Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Valdštejn
Pořadatel:
8IC - Český orientační spolek
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 600
Náhradníků: 150
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 90 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 90 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 90 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 90 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 90 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 90 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 90 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 90 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 90 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 90 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 90 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 90 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 90 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 90 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 90 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 90 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 90 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 4402227 90 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 90 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 90 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 90 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 90 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 90 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 90 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 90 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 4403301 90 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 90 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 90 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 90 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 70 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 70 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 70 Kč
RUM0851 Babická Johana ZOOB Rumburk 4641707 70 Kč
RUM1051 Babická Rozálie ZOOB Rumburk 4641708 70 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 70 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 70 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 70 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 70 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 90 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 90 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 90 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 90 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 90 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 90 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 90 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 90 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 90 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 90 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 90 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 90 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 90 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 90 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 90 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 90 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 90 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 90 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 90 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 90 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 90 Kč
LLI0652 Balcarová Marie TJ Loko Liberec C 51201 90 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 90 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 90 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 90 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 90 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 90 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 90 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 90 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 434803 90 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 90 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 90 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 90 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 90 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 90 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 90 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 90 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 90 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 4641712 90 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 90 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 90 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 90 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 1000 90 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 90 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 90 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 90 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 90 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 90 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 90 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 90 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 90 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 120 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 120 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 120 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 120 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2058478 120 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 120 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 120 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 120 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 120 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 120 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 120 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 120 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8660596 120 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 120 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
73X0150 Šafková Sofie Opět na Kozla 8100401 120 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 120 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 120 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 120 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 120 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 120 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 120 Kč
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 120 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 120 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 120 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 120 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8105 120 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 120 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 120 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 120 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 120 Kč
69X8600 Pecharová Aneta HO Humanita 120 Kč
24D9350 Cruse Sina (GER) SV Robotron Dresden 2188 120 Kč
RUM8451 Drahoňovská Veronika ZOOB Rumburk 4641719 120 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 120 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 120 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 120 Kč
EKP9450 Mikolášková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133907 120 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 120 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 120 Kč
API8951 Fundová Veronika OK Andante Písek C 232326 120 Kč
Rank. koef.: 1
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 120 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 120 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 120 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 120 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 120 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 120 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 120 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 120 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 120 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 120 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 120 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 120 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 120 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 120 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 120 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 120 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 120 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 120 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210125 120 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 120 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 120 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 120 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 120 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 120 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 120 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 120 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 120 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 7200361 120 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 120 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 120 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 120 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 120 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 120 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 120 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 120 Kč
TUR7650 Kvapilová Věra OOB TJ Turnov 8204 120 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 120 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 120 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 120 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 120 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 120 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 120 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 120 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 150 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 120 Kč
15U9250 Fedorova Olena (UKR) LeO-Team 8654927 120 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 120 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 120 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 120 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 120 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 120 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 120 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 120 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 120 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 120 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 120 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 120 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 120 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 120 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 120 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 120 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 120 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 120 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 120 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 120 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 120 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 120 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
RUM7651 Babická Zuzana ZOOB Rumburk 4641701 120 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 120 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 120 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 120 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 120 Kč
TJN7062 Koníčková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070855 120 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 120 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 120 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 120 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 120 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 120 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 120 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 120 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 120 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 120 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 120 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 120 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 120 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 120 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 120 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 120 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 120 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 120 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 120 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 120 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 120 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 120 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 120 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 120 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 120 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 120 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 120 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 120 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 120 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 120 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 120 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 120 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 120 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 120 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 120 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 120 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 120 Kč
LLI7150 Balcarová Alena TJ Loko Liberec C 1398994 120 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 120 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 120 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 120 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 120 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 120 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 120 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 120 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 120 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 120 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 120 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 120 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 120 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 120 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 120 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 120 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 120 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 120 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 120 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 120 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 120 Kč
73X6650 Šafková Petra Opět na Kozla 51278 120 Kč
TUR6851 Nejezchlebová Ivana OOB TJ Turnov C 1000 120 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 120 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 120 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 120 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 120 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 120 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 120 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 120 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 120 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 120 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 120 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 120 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 120 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 120 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 120 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 0000007776 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 90 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 90 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 90 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 90 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 90 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 90 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 90 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 90 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 90 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 90 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 90 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 90 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 90 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 90 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 90 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 90 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 90 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 90 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 90 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 90 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 90 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 90 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 2084433 90 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 90 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C zapůjčit 120 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 90 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 70 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 70 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 70 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 70 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 70 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 70 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 2067964 70 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 70 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 70 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 70 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 70 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 70 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 70 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 70 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 70 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering 4402233 70 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 90 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 90 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 90 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7020417 90 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 90 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 90 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 90 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 90 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 90 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 90 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 90 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 90 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 90 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 90 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 90 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 90 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C zapůjčit 120 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 1403065 90 Kč
