 51130 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 90 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 90 Kč
LTU6151 Sombotová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9769 90 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 60 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
LTU0803 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 60 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108869 60 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 60 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2111661 60 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 60 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 425574 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103287 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 60 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2134308 60 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 2073740 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0407 Verner Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2122264 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 90 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 90 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 90 Kč
4.40 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 2113092 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7206528 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
5.60 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 90 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 9983 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 90 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 8663200 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 7209426 90 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí A 2085646 90 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 90 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 8651738 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 90 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 90 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 90 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 90 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 90 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 90 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 90 Kč
4.40 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
5.30 km, 18 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
SJH7401 Kubák Martin SJH Jindřichův Hradec C 2061857 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
4.50 km, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C zapůjčit 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127657 90 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2116474 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
5.00 km, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 2056297 90 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
4SZ7300 Maršoun Petr 44u (neregistr.) 2116489 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
8UC7100 Zemánek Mojmír Neregistr. 9702 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 90 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 60 Kč
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 60 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 60 Kč
7QC1300 Mikolášek Mikuláš Jan Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit 60 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9448 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2126302 60 Kč
7QC1350 Černohlávková Sofie Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit 60 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
LPU2222 Kubíková Adélka OK Lokomotiva Pardubice 2127660 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7759073 60 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 60 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LTU1650 Rybářová Kristýnka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 60 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 60 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 51781 60 Kč
SHK9999 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 60 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 60 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí 2127551 60 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 60 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SJH7751 Kubáková Žaneta SJH Jindřichův Hradec C 331327 60 Kč
7QC9000 Mikolášek David Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit 60 Kč
7QC8150 Svobodová Veronika Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit 60 Kč
8UC9950 Zemánková Anna Neregistr. 9693 60 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 426379 60 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 60 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
KUN7651 Kubištová Lenka TJ Sokol Kunvald 9020 60 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 60 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
1BZ8600 Knap Jiří Neregistrovaní - Knapovi 2102799 60 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 60 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LTUbbbb Hrůzová OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí 887161 60 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 60 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056295 60 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
9FC7600 Preněk Libor Neregistrovaný - Preněk 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 7202875 90 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
celkem přihlášených: 813, vklad: 62370 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.