Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Rumburk - Dýmník
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
2.00 km, 50 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0852 Nejedlová Karolína TJ Loko Liberec C 2088712 60 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 60 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 60 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 60 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 60 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 60 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 60 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 60 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 60 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 60 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 60 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 60 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 60 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 60 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 60 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 60 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662699 60 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 60 Kč
KUL0852 Ślínská Amálie KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 60 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 80 Kč
2.20 km, 50 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 50 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 50 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 50 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 50 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 50 Kč
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 80 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 80 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 80 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 80 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 80 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 2129240 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 80 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 80 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 0 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 80 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 80 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 80 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
KUL0650 Pirklová Michaela KOB Ústí nad Labem C 8662304 80 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 100 Kč
2.70 km, 60 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 0 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk C 2060209 0 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 80 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 80 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 80 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 80 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 80 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 80 Kč
KAS0451 Rajtorová Jasmína KOB Kamenický Šenov C 1909093 80 Kč
KAS0450 Anežka Šípová KOB Kamenický Šenov C 1909092 80 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 80 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 80 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 2082938 80 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 100 Kč
3.90 km, 100 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec C 2800308 100 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 100 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 100 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 100 Kč
5.80 km, 110 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 100 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 100 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 100 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 100 Kč
7.00 km, 150 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB9151 Pološčuková Michaela SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49972 100 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 100 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 100 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 120 Kč
8.90 km, 160 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 100 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 100 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 100 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 100 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 100 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 100 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 100 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 100 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 100 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 100 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 100 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 160 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 120 Kč
7.00 km, 150 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 100 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 100 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 100 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 100 Kč
3IZ8150 Jakubská Jitka 3iZ 2124803 100 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 100 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 120 Kč
6.70 km, 130 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 100 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 100 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 0 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 100 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 100 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 100 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 100 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 100 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 100 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 100 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 100 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 100 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 100 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084449 120 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 120 Kč
5.70 km, 140 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 100 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie TJ Loko Liberec C 2088713 100 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 100 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 100 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 100 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 100 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 100 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 100 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 100 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 100 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 100 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 100 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8506 100 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 100 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 100 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 100 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 100 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 100 Kč
5.30 km, 140 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 100 Kč
TJP6552 Nováková Jana TJ Sokol Troja C 416114 100 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 100 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 100 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 100 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 100 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 100 Kč
4.50 km, 80 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 100 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 100 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 100 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 100 Kč
4.50 km, 80 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 100 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 100 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 100 Kč
3.40 km, 70 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 100 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
2.70 km, 70 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
2.10 km, 50 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 60 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 60 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 60 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 60 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 60 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 60 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 60 Kč
5GZ0000 Hrůzek Jan Šenováci zapůjčit 100 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 60 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210126 60 Kč
KUL0803 Povolný Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 80 Kč
2.20 km, 50 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 90 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084434 50 Kč
48D1000 Hähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 6189 50 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 50 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 50 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
3IZ1100 Jakubský Pavel 3iZ 2120625 50 Kč
3IZ1300 Jakubský Filip 3iZ 2120646 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 50 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
2.70 km, 60 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 80 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering 1424649 80 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 80 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 80 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 80 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 80 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 80 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 80 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 7208072 80 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 80 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem zapůjčit 120 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 80 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 80 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 80 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 100 Kč