TUR0700 Seidl Štěpán OOB TJ Turnov C 90 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 90 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 90 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 90 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 90 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 90 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 90 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 90 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 90 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 90 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 90 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 90 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 90 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 90 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 2126359 90 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 90 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 90 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 90 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 90 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 90 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 90 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 90 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 90 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 90 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 90 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky B 2085006 90 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 120 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 120 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 120 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 120 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 120 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 120 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 120 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 120 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 120 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 120 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 120 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 120 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 120 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 120 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 120 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 120 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 120 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2084431 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 120 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 120 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 120 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy C 7207878 120 Kč
EKP0000 Šnajdar Filip VŠTJ Ekonom Praha 120 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 120 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 120 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 120 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 120 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 120 Kč
73X0100 Šafka Sebastian Opět na Kozla 8221133 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 120 Kč
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 120 Kč
TJN8201 Kunc Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102558 120 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 120 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 120 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 120 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 120 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 120 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 120 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 120 Kč
44C7900 Votoček Aleš Neregistrovaní borci zapůjčit 150 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200332 120 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 120 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 120 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 120 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 120 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 120 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 120 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 120 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 120 Kč
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C 1413718 120 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 120 Kč
Rank. koef.: 1
(102)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 120 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 120 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 120 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 120 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
KAM9501 Čermák Matyáš OK Kamenice C 232426 120 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 120 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 120 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice B 232739 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 120 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 120 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 120 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 120 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 120 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 120 Kč
12B8400 Kakalov Dimitar (BUL) OK Pirin Blagoevgrad 9418870 120 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 120 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 120 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 120 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 120 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 8303050 120 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 120 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 120 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 120 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 120 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 8654904 120 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 120 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 120 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 120 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 120 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 120 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 120 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 120 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 120 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 120 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 120 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 120 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 120 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 120 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 120 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 120 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 120 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 120 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 120 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 120 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 120 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 120 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 120 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 120 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 120 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 120 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 120 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 120 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 120 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 120 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 120 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 120 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 120 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 120 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 120 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 120 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 7202866 120 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 120 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
33D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 120 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 120 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 120 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 120 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 120 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 8656608 120 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 120 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 120 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 120 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 120 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 120 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 120 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 120 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 120 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 120 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 120 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 120 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 120 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 120 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 120 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha 8637586 120 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 120 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 120 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 120 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 120 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 120 Kč
15U8300 Babych Serhiy (UKR) LeO-Team 1301860 120 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 120 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 120 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 120 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 120 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 120 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 120 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 120 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 120 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 120 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 120 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 120 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 120 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 120 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 120 Kč
RUM7601 Babický Jan ZOOB Rumburk 4641700 120 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 120 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 120 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8662306 120 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 120 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 120 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 120 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 120 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 120 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 120 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 120 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 120 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 120 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 120 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 120 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 120 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084450 120 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 120 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 120 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 120 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 120 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 120 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 120 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 120 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 120 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 120 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 120 Kč
RUM7301 David Daniel ZOOB Rumburk 2127882 120 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 120 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 120 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 2321388 120 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 120 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 120 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 120 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 120 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 120 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 120 Kč
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 120 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 120 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 120 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 120 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 120 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 120 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 120 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 120 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 120 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 120 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 120 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 120 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 120 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 120 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 120 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 120 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 120 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 120 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 120 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 120 Kč
TUV6101 Bičík Miroslav SOK TJ Turnov C 2126357 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 120 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 120 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 120 Kč
EKP6100 Šnajdar Luděk VŠTJ Ekonom Praha C 515091 120 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 120 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 120 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 120 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 120 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 120 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 120 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 120 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 120 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 2084968 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 120 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 50111 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 120 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 120 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 120 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 0000007777 120 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 90 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 90 Kč
71D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2222222 90 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 90 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 90 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 90 Kč
VLI4100 Maceček Karel Slavia Liberec orienteering C 2080996 90 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 90 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 90 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 70 Kč
TJNxx01 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 70 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 70 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2095959 70 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 70 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 70 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 70 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 70 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 70 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 70 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C zapůjčit 100 Kč
RUM1201 David Viktor ZOOB Rumburk 4641714 70 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 70 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 70 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 70 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 70 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 70 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov 411380 70 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 70 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 70 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 70 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 70 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 70 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 70 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8111 70 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 70 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 70 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 70 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 70 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 4616801 70 Kč
celkem přihlášených: 749, vklad: 82310 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 600 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 150 závodníků).
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.