Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Košíkov, dům SDH
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 30 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
5HZ0800 Veselá Veronika Předklášteří 53201 40 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 40 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 40 Kč
2.70 km, 20 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
78C0850 Dánielová Kateřina Neregistrovaní - Dánielová 49677 40 Kč
78C0950 Raabová Karolína Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 50 Kč
ZBM0959 Barnatová Táňa SK Žabovřesky Brno C 2094532 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
5HZ1050 Veselá Martina Předklášteří 2034000 40 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
NNN7 Skácelová Beáta Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
2.60 km, 50 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 40 Kč
78C0650 Dánielová Lenka Neregistrovaní - Dánielová 2109751 40 Kč
UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno C 515449 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 40 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno C 2111802 40 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Žabovřesky Brno 07985 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 2081351 40 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 7204478 80 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 80 Kč
3.90 km, 75 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 232389 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 40 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko A 2115673 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 80 Kč
4.30 km, 80 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 80 Kč
5.40 km, 110 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2083423 80 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 80 Kč
7.60 km, 140 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 80 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 80 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 80 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 80 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 80 Kč
4.90 km, 90 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
7NC8750 Steblová Veronika Fr.En.Ethic 8775 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 80 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 80 Kč
6.10 km, 130 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
78C8250 Dánielová Iva Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 90 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 80 Kč
6KC8350 Bauerová Petra Neregistrovaný 7207875 160 Kč
5.40 km, 110 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 80 Kč
1CZ7150 Unčovská Martina Neregistrovani - Unčovský 247327 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
4.30 km, 80 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
2.10 km, 30 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 40 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM0911 Kupilík Vít SK Žabovřesky Brno C 114 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 40 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 40 Kč
NNN6 Skácel Viktor Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
2.70 km, 20 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7TC0800 Odehnal Matyáš OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 50 Kč
UBM1002 Ondra Vít MENISKOS Brno C 515445 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 434829 40 Kč
3.00 km, 60 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 53275 40 Kč
78C0600 Zima Vojtěch Neregistrovaní - Dánielová 2112753 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 40 Kč
UBM0604 Teplý Kryštof MENISKOS Brno C 515434 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 40 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 2092361 40 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 410702 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 80 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 80 Kč
4.30 km, 90 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 40 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2126246 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
1CZ0400 Unčovský Jakub Neregistrovani - Unčovský 247337 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 40 Kč
5.20 km, 100 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126242 80 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 2073679 80 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 160 Kč
7.10 km, 140 m
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko B 2020714 80 Kč
10.60 km, 215 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 80 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 80 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 501884 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 80 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 80 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno B 9101671 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 80 Kč
NNN7232 Kristof Vandenberghe Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
6.60 km, 125 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7TC9900 Lukáš Odehnal OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 90 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
7NC8600 Pluške Zbyněk Fr.En.Ethic 8763 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
2VC8200 Mikuš Oldřich OMPM zapůjčit 90 Kč
8.30 km, 175 m, 20 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
78C8200 Dániel Vladimír Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 80 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 80 Kč
5BZ7700 Skoba Ondřej Mistři slabé vůle 416055 80 Kč
6YC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní 7209355 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126231 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ZBM8002 Vaculík Stanislav SK Žabovřesky Brno C 232419 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 80 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
5MZ8100 Kozel Jiří Family Point zapůjčit 90 Kč
73C7600 Markovič Lubomír xxx zapůjčit 90 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
RBK7901 Procházka Jan SK Radioklub Blansko C 2127597 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 160 Kč
7.10 km, 140 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 80 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
1CZ7100 Unčovský Marek Neregistrovani - Unčovský 247323 80 Kč
1IX7200 Martínek Jan Sport klub Ráječko zapůjčit 90 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 80 Kč
5.20 km, 100 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
TBM6005 Šuler Josef KOS TJ Tesla Brno C 301235 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
3.70 km, 80 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
2.70 km, 20 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
78C0900 Zima Ondřej Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 50 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
78C8251 Raabová Tereza Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 50 Kč
78C1150 Raabová Žofie Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 50 Kč
9WC1000 Kadlecová Jolana SVČ Rosice zapůjčit 50 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 888602 40 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 40 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 40 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
SBK1411 Sluka Matouš KOB START Blansko C 49655 40 Kč
5MZ1500 Kozel Kryštof Family Point zapůjčit 50 Kč
6YC1250 Dohnalová Eliška Neregistrovaní 336762 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 416206 40 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 40 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 40 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 40 Kč
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 40 Kč
5MZ1501 Paseka Matěj Family Point zapůjčit 90 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 80 Kč
PBM1500 Kheil Ondřej TJ Spartak 1. Brněnská C 416030 40 Kč
9WC0900 Hess Ludvík SVČ Rosice zapůjčit 90 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 80 Kč
NNN0000 Sedláček Tobiáš Neregistrovaní 2109701 40 Kč
NNN Hlávka Adam Neregistrovaní 2109702 40 Kč
NNN0 Hlávka Vojtěch Neregistrovaní 2109703 40 Kč
NNN1 Tesař Patrik Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN2 Polášek Vojtěch Neregistrovaní 2111776 40 Kč
NNN3 Polášková Lucie Neregistrovaní 2111778 40 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 40 Kč
3.40 km, 65 m, 13 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7TC7000 Odehnal Karel OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 90 Kč
7TC6950 Odehnalová Andrea OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 90 Kč
7TC9550 Odehnalová Barbora OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 90 Kč
78C7800 Zimová Kristýna Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 90 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
4ZZ7800 Kurdiovská Pavla Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 80 Kč
5RX0401 Dvořák Michael NNN 2111740 80 Kč
5RX0700 Dvořák David NNN 2134306 80 Kč
5RX7300 Dvořák Václav NNN 2115713 80 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno 2081392 80 Kč
TBM7105 Hanousek Radim KOS TJ Tesla Brno 438040 80 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 80 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 80 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 80 Kč
UBM7754 Ondrová Barbora MENISKOS Brno C 515446 80 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno zapůjčit 90 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 80 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 80 Kč
UBM7853 Teplá Markéta MENISKOS Brno C 361909 80 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 80 Kč
ZBM7403 Mynář Martin SK Žabovřesky Brno C 130 80 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno C 136 80 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 80 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 80 Kč
81Z7050 Obdržálková Radmila Obdržálci zapůjčit 90 Kč
81Z0250 Obdržálková Veronika Obdržálci zapůjčit 90 Kč
81Z6900 Obdržálek Milan Obdržálci zapůjčit 90 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 80 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 80 Kč
UBM0200 Vinohradská Adéla MENISKOS Brno 2049603 80 Kč
UBM0500 Vinohradský Adam MENISKOS Brno 2049605 80 Kč
UBM7400 Vinohradský Leoš MENISKOS Brno 2049606 80 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
5RX7800 SVIRÁK PAVEL NNN 2127550 80 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní 2116189 160 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 160 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 160 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 160 Kč
5MZ8200 Paseka Tomáš Family Point zapůjčit 170 Kč
5MZ8250 Paseková Tereza Family Point zapůjčit 170 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 160 Kč
NNN4 Polášek Lukáš Neregistrovaní 2116185 80 Kč
NNN5 Skácel Pavel Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN9 Karasová Barbora Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 335, vklad: 22740 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.