3.90 km, 100 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 80 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 80 Kč
48D0501 Hähnel Per (GER) OL-Team Wehrsdorf 7050104 80 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 80 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 80 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 80 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 80 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 80 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 80 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 80 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 80 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 80 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 80 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 80 Kč
5.80 km, 110 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 100 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 100 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 100 Kč
LTP0303 Kraus Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 100 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 120 Kč
8.10 km, 200 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 100 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 888634 100 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy C 7207878 100 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 100 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 100 Kč
9.40 km, 220 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 100 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 100 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 100 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 100 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 120 Kč
12.60 km, 270 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 100 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 100 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 100 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 0 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 100 Kč
92X8301 Pešík Marek Jizerky 830713 100 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 100 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 100 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 100 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové C 2045215 100 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 100 Kč
9.40 km, 220 m, 22 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 100 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš TJ Loko Liberec C 1409872 100 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 100 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 100 Kč
8SC7900 Hlaváč Michal HO Jiskra Nový Bor zapůjčit 140 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 100 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 120 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 120 Kč
8.10 km, 200 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 100 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 100 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 100 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 100 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 100 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 100 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 100 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 100 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084441 100 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 100 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 100 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 100 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 100 Kč
5GZ7400 Hrůzek Libor Šenováci 8243 100 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 100 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 100 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 100 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 100 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 100 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 100 Kč
3IZ7700 Jakubský Ondřej 3iZ 7701 100 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 100 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 100 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 100 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 0 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 150 Kč
8.20 km, 200 m, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 100 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 100 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 100 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 100 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 100 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084431 100 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084432 100 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 100 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 100 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 100 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 100 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 100 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 100 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 100 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 100 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 100 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 100 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 100 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 100 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8662286 100 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 120 Kč
6.10 km, 120 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 100 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 100 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 100 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 100 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 100 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 100 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 100 Kč
5.70 km, 140 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 100 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 100 Kč
TJP6302 Novák Petr TJ Sokol Troja C 53515 100 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 100 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 100 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 100 Kč
5.30 km, 140 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 100 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 100 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 120 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 120 Kč
4.50 km, 80 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 100 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 100 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 100 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 100 Kč
3.40 km, 70 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
3.40 km, 70 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
2.20 km, 50 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
RUM1201 David Viktor ZOOB Rumburk 0 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2049591 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 50 Kč
8SC1000 Hlaváč Šimon HO Jiskra Nový Bor zapůjčit 90 Kč
8SC0700 Vlčková Emílie HO Jiskra Nový Bor zapůjčit 90 Kč
8SC1001 Vlček Eduard HO Jiskra Nový Bor zapůjčit 90 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
LDC1600 Duben Jan KOB Děčín C 7070681 50 Kč
8QC0650 Kochrdová Matylda Vandrholky zapůjčit 90 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 50 Kč
TJNxxx1 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 50 Kč
TJNxxx2 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 50 Kč
2.80 km, 70 m, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 0 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
1KC8450 Lischková Olga Lischčí smečka zapůjčit 90 Kč
8HC6500 Linhartová Martina Vlaštovka 2120655 50 Kč
8QC7650 Ulrichová Radka Vandrholky zapůjčit 90 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 50 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering 2127548 50 Kč
48D6750 Hähnel Berit (GER) OL-Team Wehrsdorf 7040167 50 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 0 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 0 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 50 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 50 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 50 Kč
8SC7800 Vlčková Petra HO Jiskra Nový Bor zapůjčit 90 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 50 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 50 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 50 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 50 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 50 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 50 Kč
BOR7252 Vaňourková Jitka OK Jiskra Nový Bor C 1420232 50 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 50 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 50 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 50 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 50 Kč
SPC8156 Berková Renata SPORTICUS team C 2102796 50 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 50 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 50 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 50 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200332 50 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 50 Kč
6.60 km, 150 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 100 Kč
1KC8200 Lischka Martin Lischčí smečka zapůjčit 140 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 100 Kč
62X7950 Sázavská Tereza Neregistrovaní - VLI 4411245 100 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084433 100 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 100 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 0 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 100 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 100 Kč
92X7600 Keltner Marek Jizerky 2120656 100 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 100 Kč
SOB9800 Janík Ondřej SOBSA C 2125312 100 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 100 Kč
4PX7300 Skácel Dalibor HO Ještěd 2116490 120 Kč
4BC6700 Hinterholzinger Petr Příchozí zapůjčit 160 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 120 Kč
celkem přihlášených: 450, vklad: 38200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.