Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.10.2018
Místo konání:
Chuchelná, sportovní areál TJ Spartak Chuchelná
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P2     P4    
3.50 km, 20 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 30 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 30 Kč
2.20 km, 35 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 30 Kč
TRI0852 Byrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 7209459 30 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 30 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 30 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 30 Kč
2.20 km, 35 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 30 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 30 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 30 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 52981 30 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 30 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 30 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 30 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 30 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 30 Kč
2.60 km, 55 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava C 420438 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 50 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 50 Kč
BFM0560 Volná Barbora SKOB Frýdek - Místek C 49457 50 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 50 Kč
VRB0450 Horská Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067387 50 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067399 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec 49360 50 Kč
VRB0452 Svačinková Berenika Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067394 50 Kč
2.90 km, 80 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 90 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 90 Kč
4.00 km, 70 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM0151 Janýšková Alžběta OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49485 90 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 90 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 1403424 90 Kč
4.30 km, 90 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7205020 90 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 90 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800304 90 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 90 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 90 Kč
3.50 km, 75 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM7152 Brodová Gabriela OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49441 90 Kč
AOP7651 Salichová Gabriela Orientační Běh Opava C 2096268 90 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 428249 90 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 90 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 90 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 90 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 90 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 90 Kč
AOP7652 Černohorská Alena Orientační Běh Opava C 9999 90 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232526 90 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 90 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 90 Kč
SFM7351 Klose Petra OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49482 90 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
3.20 km, 75 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49487 90 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 90 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 90 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 90 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
2.70 km, 65 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
SFM5750 Chodurová Milena OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2125335 90 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 90 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 90 Kč
3.50 km, 20 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 30 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 30 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 30 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 30 Kč
SFM1001 Létal Hynek OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49443 30 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 51318 30 Kč
VRB0809 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 30 Kč
SFM1000 Klose Albert OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061790 30 Kč
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 30 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 30 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 30 Kč
SFM0901 Létal Jonáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061826 30 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 338910 30 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 30 Kč
BFM0902 Rýznar Petr SKOB Frýdek - Místek C 410792 30 Kč
BFM0803 Václavík Šimon SKOB Frýdek - Místek C 49455 30 Kč
2.50 km, 40 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 30 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 30 Kč
MOV0603 Kusiak Jakub SKOB Ostrava C 232399 30 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 30 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 30 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 30 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 30 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C 9999 30 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 30 Kč
BFM0704 Rýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 410795 30 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49451 30 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava C 428262 30 Kč
MOV0605 Tobola Adam SKOB Ostrava C 232406 30 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 428276 30 Kč
MOV0604 Kawka Michal SKOB Ostrava C 436424 30 Kč
2.60 km, 80 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec B 49396 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 50 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 8663128 50 Kč
AOP0502 Černohorský Jakub Orientační Běh Opava C 9999 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
3.30 km, 80 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 51372 90 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 90 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 90 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 90 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 90 Kč
4.20 km, 105 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 90 Kč
4.80 km, 120 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 90 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 90 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 90 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 90 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 90 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 7211290 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023814 90 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 90 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2113093 90 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
KYL9800 Hájek Václav SK SP Kylešovice C 410352 90 Kč
KYL0805 Valušek Jiří SK SP Kylešovice 90 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 90 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 90 Kč
4.00 km, 90 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 90 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 90 Kč
6YC Zeman Radek Neregistrovaní 2032199 90 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 90 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 49319 90 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 90 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 90 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 90 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 90 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 90 Kč
AOP7500 Černohorský Martin Orientační Běh Opava C 410117 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 341893 90 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 90 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 90 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 90 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 90 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 90 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 90 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 90 Kč
KRN8103 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52640 90 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 90 Kč
3.50 km, 75 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 90 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 90 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 90 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 90 Kč
KYL6800 Hájek Marek SK SP Kylešovice C 515146 90 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 90 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C zapůjčit 130 Kč
3.20 km, 65 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 90 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 90 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 90 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 206457 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 90 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9999999 90 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 90 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 90 Kč
2.80 km, 60 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 50 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 50 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 50 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 50 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 50 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 50 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 50 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 50 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 50 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 50 Kč
KRN4601 Strohalm Roman KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
2.30 km, 55 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 50 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 50 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 50 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 50 Kč
3.50 km, 20 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 50 Kč
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 2082935 50 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek 49461 50 Kč
SFM1010 Létalová Eva OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2035152 50 Kč
BFM1351 Najdková Laura SKOB Frýdek - Místek 49492 50 Kč
MOV1212 Menzel František SKOB Ostrava 50 Kč
BFM1201 Václavík Jakub SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
2.50 km, 45 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7SC7550 Vojvodíková Barbara Neregistrovaní - MOV 2125379 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 50 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 50 Kč
BFM7853 Rýznarová Olga SKOB Frýdek - Místek 410791 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
BFM7802 Najdek David SKOB Frýdek - Místek 428209 50 Kč
BFM7854 Růžičková Klára SKOB Frýdek - Místek 428272 50 Kč
VRB7879 Tomčíková Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
6YC9350 Tesařová Beáta Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
SFM0814 David Vladimír OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2119196 50 Kč
SFM0815 David Vladimír st. OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2800312 50 Kč
SFM0863 Davidová Petra OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2125376 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
4.20 km, 100 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 50 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 50 Kč
SFM0351 Urbánková Tereza OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2061800 50 Kč
SFM7651 Urbánková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49450 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
BFM7652 Volná Dita SKOB Frýdek - Místek 49460 50 Kč
6YC8901 Tesař Jan Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
NNN Vlachová Marcela Neregistrovaní 434589 50 Kč
9IC1011 Válek Ivan Válkovi 50 Kč
9IC1012 Válek jakub Válkovi 50 Kč
KYL9350 Hájková Petra SK SP Kylešovice C 416170 50 Kč
NNN6001 Svoboda Zbyněk Neregistrovaní 50 Kč
celkem přihlášených: 265, vklad: 17350 Kč